Послуги пов'язані з програмним забезпеченням
Очікувана вартість
3 100 000,00 UAH
UA-2020-05-15-005399-b 7441876b9b654dd8a323e3b1672fa82d
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ"
Код ЄДРПОУ: 42068925
Вебсайт: https://prozorro.sale/
Місцезнаходження: 01601, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22
Контактна особа: Роман Сидорук
+380679669839
roman.sidoruk@prozorro.sale
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 21 травня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 27 травня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 31 травня 2020 00:00
Початок аукціону: 01 червня 2020 15:58
Очікувана вартість: 3 100 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 50 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 15 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з технічного адміністрування та підтримки ЕТС “Prozorro.Продажі”
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01601, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 липня 2020  —  31 березня 2021
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Оплата вартості послуг за Договором здійснюється Замовником у безготівковій формі, шляхом переказу грошових коштів на поточний рахунок Виконавця на підставі виставлених Виконавцем та погоджених Замовником Актів прийому-передачі наданих послуг протягом 30 календарних днів з дати виставлення такого Акту. Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-15-005399-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕТФОРС УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:39809361
Дата подання: 03 червня 2020 17:28
Вимога щодо відхилення
Доброго дня!
Користуючись правом, передбаченим частиною 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», звертаємось із вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності пропозиції ТОВ «НЕТФОРС Україна» умовам тендерної документації, зокрема його невідповідності кваліфікаційним критеріям в частині надання довідки на виконання пункту 2.2. додатку № 1 до тендерної документації.
По-перше, відповідно до частини 16 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
Відповідно до Протоколу тендерного комітету № ТК/041 від 02.06.2020 року тендерну пропозицію ТОВ «НЕТФОРС Україна» було відхилено на підставі невідповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону.
Враховуючи вищезазначене, просимо надати на підставі чого, Вами було проігноровано, порушено пряму норму Закону, передбачену частиною 16 статті 29 Закону щодо розміщення розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону.
По-друге, відповідно до пункту 2 Додатку № 1 до тендерної документації для підтвердження наявності в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід учасник у складі тендерної документації повинен надати:
2.1. Довідка, що містить інформацію про наявність в учасника спеціалістів відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід щодо предмета закупівлі, за наведеною формою (таблиця 1.1 Додатку №1).
2.2. Для підтвердження правових відносин щодо спеціалістів, які зазначені в табл.1.1, необхідно надати скан-копії трудових книжок або договорів цивільно-правового характеру або інше.
2.3. Для підтвердження кваліфікації спеціалістів необхідно надати довідку з вказанням:
2.3.1. Артефакти доступу до API тестового середовища ЕТС, розгорнутого спеціалістами Виконавця з вихідного коду, доступного у публічному репозиторії, і готового до проходження тестування, включаючи підключення тестового майданчика і проходження автоматизованих тестів (достатньо розгорнути будь-який один з реалізованих бізнес-процесів);
2.3.2. Артефакти доступу до тестового локального програмно визначеного сховища об’єктів, яке було розгорнуто спеціалістами Виконавця;
3.3.3. Артефакти доступу до тестового Multi-Master кластеру Kubernetes з TLS шифруванням та Ingress Controller, який було розгорнуто спеціалістами Виконавця.
3.3.4. Опис процедур роботи Виконавця з технічними інцидентами, що виконуються спеціалістами Виконавця при роботі з іншими замовниками на аналогічних проектах.
3.4. Для підтвердження технічної та безпекової нейтральності Виконавець завантажує Лист-запевнення у довільній формі, що він або його бенефіціари прямо чи опосередковано не володіють електронним майданчиком, підключеним до ЕТС “Прозорро.Продажі”, не здійснюють функцій (вчиняють дії, не є підрядниками з виконання таких функцій) адміністратора (технічного адміністратора) такого електронного майданчика, не розробляють чи підтримують у будь-який спосіб Програмне забезпечення, що будь-яким чином взаємодіє з Центральною базою даних ЕТС “Прозорро.Продажі”.
У складі тендерної пропозиції ТОВ «НЕТФОРС Україна» надано:
- Інформацію про наявність спеціалістів № 9 від 29.05.2020 року за наведеною формою;
- Договори цивільно-правового характеру на усіх спеціалістів, зазначених у довідці та наказ на директора, що належним чином підтверджують наявність правових відносин;
- Довідку № 10 від 29.05.2020 року з артефактами доступу та описом процедур роботи Виконавця;
- Лист-запевнення № 06 від 29.05.2020 року,
чим виконано пункт 2 Додатку № 1 до тендерної документації в повному обсязі.
Враховуючи грубе порушення норм Закону та безпідставне відхилення тендерної пропозиції ТОВ «НЕТФОРС Україна», вимагаємо скасувати рішення тендерного комітету про відхилення ТОВ «НЕТФОРС Україна» та повторно розглянути тендерну пропозицію ТОВ «НЕТФОРС Україна» на відповідність умовам тендерної документації. Також, просимо чітко зазначити вимогу тендерної документації, а саме пункт, який не виконано учасником ТОВ «НЕТФОРС Україна», на підставі чого було встановлено невідповідність учасника ТОВ «НЕТФОРС Україна» кваліфікаційному критерію. Де у тендерній документації вказано, що при розгляді тендерних пропозицій Замовником буде проводитись перевірка доступності тестового АРІ, недоступність якого в подальшому буде підставою для відхилення тендерної пропозиції? Більше того, у наданій довідці № 10 від 29.05.2020 року з артефактами доступу вказано доступ до двох тестових середовищ АРІ. Який із них було виявлено недоступним і чому перевірці не підлягало інше тестове середовище АРІ? Також, просимо оприлюднити доповідну записку від 02.06.2020 р. начальника відділу інформаційних технологій та телекомунікацій Легенченком Г.А., яким встановлено факт недоступності тестового середовища АРІ.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
05 червня 2020 12:02
На вимогу ТОВ “НЕТФОРС Україна” від 03.02.2020 щодо визначення переможця у закупівлі послуг з технічного адміністрування та підтримки ЕТС “Prozorro.Продажі” (ID UA-2020-05-15-005399-b) повідомляємо наступне.
Відповідно до протоколу тендерного комітету Державного підприємства “Прозорро.Продажі” № ТК/041 від 02.06.2020 року тендерну пропозицію ТОВ «НЕТФОРС Україна» було відхилено на підставі невідповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі-Закон).
Стаття 16 Закону визначає вид кваліфікаційних критеріїв процедури закупівлі, які Замовник має право вимагати від учасників процедури закупівлі щодо подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність. Зокрема, серед них наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Відповідно до Розділу 2 Додатку 1 тендерної документації Замовник, серед інших, визначив документи та інформацію, що необхідно надати у складі тендерної пропозиції, а саме:
2.3.1. Артефакти доступу до API тестового середовища ЕТС, розгорнутого спеціалістами Виконавця з вихідного коду, доступного у публічному репозиторії, і готового до проходження тестування, включаючи підключення тестового майданчика і проходження автоматизованих тестів (достатньо розгорнути будь-який один з реалізованих бізнес-процесів);
2.3.2. Артефакти доступу до тестового локального програмно визначеного сховища об’єктів, яке було розгорнуто спеціалістами Виконавця;
3.3.3. Артефакти доступу до тестового Multi-Master кластеру Kubernetes з TLS шифруванням та Ingress Controller, який було розгорнуто спеціалістами Виконавця.
3.3.4. Опис процедур роботи Виконавця з технічними інцидентами, що виконуються спеціалістами Виконавця при роботі з іншими замовниками на аналогічних проектах.
На виконання вищезазначеної вимоги учасником закупівлі ТОВ “НЕТФОРС Україна” у складі тендерної пропозиції надано довідку з артефактами доступу та описом процедур робіт № 10 від 29.10.2020 року. Начальником відділу інформаційних технологій та телекомунікацій Легенченком Г.А. було здійснено перевірку доступності тестового АРІ, що мало бути розгорнуто з програмного коду, доступного в публічному репозиторії. Перевірка виявила недоступність визначеного тендерною документацією тестового АРІ за посиланням, наведеним в тендерній пропозиції. Подальший аналіз показав, що первинною причиною недоступності є використання для розгортання репозиторіїв вихідного коду, відмінного від зазначеного в тендерній документації (за зовнішніми ознаками було використано репозиторії з програмним кодом, що використовується для проведення публічних закупівель, а не аукціонів). Крім цього, вимоги тендерної документації передбачали надання одного АРІ придатного до тестування, тож друге АРІ, розгорнуте учасником, не було взято до розгляду у зв’язку з неможливістю пов’язати в цій частині вимоги тендерної документації та тендерної пропозиції.
Відповідно до пункту 16 статті 31 Закону “якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель”.
Таким чином, наведена інформація у вказаній учасником довідці відповідає тільки у частині правильності оформлення документу. Тестування, в тому числі автоматизоване, покликане для встановлення факту працездатності середовища, а вже потім відповідності його встановленим технологічним вимогам. Однак, перевірка технологій, щодо яких надана інформація встановила факт недоступності API та, відповідно, непрацездатності середовища, необхідного для кваліфікації учасника, що, в свою чергу, в принципі унеможливлює перевірку кваліфікації учасника в цілому. Тому, тендерним комітетом ДП “Прозорро.Продажі” даний випадок не кваліфікується як невідповідність в інформації та/або документах, що подані учасником, а як унеможливлення проведення перевірки технологій, що пропонуються учасником відповідно до статті 16 Закону. Виходячи з цього, замовник не має підстав для застосування пункту 16 статті 31 Закону у процедурі закупівлі та надання учаснику можливості виправлення невідповідності у інформації та/або документах.
Крім цього, на вимогу учасника щодо публікації доповідної записки начальника відділу інформаційних технологій та телекомунікацій Легенченком Г.А. від 02.06.2020 р., яким встановлено факт недоступності тестового середовища АРІ, звертаємо увагу на тому, що відповідно до частини 1 статті 6 Закону України “Про доступ до публічної інформації” інформацією з обмеженим доступом є службова інформація. Доповідні записки являються внутрівідомчою кореспонденцією, тобто у розумінні Закону України “Про доступ до публічної інформації” є службовою інформацією та відповідно не можуть бути надані за вимогою учасника закупівлі.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 01 червня 2020 16:37

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕТФОРС УКРАЇНА" 2 950 000,00
UAH з ПДВ
1 200 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТРІАНГУ УКРАЇНА" 2 400 000,00
UAH з ПДВ
1 680 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ВЕРНА СІСТЕМС" 2 916 000,00
UAH з ПДВ
1 699 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МК-КОНСАЛТИНГ" 2 976 000,00
UAH з ПДВ
2 060 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЗОРІ РІШЕННЯ" 3 060 000,00
UAH з ПДВ
2 100 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

29 травня 2020 20:03
sign.p7s
29 травня 2020 17:08
sign.p7s
29 травня 2020 17:02
7. Стаття 17.pdf
29 травня 2020 17:02
5. ЦПХ Денисенко.pdf
29 травня 2020 17:02
Захист довкілля.pdf
29 травня 2020 17:02
6.5. Лист-запевнення.pdf
29 травня 2020 17:02
Технічна специфікація.pdf
29 травня 2020 17:02
Довідка субпідрядники.pdf
29 травня 2020 17:02
5. ЦПХ Ємельяненко.pdf
29 травня 2020 17:02
9. Тендерна пропозиція.pdf
29 травня 2020 17:02
5. ЦПХ Барахтянський.pdf

Публічні документи

12 червня 2020 19:19
sign.p7s
12 червня 2020 17:04
11.4.1. public_doc.p7s
12 червня 2020 16:16
11.1.1.Dovidka_20163435030370293438.pdf.p7s
09 червня 2020 18:23
sign.p7s
30 травня 2020 21:37
sign.p7s
30 травня 2020 18:22
Банківська ліцензія.7z
30 травня 2020 18:22
Витяг із Статуту.7z
30 травня 2020 18:22
Гарантія 4544-20.7z
30 травня 2020 18:22
Лист для клієнтів.7z
30 травня 2020 18:21
Наказ Фролова Ю.М.7Z
30 травня 2020 18:21
Протокол НР.7Z
30 травня 2020 18:21
oledata.mso
30 травня 2020 17:10
3.1. Лист-Відгук - Альфа.pdf
30 травня 2020 17:10
5.1.Тріангу-Коваленко.pdf
30 травня 2020 17:10
5.4. Тріангу-Дмитрієв.jpeg
30 травня 2020 17:10
7. Лист гарантія .pdf
30 травня 2020 17:10
12. Копія Статуту.pdf
30 травня 2020 17:10
1. Банківська гарантія .zip

Публічні документи

30 травня 2020 12:28
sign.p7s
29 травня 2020 22:21
6.5. Лист-запевнення.pdf
29 травня 2020 22:21
9. Цінова пропозиція.PDF

Публічні документи

29 травня 2020 15:37
sign.p7s
29 травня 2020 15:37
sign.p7s
29 травня 2020 15:32
Recommendation letter.pdf
29 травня 2020 15:32
Виписка з банку.pdf
29 травня 2020 15:32
07 Лист-запевнення.pdf
29 травня 2020 15:32
06 Тендерна пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕТФОРС УКРАЇНА"
#39809361
Відхилено 1 200 000,00
UAH з ПДВ
02 червня 2020 22:11
ТОВ "ТРІАНГУ УКРАЇНА"
#39911498
Переможець 1 680 000,00
UAH з ПДВ
10 червня 2020 13:49
Вимога про усунення невідповідностей
до 10 червня 2020 09:18

Вимога про усунення невідповідностей

Під час перевірки відповідності тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі послуг з технічного адміністрування та підтримки ЕТС “Prozorro.Продажі” (код ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, ідентифікатор закупівлі UA-2020-05-15-005399-b) у складі тендерної пропозиції ТОВ “ТРІАНГУ УКРАЇНА” встановлено невідповідність умовам тендерної документації в частині інформації, що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон). Керуючись пунктом 16 Статті 31 Закону замовником встановлюється вимога щодо усунення наступних невідповідностей, виявлених у тендерній документації: - відповідно до пункту 1.1 Розділу 1 Додатку 1 тендерної документації замовнику необхідно надано скановані копії аналогічних договорів для підтвердження технологій предмету договорів відповідно до технічних вимог Додатку 2 тендерної документації; - відповідно до пункту 1.2. Розділу 1 Додатку 1 тендерної документації учасником завантажено лист-відгук від контрагента ПАТ “Київстар”, зміст якого підтверджує якісне виконання договору, визначеного у довідці. Даний лист не містить підписів контрагента, що ставить під сумнів його справжність. Крім цього, у даному листі не вказані реквізити та предмет договору щодо якого складений даний лист-відгук; - відповідно до пункту 1.2. Розділу 1 Додатку 1 тендерної документації учасником завантажено лист-відгук від контрагента Альфа-Банк, у довільній формі, зміст якого підтверджує якісне виконання договору, зазначеного у довідці. У листі не вказані реквізити та предмет договору щодо якого складений даний лист-відгук; - відповідно до пункту 2.2. Розділу 2 Додатку 1 для підтвердження правових відносин щодо спеціалістів, які зазначені в табл.1.1, необхідно надати скан-копії трудових книжок або договорів цивільно-правового характеру або інше. Учасником у складі тендерної пропозиції не надано копії трудових книжок щодо Голубовського А.В. та Дмитрієва О.Ю., що є недостатнім фактом підтвердження триваючих трудових відносин на момент розгляду тендерної пропозиції учасника; - відповідно до розділу 8 тендерної документації учасник надає інформацію у вигляді довідки у довільній формі про субпідрядника (субпідрядників) – у разі їх залучення до виконання договору, в обсязі не менше ніж 20 відсотків вартості договору про закупівлю. Учасником у складі тендерної закупівлі не надано вказану довідку про субпідрядників в особі ФОП Ільєнкова М. та ФОП Коваленко В., договори цивільно-правового характеру яких надано у складі тендерної документації та становлять 50 відсотків (сумарно) від об’ємів послуг, що плануються надаватися; - учасником на виконання вимоги пункту 2.2. Розділу 2 Додатку 1 тендерної документації для підтвердження правових відносин надано договір про надання послуг у сфері інформаційних технологій #7-Р з ФОП Коваленко В., строк дії якого згідно з умовами договору закінчився 31 грудня 2015 року.

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 10 червня 2020 13:49

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТРІАНГУ УКРАЇНА"
#39911498
1 680 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
26 червня 2020 15:59
Договір №180 ДП Прозорро.Продажі - Тріангу.pdf укладений
26 червня 2020 15:57

Актуальні тендери

До пошуку