Реконструкція філії «Старотаразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Старий Тараж Кременецького району Тернопільської області. Коригування.
Очікувана вартість
9 234 630,00 UAH
UA-2020-03-24-001501-a e2674ea7ec514eb18f1f6a7faa3bac94
Відкриті торги    Торги відмінено    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 04014074
Місцезнаходження: 46021, Україна , Тернопільська обл., Тернопіль, Грушевського, 8
Контактна особа: Копанська Любов Русланівна
380352520076
ukb_ternopil@ukb.te.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 березня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 29 березня 2020 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 04 квітня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 квітня 2020 18:00
Початок аукціону: 09 квітня 2020 15:16
Очікувана вартість: 9 234 630,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 45 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 46 173,15 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Реконструкція філії «Старотаразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Старий Тараж Кременецького району Тернопільської області. Коригування.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 46000, Україна, Тернопільська область, Кременецький район с. Старий Тараж, Вул. Шкільна, 2
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Замовник має право при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт (надання послуг) матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості робіт. Аванс 30 Календарні 30
Виконання робіт Розрахунки Замовником проводяться тільки за фактично виконані роботи (надані послуги) у термін на протязі 30-ти (тридцяти) календарних днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, та тільки в межах бюджетних призначень. Пiсляоплата 30 Календарні 70

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-03-24-001501-a.a1
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ "Компанія Барбакан", Код ЄДРПОУ:41159796
Дата подання: 16 квітня 2020 08:33
Вимога про усунення порушення
Тендерному комітету
Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації
Ідентифікатор закупівлі –
UA-2020-03-24-001501-a

Вимога про усунення порушення

Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Барбакан» як учасник відкритих торгів на закупівлю «Реконструкція філії «Старотаразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Старий Тараж Кременецького району Тернопільської області. Коригування.», повідомляє, що Замовником були порушені права та законні інтереси ТОВ «Компанія Барбакан», що призвело до порушення норм законодавства, у зв'язку з чим, подаємо цю вимогу на наступні дії, бездіяльність, рішення Замовника.
Вважаємо, незаконним та таким, що порушує права та законні інтереси суб'єкта оскарження, є рішення Замовника стосовно відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Компанія Барбакан» по закупівлі робіт «Реконструкція філії «Старотаразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Старий Тараж Кременецького району Тернопільської області. Коригування.».
Вважаємо, Рішення Замовника оформлене протоколом засідання тендерного комітету Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації від «14» квітня 2020 року є неправомірним, оскільки, пропозиція ТОВ «Компанія Барбакан» відповідає вимогам Тендерної документації та Додатків до неї, а саме:
- Відповідно до першої підстави відхилення – «Учасник ТОВ «Компанія Барбакан» не підтвердив наявності в нього звалювального агрегата – АДД 4001, оскільки не надав документів встановленого взірця про державну реєстрацію даного агрегата, що не відповідає умовам п.1 Розділу 1 Додатку 1 до тендерної документації», повідомляємо, що позиція Замовника в особі тендерного комітету, що була зазначена у протоколі про відхилення є хибною, оскільки зварювальний агрегат АДД 4001, який був зазначений у довідці як наявний у ТОВ «Компанія Барбакан» та який пропонується використовувати до виконання робіт на об’єкті будівництва, не підлягає державній реєстрації, що було зазначено у довідці, оскільки такий агрегат не відноситься до зварювальних агрегатів причіпних і відповідно не підлягає реєстрації та обліку, згідно з чинним законодавством України. Характеристики зварювального агрегата АДД 4001, що був зазначений у довідці та який пропонується до використання на об’єкті будівництва – вказують на те, що такий агрегат не є причіпним. Додатково зазначаємо, що типів зварювальних агрегатів АДД 4001 в природі існує дуже багато, але в нашому випадку такий агрегат не підлягає державній реєстрації, про що було зазначено у довідці. Додатково повідомляємо, що Замовник у протоколі про відхилення пропозиції зазначив нормативно-правовий акт – у відповідності до якого і було дискваліфіковано ТОВ «Компанія Барбакан», що є нечинним, а саме: «Правила державної реєстрації та обліку великотоннажних автомобілів та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування» затверджених наказом державного комітету України з наглядом за охороною праці від 01.07.2004 р. №163, які втратили чинність Наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду №9 від 27.01.2010 року «Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», даний факт вкотре вказує на незаконність відхилення пропозиції ТОВ «Компанія Барбакан» щодо даного предмету закупівлі. Отже, оскільки усі умови, що вимагалися тендерною документацією стосовно наявності в учасника зварювального агрегату ТОВ «Компанія Барбакан», та водночас такий агрегат не підлягає державній реєстрації, вважаємо що така причина відхилення є неправомірною та незаконною.
- Відповідно до другої підстави відхилення – «учасником ТОВ «Компанія Барбакан» не підтверджено наявності у нього крана автомобільного ЗІЛ-133ГЯ, КС-3575, зазначеного у його довідці про наявність машин, механізмів та техніки», повідомляємо, що відповідно до умов Тендерної документації та Додатку № 1 , а саме пункту 1.1. – «Відомості подаються згідно запропонованої форми про наявність матеріально-технічної бази учасника, що визначена у даному Додатку (зразок довідки додається у таблиці «а»). Довідка повинна містити інформацію про наявність у власності/користуванні Учасника машин, механізмів та техніки в кількості не менше, визначеної в тендерній документації, а саме, зокрема - підйомний самохідний кран, вантажопідйомністю не менше 10 т - 1 одиниця». ТОВ «Компанія Барбакан» у складі пропозиції запропоновано до виконання робіт на об’єкті два крани автомобільних, а саме - Кран автомобільний ЗИЛ 133 та Кран автомобільний ЗІЛ-133ГЯ, КС-3575, вважаємо, що оскільки надали всі документи, що вимагалися у тендерній документації стосовно Крану автомобільного ЗИЛ 133 (договір оренди, лист-підтвердження від орендодавця, довідку, свідоцтво про реєстрацію, тощо) та у тендерного комітету стосовно такого механізму підстави для відхилення відсутні – вважаємо, що повністю підтвердили наявність та можливість застосування такої техніки, як «підйомний самохідний кран, вантажопідйомністю не менше 10 т», на об’єкті будівництва щодо даного предмету закупівлі. Повідомляємо, що оскільки тендерною документацією, вимагалося підтвердження такого механізму (підйомний самохідний кран, вантажопідйомністю не менше 10 т) в кількості не менше однієї одиниці, підстава відхилення є неправомірною. Отже, оскільки учасник ТОВ «Компанія Барбакан» підтвердив наявність механізму (підйомний самохідний кран, вантажопідйомністю не менше 10 т), що вимагався тендерною документацією Замовника, у кількості що була необхідна у учасників відповідно до встановлених замовником кваліфікаційних критеріїв, вважаємо таку причину відхилення неправомірною та незаконною.
На підставі вищевикладеного, та керуючись ЗУ «Про публічні закупівлі» просимо:
- надати додаткові роз’яснення, щодо ухвалення тендерним комітетом Замовника неправомірного та дискримінаційного рішення;
- переглянути рішення про відхилення тендерної пропозиції та повторно розглянути пропозицію ТОВ «Компанія Барбакан» по предмету закупівлі «Реконструкція філії «Старотаразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Старий Тараж Кременецького району Тернопільської області. Коригування.».
Також повідомляємо, що Замовником здійснюється оцінка тендерних пропозицій Учасників відповідно до принципів здійснення та проведення закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 09 квітня 2020 15:49

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Компанія Барбакан" 8 300 944,90
UAH з ПДВ
8 208 590,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ" 8 693 773,46
UAH з ПДВ
8 243 826,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ" 9 184 630,77
UAH з ПДВ
8 599 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПРОФ БУД" 8 748 680,03
UAH з ПДВ
8 600 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

08 квітня 2020 14:30
sign.p7s
08 квітня 2020 14:29
10 директор.pdf
08 квітня 2020 14:29
08 паспорт директора.PDF
08 квітня 2020 14:29
07 витяг пдв.PDF
08 квітня 2020 14:29
06 ліцензія.PDF
08 квітня 2020 14:29
06 декларація КБ.PDF
08 квітня 2020 14:29
05 Субпідрядник.pdf
08 квітня 2020 14:29
04 КК ДАБІ СЕМИДУБИ.PDF
08 квітня 2020 14:29
04 КК ДАБІ Плоске.pdf
08 квітня 2020 14:28
довідка барбакан.zip
08 квітня 2020 14:28
04 КК ВІДГУК СЕМИДУБИ.PDF
08 квітня 2020 14:28
13 витяг ЄДРПОУ.pdf
08 квітня 2020 14:28
04 КК ВІДГУК ПЛОСКЕ.pdf
08 квітня 2020 14:28
12 Відомості ЄДРПОУ.pdf
08 квітня 2020 14:28
12 Виписка ЄДРПОУ.pdf
08 квітня 2020 14:28
11 статут_ опис.pdf
08 квітня 2020 14:28
03 ТЧ ч2.pdf
08 квітня 2020 14:28
03 ТЧ ч1.pdf
08 квітня 2020 14:28
00 реєстр.pdf

Публічні документи

08 квітня 2020 14:57
sign.p7s
08 квітня 2020 14:55
ТЧ 248.ims
08 квітня 2020 14:55
ТЧ 248.imd
08 квітня 2020 14:54
Технічне завдання.pdf
08 квітня 2020 14:54
Проект договору.pdf
08 квітня 2020 14:54
КК штатний розпис.pdf
08 квітня 2020 14:53
Цінова пропозиція.pdf
08 квітня 2020 14:53
ІД Статут.PDF
08 квітня 2020 14:53
ІД Опис до Статуту.PDF
08 квітня 2020 14:53
ВПВ 17, пояснення.pdf
08 квітня 2020 14:53
ІД banking_licence_ПУМБ.pdf.p7s.p7s
08 квітня 2020 14:53
ІД banking_licence_ПУМБ.pdf
08 квітня 2020 14:53
ІД довідка санкції.pdf
08 квітня 2020 14:53
ІД довідка субпідряд.pdf
08 квітня 2020 14:53
ІД Чинні дозволи.pdf
08 квітня 2020 14:53
ІД GUARANTEE_45 000,00 UAH.pdf.p7s.p7s
08 квітня 2020 14:53
ІД GUARANTEE_45 000,00 UAH.pdf
08 квітня 2020 14:52
ІД Ліцензія з додатком.PDF
08 квітня 2020 14:52
ІД Витяг ПДВ.pdf

Публічні документи

08 квітня 2020 16:47
sign.p7s
08 квітня 2020 16:46
34. Цінова пропозиція.pdf
08 квітня 2020 16:45
4. ІД. Копія статуту.pdf
08 квітня 2020 16:45
22. Проект Договору.pdf

Публічні документи

08 квітня 2020 17:10
sign.p7s
08 квітня 2020 17:09
КК.rar
08 квітня 2020 17:09
44.проект договору.PDF
08 квітня 2020 17:09
Технічна частина 2.rar
08 квітня 2020 15:40
sign.p7s
08 квітня 2020 15:37
КК.rar
08 квітня 2020 15:29
43.проект договору.PDF
08 квітня 2020 15:29
39.ІД довідка санкції.pdf
08 квітня 2020 15:29
38.ІД Довідка.PDF
08 квітня 2020 15:29
29.ІД Опис.PDF
08 квітня 2020 15:29
Технічна частина 2.rar
08 квітня 2020 15:29
Технічна частина 1.rar
08 квітня 2020 15:29
КК3.rar
08 квітня 2020 15:29
КК 2.rar
08 квітня 2020 15:29
КК.rar
08 квітня 2020 15:29
1.Цінова пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ"
#37306789
Очікує рішення 8 243 826,00
UAH з ПДВ
14 квітня 2020 14:37
ТОВ "Компанія Барбакан"
#41159796
Відхилено 8 208 590,00
UAH з ПДВ
14 квітня 2020 14:37

Документи

23 квітня 2020 09:26
sign.p7s

Документи

14 квітня 2020 14:32
sign.p7s

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 27 квітня 2020 08:36
Коментар щодо відміни: Порушено вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» щодо порядку надання відповіді учаснику. Відповідно до вимог ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель Замовник відміняє торги.
Документи:
27 квітня 2020 08:35
Протокол відміни (Старий Тараж).pdf

Актуальні тендери

До пошуку