«Капітальний ремонт НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" з проведенням комплексної термомодернізації будівлі під школу майбутнього по вул. Грушевського, 61 в с. Лозова Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області. Коригування»
Очікувана вартість
8 072 900,00 UAH
UA-2020-05-21-002308-b dc2b23d7765a4670a79ec78368b1fb9f
Відкриті торги    Подання пропозицій
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 04014074
Місцезнаходження замовника: 46021, Україна , Тернопільська обл., Тернопіль, Грушевського, 8
Контактна особа замовника: Копанська Любов Русланівна
380352520076
ukb_ternopil@ukb.te.gov.ua
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 26 травня 2020 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 червня 2020 18:00
Початок аукціону: 09 червня 2020 13:55
Очікувана вартість: 8 072 900,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 40 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 40 364,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
«Капітальний ремонт НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" з проведенням комплексної термомодернізації будівлі під школу майбутнього по вул. Грушевського, 61 в с. Лозова Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області. Коригування»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 46000, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район с. Лозова, вул. Грушевського, 61
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Замовник має право при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт (надання послуг) матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості робіт. Аванс 90 Календарні 30
Виконання робіт Розрахунки Замовником проводяться тільки за фактично виконані роботи (надані послуги) у термін на протязі 30-ти (тридцяти) календарних днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, та тільки в межах бюджетних призначень. Пiсляоплата 30 Календарні 70

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Просимо доповнити тендерну документацію відомісттю ресурсів
Дата подання: 22 травня 2020 20:42
Дата відповіді: 26 травня 2020 15:15
Згідно п. 6.2.2 ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва», замовник надає підряднику відомість обсягів робіт, що закуповуються замовником, відомість ресурсів до неї, з відповідними кошторисними цінами або без цін, або затверджену проектну документацію. Просимо доповнити тендерну документацію відомісттю ресурсів необхідних для виконання капітального ремонту.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Повідомляємо, що технічне завдання по закупівлі зазначених робіт доопрацьоване і відповідно будуть внесені зміни до тендерної документації із викладенням Додатку 2 до тендерної документації «Технічне завдання» в новій редакції. Додаток 2 доповнено інформацією, зазначеною у підсумковій відомості ресурсів проектно-кошторисної документації.
забезпечення пропозиції
Дата подання: 26 травня 2020 11:53
Дата відповіді: 27 травня 2020 17:18
Доброго дня! Роз'ясніть, будь ласка, у якій формі слід подати забезпечення тендерної пропозиції? Вкажіть, будь ласка, реквізити для оформлення забезпечення тендерної пропозиції: повне найменування і місцезнаходження, банківські реквізити для Оформлення забезпечення. Чи потрібно накладати на забезпечення ЕЦП?
Відповідь: Повідомляємо, що в оголошені про проведення даної закупівлі зазначено: «Вид тендерного забезпечення – електронна гарантія». Електронна гарантія це – електронний документ. У відповідності до чинного законодавства електронні документи обов’язково засвідчуються електронним підписом. Таким чином, учасники повинні надати тендерне забезпечення у формі електронної гарантії, засвідченої електронним підписом. Реквізити для оформлення забезпечення тендерної пропозиції зазначені у частині 2 та 9 тендерної документації, а саме: повне найменування: Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації; місцезнаходження (адреса) - вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46021; банківські реквізити для оформлення забезпечення – р/р №UA548201720355289009000013696, Код за ЄДРПОУ 04014074.
повноваження ФОПа??
Дата подання: 26 травня 2020 14:42
Дата відповіді: 27 травня 2020 17:16
Доброго дня. Поясніть яким чином підтвердити повноваження ФОПа ? Конструкція п.п. 6 П. 24 Інші документи, що... ТД містить вимоги до підтвердження повноважень учасника-юридичної особи. Для діяльності ФОПа таких документів не передбачено. Чи буде достатньо подати Виписку/ Витяг про державну реєстрацію в ЄДР?
Відповідь: Умовами тендерної документації, а саме: пунктом 3 частини 25 встановлено, що документи та інформація, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, але не передбачені чинним законодавством України для учасників або законодавством країн учасників-нерезидентів для таких учасників, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції. При цьому, такий учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати або аналог документу (при наявності) з відповідним поясненням подання аналогу документу або пояснювальну записку з обґрунтуванням та причинами неподання документів та інформації, у т.ч. аналогів документу/інформації.
"відомості про учасника"
Дата подання: 26 травня 2020 14:43
Дата відповіді: 27 травня 2020 17:15
Уточніть яким чином заповнювати форму "відомості про учасника" ФОП? Конструкція документу сформована для юридичної особи! Як ФОПу заповнювати графу "відомості про документ, яким затверджено Статут", "Статут учасника", повне і скорочене найменування учасника ?
Відповідь: Умовами тендерної документації, а саме: пунктом 3 частини 25 встановлено, що документи та інформація, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, але не передбачені чинним законодавством України для учасників або законодавством країн учасників-нерезидентів для таких учасників, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції. При цьому, такий учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати або аналог документу (при наявності) з відповідним поясненням подання аналогу документу або пояснювальну записку з обґрунтуванням та причинами неподання документів та інформації, у т.ч. аналогів документу/інформації.
Таким чином, Учасник ФОП надає у складі тендерної документації документ «Відомості про учасника» без інформації, що не передбачена чинним законодавством України для ФОП із відповідним поясненням (з обґрунтуванням та причинами неподання такої інформації).
працівники
Дата подання: 26 травня 2020 15:05
Дата відповіді: 27 травня 2020 17:14
Добрий день! Вимоги до працівників є дискримінаційними!!! На ринку зараз поширена практика, коли за договором обладнання передається в користування разом з послугами його оператора (машиніст, водій). В такому випадку ці оператори мають змогу виконувати роботи, що є предметом закупівлі, але не є працівниками учасника/його субпідрядника, як вказано у ТД. Відповідна вимога ТД є дискримінаційною до учасників, які працюють за таким принципом. Просимо усунунути недоліки п. 2 додатка 1 ТД доповнивши його такими положеннями: "якщо учасник планує залучати обладнання та його операторів ( машиніст, водій...) за договором, то подається скан-копія з оригіналу такого договору і листа-підтвердження контрагента із зазначенням замовника закупівлі, її предмету, ПІБ осіб, що залучаються до виконання робіт"
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлено:
«1. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.»
Умови тендерної документації, щодо підтвердження наявності в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід відповідають вищезазначеним вимогам Закону. Замовником не має права встановлювати інші умови до даного кваліфікаційного критерію, крім тих, що визначені Законом.
авансовий платіж
Дата подання: 26 травня 2020 15:10
Дата відповіді: 27 травня 2020 17:12
Підкажіть, яким чином визначаєть можливість здійснити авансовий платіж за договором? Чи впливає на це суб'єкт-переможець? Закупівля має значну оголошену вартість, для виконання робіт потрібно закупити великий об'єм товару, залучити працівників і виплачувати їм зарплату, а впевненості у тому, що авансовий платіж буде сприяти виконавцеві виходячи з договору немає. Вказана вимога ставить виконавця у дуже незручне становище, оскільки невідомо чи Замовник забажає скористатися своїм правом сплатити аванс! Водночас, обидві сторони зацікавлені у якісному виконанні робіт та ефективній співпраці. Просимо вказати у договорі обов'язком учасника сплатити аванс для його використання з метою виконання договору. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У пункті 4.1. Розділу 4. «Порядок здійснення оплати» Додатку 3 до тендерної документації «Проект договору» зазначено: «4.1. Замовник має право при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу протягом 90 календарних днів з дня його отримання. По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови КМУ № 1764 від 27 грудня 2001 р. «Про затвердження порядку державного фінансування капітального будівництва».»
Пунктом 4, Постанови КМУ від 04.12.2019 №1070 встановлено:
«4. Розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів не здійснювати платежі з попередньої оплати виконавцям робіт, постачальникам товарів і надавачам послуг, якими порушено умови договорів щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, укладених із розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів у мережі безпосереднього головного розпорядника бюджетних коштів.»
Отже, замовник буде приймати рішення щодо перерахування авансу Підряднику, керуючись вимогами зазначеної постанови.
Розгорнути всі запитання: 6 Згорнути запитання

Інформація про моніторинг

  • UA-M-2020-05-25-000009 ● 2a1bcb5cfc134b319c78bcb385895241
  • Статус: здійснення моніторингу
  • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

    1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
  • Етапи закупівельного процесу:

    1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 2020-05-25
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 2020-05-25 13:12:34
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

25.05.2020 №38
Тернопіль

Про початок
моніторингу закупівель

Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 188 (із змінами внесеними наказами Західного офісу Держаудитслужби від 14.12.2018 №291, від 21.01.2020 №16),

НАКАЗУЮ:

1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


В.о.начальника Ганна ШКЛЯР


до наказу
Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
від 25.05.2020 №38
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу:
8. UA-2020-05-21-002308-b від 21.05.2020 - виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.

Електронний цифровий підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2020-05-25 14:09:42

Запит про надання пояснення

У межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Капітальний ремонт НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" з проведенням комплексної термомодернізації будівлі під школу майбутнього по вул. Грушевського, 61 в с. Лозова Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області. Коригування»» (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2020-05-21-002308-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), виникла потреба в отриманні наступного пояснення.
Замовником в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro оприлюднене оголошення про проведення відкритих торгів по предмету «Капітальний ремонт НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" з проведенням комплексної термомодернізації будівлі під школу майбутнього по вул. Грушевського, 61 в с. Лозова Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області. Коригування» за номером UA-2020-05-21-002308-b.
1. У пункті 11 «Строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними» тендерної документації зазначено, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Чому зазначена інформація не відповідає пункту 11 частини другої статті 22 Закону?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень просимо долучити їх документальне підтвердження.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2020-05-26 10:20:20

Пояснення

На Ваш запит на пояснення повідомляємо, шо пункт 11 «Строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними» тендерної документації дійсно не відповідає вимогам пункту 11 частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі». Зазначена невідповідність була допущена при складанні тендерної документації.
З метою усунення виявленого порушення, керуючись частиною 2, статті 24 Закону «Про публічні закупівлі» тендерним комітетом будуть внесенні відповідні зміни до тендерної документації.

Актуальні тендери

До пошуку