Послуги телефонного зв’язку
Очікувана вартість
606 402,60 UAH
UA-2020-04-30-001611-a fe832416f62944eeb369bfd6b2ff13fb
Переговорна процедура (скорочена)    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
Код ЄДРПОУ: 34167494
Вебсайт: http://telemed.lviv.ua/
Місцезнаходження: 79059, Україна , Львівська обл., Львів, Миколайчука, буд. 9
Контактна особа: Башта Галина Ігорівна
380686992757
lvivemdmk@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обгрунтування
З метою забезпечення повсякденної діяльності Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" послугами зв’язку, виникла необхідність у закупівлі телекомунікаційних послуг.

ПАТ «Укртелеком», має багаторічний досвід безперервної роботи з Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Вищезазначене підприємство є загальновизнаним державним оператором електрозв’язку на національному та міжнародному рівнях, лідером в сегменті послуг професійної передачі даних для корпоративних клієнтів.
ПАТ “Укртелеком” виділило телефонні номери, якими замовник користується протягом останніх років. Надані Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф телефонні номери працюють тривалий час, занесені до численних довідників і баз, що унеможливлює їх безперешкодну заміну на іншу номерну ємність.

ПрАТ «Київстар» має багаторічний досвід безперервної роботи з Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". ПрАТ «Київстар» виділило телефонні номери, якими замовник користується протягом останніх років.
Надані Комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" телефонні номери працюють тривалий час, занесені до численних довідників і баз, що унеможливлює їх безперешкодну заміну на іншу номерну ємність.

ТзОВ «Лайфселл» має багаторічний досвід безперервної роботи з Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Вищезазначене підприємство є загальновизнаним державним оператором електрозв’язку на національному та міжнародному рівнях, лідером в сегменті послуг професійної передачі даних для корпоративних клієнтів.
ТзОВ «Лайфселл» виділило телефонні номери, якими замовник користується протягом останніх років. Надані Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф телефонні номери працюють тривалий час, занесені до численних довідників і баз, що унеможливлює їх безперешкодну заміну на іншу номерну ємність.

ТзОВ "Телекомунікаційна компанія" має багаторічний досвід безперервної роботи з Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Вищезазначене підприємство є загальновизнаним державним оператором електрозв’язку на національному та міжнародному рівнях, лідером в сегменті послуг професійної передачі даних для корпоративних клієнтів.
ТзОВ "Телекомунікаційна компанія" виділило телефонні номери, якими замовник користується протягом останніх років. Надані Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф телефонні номери працюють тривалий час, занесені до численних довідників і баз, що унеможливлює їх безперешкодну заміну на іншу номерну ємність.

Львівське комунальне підприємство " Міський центр інформаційних технологій" має багаторічний досвід безперервної роботи з Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Вищезазначене підприємство є загальновизнаним державним оператором електрозв’язку на національному та міжнародному рівнях, лідером в сегменті послуг професійної передачі даних для корпоративних клієнтів.
Львівське комунальне підприємство " Міський центр інформаційних технологій" виділило телефонні номери, якими замовник користується протягом останніх років. Надані Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф телефонні номери працюють тривалий час, занесені до численних довідників і баз, що унеможливлює їх безперешкодну заміну на іншу номерну ємність.

Беручи до уваги вище наведене та специфіку послуг відсутня конкуренція серед виконавців, які можуть надавати послуги з надання послуг телефонного зв’язку . У зв’язку з необхідністю здійснити закупівлю зазначених послуг, тендерним комітетом було прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин .

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 30 квітня 2020
Оскарження наміру укласти договір: 06 травня 2020 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Категорія замовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»

Документація

Тендерна документація

30 квітня 2020 19:02
Електронний цифровий підпис

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лот 1 Послуги телефонного зв’язку
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 405 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

1 посл.
Послуги телефонного зв’язку
ДК 021:2015: 64210000-1 — Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Доставка: 79059, Україна, Львівська область, Львів, , вул. І. Миколайчука, 9
Дата доставки: 31 грудня 2020

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Джерело фінансування. Кошти НСЗУ Пiсляоплата 30 Календарні 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» (КМФ ПАТ "Уктелеком")
#21560766
Переможець 405 000,00
UAH з ПДВ
30 квітня 2020 19:12

Документи

30 квітня 2020 19:11
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 30 квітня 2020 19:12

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» (КМФ ПАТ "Уктелеком")
#21560766
405 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

30 квітня 2020 19:11
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
15 травня 2020 11:35
Договір 15677 Укртелеком.pdf укладений
15 травня 2020 11:35

Актуальні тендери

До пошуку