Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

«Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» по вул. Олеся Гончара, 27А»
Очікувана вартість
11 378 336,00 UAH
UA-2020-05-20-005985-c dc43da046b814b4a85d7a5b57c1f529c
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Володимир Годня

+380532562010 ukb@rada-poltava.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ПОЛТАВСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
Код ЄДРПОУ: 04057600
Місцезнаходження: 36000, Україна , Полтавська обл., м. Полтава, Октябрський район, вул. Соборності, 36
Контактна особа: Володимир Годня
+380532562010
ukb@rada-poltava.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 30 травня 2020 12:00
Оскарження умов закупівлі: до 05 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 червня 2020 12:00
Початок аукціону: 10 червня 2020 11:41
Очікувана вартість: 11 378 336,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 56 891,68 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 50000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Вид забезпечення тендерної пропозиції: електронна банківська гарантія.
Умови забезпечення тендерної пропозиції: викладені в тендерній документації.
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування, зазначений у п. 1, ч. 1, ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
«Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» по вул. Олеся Гончара, 27А»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Олеся Гончара, 27А, Полтава, Полтавська область, 36000, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 березня 2021
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Замовник після підписання даного Договору має право перерахувати Учаснику попередню оплату на підставі та на строк встановлений Постановами КМУ № 1764 від 27.12.2001р. та КМУ № 1070 від 04.12.2019р., в розмірі до 30% від річного обсягу вартості робіт шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт на не бюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку у термін, визначений Сторонами додатково. Аванс 90 Календарні 30
Виконання робіт Після підписання Сторонами актів виконаних робіт (форма КБ-2в) та довідок (форма КБ-3), підтверджуючих документів (накладних та товаро-транспортних накладних) та за умови надходження бюджетних коштів на розрахунковий рахунок Замовника в межах доведених лімітів. Пiсляоплата 90 Календарні 70

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-20-005985-c.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ-БІЛДІНГ", Код ЄДРПОУ:42113252
Дата подання: 26 червня 2020 17:13
ВИМОГА
ВИМОГА щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності пропозиції
ТОВ «СВ-Білдінг» умовам тендерної документації
Рішення замовника: Вимога не задоволена
02 липня 2020 17:17
Тендерним комітетом Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому було уважно розглянуто Вашу вимогу щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності пропозиції ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» умовам тендерної документації вих. № 721 від 26.06.2020р. та повідомляємо з цього приводу наступне.
Рішенням тендерного комітету Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому (далі – Замовник) Протокол № 5-5 від 24.06.2020р. було відхилено тендерну пропозицію ТОВ «СВ-БІЛДІНГ», яка була подана за закупівлю робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» по вул. Олеся Гончара, 27А» на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до вимог тендерної документації, затвердженої рішенням тендерного комітету Протокол № 5-2 від 01.06.2020р. (далі – тендерна документація), для підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій учасник повинен подати довідку (далі – Довідка) на фірмовому бланку підприємства, що підписується учасником або його уповноваженою особою і за наявності печатки може містити її відбиток за наведеною нижче формою.
ДОВІДКА
ПРО НАЯВНІСТЬ В УЧАСНИКА ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

з/п Назва Коротка характеристика Кількість Зазначення приналежності* Документ, підтверджуючий приналежність **
1 2 3 4 5 6

* -якщо учасник є власником, зазначається «власний», в інших випадках – зазначається право користування (договір оренди, договір надання послуг, лізингу або інше право використання);
**- зазначається номер та дата документу, які учасник надав як підтверджуючий відповідно до графи 5 Довідки.
Для підтвердження наявності власного обладнання, зазначеного в Довідці, на кожну одиницю такого обладнання, учасник надає копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ, який підтверджує право власності.
Для підтвердження наявності власної матеріально-технічної бази, зазначеного в Довідці, учасник надає витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно або інший документ, який підтверджує право власності.
Якщо Учасник не є власником обладнання та матеріально-технічної бази, крім документів, що підтверджують право власності, додатково, необхідно надати договір оренди, або договір надання послуг, або лізингу або документ, який підтверджує інше право використання на весь термін виконання робіт.
Звертаємо увагу, що в розумінні даної тендерної документації, та враховуючи, що всі матеріали передбачені проектно-кошторисною документацією закуповує власними силами учасник-переможець відкритих торгів, у складі обладнання та матеріально-технічної бази учасники обов’язково підтверджують право власності або право користування складським приміщенням (ангаром).
Крім того, тендерною документацією передбачено, що у складі тендерної пропозиції учасник надає лише відомість ресурсів складену, відповідно до технічного завдання.
Додатково необхідно зазначити, що відповідно до п. 4.5. Правил визначення вартості робіт з ремонту устаткування та обладнання, які виконуються на об'єктах житлово-комунального господарства, затверджених Наказом Держжитлокомунгоспу України 24.06.2004р. № 117 відомість ресурсів до локального кошторису містить дані, визначені на обсяг робіт, передбачених кошторисом, щодо трудомісткості та середнього розряду робіт окремо для робітників різних професій з різною вартістю людино-години, нормативної потреби в матеріально-технічних ресурсах у фізичних одиницях виміру, а також вартість одиниці виміру трудових і матеріально-технічних ресурсів, прийняту в кошторисі.
Таким чином, відомість ресурсів до локальних кошторисів – складається за певною затвердженою формою і містить перелік всіх трудових і матеріально-технічних ресурсів.
Так, ТОВ «СВ-БІЛДІНГ», як учасником закупівлі, у складі пропозиції було надано Довідку вих. № 529 від 05.06.2020р. і відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва (далі – Відомість ресурсів).
Однак, при розгляді Замовником вищезазначених документів була встановлена невідповідність даних, які викладені у Довідці вих. № 529 від 05.06.2020р. та даними, що зазначені у Відомості ресурсів, зокрема, в частині відсутності документального підтвердження наявності у ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» наступних машин та механізмів/обладнання: агрегатів наповнювально - обпресовувальних, продуктивнiсть до 70 м3/год; лабораторiї пересувної вимiрювально-настройкової, пенал; молотків вiдбiйних пневматичних, при роботi вiд пересувних компресорних станцiй; пилки дискової електричної; котлів бiтумних пересувних, мiсткiсть 400 л; фарборозпилювачiв ручних, які зазначені ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» у Відомості ресурсів та необхідні для виконання Технічного завдання.
Такими чином, в наданій Довідці про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій вих. № 529 від 05.06.2020р. відсутні машини та механізми, які зазначені у Відомості ресурсів і не надані документи, які підтверджують право власності або право користування, зазначеними машинами та механізмами.
Отже, у учасника закупівлі ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» частково відсутня наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для виконання умов Технічного завдання до Тендерної документації і договору про закупівлю, що свідчить про невідповідність учасника ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» такому кваліфікаційному критерію як наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Крім того, варто звернути увагу на те, що Замовником, в порядку, передбаченому
ч. 16 ст. 29 Закону було направлено Вам повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Дане повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей було розміщене електронній системі закупівель 22.06.2020р.
Однак, станом на 24.06.2020 року учасник ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» не надав документи, що підтверджують право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) наступних машин та механізмів/обладнання: агрегатів наповнювально-обпресовувальних, продуктивнiсть до 70 м3/год; лабораторiї пересувної вимiрювально-настройкової, пенал; молотків вiдбiйних пневматичних, при роботi вiд пересувних компресорних станцiй; пилки дискової електричної; котлів бiтумних пересувних, мiсткiсть 400 л; фарборозпилювачiв ручних та не додав вищезазначені позиції до Довідки Довідці про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій вих. № 529 від 05.06.2020р. і додатково не завантажив останню разом з документами, які підтверджують право власності.
Щодо безпідставного твердження ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» про відсутність вимоги в Тендерній документації Замовника, яка стосується включення в Довідку усього обладнання, матеріально-технічної бази та технологій повідомляємо наступне.
Замовником встановлено, що в Довідку про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій потрібно включити НАЯВНЕ в учасника закупівлі обладнання, матеріально-технічну базу та технології.
Оскільки, Вами включено до Відомості ресурсів, зокрема, агрегати наповнювально-обпресовувальні, продуктивнiсть до 70 м3/год; лабораторiю пересувну вимiрювально-настройкова, пенал; молотки вiдбiйні пневматичні, при роботi вiд пересувних компресорних станцiй; пилки дискові електричні; котли бiтумні пересувні, мiсткiсть 400 л; фарборозпилювачi ручні, - даний факт свідчить про те, що перелічена техніка у ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» наявна.
Тому, відповідно до вимог Тендерної документації вказану техніку необхідно було включити у Довідку про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій і надати відповідне документальне підтвердження на дані одиниці техніки, як того вимагалось Замовником у тендерній документації.
Таким чином, на підставі всього вищевикладеного повідомляємо Вам, що Замовником було відхилено Вашу пропозицію в межах та у спосіб, передбачений Законом, а також проведено процедуру закупівлі відкритих торгів відповідно до вимог Закону, з дотриманням всіх принципів здійснення публічних закупівель.


Документи подані скаржником

26 червня 2020 17:13
Вимога.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 10 червня 2020 12:14

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ-БІЛДІНГ" 9 108 740,60
UAH з ПДВ
9 108 740,60
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газонафтовий промисловий комплекс" 11 024 549,00
UAH з ПДВ
11 024 549,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА" 11 246 152,87
UAH з ПДВ
11 246 152,87
UAH з ПДВ
Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОСЕРВІС ОПТІМА" 11 304 576,45
UAH з ПДВ
11 304 576,45
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

06 липня 2020 17:59
Електронний підпис
06 липня 2020 17:56
Док_П_Гончара, 27а.pdf
08 червня 2020 13:06
Електронний підпис
08 червня 2020 13:05
Частина_1.pdf
08 червня 2020 13:05
Garantiya_50 000.zip
08 червня 2020 13:05
Частина_2.pdf
08 червня 2020 13:05
Частина_3.pdf

Публічні документи

06 червня 2020 11:13
Електронний підпис
06 червня 2020 11:02
Тендерна пропозиція.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "СВ-БІЛДІНГ"

ТОВ "ГНПК"

ТОВ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА"

ПП"ПРОСЕРВІС ОПТІМА"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ-БІЛДІНГ"
#42113252
Відхилено 9 108 740,60
UAH з ПДВ
24 червня 2020 15:43
Вимога про усунення невідповідностей
до 23 червня 2020 17:04
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газонафтовий промисловий комплекс"
#39625400
Відхилено 11 024 549,00
UAH з ПДВ
26 червня 2020 14:26
Вимога про усунення невідповідностей
до 26 червня 2020 10:34
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА"
#42825231
Переможець 11 246 152,87
UAH з ПДВ
26 червня 2020 16:34

Вимога про усунення невідповідностей

Перелік виявлених невідповідностей Учасник не надав документи, що підтверджують його право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) наступних машин та механізмів/обладнання: агрегатів наповнювально - обпресовувальних, продуктивнiсть до 70 м3/год; лабораторiї пересувної вимiрювально-настройкової, пенал; молотків вiдбiйних пневматичних, при роботi вiд пересувних компресорних станцiй; пилки дискової електричної; котлів бiтумних пересувних, мiсткiсть 400 л; фарборозпилювачiв ручних. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності Додатком 3 тендерної документації передбачено, що для підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій учасник повинен подати довідку ПРО НАЯВНІСТЬ в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій на фірмовому бланку підприємства, що підписується учасником або його уповноваженою особою і за наявності печатки може містити її відбиток. Для підтвердження наявності власного обладнання, зазначеного в Довідці, на кожну одиницю такого обладнання, учасник надає копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ, який підтверджує право власності. В складі тендерної пропозиції учасника наявна підсумкова відомість ресурсів, в якій зазначено, що під час виконання робіт на об’єкті останній буде використовувати ВЛАСНЕ обладнання, а саме: агрегати наповнювально - обпресовувальні, продуктивнiсть до 70 м3/год; лабораторiю пересувну вимiрювально-настройкову, пенал; молотки вiдбiйні пневматичні, при роботi вiд пересувних компресорних станцiй; пилку дискову електричну; котли бiтумні пересувні, мiсткiсть 400 л; фарборозпилювачi ручні. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей Надати документи, що підтверджують право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) наступних машин та механізмів/обладнання: агрегатів наповнювально - обпресовувальних, продуктивнiсть до 70 м3/год; лабораторiї пересувної вимiрювально-настройкової, пенал; молотків вiдбiйних пневматичних, при роботi вiд пересувних компресорних станцiй; пилки дискової електричної; котлів бiтумних пересувних, мiсткiсть 400 л; фарборозпилювачiв ручних та додати вищезазначені позиції до довідки про наявність в учасника обладнання, матеріально – технічної бази та технологій і додатково завантажити останню разом з документами, які підтверджують право власності.

Документи

24 червня 2020 15:43
Електронний підпис
24 червня 2020 15:42
Протокол № 5-5.pdf
15 червня 2020 15:16
Електронний підпис
15 червня 2020 15:15
Протокол № 5-3.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

Перелік виявлених невідповідностей Учасник не надав документи, що підтверджують його право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) машин та механізмів, обладнання і технологій, таких як: Компресори пересувнi з двигуном внутрiшнього згоряння, тиск до 686 кПа [7 ат], продуктивність 2,2 м3/хв; Компресори пересувнi з електродвигуном, тиск 600 кПа [6 ат], продуктивність 0,5 м3/хв; Екскаватори одноковшеві дизельнi на пневмоколiсному ходу, мiсткiсть ковша 0,25 м3; Агрегати наповнювально-обпресовувальнi, продуктивнiсть до 70 м3/год; Лабораторiя пересувна вимiрювально-настройкова, пенал; Установки для свердлення отворiв в залiзобетонi дiаметром до 160 мм; Пістолет монтажний; Машини шлiфувальнi електричнi; Машини шлiфувальнi кутовi; Пилка дискова електрична; Котли бiтумнi пересувнi, мiсткiсть 400 л; Дрилі електричні; Шуруповерти; Фарборозпилювачi ручнi. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності Додатком 3 тендерної документації передбачено, що для підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій учасник повинен подати довідку ПРО НАЯВНІСТЬ в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій на фірмовому бланку підприємства, що підписується учасником або його уповноваженою особою і за наявності печатки може містити її відбиток. Для підтвердження наявності власного обладнання, зазначеного в Довідці, на кожну одиницю такого обладнання, учасник надає копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ, який підтверджує право власності. В складі тендерної пропозиції учасника наявна підсумкова відомість ресурсів, в якій зазначено, що під час виконання робіт на об’єкті останній буде використовувати ВЛАСНІ машини та механізми, обладнання і технології, а саме: Компресори пересувнi з двигуном внутрiшнього згоряння, тиск до 686 кПа [7 ат], продуктивність 2,2 м3/хв; Компресори пересувнi з електродвигуном, тиск 600 кПа [6 ат], продуктивність 0,5 м3/хв; Екскаватори одноковшеві дизельнi на пневмоколiсному ходу, мiсткiсть ковша 0,25 м3; Агрегати наповнювально-обпресовувальнi, продуктивнiсть до 70 м3/год; Лабораторiя пересувна вимiрювально-настройкова, пенал; Установки для свердлення отворiв в залiзобетонi дiаметром до 160 мм; Пістолет монтажний; Машини шлiфувальнi електричнi; Машини шлiфувальнi кутовi; Пилка дискова електрична; Котли бiтумнi пересувнi, мiсткiсть 400 л; Дрилі електричні; Шуруповерти; Фарборозпилювачi ручнi. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей Надати документи, що підтверджують право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) машин та механізмів, обладнання і технологій, таких як: Компресори пересувнi з двигуном внутрiшнього згоряння, тиск до 686 кПа [7 ат], продуктивність 2,2 м3/хв; Компресори пересувнi з електродвигуном, тиск 600 кПа [6 ат], продуктивність 0,5 м3/хв; Екскаватори одноковшеві дизельнi на пневмоколiсному ходу, мiсткiсть ковша 0,25 м3; Агрегати наповнювально-обпресовувальнi, продуктивнiсть до 70 м3/год; Лабораторiя пересувна вимiрювально-настройкова, пенал; Установки для свердлення отворiв в залiзобетонi дiаметром до 160 мм; Пістолет монтажний; Машини шлiфувальнi електричнi; Машини шлiфувальнi кутовi; Пилка дискова електрична; Котли бiтумнi пересувнi, мiсткiсть 400 л; Дрилі електричні; Шуруповерти; Фарборозпилювачi ручнi та додати вищезазначені позиції до довідки про наявність в учасника обладнання, матеріально – технічної бази та технологій і додатково завантажити останню разом з документами, які підтверджують право власності.

Документи

26 червня 2020 14:26
Електронний підпис
26 червня 2020 14:25
Протокол № 5-6.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 26 червня 2020 16:34

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА"
#42825231
11 246 152,87
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
07 липня 2020 14:26
Договірна ціна № 123.pdf укладений
07 липня 2020 14:24
Календарний графік № 123.pdf укладений
07 липня 2020 14:24
Договір № 123.pdf укладений
07 липня 2020 14:24
Дод угода №6 123.pdf укладений
25 червня 2021 17:46
Електронний підпис зміни до договору
01 червня 2021 10:54
Дод угода № 5.pdf зміни до договору
01 червня 2021 10:53
Електронний підпис зміни до договору
30 березня 2021 16:50
Додугода №4 до №123-юр20 від 07.07.2020.pdf зміни до договору
30 березня 2021 16:49
Графік.pdf зміни до договору
30 березня 2021 16:49

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
29 березня 2021
Дата публікації змін до договору:
30 березня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження строку дії договору
Номер договору про закупівлю: 123-юр/20
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
31 травня 2021
Дата публікації змін до договору:
01 червня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Продовження строку дії договору з метою покращення якості експлуатації закінченого капітальним ремонтом об"єкту та необхідністю проведення взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт .
Номер договору про закупівлю: 123-юр/20
Договір:
Номер додаткової угоди: 5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML