Електричні побутові прилади
Очікувана вартість
198 000,00 UAH
UA-2020-03-25-001985-a 266a03976f5f4376bd85967cbf8b6da3
Спрощена/Допорогова закупівля    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Київський центр соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання
Код ЄДРПОУ: 19478709
Місцезнаходження замовника: 07324, Україна , Київська обл., Вишгородський р-н, с. Ясногородка, табір "Жемчужина"
Контактна особа замовника: Черниш Наталія Григорівна
380672462349
ksca_yasno@ukr.net
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 березня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 30 березня 2020 19:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 01 квітня 2020 19:00
Початок аукціону: 02 квітня 2020 11:26
Очікувана вартість: 198 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 980,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
4 штуки
Електричні побутові прилади
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

25 березня 2020 16:41
оголошення_електроплити_2020.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Аналоги предмету закупівлі
Дата подання: 30 березня 2020 15:59
Доброго дня, Чи буде приводом для відхилення надання плити з невеликими розбіжностями в габаритних розмірах та потужності, що ніяк не вплине на ефективне її використання та розміщення? Наприклад якщо довжина плити становитиме не 940 мм а 930 мм А потужність не 15,4, а 16,8?
Відповідь відсутня

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-03-25-001985-a.b1
Статус:
Залишена без відповіді
Учасник: ТОВ "КІЙ - В", Код ЄДРПОУ:25288344
Дата подання: 03 квітня 2020 11:51
Виконання вимог замовника
Вимагаємо надати діючий номер телефону особи уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками задля виконання наступної вимоги замовника: "Після завершення аукціону учасник (учасники) зобов’язаний протягом 24 годин поставити за фактичним місцем розташування замовника (місцем поставки) зразки запропонованої ним продукції. У разі, якщо такі зразки не будуть надані, пропозиція учасника відхиляється. У разі невідповідності зразків учасника вимогам замовника, останній має право відхилити пропозицію учасника." Телефон зазнчений в закупівлі а саме: +380672462349 (Черниш Наталія Григорівна) повідомляє, що немає ніякого відношення до організації та не може ніяк прокунсультувати з приводу зв'язку із замовником.

Враховуючи вищезазначене, ви унеможливлюєте виконання даної вимоги будь кого, хто попередньо ніяк не пов'язаний із замовником та порушуєте буквально всі принципи проведення державних закупівель!
Розгорнути Згорнути
Номер вимоги: UA-2020-03-25-001985-a.b2
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "КІЙ - В", Код ЄДРПОУ:25288344
Дата подання: 08 квітня 2020 14:39
Скасування рішення про відхилення кандидата
Відповідно до Протоколу розгляду пропозицій: учасника ТОВ "КІЙ-В" було дискваліфіковано з наступних причин:
1) Ненадання копії підтверджувальних документів щодо наявності автотранспорту: договір оренди, технічний паспорт, тощо
2) Невідповідність товару технічним вимогам замовника

Хочемо зауважити, що згідно пункту 6. Оголошення: однією з вимог було "Надання копії підтверджувальних документів щодо наявності автотранспорту: договір оренди, технічний паспорт, тощо", На що учасником був наданий договір оренди транспортного засобу. Враховуючи, що не було зазначено про надання усіх перелічених документів, вважаємо причину для відхилення безпідставною, оскільки документ що підверджує наявність автотранспорту, а саме договір оренди був наданий.

Іншою причиною відхилення було зазнчено невідповідність предмету закупівлі по Габаритним розмірам та Внутрішнім розмірам жарильної шафи, хоча учасником був наданий документ: "Додаток 2. Відповідність технічним характеристикам", в якому чітко прописані розміри, які НЕ МЕНШІ, за зазначені замовником, що є допустимим згідно технічних вимог до предмету закупівлі.

Враховуючи все вищезазначене вимагаємо скасувати рішення про відхилення кандидата ТОВ "КІЙ-В", так як його пропозиція повністю відповідає вимогам тендерної документації.
В разі залишення даної вимоги без належного розгляду, будемо змушені звернутись до органів державної влади для ініціації перевірок з їх сторони щодо поршуення Законодавства України, нанесення збитків бюджету, тощо.

Документи, посилання на які присутні в тексті вимоги, додаються.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 квітня 2020 13:20
За результатами розгляду вимоги повідомляємо про наступне.
1. Знак кома, відповідно до правил української мови (пунктуації), в даному конкретному випадку означає перелічення окремих частин речення, а не їх взаємовиключення. Відповідно до п. 6 Оголошення про проведення закупівель, однією з вимог було "Надання копії підтверджувальних документів щодо наявності автотранспорту: договір оренди, технічний паспорт, …". Для зв’язку частин складносурядного речення використову¬ються різні сполучники сурядності. Деякі з цих сполучників не лише поєднують частини складносурядного речення, а й указують на тип семантико-синтаксичних відношень між предикатив¬ними частинами згаданого речення. Такі сполучники називають семантичними. Це, зокрема, проти-ставні сполучники: але, зате, проте, однак. Наголошуємо, що протиставний сполучник «але» в даному конкретному випадку вимог Документації про оголошення торгів відсутній, тобто знак кома використаний для перелічення частин складносурядного речення.
2. Збільшення габаритних розмірів предмету закупівлі (електричної плити) в порівнянні з заданими (стандартними) параметрами зазвичай передбачає облаштування нових посадочних місць. Відповідно до п. 6 Оголошення про проведення закупівлі: «Після завершення аукціону учасник (учасники) зобов’язаний протягом 24 годин поставити за фактичним місцем розташування замовника (місцем поставки) зразки запропонованої ним продукції. У разі, якщо такі зразки не будуть надані, пропозиція учасника відхиляється. У разі невідповідності зразків учасника вимогам замовника, останній має право відхилити пропозицію учасника.». В даному конкретному випадку на момент публікації оголошення про відхилення пропозиції ТОВ «КІЙ-В» був відсутній як зразок товару, так і спеціалісти згаданого учасника з питань надання консультацій щодо наявності можливості встановлення предмету закупівлі з параметрами, які відрізняються від заданих, на наявні посадочні місця.
Враховуючи вищевикладене, відсутні підстави для задоволення вимоги та на підставі норм п. 9.2. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав» України вiд 13.04.2016 № 35, пропозицію ТОВ «КІЙ-В» відхилено (дискваліфіковано учасника торгів).
Замовник вважає викладене у останньому абзаці Вашої вимоги опосередкованою спробою протиправного впливу на діяльність Комітету, а також втручанням в його діяльність. Нагадуємо, що чинним законодавством України забороняється вчиняти спроби втручання або впливу на рішення Комітету Замовника.
Замовник застерігає Вас від вчинення будь-яких дій, що можуть мати наслідки протиправного впливу та втручання в законну роботу Комітету та в цілому Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання, як юридичної особи.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно
Номер вимоги: UA-2020-03-25-001985-a.b3
Статус:
Залишена без відповіді
Учасник: ТОВ "КІЙ - В", Код ЄДРПОУ:25288344
Дата подання: 09 квітня 2020 14:29
Скасування рішення про визначення переможця
Відповідно до Протоколу розгляду пропозицій: учасника ТОВ "КІЙ-В" було дискваліфіковано з наступних причин: 1) Ненадання копії підтверджувальних документів щодо наявності автотранспорту: договір оренди, технічний паспорт, тощо. А саме ненадання технічного паспорту на транспортний засіб яким буде здійснюватись поставка предмету закупівлі.

Аналогічна відсутність даного технічного паспорту у учасника якого було визнано переможцем, а саме: ТОВ "АРТОРГІНВЕСТ" залишилась непоміченою та дозволила вам визнати його переможцем і перейти до наступного етапу підписання договору на закупівлю електричних плит в 3 рази дорожче ринкової вартості.

Також, хочемо зазначити, згідно оголошення необхідно було надати: "копії документів, які посвідчують якість товарів (декларацію постачальника/виробника або посвідчення про якість/декларація виробника або якісне посвідчення або посвідчення про якість або тощо) на продукцію."
Учасником ТОВ "АРТОРГІНВЕСТ" був наданий документ "якість.jpg" на якому взагалі не можливо, що небуть побачити чи встановити хоча б якусь якісну відповідність запропонованого обладнання! Очевидно лиш те, що термін дії навіть цього документа спливає до 2020 року. Що вже слід розцінювати як недійсний документ та не відповідність пропозиції учасника умовам закупівлі. Проте це теж ніяк не вплинуло на прийняте вами рішення та бажання закупити плити за неймовірною ціною.

Все вищезазначене доводить, що в цій закупівлі відбулася дискримінація учасників, відсутність прозорості на всіх етапах закупівлі (враховуючи неможливість вийти на зв'язок з замовником за допомогою контактів наданих у оголошенні чи у вільному доступі), упереджена оцінка тендерних пропозицій тощо.
Ми намагаємось запобігти розкраданню бюджетних коштів та будь яким зловживанням, враховуючи, що ви намагаєтесь придбати електричну плиту ринкова вартість якої 17-20 тис. грн. по 49,5 тис.грн, в чому не важко вбачити економічну зацікавленість. І це все, незважаючи на невідповідність пропозиції учасника та плідну співпрацю з ним в минулих періодах.

Вимагаємо скасування рішення про визначення переможця! Визнати його пропозицію такою, що не відповідає умовам закупівлі.
Членів тендерного комітету, які відповідальні за прийняття цього рішення а саме: Мосейчук І.С., Гончаренко Л.М., Пилипчук С.М., прошу відповідально поставитись до ситуації, та не зволікати зі зміною рішення. Документи, що підтверджують все зазначене вище додаються. В разі зволікання та бездіяльності в цьому питанні ми будемо змушені щойнаменше надати максимального розголосу цій ситуації та притягнення до відповідальності осіб, які завдають збитків державі під час оголошеної надзвичайної ситуації.
Розгорнути Згорнути

Документи подані скаржником

08 квітня 2020 14:39
відхилення_плити.PDF

Документи подані скаржником

09 квітня 2020 14:29
якість (3).jpg
09 квітня 2020 14:29
транспорт 2020.pdf
09 квітня 2020 14:29
відхилення_плити (1).PDF
09 квітня 2020 14:29
переможець_плити.PDF

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 02 квітня 2020 11:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "КІЙ - В" 96 000,00
UAH з ПДВ
96 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "АРТОРГІНВЕСТ" 198 000,00
UAH з ПДВ
198 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

01 квітня 2020 18:24
Статут.pdf
01 квітня 2020 18:24
Довідка експертиза.pdf

Публічні документи

30 березня 2020 20:44
якість.jpg
30 березня 2020 20:44
цінова пропозиція плита.pdf
30 березня 2020 20:44
транспорт 2020.pdf
30 березня 2020 20:44
постачання товару 100.pdf
30 березня 2020 20:44
довідка щодо ціни.pdf
30 березня 2020 20:44
матеріальна база.pdf
30 березня 2020 20:44
лист щодо сертифікації.pdf
30 березня 2020 20:44
лист відгук Пуща.pdf
30 березня 2020 20:44
витяг.rtf
30 березня 2020 20:44
витяг единий.pdf
30 березня 2020 20:44
баланс.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "КІЙ - В"
#25288344
Відхилено 96 000,00
UAH з ПДВ
07 квітня 2020 19:06
ТОВ "АРТОРГІНВЕСТ"
#39115346
Переможець 198 000,00
UAH з ПДВ
07 квітня 2020 19:16

Документи

07 квітня 2020 19:06
відхилення_плити.PDF

Документи

07 квітня 2020 19:16
переможець_плити.PDF

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 07 квітня 2020 19:16

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АРТОРГІНВЕСТ"
#39115346
198 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

07 квітня 2020 19:16
переможець_плити.PDF

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
договор_12_плиты.pdf укладений
15 квітня 2020 13:24

Актуальні тендери

До пошуку