Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

«Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» код 72260000-5 за ДК 021:2015 (послуги в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, в частині, що обслуговує КП «Київпастранс»)
Очікувана вартість
60 611 483,00 UAH
UA-2020-04-17-010105-b 77daf493257d4b60b9b247bd0fea1660
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Віталій Зарицький

+380442546567 tender3@kpt.kiev.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Код ЄДРПОУ: 31725604
Місцезнаходження: 04070, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
Контактна особа: Віталій Зарицький
+380442546567
tender3@kpt.kiev.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування
Пунктом 1 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (київська міська державна адміністрація) від 27.04.2018 № 706 «Про створення автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» (далі по тексту – Розпорядження) передбачено створити автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності шляхом інтеграції та адаптації існуючих автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в міському наземному пасажирському транспорті міста Києва і автоматизованої системи проходу пасажирів в метрополітені міста Києва до потреб цієї системи.
Пунктом 2 Розпорядження визначено комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» особою, уповноваженою здійснювати справляння плати за транспортні послуги, що надаються та оплачуються з використанням автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності.
Пунктом 1 розпорядження виконавчого органу київської міської ради (київська міська державна адміністрація) від 26.10.2018 № 1934 «Про введення в дослідну експлуатацією автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» передбачено увести в дослідну експлуатацію автоматизовану системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності: у Київському метрополітені, фунікулері, міській електричці, у трамваях і тролейбусах, автобусних маршрутах загального користування, які працюють у звичайному режимі руху, а також автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі №№ 150 – 600.
Комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (Ліцензіат) укладено договір про надання послуг від 18.09.2018 № 4467 з Товариством з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ» (Ліцензіар), предметом якого є надання дозволу на використання (ліцензії) програмного забезпечення - автоматизована система обліку оплати проїзду (далі – АСОП) в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності з впровадженням (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків із налаштуванням взаємодії усіх елементів АСОП, що передбачає постачання ліцензійного програмного забезпечення (далі – Твір), у зв’язку з чим Ліцензіар надає Ліцензіату виключну ліцензію на використання Твору, що дає Ліцензіату право на використання Твору у встановлених цим договором межах та на визначений договором строк.
При цьому виключна ліцензія – ліцензія, яка видається лише одному ліцензіату і виключає можливість використання ліцензіаром об’єкта права інтелектуальної власності у сфері, що обмежена цією ліцензією, та видачі іншим особам ліцензій на використання цього об’єкта у зазначеній сфері.
За цим договором передаються права на використання Твору на адміністративній територіях міста Києва та Київської області у встановлених згідно законодавства адміністративних межах та, відповідно, надані права на використання Твору поширюються тільки на вказану територію.
Згідно ліцензії серії ЕК № 0001 Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ» надає Комунальному підприємству «Головний інформаційно-обчислювальний центр» виключний дозвіл (ліцензію) на використання комп’ютерної програми «ГЕРЦ. Е-КВИТОК», володільцем якої є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ», наступним способом:
Відтворення Твору;
Публічне виконання, демонстрацію, показ та інформування щодо Твору;
Використання Твору у власній фінансово-господарській діяльності;
Комерційне використання твору,
Надає права дозволу на використання Твору іншими особами та перешкоджання неправомірному використанню Твору, в тому числі заборону на таке використання іншими особами.
Ліцензія на комп’ютерну програму «ГЕРЦ. Е-КВИТОК» передається в порядку та на умовах, визначених Договором від 18.09.2018 № 4467, укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ» та Комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр».
Згідно умов Договору, Ліцензія видана 01.10.2018 терміном дії на 70 (сімдесят) років для використання її на території міста Києва та Київської області на всі ролі, передбачені АСОП.
Розпорядженням виконавчого органу київської міської ради (київська міська державна адміністрація) від 22.10.2018 № 1887 «Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 24.10.2018 за № 221/2069) (далі по тексту – Порядок) затверджено Порядок функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності.
Відповідно до пункту 1.3. розділу 1 Порядку дія цього Порядку поширюється на юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, а також фізичних осіб, які є учасниками автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності.
Відповідно до пункту 3.2. розділу 3 Порядку учасниками відносин в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності, серед інших, є оператор та перевізник.
Відповідно до пункту 3.5. розділу 3 Порядку оператором автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності є Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр».
Відповідно до пункту 3.6. розділу 3 Порядку перевізниками є суб’єкти господарювання, що здійснюють на комерційній основі перевезення пасажирів транспортними засобами загального користування та в установленому законодавством порядку надають транспортні послуги, а також забезпечують експлуатацію та утримання об’єктів міського пасажирського транспорту міста Києва незалежно від форм власності.
Згідно пункту 3.11. розділу 3 Порядку приєднання перевізників, агентів, банків, фінансових установ до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності здійснюється на підставі договорів про надання послуг в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності, що укладається з оператором.
Відповідно до пункту 6.2. розділу 6 Порядку перевізники зобов’язані укласти договори про надання послуг в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності з оператором.
Враховуючи вищевикладене комунальному підприємству «Київпастранс», як перевізнику, на виконання вимог пункту 6.2. розділу 6 Порядку, необхідно укласти договір про надання послуг в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності з оператором - Комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр».
Відповідно до вимог пункту 2 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Отже, необхідність та підстави для проведення переговорної процедури на закупівлю «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» код 72260000-5 за ДК 021:2015 (послуги в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, в частині, що обслуговує КП «Київпастранс») відповідно до вимог Закону є.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 квітня 2020 16:59
Оскарження наміру укласти договір: 28 квітня 2020 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:72260000-5: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
«Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» код 72260000-5 за ДК 021:2015 (послуги в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, в частині, що обслуговує КП «Київпастранс»)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 02192, Україна, м. Київ, Київ, Космічна 12-А
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Оператор АСОП ініціює перерахування коштів на поточний рахунок Перевізника, , в порядку, визначеному Регламентом АСОП та отримує оплату за надані послуги в розмірі, передбаченому Договором, шляхом переказу Перевізником на поточний рахунок Оператора АСОП належних Оператору АСОП коштів не пізніше наступного робочого дня, після находження відповідних коштів Перевізнику за надані транспортні послуги. Пiсляоплата 1 Робочі 100

Тендерна документація

17 квітня 2020 16:56
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
#04013755
Переможець 60 611 483,00
UAH з ПДВ
17 квітня 2020 16:59

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 17 квітня 2020 16:59

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
#04013755
60 611 483,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
04 січня 2021 15:54
повідомлення ДУ2 53.20-131 КП ГІОЦ.docx зміни до договору
04 січня 2021 15:49
Електронний підпис зміни до договору
25 травня 2020 18:43
повідомлення ДУ1 53.20-131 КП ГІОЦ.docx зміни до договору
25 травня 2020 18:39
Електронний підпис укладений
25 травня 2020 18:17
53.20-131.pdf укладений
25 травня 2020 18:16

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
22 травня 2020
Дата публікації змін до договору:
25 травня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Узгоджена зміна ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг).
Номер договору про закупівлю: 53.20-131
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
31 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
04 січня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Продовження строку дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі (у редакції, що діяла до 19.04.2020 р.)
Номер договору про закупівлю: 53.20-131
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML