Реконструкція частини майнового комплексу літ. Г, Ж під центр надання адміністративних послуг Куяльницької сільської ради Подільського району за адресою: Одеська область, Подільський район, м. Подільськ, вул. Соборна, 105
Очікувана вартість
4 161 311,00 UAH
UA-2020-05-20-001803-a d7baf4e403144d17a0d388ef5b57a567
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
Код ЄДРПОУ: 41882571
Місцезнаходження: 66350, Україна , Одеська обл., Подільський район, село Куяльник, вулиця Куяльницька, 26-А
Контактна особа: Сухоцька Олена Олександрівна
+380486240215
gkhotg@ukr.net
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 26 травня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 червня 2020 00:00
Початок аукціону: 05 червня 2020 11:06
Очікувана вартість: 4 161 311,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 20 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 41 613,11 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Мова (мови), якою (якими) повинні готувати тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Реконструкція частини майнового комплексу літ. Г, Ж під центр надання адміністративних послуг Куяльницької сільської ради Подільського району за адресою: Одеська область, Подільський район, м. Подільськ, вул. Соборна, 105
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Замовник при наявності бюджетних коштів перераховує Підряднику аванс на придбання матеріалів, конструкцій, виробів у розмірі не більше 30% від вартості річного обсягу, для придбання Підрядником необхідних для виконання кожного виду робіт Попередня оплата передбачається на строк не більше трьох місяців. Аванс 10 Банківські 30
Виконання робіт Остаточний розрахунок за Договором здійснюється Замовником в безготівковому порядку, на підставі остаточного підписаного Акту приймання виконаних робіт (форма № КБ-2в) та довідки про вартість виконаних будівельних робіт (форма № КБ-3),з урахуванням здійсненої попередньої оплати. Пiсляоплата 14 Робочі 70

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

20 травня 2020 14:28
Електронний цифровий підпис
20 травня 2020 13:25
додаток 2 граф.pdf
20 травня 2020 13:25
ТД.pdf

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-20-001803-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП АСК, Код ЄДРПОУ:24543159
Дата подання: 16 червня 2020 09:43
Вимога до Замовника про скасування незаконного рішення
За результатами аукціону найбільш економічно вигідною пропозицією було визнано пропозицію ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД».
10.06.2020 за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» Замовником прийняте рішення про відповідність тендерної пропозиції ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» вимогам тендерної документації та повідомлено про намір укласти договір із даним учасником.

Вважаємо, що рішення Замовника зроблене при поверхневому вивчені тендерної пропозиції ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» та прийняте всупереч вимогам діючого законодавства у сфері публічних закупівель, в зв’язку із наступним.

А. По-перше, тендерна пропозиція ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» не відповідає кваліфікаційним вимогам тендерної документації.

1. Відповідно до п. 5.1. тендерної документації Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, в тому числі щодо наявності в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, тощо (відповідно до Додатку 8 тендерної документації).
Відповідно до Додатку №1 до тендерної документації серед документів що обов’язково подаються учасниками у складі тендерної пропозиції Замовником встановлений обозок учасника щодо надання «Довідка щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання, досвід, тощо і подається за формою згідно з Додатком 8 до цієї тендерної документації.»
Відповідно до Додатку №8 до тендерної документації Замовником наведена форма таблиці для заповнення учасником, де стовбцем 4 передбачено заповнення даних щодо «освіта і спеціальність, розряд».
Так, в порушення вимог тендерної документації учасником ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» не заповнений належним чином стовпчик 4 наведеної у додатку №8 таблиці, а саме учасником не зазначено спеціальності щодо жодного із працівників, які будуть залучатись до виконання робіт.

2. Відповідно до Додатку 6 до тендерної документації учасником в складі тендерної пропозиції повинна бути надана інформація щодо залучення субпідрядних організації, а саме наведена таблиця, що «заповнюється для кожного субпідрядника в разі залучення учасником субпідрядників до виконання робіт».
Так, відповідно до Технічного завдання Замовника у складі робіт передбачені роботи із встановлення пожежної сигналізації та виконання протипожежних робіт.
У складі пропозиції ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» надана ліцензія на право виконання будівельних робіт, в якій не передбачено протипожежних робіт, та робіт із встановлення пожежної сигналізації.
У складі пропозиції ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» відсутні будь-які відомості щодо залучення субпідрядної організації на виконання зазначених протипожежних робіт, встановлення сигналізації. Не надано заповненої форми щодо залучення субпідрядних організацій відповідно до Додатку 6 до тендерної документації.
Таким чином, учасником ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» не підтверджено можливість виконання частини робіт, що передбачені Замовником у Технічному завданні.

У відповідності до ч.1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.

Б. По-друге, тендерна пропозиція ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.

1. У кошторисному розрахунку «Договірна ціна» (глава 17) учасника ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» не врахована вартість устаткування, перелік якого передбачений Замовником у Додатку №3 до тендерної документації.
Таким чином, до цінової пропозиції учасника ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» не увійшла вартість необхідного для придбання та встановлення медичного та іншого устаткування, що є фактом невідповідності кошторисних розрахунків ціни тендерної пропозиції даного учасника вимогам технічного завдання.

2. У кошторисному розрахунку «Підсумкова відомість ресурсів», що надана учасником ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» в електронному варіанті imd. міститься інформація щодо врахування поставки медичного та іншого устаткування, що не обкладається податком на додану вартість!
Відповідно до п.185.1. статті 185 Податкового кодексу України об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, у тому числі операції з безоплатної передачі та з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю.
Таким чином, на вартість устаткування при його придбанні учасником обов’язково нараховується податок на додану вартість.
Неврахування учасником ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» податку на додану вартість при придбанні устаткування є безпідставним, та таким що призводить до викривлення дійсної вартості цінової пропозиції учасника.

3. При складанні кошторисних розрахунків учасником ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» допущено суттєву помилку, а саме для розрахунків норм праці використовувався старий норматив середньомісячної тривалості робочого часу, що діяв у 2019 році, а саме – 166,08 год.
На підставі листа Міністерства соціальної політики України від 29.07.2019 №133/0/206-19 середньомісячна тривалість робочого часу для відповідних тарифних сіток на 2020 рік складає 166,83 години.
Таким чином, учасником ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» при розрахунку вартості робіт, допущено суттєве порушення діючих на території України нормативів на 2020 рік, що є підставою для визнання таких розрахунків помилковими, а відповідно такими що не відповідають технічному завданню замовника.

4. У кошторисному розрахунку «Загальновиробничі витрати» учасника ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» не враховані понижуючі коефіцієнти, що є порушенням порядку та форм, що встановлені "Правилами визначення вартості будівництва" ДСТУ Б Д.1.1-1:2013.
Відповідно до даних Правил, при визначенні вартості будівництва суб’єктом повинні застосовуватись понижуючі коефіцієнти до загальновиробничих витрат. Підстави для незастосування понижуючих коефіцієнтів до загальновиробничих витрат при визначенні вартості будівництва повинно бути зазначені у розрахунках та обґрунтовані.
Так, у випадку не підтвердження підстав для не застосування понижуючих коефіцієнтів до загальновиробничих витрат тендерна пропозиція підлягає відхиленню на підставі невідповідності розрахунків діючим правилам та нормам визначення вартості будівництва.

5. У кошторисному розрахунку «Загальновиробничі витрати» учасника ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» безпідставно застосований метод для зниження вартості будівельних робіт, а саме в кошторисних розрахунках учасника ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД», що надані в електронному форматі imd., зазначено про знаходження кожного робітника, задіяного у виконанні робіт у лікарняній відпустці більше 5ти календарних днів. Учасником у розрахунках ніяким чином не обґрунтовано застосування такого методу, а відповідно не підтверджено вірність розрахунку вартості загальновиробничих витрат при будівництві об’єкту.

У відповідності до ч.1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо тендерна пропозиція учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.

В. Наявні об’єктивні підстави для відмови учаснику ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» в участі у процедурі закупівлі відповідно до п.7 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Так, теперішній засновник ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» Сергій Володимирович Кожухаренко в 2016 році працював в ТОВ «Котовський асфальтобетонний завод», що також є учасником процедури закупівлі.
ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» та ТОВ «Котовський асфальтобетонний завод» використовують один й той самий контактний номер телефону 380993836372.
Дані факти щодо пов’язаності даних юридичних осіб були неодноразово висвітлені у мережі Інтернет та засобах масової інформації.
https://monitor-odessa.com/zakupki/nechestnye-torgi-kak-v-s-kujalnik-vybirali-podrjadchika-dlja-rekonstrukcii-centra-adminuslug-za-150-000/
У відповідності до п.7 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника.
На підставі вищенаведеного,

ПРОСИМО:
1. Скасувати Рішення про визнання тендерної пропозиції ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» такою, що відповідає вимогам тендерної документації та технічним вимогам до предмету закупівлі.
2. Скасувати Рішення щодо визнання учасника ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» переможцем процедури закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
16 червня 2020 17:28
Внесені зауваження прийняті Замовником до уваги. Рішення привизнання переможця торгів ТОВ «ПРОСТІР-АГРОБУД» скасовано.

Документи подані скаржником

16 червня 2020 09:42
ВИМОГА

Документи

16 червня 2020 17:28
Протокол

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 червня 2020 11:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ПРОСТІР-АГРОБУД" 3 850 932,86
UAH з ПДВ
3 809 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Котовський асфальтобетонний завод 3 837 203,28
UAH з ПДВ
3 837 203,28
UAH з ПДВ
Документи
ПП АСК 3 999 552,00
UAH з ПДВ
3 950 900,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

03 червня 2020 09:41
sign.p7s
03 червня 2020 08:46
Техніч специфікація.pdf
03 червня 2020 08:46
Тендерна пропозиція.pdf
03 червня 2020 08:46
Статут.pdf
03 червня 2020 08:46
Проект договора.pdf
03 червня 2020 08:46
Підсум.від.ресурсів.rar
03 червня 2020 08:46
Наказ на директора.pdf
03 червня 2020 08:46
Методика оцінки.pdf
03 червня 2020 08:46
Локальні кошториси.rar
03 червня 2020 08:46
Ліцензія.pdf
03 червня 2020 08:46
Звітність.pdf
03 червня 2020 08:46
Довідки.pdf
03 червня 2020 08:46
Довідка працівники.pdf
03 червня 2020 08:46
До банк.гарантії2.pdf
03 червня 2020 08:46
До банк. гарантії.pdf
03 червня 2020 08:46
Відомість ЄДРПОУ.pdf

Публічні документи

04 червня 2020 09:17
sign.p7s
04 червня 2020 08:39
8. пропозиція.pdf
04 червня 2020 08:39
7. інші вимоги.pdf
04 червня 2020 08:39
6.повноваження.pdf
04 червня 2020 08:39
5.проект_договору.pdf
04 червня 2020 08:39
4.субпідрядник.pdf
04 червня 2020 08:39
3. тех.вимоги.pdf
04 червня 2020 08:39
2. ст.17 Закону.pdf
04 червня 2020 08:39
1. ст.16 кваліфікація.pdf

Публічні документи

04 червня 2020 22:38
sign.p7s
04 червня 2020 22:34
ІНШІ.pdf
04 червня 2020 22:31
ІНШІ.pdf
04 червня 2020 22:07
sign.p7s
04 червня 2020 22:06
8. Інші.pdf
04 червня 2020 21:52
sign.p7s
04 червня 2020 21:30
Підписаний_G0620-7714-G_Zayava.pdf
04 червня 2020 21:30
субпідряд.pdf
04 червня 2020 21:30
Ст.17085.pdf
04 червня 2020 21:30
СметаПодольск079.pdf
04 червня 2020 21:30
Пропозиція083.pdf
04 червня 2020 21:30
Проект договору090.pdf
04 червня 2020 21:30
полномочия.pdf
04 червня 2020 21:30
мтб и работники.pdf
04 червня 2020 21:30
Інф щодо субпідряду092.pdf
04 червня 2020 21:30
досвід.pdf
04 червня 2020 21:30
додаток 2 граф.pdf
04 червня 2020 21:30
ДовПодольск080 _ копия.pdf
04 червня 2020 21:30
Графік086.pdf
04 червня 2020 21:30
12. Лiцензiя_ПП_АСК.pdf
04 червня 2020 21:30
11. Дозвiл.pdf
04 червня 2020 21:30
7.imd
04 червня 2020 21:30
5. Відомості з ЄДРПОУ.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ПРОСТІР-АГРОБУД"
#41471604
Очікує рішення 3 809 000,00
UAH з ПДВ
16 червня 2020 17:36
ТОВ "ПРОСТІР-АГРОБУД"
#41471604
Рішення скасоване 3 809 000,00
UAH з ПДВ
16 червня 2020 17:36

Інформація про відміну

Виконано
Дата оприлюднення: 17 червня 2020 16:48
Кінець періоду оскарження: 28 червня 2020 00:00
Дата відміни: 28 червня 2020 00:02
Причина відміни: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Коментар щодо відміни: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Документи:
17 червня 2020 16:48
Електронний цифровий підпис
17 червня 2020 16:45
Протокол

Актуальні тендери

До пошуку