«Капітальний ремонт системи опалення Ліцею «Гроно» Львівської міської ради на вул. Вигоди,27» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Очікувана вартість
7 658 616,20 UAH
UA-2020-03-24-000562-a 0f84c1ca68254dc38ceae25f356393be
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Ліцей "Гроно" Львівської міської ради
Код ЄДРПОУ: 22350321
Місцезнаходження замовника: 79052, Україна , Львівська обл., Львів, Вигоди,27
Контактна особа замовника: Лемик Оля
380980232258
grono_buh@ukr.net
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 березня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 29 березня 2020 15:00
Оскарження умов закупівлі: до 04 квітня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 квітня 2020 15:00
Очікувана вартість: 7 658 616,20 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 38 293,08 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 38 293,08 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
«Капітальний ремонт системи опалення Ліцею «Гроно» Львівської міської ради на вул. Вигоди,27» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 79052, Україна, Львівська область, Львів, Вигоди,27
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 30 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Просимо внести зміниу тендерну документацію
Дата подання: 25 березня 2020 16:08
Дата відповіді: 30 березня 2020 12:43
Вважаємо вимоги щодо надання не менше двох копій виконаних договорів на капітальний ремонт або реконструкцію системи опалення з яких не менше одного договору укладеного з юридичними особами державної чи комунальної форми власності дискримінаційними. Просимо внести зміни, адже замовниками робіт згідно з договорами можуть бути суб’єкти будь-якої форми власності.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник! Частиною другою статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено перелік кваліфікаційних критеріїв, які можуть бути застосовані Замовником під час проведення закупівлі. При цьому Закон не встановлює форм підтвердження таких критеріїв. Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеним кваліфікаційним критеріям, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону. Враховуючи викладене, замовник в тендерній документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону та вважає за доцільне підтвердження такої кваліфікаційної вимоги, яка зазначена у п. 25 Додатку 4 до тендерної документації, а саме шляхом подання у складі своєї пропозиції довідки складеної у довільній формі (завіреної печаткою Учасника у разі її використання і власноручним підписом уповноваженої особи Учасника) із зазначенням замовника(ів), їх контактної інформації (адреса, телефон) з якими укладались договори на капітальний ремонт або реконструкцію в тому числі укладених з юридичними особами державної чи комунальної форми власності, дати виконання договорів та предметів закупівлі, завірена підписом уповноваженої особи Учасника. Учасник повинен надати не менше двох копій виконаних договорів на капітальний ремонт або реконструкцію системи опалення з яких не менше одного договору укладеного з юридичними особами державної чи комунальної форми власності з підтверджуючими документами виконання договору, документи що свідчать про оплату договору (платіжний документ), а також оригінал позитивного(х) листа(ів) – відгуку(ів) виконання договорів поданих в складі пропозиції. Лист(и)-відгук(и) повинен(ні) бути належним чином оформлений з вихідним номером та датою видачі не раніше 2019 р. Додавання додатків до договорів поданих учасником в складі пропозиції не є обов’язковим.
Тому підстави для внесення змін в тендерну документацію відсутні.
робочий проект по "Капітальному ремонті системи опалення Ліцею Гроно"
Дата подання: 26 березня 2020 10:07
Дата відповіді: 30 березня 2020 12:40
Яким чином можна отримати для ознайомлення та вивчення робочий проект по "Капітальному ремонті системи опалення Ліцею Гроно" Львівської міської ради на вул. Вигоди,27, щоб мати можливість якісно підготувати тендерну пропозицію,і зокрема розрахунків також?
Відповідь: Шановний Учасник! Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Враховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити вичерпну інформацію, що визначена частиною другою статті 22 Закону а саме: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Як видно з наведеного надання проектної документації не передбачено.
У пункті 6.2.2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 зазначено: для розрахунку ціни пропозиції учасника торгів замовник надає підряднику відомість обсягів робіт, що закуповуються замовником, відомість ресурсів до неї з відповідними кошторисними цінами або без цін або затверджену проектну документацію. У даному випадку слово «або» не є зобов’язуючим, воно дає можливість вибору з декількох варіантів. Тендерний комітет обрав варіант надання відомості обсягів робіт та відомості ресурсів. Цього цілком достатньо для розрахунку учасником закупівлі ціни тендерної пропозиції.
Додаток 4 п. 24.2
Дата подання: 27 березня 2020 18:13
Дата відповіді: 01 квітня 2020 09:39
У зв’язку із заходами, прийнятими Урядом України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та запровадженням карантину, доступ до будівлі Головного управління статистики у м. Києві ОБМЕЖЕНО! Учасник не може отримати офіційний лист від органу статистики про те, що даний учасник не звітує за форма №1-ПВ. Як бути Учаснику в даній ситуації? Чи достатнім буде надання лист-роз'яснення в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), в якому буде зазначено законодавчі підстави ненадання таких документів?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Замовником, для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним вимогам в п.24.2.тендерної документації передбачено надання звіту з праці (форма №1-ПВ) за останній звітній період (сканована копія або сканований оригінал) або офіційний лист від органу статистики про те, що даний учасник не звітує за даною формою (сканований оригінал). Вказана Вами інформація про те, що Учасник не може отримати такий офіційний лист від органу статистики (Головного управління статистики у м. Києві) є недостовірною та непідтвердженою, оскільки на офіційному сайті Головного управління статистики у м. Києві (http://www.kyiv.ukrstat.gov.ua/p.php3?c=3747&lang=1) оприлюднено рекомендації для отримання необхідної інформації з реєстрів без особистих візитів за допомогою застосування інформаційно-комунікаційних технологій. Зокрема, листи та запити рекомендовано надсилати на електронну адресу kyivstat@kyiv.ukrstat.gov.ua, (044) 486-68-71 - відділ контролю виконання, діловодства та звернень громадян. Запити для отримання відомостей з ЄДРПОУ - надсилати на електронну адресу edr.ks@kyiv.ukrstat.gov.ua, (044) 482-00-77 - відділ ведення статистичних реєстрів. Також для контакту запропоновано використовувати сторінку в Facebook Головного управління статистики у м. Києві на якій розміщено вичерпну інформацію щодо способів подання листів та запитів, а також отримання необхідних відомостей, зокрема: «У зв’язку із обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та запровадженням карантину, ГУС у м. Києві повідомляє про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів:
- прозвітувати в електронному вигляді (детальна інформація в рубриці «Електронна звітність»);
- надіслати листи, запити на електронну адресу kyivstat@kyiv.ukrstat.gov.ua або для отримання відомостей з ЄДРПОУ edr.ks@kyiv.ukrstat.gov.ua;
- для спілкування використати нашу сторінку в Facebook.
Звіти, листи, запити, принесені особисто, будуть залишатись у поштовій скринці, встановленій у холі. Спілкування за телефонами: 482-36-18 відділ організації збирання даних; 486-04-71 відділ електронної звітності; 482-00-77 відділ ведення статистичних реєстрів; 486-68-71 відділ контролю виконання, діловодства та звернень громадян».
Тому надання учасниками листа-роз'яснення в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завіреного печаткою (за наявності), в якому буде зазначено законодавчі підстави ненадання таких документів буде оцінено як невідповідність вимогам ТД.
Розгорнути всі запитання: 3 Згорнути запитання

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 квітня 2020 15:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сервіскотломонтаж-Львів" 6 637 092,00
UAH з ПДВ
6 637 092,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

08 квітня 2020 14:49
sign.p7s
08 квітня 2020 14:42
3.ВПВ_ст17.pdf
08 квітня 2020 14:39
13.Технічне завдання.pdf
08 квітня 2020 14:39
Тендерна пропозиція.pdf
08 квітня 2020 14:39
7.Проект договору.rar

Інформація про відміну

Дата відміни
08 квітня 2020 15:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку