Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

«Капітальний ремонт даху будівлі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4» по вул. Пушкіна, 155 у м. Полтава»
Очікувана вартість
4 504 028,00 UAH
UA-2020-05-15-004884-b 1f02babb0a4540fcbb19bb4a19ef3de4
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Володимир Годня

+380532562010 ukb@rada-poltava.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ПОЛТАВСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
Код ЄДРПОУ: 04057600
Місцезнаходження: 36000, Україна , Полтавська обл., м. Полтава, Октябрський район, вул. Соборності, 36
Контактна особа: Володимир Годня
+380532562010
ukb@rada-poltava.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 26 травня 2020 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 червня 2020 18:00
Початок аукціону: 09 червня 2020 13:05
Очікувана вартість: 4 504 028,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 22 520,14 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 20000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Категорія замовника: орган місцевого самоврядування, зазначений у п. 1, ч. 1, ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Вид забезпечення тендерної пропозиції: електронна банківська гарантія.
Умови забезпечення тендерної пропозиції: викладені в тендерній документації.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
«Капітальний ремонт даху будівлі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4» по вул. Пушкіна, 155 у м. Полтава»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Пушкіна, 155, м. Полтава, Полтавська область, 36000, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 листопада 2020
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Замовник після підписання даного Договору має право перерахувати Учаснику попередню оплату на підставі та на строк встановлений Постановами КМУ № 1764 від 27.12.2001р. та КМУ № 1070 від 04.12.2019р., в розмірі до 30% від річного обсягу вартості робіт шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт на не бюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку у термін, визначений Сторонами додатково. Аванс 90 Календарні 30
Виконання робіт Після підписання Сторонами актів виконаних робіт (форма КБ-2в) та довідок (форма КБ-3), підтверджуючих документів (накладних та товаро-транспортних накладних) та за умови надходження бюджетних коштів на розрахунковий рахунок Замовника в межах доведених лімітів. Пiсляоплата 90 Календарні 70

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-15-004884-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ-БІЛДІНГ", Код ЄДРПОУ:42113252
Дата подання: 26 червня 2020 17:43
ВИМОГА
ВИМОГА щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності пропозиції
ТОВ «СВ-Білдінг» умовам тендерної документації
Рішення замовника: Вимога не задоволена
02 липня 2020 17:13
Тендерним комітетом Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому було уважно розглянуто Вашу вимогу щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності пропозиції ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» умовам тендерної документації вих. № 725 від 26.06.2020р. та повідомляємо з цього приводу наступне.
Рішенням тендерного комітету Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому (далі – Замовник) Протокол № 6-7 від 26.06.2020р. було відхилено тендерну пропозицію ТОВ «СВ-БІЛДІНГ», яка була подана за закупівлю робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху будівлі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4» по вул. Пушкіна, 155 у м. Полтава» на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до вимог тендерної документації, затвердженої рішенням тендерного комітету Протокол № 6-2 від 28.05.2020р. (далі – тендерна документація), для підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій учасник повинен подати довідку (далі – Довідка) на фірмовому бланку підприємства, що підписується учасником або його уповноваженою особою і за наявності печатки може містити її відбиток за наведеною нижче формою.
ДОВІДКА
ПРО НАЯВНІСТЬ В УЧАСНИКА ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

з/п Назва Коротка характеристика Кількість Зазначення приналежності* Документ, підтверджуючий приналежність **
1 2 3 4 5 6

* -якщо учасник є власником, зазначається «власний», в інших випадках – зазначається право користування (договір оренди, договір надання послуг, лізингу або інше право використання);
**- зазначається номер та дата документу, які учасник надав як підтверджуючий відповідно до графи 5 Довідки.
Для підтвердження наявності власного обладнання, зазначеного в Довідці, на кожну одиницю такого обладнання, учасник надає копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ, який підтверджує право власності.
Для підтвердження наявності власної матеріально-технічної бази, зазначеного в Довідці, учасник надає витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно або інший документ, який підтверджує право власності.
Якщо Учасник не є власником обладнання та матеріально-технічної бази, крім документів, що підтверджують право власності, додатково, необхідно надати договір оренди, або договір надання послуг, або лізингу або документ, який підтверджує інше право використання на весь термін виконання робіт.
Звертаємо увагу, що в розумінні даної тендерної документації, та враховуючи, що всі матеріали передбачені проектно-кошторисною документацією закуповує власними силами учасник-переможець відкритих торгів, у складі обладнання та матеріально-технічної бази учасники обов’язково підтверджують право власності або право користування складським приміщенням (ангаром).
Крім того, тендерною документацією передбачено, що у складі тендерної пропозиції учасник надає лише відомість ресурсів складену, відповідно до технічного завдання.
Додатково необхідно зазначити, що відповідно до п. 4.5. Правил визначення вартості робіт з ремонту устаткування та обладнання, які виконуються на об'єктах житлово-комунального господарства, затверджених Наказом Держжитлокомунгоспу України 24.06.2004р. № 117 відомість ресурсів до локального кошторису містить дані, визначені на обсяг робіт, передбачених кошторисом, щодо трудомісткості та середнього розряду робіт окремо для робітників різних професій з різною вартістю людино-години, нормативної потреби в матеріально-технічних ресурсах у фізичних одиницях виміру, а також вартість одиниці виміру трудових і матеріально-технічних ресурсів, прийняту в кошторисі.
Таким чином, відомість ресурсів до локальних кошторисів – складається за певною затвердженою формою і містить перелік всіх трудових і матеріально-технічних ресурсів.
Так, ТОВ «СВ-БІЛДІНГ», як учасником закупівлі, у складі пропозиції було надано Довідку вих. № 393 від 04.06.2020р. і відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва (далі – Відомість ресурсів).
Однак, при розгляді Замовником вищезазначених документів була встановлена невідповідність даних, які викладені у Довідці вих. № 393 від 04.06.2020р. та даними, що зазначені у Відомості ресурсів, зокрема, в частині відсутності документального підтвердження наявності у ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» наступних машин та механізмів/обладнання: автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т; навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 1 т; підіймачі щоглові будівельні, вантажопідйомність 0,5 т; Електричні печі для сушіння зварювальних матеріалів з регулюванням температури у межах 80-500 град.С; Агрегати фарбувальні високого тиску для фарбування поверхонь конструкцій, потужність 1 кВт; котел електричний бітумний, місткість 1 м3; термопенали з масою завантажувальних електродів не більше 5 кг; люльки двомісні самопідйомні, вантажопідйомність 300/500 кг, які зазначені ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» у Відомості ресурсів та необхідні для виконання Технічного завдання.
Такими чином, в наданій Довідці про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій вих. № 393 від 04.06.2020р. відсутні машини та механізми, які зазначені у Відомості ресурсів і не надані документи, які підтверджують право власності або право користування, зазначеними машинами та механізмами.
Отже, у учасника закупівлі ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» частково відсутня наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для виконання умов Технічного завдання до Тендерної документації і договору про закупівлю, що свідчить про невідповідність учасника ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» такому кваліфікаційному критерію як наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Крім того, варто звернути увагу на те, що Замовником, в порядку, передбаченому
ч. 16 ст. 29 Закону було направлено Вам повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей.
Однак, учасник ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» не надав документи, що підтверджують право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) наступних машин та механізмів/обладнання: автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т; навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 1 т; підіймачі щоглові будівельні, вантажопідйомність 0,5 т; Електричні печі для сушіння зварювальних матеріалів з регулюванням температури у межах 80-500 град.С; Агрегати фарбувальні високого тиску для фарбування поверхонь конструкцій, потужність 1 кВт; котел електричний бітумний, місткість 1 м3; термопенали з масою завантажувальних електродів не більше 5 кг; люльки двомісні самопідйомні, вантажопідйомність 300/500 кг, та не додав вищезазначені позиції до Довідки Довідці про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій вих. № 393 від 04.06.2020р. і додатково не завантажив останню разом з документами, які підтверджують право власності.
Щодо безпідставного твердження ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» про відсутність вимоги в Тендерній документації Замовника, яка стосується включення в Довідку усього обладнання, матеріально-технічної бази та технологій повідомляємо наступне.
Замовником встановлено, що в Довідку про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій потрібно включити НАЯВНЕ в учасника закупівлі обладнання, матеріально-технічну базу та технології.
Оскільки, Вами включено до Відомості ресурсів, зокрема, автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т; навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 1 т; підіймачі щоглові будівельні, вантажопідйомність 0,5 т; Електричні печі для сушіння зварювальних матеріалів з регулюванням температури у межах 80-500 град.С; Агрегати фарбувальні високого тиску для фарбування поверхонь конструкцій, потужність 1 кВт; котел електричний бітумний, місткість 1 м3; термопенали з масою завантажувальних електродів не більше 5 кг; люльки двомісні самопідйомні, вантажопідйомність 300/500 кг, - даний факт свідчить про те, що перелічена техніка у ТОВ «СВ-БІЛДІНГ» наявна.
Тому, відповідно до вимог Тендерної документації вказану техніку необхідно було включити у Довідку про наявність в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій і надати відповідне документальне підтвердження на дані одиниці техніки, як того вимагалось Замовником у тендерній документації.
Таким чином, на підставі всього вищевикладеного повідомляємо Вам, що Замовником було відхилено Вашу пропозицію в межах та у спосіб, передбачений Законом, а також проведено процедуру закупівлі відкритих торгів відповідно до вимог Закону, з дотриманням всіх принципів здійснення публічних закупівель.


Номер вимоги: UA-2020-05-15-004884-b.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ОТЕКО", Код ЄДРПОУ:41418687
Дата подання: 02 липня 2020 13:34
ВИМОГА щодо неправомірності відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ОТЕКО" та визнання переможцем ТОВ «ТЕХНОБУД-УКРАЇНА»
Рішення Замовника УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ПОЛТАВСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ (код ЄДРПОУ04057600) щодо визнання Переможцем ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ42825231) згідно протоколу № 6-9 засідання тендерного комітету від 26.06.2020 року, вважаємо неправомірним, тому що Замовник не виявив та/або не врахував порушення тендерних вимог з боку ТОВ «ТЕХНОБУД-УКРАЇНА» при наданні своєї тендерної пропозиції щодо закупівлі робіт «Капітальний ремонт даху будівлі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4» по вул. Пушкіна, 155 у м. Полтава» (ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), ідентифікатор закупівлі UA-2020-05-15-004884-b.
Відповідно до умов тендерної документації, які вимагалися замовником, а саме Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, пункт 6 Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі), підпункт 6.1. Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником. Додатком 4 тендерної документації Технічне завдання «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху будівлі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4» по вул. Пушкіна, 155 у м. Полтава» встановлено - ступінь вогнестійкості - ІІІ.
Серед видів робіт, які визначені тендерною документацією та підлягають до виконання є роботи вогнезахисту дерев’яних конструкцій ферм, арок, балок та які підлягають ліцензуванню виходячи з ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року №852.
Однак, всупереч встановленій вимозі, у складі тендерної пропозиції ТОВ «ТЕХНОБУД-УКРАЇНА» відсутня копія ліцензії на проведення зазначених робіт, що стверджує про невідповідність тендерної пропозиції вимогам тендерної документації.
У зв’язку з вищевикладеними фактами, вважаємо, що ТОВ «ТЕХНОБУД-УКРАЇНА» неправомірно визначено переможцем торгів по вказаній державній закупівлі. Згідно п. 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІIІ (зі змінами) (далі – Закон), Замовник повинен відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ТЕХНОБУД-УКРАЇНА», оскільки подана тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, і є порушенням Закону.
В свою чергу, звертаємо увагу Замовника на те, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОТЕКО» (код ЄДРПОУ 41418687) приймало участь в даній закупівлі з найбільш економічно вигідною пропозицією з ціною 3 099 999,00 грн., надано всі необхідні підтверджуючі документи та розрахунки згідно умов тендерної документації, однак Замовником було встановлено, що тендерна пропозиція ТОВ «ОТЕКО» не відповідає умовам тендерної документації та Закону. Підстави, які наводить Замовник щодо невідповідності тендерної пропозиції ТОВ «ОТЕКО» (протокол № 6-4 засідання тендерного комітету управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому щодо розгляду тендерної пропозиції учасника від 24.06.2020 року) є не обґрунтовані та вкотре свідчить про некомпетентність тендерного комітету або про відстоювання інтересів іншого учасника, а саме ТОВ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА", якого оголошено переможцем даної закупівлі з найбільшою ціною, що не надає економічної вигоди Замовнику та допустить до реальних втрат бюджетних коштів на суму понад 1 300 000 (один мільйон триста тисяч) гривень!
Отже, з метою захисту своїх прав, усунення допущених порушень, звертаємось до Замовника відкритих торгів з вимогою скасування рішень тендерного комітету - Протокол № 6-9 від 26.06.2020 року про визнання переможцем ТОВ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ 42825231) та Протокол № 6-4 від 24.06.2020 року про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ОТЕКО»(код ЄДРПОУ 41418687) щодо закупівлі робіт «Капітальний ремонт даху будівлі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4» по вул. Пушкіна, 155 у м. Полтава» (ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), ідентифікатор закупівлі UA-2020-05-15-004884-b та визначити Переможцем ТОВ «ОТЕКО»
У випадку не задоволення вимоги, ТОВ «ОТЕКО» буде вимушене звернутись за захистом своїх прав до Антимонопольного комітету України з відповідним оскарженням, а також до правоохоронних органів про розгляд питання щодо наявності в діях членів тендерного комітету ознак адміністративних та кримінальних правопорушень при проведенні державної закупівлі по об’єкту: «Капітальний ремонт даху будівлі Комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4» по вул. Пушкіна, 155 у м. Полтава».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
03 липня 2020 11:57
Шановний учаснику! Тендерний комітет уважно розглянув Вашу вимогу і за результатом розгляду повідомляє наступне.
Тендерна документація не містить вимоги щодо надання в складі тендерної пропозиції ліцензії щодо виконання робіт протипожежного призначення.
Отже, Ваші твердження щодо не відповідності пропозиції ТОВ «Технобуд-Україна» умовам тендерної документації є безпідставні.
Одночасно слід зазначити, що Замовником не встановлено чіткого переліку документів, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимога до предмету закупівлі.
Тому, не зрозумілим для тендерного комітету є те, чому Вами зроблений висновок про обов’язкове надання ліцензії щодо виконання робіт протипожежного призначення.
Крім того, у складі тендерної пропозиції ТОВ «Технобуд-Україна» наявна інформаційна довідка № 31 від 05.06.2020 про те, що на виконання вимог тендерної документації для підтвердження відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимога до предмету закупівлі учасником надано: відомість ресурсів, пояснюючу записку щодо машин та механізмів, графік виконання робіт, інформаційну довідку № 5 від 05.06.2020, гарантійний лист № 6 від 05.06.2020, довідку № 7 від 05.06.2020 та лист-гарантію № 13 від 05.06.2020.
Враховуючи зазначене вище тендерна пропозиція ТОВ «Технобуд-Україна» повністю відповідає вимогам тендерної документації, вимогам замовника та Закону України «Про публічні закупівлі».
Щодо Вашого твердження про визнання Вас переможцем закупівлі, оскільки, Ваша пропозиція на 1 300 000 грн. зекономить бюджетні кошти повідомляємо, що тендерний комітет з радістю прийняв би рішення щодо визнання Вас переможцем, як би Ваша тендерна пропозиція відповідала б Закону України «Про публічні закупівлі» та вимогам тендерної документації.
Повторно повідомляємо, що Ваша пропозиція підлягала відхиленню з огляду на наступне.
Умовою тендерної документації передбаченої у п. 2.1 Розділі 2 «Забезпечення тендерної пропозиції», визначено, що електронна банківська гарантія (далі – Гарантія) повинна бути оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004р. № 639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» (далі – Положення).
Абзацом 8 пункту 26 Розділу III «Порядок надання гарантій банком-гарантом» вище зазначеного Положення, визначені реквізити які повинні міститися у гарантії, а саме: дату, номер і назву відповідного документа, з якого виникають базові відносини.
Документ, з якого виникають базові відносини є тендерна документація виконання якого забезпечує гарантія.
Замовником 28 травня 2020 року внесені зміни до тендерної документації затвердженої рішенням тендерного комітету від «¬¬15» травня 2020 року за № 6-1 та викладена тендерна документація у новій редакції - затверджена рішенням тендерного комітету від «¬-28» травня 2020 року за № 6-2.
Ваша пропозиція супроводжується Електронною банківською гарантією № 980/20/138 від 05 червня 2020 р., проте остання має посилання на тендерну документацію, затвердженої рішенням тендерного комітету від «15» травня 2020 року за №6-1, яку було змінено та затверджено рішенням тендерного комітету у новій редакції.
Тобто, даний факт свідчить, що забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції.
Відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону, Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо учасник процедури закупівлі не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції.
Окрім того, у складі Вашої тендерної пропозиції надано підписаний проект договору, який не відповідає тому, який викладений у тендерній документації, в частині пункту 12.7 Розділу ХІІ «ІНШІ УМОВИ».
Тому, проект договору наданий вами не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства.
Тендерною документацією встановлено, що у разі подачі аналогу/еквіваленту товару, матеріалу, обладнання і машин та механізмів, що запропонований Замовником в технічних вимогах, учасник подає порівняльну характеристику запропонованого ним товару, матеріалу, обладнання і машин та механізмів, що визначена в технічному завданні, з відомостями щодо відповідності вимогам Замовника.
У складі Вашої тендерної пропозиції, наявна порівняльна характеристика машин та механізмів, рекомендованих до застосування при виконанні робіт, що є предметом закупівлі, наведених у тендерній документації у співставленні з наявними у Вас машинами та механізмами від 27.05.2020 р. за № 27-05/09 (далі – Порівняльна характеристика).
Проте, в супереч вимогам тендерної документації, Вами в Порівняльній характеристиці не надано відомості щодо відповідності замінених ним машин та механізмів вимогам Замовника.
Даний факт свідчить, що Ваша пропозиція підлягає відхиленню, як така, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства.
Звертаємо увагу, що у разі визнання замовником переможця учасника - пропозиція, якого не відповідає вимогам тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі», то на замовника, відповідно до ст. 16414 КУпАП, складаються протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, які в подальшому призведуть до накладення штрафів на членів тендерного комітету.
Враховуючи зазначене, тендерний комітет не має юридичних підстав визнати переможцем учасника, пропозиція якого підлягає відхиленню, навіть, якщо вона найбільш економічно вигідна.

Документи подані скаржником

26 червня 2020 17:43
Вимога.pdf

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-05-15-004884-b.a3
Статус:
Скасовано
Скаржник: ТОВ "ОТЕКО", Код ЄДРПОУ:41418687
Скарга на неправомірні дії замовника
Замовник неправомірно визнав ТОВ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА" переможцем.
Документи
Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Номер скарги: UA-2020-05-15-004884-b.a4
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: ТОВ "ОТЕКО", Код ЄДРПОУ:41418687
Дата подання: 06 липня 2020 22:17
СКАРГА НА РІШЕННЯ ЗАМОВНИКА
Замовником неправомірно визнано переможцем ТОВ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ 42825231) так як тендерна пропозиція останнього не відповідає кваліфікаційним критеріям установлених ст. 23 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Документи
Рішення Органу оскарження: Відмовлено в задоволенні
Прийнято до розгляду: 09 липня 2020 21:04
Рішення від 09.07.2020 № 13328.pdf
Дата публікації: 09 липня 2020 21:04
рішення від 24.07.2020 № 14404.pdf
Дата публікації: 29 липня 2020 20:26

Документи подані скаржником

06 липня 2020 15:57
Вимога ДЮСШ4.docx

Документи подані скаржником

06 липня 2020 22:13
Скарга до АМКУ ДЮСШ4.pdf

Документи подані замовником

14 липня 2020 09:11
Пояснення.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 09 червня 2020 13:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ОТЕКО" 3 737 497,23
UAH з ПДВ
3 099 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТЕХНОТІРОЛЬ" 3 971 766,48
UAH з ПДВ
3 100 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ-БІЛДІНГ" 4 000 204,76
UAH з ПДВ
3 200 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМСЕРВІС-М" 4 024 331,00
UAH з ПДВ
3 210 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА" 4 301 006,10
UAH з ПДВ
4 301 006,10
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

01 червня 2020 13:05
Електронний підпис
01 червня 2020 13:05
тендер.zip
01 червня 2020 13:05
Договірна ціна.pdf

Публічні документи

06 липня 2020 18:03
Електронний підпис
06 липня 2020 18:01
Док_П_Пушкіна, 155.pdf
05 червня 2020 17:53
Електронний підпис
05 червня 2020 17:52
Garantiya_20 000.zip
05 червня 2020 17:52
Частина 2.pdf
05 червня 2020 17:52
Частина 1.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "ОТЕКО"

ТОВ "ТЕХНОТІРОЛЬ"

ТОВ "СВ-БІЛДІНГ"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМСЕРВІС-М"

ТОВ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ "ОТЕКО"
#41418687
Відхилено 3 099 999,00
UAH з ПДВ
24 червня 2020 15:34
ТОВ "ТЕХНОТІРОЛЬ"
#40249265
Відхилено 3 100 000,00
UAH з ПДВ
24 червня 2020 17:05
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ-БІЛДІНГ"
#42113252
Відхилено 3 200 000,00
UAH з ПДВ
26 червня 2020 13:47
Вимога про усунення невідповідностей
до 25 червня 2020 17:11
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМСЕРВІС-М"
#40416343
Відхилено 3 210 000,00
UAH з ПДВ
26 червня 2020 14:10
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА"
#42825231
Переможець 4 301 006,10
UAH з ПДВ
26 червня 2020 15:53

Документи

24 червня 2020 15:34
Електронний підпис
24 червня 2020 15:32
Протокол № 6-4.pdf
15 червня 2020 15:07
Електронний підпис
15 червня 2020 15:05
Протокол № 6-3.pdf

Документи

24 червня 2020 17:05
Електронний підпис
24 червня 2020 17:04
Протокол № 6-5.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

Перелік виявлених невідповідностей Учасник не надав документи, що підтверджують його право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) машин та механізмів, обладнання і технологій, таких як: автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т; навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 1 т; підіймачі щоглові будівельні, вантажопідйомність 0,5 т; Електричні печі для сушіння зварювальних матеріалів з регулюванням температури у межах 80-500 град.С; Агрегати фарбувальні високого тиску для фарбування поверхонь конструкцій, потужність 1 кВт; котел електричний бітумний, місткість 1 м3; термопенали з масою завантажувальних електродів не більше 5 кг; люльки двомісні самопідйомні, вантажопідйомність 300/500 кг. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності Додатком 3 тендерної документації передбачено, що для підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій учасник повинен подати довідку ПРО НАЯВНІСТЬ в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій на фірмовому бланку підприємства, що підписується учасником або його уповноваженою особою і за наявності печатки може містити її відбиток. Для підтвердження наявності власного обладнання, зазначеного в Довідці, на кожну одиницю такого обладнання, учасник надає копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ, який підтверджує право власності. В складі тендерної пропозиції учасника наявна відомість ресурсів, в якій зазначено, що під час виконання робіт на об’єкті останній буде використовувати ВЛАСНІ машини та механізми, обладнання і технології, а саме: автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т; навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 1 т; підіймачі щоглові будівельні, вантажопідйомність 0,5 т; Електричні печі для сушіння зварювальних матеріалів з регулюванням температури у межах 80-500 град.С; Агрегати фарбувальні високого тиску для фарбування поверхонь конструкцій, потужність 1 кВт; котел електричний бітумний, місткість 1 м3; термопенали з масою завантажувальних електродів не більше 5 кг; люльки двомісні самопідйомні, вантажопідйомність 300/500 кг. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей Надати документи, що підтверджують право власності (копії технічних паспортів або копії свідоцтв про реєстрацію обладнання або інший документ) машин та механізмів, обладнання і технологій, таких як: автомобілі бортові, вантажопідйомність 5 т; навантажувачі одноковшеві, вантажопідйомність 1 т; підіймачі щоглові будівельні, вантажопідйомність 0,5 т; Електричні печі для сушіння зварювальних матеріалів з регулюванням температури у межах 80-500 град.С; Агрегати фарбувальні високого тиску для фарбування поверхонь конструкцій, потужність 1 кВт; котел електричний бітумний, місткість 1 м3; термопенали з масою завантажувальних електродів не більше 5 кг; люльки двомісні самопідйомні, вантажопідйомність 300/500 кг та додати вищезазначені позиції до довідки про наявність в учасника обладнання, матеріально – технічної бази та технологій і додатково завантажити останню разом з документами, які підтверджують право власності.

Документи

26 червня 2020 13:47
Електронний підпис
26 червня 2020 13:45
Протокол № 6-7.pdf

Документи

26 червня 2020 14:10
Електронний підпис
26 червня 2020 14:09
Протокол № 6-8.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 26 червня 2020 15:53

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОБУД-УКРАЇНА"
#42825231
4 301 006,10
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
03 серпня 2020 10:34
Календарний графік.pdf укладений
03 серпня 2020 10:30
Договірна ціна.pdf укладений
03 серпня 2020 10:30
Договір № 121.pdf укладений
03 серпня 2020 10:30
Електронний підпис зміни до договору
25 червня 2021 15:26
Дод угода №6 121.pdf укладений
25 червня 2021 15:25
Електронний підпис зміни до договору
31 травня 2021 16:39
Дод угода № 5 К р. даху.pdf зміни до договору
31 травня 2021 16:38
Електронний підпис зміни до договору
30 березня 2021 16:39
Додугода №4 до №121-юр20 від 03.08.2020.pdf зміни до договору
30 березня 2021 16:38
Графік.pdf зміни до договору
30 березня 2021 16:38
Електронний підпис зміни до договору
28 грудня 2020 16:10
д.у №3 до дог №121-юр-20 від 03.08.20.pdf зміни до договору
28 грудня 2020 16:10
Електронний підпис зміни до договору
30 листопада 2020 15:18
ду №2 до дог №121-юр-20 від 03.08.20.pdf зміни до договору
30 листопада 2020 15:16
Електронний підпис зміни до договору
06 серпня 2020 14:41
Календарний графік.pdf зміни до договору
06 серпня 2020 14:36
Додаткова угода № 1.pdf зміни до договору
06 серпня 2020 14:36

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
05 серпня 2020
Дата публікації змін до договору:
06 серпня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна місцезнаходження учасника ; приведення у відповідність календарного графіку робіт (дод. до договору)
Номер договору про закупівлю: 121-юр/20
Договір:
Номер додаткової угоди: № 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
30 листопада 2020
Дата публікації змін до договору:
30 листопада 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження до 31.12.2020
Номер договору про закупівлю: 121-юр/20
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження дії до 31.05.21
Номер договору про закупівлю: 121-юр/20
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 березня 2021
Дата публікації змін до договору:
30 березня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): вартість робіт на 2021 рік
Номер договору про закупівлю: 121-юр/20
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
31 травня 2021
Дата публікації змін до договору:
31 травня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Продовження строку дії договору
Номер договору про закупівлю: 121-юр/20
Договір:
Номер додаткової угоди: 5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 03 серпня 2020 — 31 серпня 2021
Сума оплати за договором: 2 876 517,23
UAH (в тому числі ПДВ 479 419,54 UAH)