Капітальний ремонт покрівель будинків
Очікувана вартість
3 615 835,00 UAH
UA-2020-03-23-004860-b 75b97ddcb6a04018b4496bdfbb99300f
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Комунальне підприємство "Служба єдиного замовника" Авдіївської міської ради
Код ЄДРПОУ: 32270664
Місцезнаходження замовника: 86060, Україна , Донецька обл., Авдіївка, вулиця Молодіжна, будинок 3
Контактна особа замовника: Лисенко Микита
380623632188
kp__2020@ukr.net
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 березня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 13 квітня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 19 квітня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 квітня 2020 00:00
Очікувана вартість: 3 615 835,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 17 700,00 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.b1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "АРТПРОМПРОЕКТБУД", Код ЄДРПОУ:41135749
Дата подання: 27 березня 2020 15:06
Дискримінаційні вимоги
Дискримінаційні вимоги
Згідно ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» 2 Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

В ньому не має такого кваліфікаційного критерію, як наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Тому вимагаємо змінити або надати пояснення щодо пункту тендерної документації
«Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), якщо згідно фінансової звітності за 2019 рік комерційна діяльність учасника була збитковою, а також якщо відрахування учасником за 2019 рік до бюджету складають менше ніж дев’ять відсотків від обсягу реалізованної продукції та наданих послуг за 2019 рік.»
Бо це є дискримінацією учасників, особливо учасників які є платниками єдиного податку. Замовник згідно Закону України «Про публічні закупівлі» взагалі не може встановлювати якихось обмежень щодо прибутку чи виручки або відрахувань Учасника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
30 березня 2020 12:34
Шановний учаснику !
Відповідно до ч. 3 .ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі", Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Додатково, інформуємо, що відповідно до практики розгляду скарг АМКУ, дискримінаційними, є такі умови, які може виконати лише один учасник, враховуючи вищевикладене зазначена вимога не є дискримінаційною хоча б з огляду на те, що мінімум два учасники вже приймали участь в аналогічній закупівлі.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.a6
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:26
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Скасована
Дата: 06 травня 2020 17:54
Причина: Не додано файл
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c13
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 18:06
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Рішення замовника: Вимога відхилена
08 травня 2020 21:49
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до вимоги ТОВ "ТБК" Схід" тендерну пропозицію Учасника було неправомірно відхилено у зв’язку з виявленими ознаками фіктивності наданого договору №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, що мав би підтвердити факт користування автокраном марки КС3575А.
Товариство запевняє, що зазначений договір було укладено відповідно до норм Господарського Кодексу України та за погодженням сторін.
Проте, надана Учасником інформація не підтверджена документально. А саме, ТОВ "ТБК" Схід" було надано договір №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, в якому чітко не зазначено, послуги якого саме автокрану буде надавати ТОВ «Авек» (Виконавець). Додатково Учасником було надано довіреність від 30 квітня 2020 року та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Із наданих документів вбачається, що автокран марки КС3575А належить гр. Шавочкіну Владіславу Сергійовичу, а договір про надання послуг з використання автокрану Учасник уклав з ТОВ «Авек», право на користування таким ТЗ в якого виникло лише після отримання довіреності від 30 квітня 2020 року. Отже, ТОВ «Авек», як виконавець за договором №А01/2/20 від 02 березня 2020 року не міг забезпечити виконання своїх прямих обов’язків за укладеним договором, адже не мав жодних прав на автокран марки КС3575А.
Звідси, Замовник ставить під сумнів дійсність наданого Учасником договору А01/2/20 від 02 березня 2020 року.
Відповідно до умов тендерної документації, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Також слід зазначити, що за відповідно до умов тендерної документації за підроблення документів передбачена кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен надати інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідною технічною специфікацією (у разі потреби плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з вимогами, які наведені у ДОДАТКУ № 1 до тендерної документації та детальний опис запропонованої роботи.
Відповідно до даної вимоги Замовник передбачає надання детального опису запропонованої роботи.
У складі тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" такий документи відсутній. Твердження про те, що потрібна інформація міститься в іншому документів не можуть бути враховані Замовником, адже відповідно до умови тендерної документації чітко зазначено надання Детального опису запропонованих робіт, як окремого документу.
Отже, вимога не є виконаною.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про неправомірність прийнятого рішення по п. 5.1 Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 30 квітня 2020 року, оскільки вимога про надання листа-згоди про те, що Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною суперечить положенням Закону України «Про Публічні закупівлі».
Так, п. 2 ст. 18 вище наведеного Закону передбачено можливість подання скарг, що стосуються умов тендерної документації. Якщо Учасник вважає, що Замовником було опубліковано тендерну документацію, що суперечить чинному законодавству, він має можливість скористатися своїм правом на оскарження.
Проте, такі скарги зі сторони ТОВ "ТБК" Схід" відсутні. Та подавши свою пропозицію Учасник ПОГОДИВСЯ ІЗ УМОВАМИ тендерної документації.
Замовником було чітко встановлено надати листа – згоду. Вимога не виконана. Отже, пропозиція відхилена правомірно.
Відповідно до п. 4.8 Загальних положень тендерної документації Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції). Вид забезпечення тендерної пропозиції -електронна банківська гарантія, яка подається учасником з обслуговуючого банку. З вище зазначеної вимоги вбачається, що Учасник повинен надати банківську гарантію з обслуговуючого банку. Проте, Товариством не надано жодних документів, що підтверджують обслуговування в банку АТ «Європейський промисловий банк», яким було видано банківську гарантію. Отже, вимога не виконана, а пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція учасника повинна містити інформацію щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, згідно з переліком документів, що викладені в ДОДАТКУ № 2 до тендерної документації.
Додатком 2 тендерної документації встановлено, що Замовником самостійно перевіряється у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а учасником подаються відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Вимога жодним чином не є дискримінаційною та такою, що порушує права Учасника.
Якщо Учасник вважає, що дана вимога є такою, що порушує положення законодавства у сфері публічних закупівель, має (в даному випадку мав) право, передбачене п. 2 ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зазначені Учасником доводи не є підставою невиконання зазначеної вимоги. Вимога не виконана, а тендерна пропозиція ТОВ "ТБК" Схід" відхилена на підставі ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Пунктом 2.1 Додатку 2 тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати копію статуту для юридичних осіб або документ про реєстрацію фізичної особи-підприємця, із зазначенням коду доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Товариством було надано Статут Учасника, проте код доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в наданому документі відсутній. Додатково наданих документів із зазначенням відповідної інформації відсутній. Отже, вимога є невиконаною, а тендерна пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Отже рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" є правомірним.
Щодо наявності працівників відповідної кваліфікації повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 3.1 Додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. По інженерно-технічним працівникам до довідки додаються копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо). В складі пропозиції необхідно надати копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України.
Проте за аналізом тендерної пропозиції Учасника встановлено невідповідність у формі не надання копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України працівників: Поповська, Котикова, Нещерет.
Учасником також не надано копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) на працівників: Шкурін, Кулішкін Ю.Ф., Лапоног, Антоненко, Тогунков.
Отже вище зазначена вимога не виконана. Пропозиція відхилена з наявних на те підстав, а рішення замовника є правомірним та обгрунтованим.
Відповідно до п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
В даному випадку наявний ряд грубих порушень умов тендерної документації, що дає підстави Замовнику відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ТБК" Схід" як таку, що не відповідає умовам ТД.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c8
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:28
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Скасована
Дата: 06 травня 2020 17:55
Причина: Не додано файл
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.b15
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 18:09
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Рішення замовника: Вимога відхилена
08 травня 2020 21:50
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до вимоги ТОВ "ТБК" Схід" тендерну пропозицію Учасника було неправомірно відхилено у зв’язку з виявленими ознаками фіктивності наданого договору №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, що мав би підтвердити факт користування автокраном марки КС3575А.
Товариство запевняє, що зазначений договір було укладено відповідно до норм Господарського Кодексу України та за погодженням сторін.
Проте, надана Учасником інформація не підтверджена документально. А саме, ТОВ "ТБК" Схід" було надано договір №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, в якому чітко не зазначено, послуги якого саме автокрану буде надавати ТОВ «Авек» (Виконавець). Додатково Учасником було надано довіреність від 30 квітня 2020 року та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Із наданих документів вбачається, що автокран марки КС3575А належить гр. Шавочкіну Владіславу Сергійовичу, а договір про надання послуг з використання автокрану Учасник уклав з ТОВ «Авек», право на користування таким ТЗ в якого виникло лише після отримання довіреності від 30 квітня 2020 року. Отже, ТОВ «Авек», як виконавець за договором №А01/2/20 від 02 березня 2020 року не міг забезпечити виконання своїх прямих обов’язків за укладеним договором, адже не мав жодних прав на автокран марки КС3575А.
Звідси, Замовник ставить під сумнів дійсність наданого Учасником договору А01/2/20 від 02 березня 2020 року.
Відповідно до умов тендерної документації, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Також слід зазначити, що за відповідно до умов тендерної документації за підроблення документів передбачена кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен надати інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідною технічною специфікацією (у разі потреби плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з вимогами, які наведені у ДОДАТКУ № 1 до тендерної документації та детальний опис запропонованої роботи.
Відповідно до даної вимоги Замовник передбачає надання детального опису запропонованої роботи.
У складі тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" такий документи відсутній. Твердження про те, що потрібна інформація міститься в іншому документів не можуть бути враховані Замовником, адже відповідно до умови тендерної документації чітко зазначено надання Детального опису запропонованих робіт, як окремого документу.
Отже, вимога не є виконаною.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про неправомірність прийнятого рішення по п. 5.1 Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 30 квітня 2020 року, оскільки вимога про надання листа-згоди про те, що Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною суперечить положенням Закону України «Про Публічні закупівлі».
Так, п. 2 ст. 18 вище наведеного Закону передбачено можливість подання скарг, що стосуються умов тендерної документації. Якщо Учасник вважає, що Замовником було опубліковано тендерну документацію, що суперечить чинному законодавству, він має можливість скористатися своїм правом на оскарження.
Проте, такі скарги зі сторони ТОВ "ТБК" Схід" відсутні. Та подавши свою пропозицію Учасник ПОГОДИВСЯ ІЗ УМОВАМИ тендерної документації.
Замовником було чітко встановлено надати листа – згоду. Вимога не виконана. Отже, пропозиція відхилена правомірно.
Відповідно до п. 4.8 Загальних положень тендерної документації Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції). Вид забезпечення тендерної пропозиції -електронна банківська гарантія, яка подається учасником з обслуговуючого банку. З вище зазначеної вимоги вбачається, що Учасник повинен надати банківську гарантію з обслуговуючого банку. Проте, Товариством не надано жодних документів, що підтверджують обслуговування в банку АТ «Європейський промисловий банк», яким було видано банківську гарантію. Отже, вимога не виконана, а пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція учасника повинна містити інформацію щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, згідно з переліком документів, що викладені в ДОДАТКУ № 2 до тендерної документації.
Додатком 2 тендерної документації встановлено, що Замовником самостійно перевіряється у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а учасником подаються відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Вимога жодним чином не є дискримінаційною та такою, що порушує права Учасника.
Якщо Учасник вважає, що дана вимога є такою, що порушує положення законодавства у сфері публічних закупівель, має (в даному випадку мав) право, передбачене п. 2 ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зазначені Учасником доводи не є підставою невиконання зазначеної вимоги. Вимога не виконана, а тендерна пропозиція ТОВ "ТБК" Схід" відхилена на підставі ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Пунктом 2.1 Додатку 2 тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати копію статуту для юридичних осіб або документ про реєстрацію фізичної особи-підприємця, із зазначенням коду доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Товариством було надано Статут Учасника, проте код доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в наданому документі відсутній. Додатково наданих документів із зазначенням відповідної інформації відсутній. Отже, вимога є невиконаною, а тендерна пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Отже рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" є правомірним.
Щодо наявності працівників відповідної кваліфікації повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 3.1 Додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. По інженерно-технічним працівникам до довідки додаються копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо). В складі пропозиції необхідно надати копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України.
Проте за аналізом тендерної пропозиції Учасника встановлено невідповідність у формі не надання копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України працівників: Поповська, Котикова, Нещерет.
Учасником також не надано копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) на працівників: Шкурін, Кулішкін Ю.Ф., Лапоног, Антоненко, Тогунков.
Отже вище зазначена вимога не виконана. Пропозиція відхилена з наявних на те підстав, а рішення замовника є правомірним та обгрунтованим.
Відповідно до п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
В даному випадку наявний ряд грубих порушень умов тендерної документації, що дає підстави Замовнику відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ТБК" Схід" як таку, що не відповідає умовам ТД.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c2
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:21
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Скасована
Дата: 06 травня 2020 17:49
Причина: Не додався документ
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c9
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:52
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Рішення замовника: Вимога відхилена
08 травня 2020 21:47
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до вимоги ТОВ "ТБК" Схід" тендерну пропозицію Учасника було неправомірно відхилено у зв’язку з виявленими ознаками фіктивності наданого договору №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, що мав би підтвердити факт користування автокраном марки КС3575А.
Товариство запевняє, що зазначений договір було укладено відповідно до норм Господарського Кодексу України та за погодженням сторін.
Проте, надана Учасником інформація не підтверджена документально. А саме, ТОВ "ТБК" Схід" було надано договір №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, в якому чітко не зазначено, послуги якого саме автокрану буде надавати ТОВ «Авек» (Виконавець). Додатково Учасником було надано довіреність від 30 квітня 2020 року та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Із наданих документів вбачається, що автокран марки КС3575А належить гр. Шавочкіну Владіславу Сергійовичу, а договір про надання послуг з використання автокрану Учасник уклав з ТОВ «Авек», право на користування таким ТЗ в якого виникло лише після отримання довіреності від 30 квітня 2020 року. Отже, ТОВ «Авек», як виконавець за договором №А01/2/20 від 02 березня 2020 року не міг забезпечити виконання своїх прямих обов’язків за укладеним договором, адже не мав жодних прав на автокран марки КС3575А.
Звідси, Замовник ставить під сумнів дійсність наданого Учасником договору А01/2/20 від 02 березня 2020 року.
Відповідно до умов тендерної документації, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Також слід зазначити, що за відповідно до умов тендерної документації за підроблення документів передбачена кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен надати інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідною технічною специфікацією (у разі потреби плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з вимогами, які наведені у ДОДАТКУ № 1 до тендерної документації та детальний опис запропонованої роботи.
Відповідно до даної вимоги Замовник передбачає надання детального опису запропонованої роботи.
У складі тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" такий документи відсутній. Твердження про те, що потрібна інформація міститься в іншому документів не можуть бути враховані Замовником, адже відповідно до умови тендерної документації чітко зазначено надання Детального опису запропонованих робіт, як окремого документу.
Отже, вимога не є виконаною.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про неправомірність прийнятого рішення по п. 5.1 Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 30 квітня 2020 року, оскільки вимога про надання листа-згоди про те, що Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною суперечить положенням Закону України «Про Публічні закупівлі».
Так, п. 2 ст. 18 вище наведеного Закону передбачено можливість подання скарг, що стосуються умов тендерної документації. Якщо Учасник вважає, що Замовником було опубліковано тендерну документацію, що суперечить чинному законодавству, він має можливість скористатися своїм правом на оскарження.
Проте, такі скарги зі сторони ТОВ "ТБК" Схід" відсутні. Та подавши свою пропозицію Учасник ПОГОДИВСЯ ІЗ УМОВАМИ тендерної документації.
Замовником було чітко встановлено надати листа – згоду. Вимога не виконана. Отже, пропозиція відхилена правомірно.
Відповідно до п. 4.8 Загальних положень тендерної документації Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції). Вид забезпечення тендерної пропозиції -електронна банківська гарантія, яка подається учасником з обслуговуючого банку. З вище зазначеної вимоги вбачається, що Учасник повинен надати банківську гарантію з обслуговуючого банку. Проте, Товариством не надано жодних документів, що підтверджують обслуговування в банку АТ «Європейський промисловий банк», яким було видано банківську гарантію. Отже, вимога не виконана, а пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція учасника повинна містити інформацію щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, згідно з переліком документів, що викладені в ДОДАТКУ № 2 до тендерної документації.
Додатком 2 тендерної документації встановлено, що Замовником самостійно перевіряється у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а учасником подаються відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Вимога жодним чином не є дискримінаційною та такою, що порушує права Учасника.
Якщо Учасник вважає, що дана вимога є такою, що порушує положення законодавства у сфері публічних закупівель, має (в даному випадку мав) право, передбачене п. 2 ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зазначені Учасником доводи не є підставою невиконання зазначеної вимоги. Вимога не виконана, а тендерна пропозиція ТОВ "ТБК" Схід" відхилена на підставі ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Пунктом 2.1 Додатку 2 тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати копію статуту для юридичних осіб або документ про реєстрацію фізичної особи-підприємця, із зазначенням коду доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Товариством було надано Статут Учасника, проте код доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в наданому документі відсутній. Додатково наданих документів із зазначенням відповідної інформації відсутній. Отже, вимога є невиконаною, а тендерна пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Отже рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" є правомірним.
Щодо наявності працівників відповідної кваліфікації повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 3.1 Додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. По інженерно-технічним працівникам до довідки додаються копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо). В складі пропозиції необхідно надати копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України.
Проте за аналізом тендерної пропозиції Учасника встановлено невідповідність у формі не надання копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України працівників: Поповська, Котикова, Нещерет.
Учасником також не надано копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) на працівників: Шкурін, Кулішкін Ю.Ф., Лапоног, Антоненко, Тогунков.
Отже вище зазначена вимога не виконана. Пропозиція відхилена з наявних на те підстав, а рішення замовника є правомірним та обгрунтованим.
Відповідно до п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
В даному випадку наявний ряд грубих порушень умов тендерної документації, що дає підстави Замовнику відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ТБК" Схід" як таку, що не відповідає умовам ТД.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.b3
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:22
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Скасована
Дата: 06 травня 2020 17:53
Причина: Не додано файл
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.a10
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 18:01
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Рішення замовника: Вимога відхилена
08 травня 2020 21:48
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до вимоги ТОВ "ТБК" Схід" тендерну пропозицію Учасника було неправомірно відхилено у зв’язку з виявленими ознаками фіктивності наданого договору №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, що мав би підтвердити факт користування автокраном марки КС3575А.
Товариство запевняє, що зазначений договір було укладено відповідно до норм Господарського Кодексу України та за погодженням сторін.
Проте, надана Учасником інформація не підтверджена документально. А саме, ТОВ "ТБК" Схід" було надано договір №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, в якому чітко не зазначено, послуги якого саме автокрану буде надавати ТОВ «Авек» (Виконавець). Додатково Учасником було надано довіреність від 30 квітня 2020 року та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Із наданих документів вбачається, що автокран марки КС3575А належить гр. Шавочкіну Владіславу Сергійовичу, а договір про надання послуг з використання автокрану Учасник уклав з ТОВ «Авек», право на користування таким ТЗ в якого виникло лише після отримання довіреності від 30 квітня 2020 року. Отже, ТОВ «Авек», як виконавець за договором №А01/2/20 від 02 березня 2020 року не міг забезпечити виконання своїх прямих обов’язків за укладеним договором, адже не мав жодних прав на автокран марки КС3575А.
Звідси, Замовник ставить під сумнів дійсність наданого Учасником договору А01/2/20 від 02 березня 2020 року.
Відповідно до умов тендерної документації, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Також слід зазначити, що за відповідно до умов тендерної документації за підроблення документів передбачена кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен надати інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідною технічною специфікацією (у разі потреби плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з вимогами, які наведені у ДОДАТКУ № 1 до тендерної документації та детальний опис запропонованої роботи.
Відповідно до даної вимоги Замовник передбачає надання детального опису запропонованої роботи.
У складі тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" такий документи відсутній. Твердження про те, що потрібна інформація міститься в іншому документів не можуть бути враховані Замовником, адже відповідно до умови тендерної документації чітко зазначено надання Детального опису запропонованих робіт, як окремого документу.
Отже, вимога не є виконаною.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про неправомірність прийнятого рішення по п. 5.1 Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 30 квітня 2020 року, оскільки вимога про надання листа-згоди про те, що Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною суперечить положенням Закону України «Про Публічні закупівлі».
Так, п. 2 ст. 18 вище наведеного Закону передбачено можливість подання скарг, що стосуються умов тендерної документації. Якщо Учасник вважає, що Замовником було опубліковано тендерну документацію, що суперечить чинному законодавству, він має можливість скористатися своїм правом на оскарження.
Проте, такі скарги зі сторони ТОВ "ТБК" Схід" відсутні. Та подавши свою пропозицію Учасник ПОГОДИВСЯ ІЗ УМОВАМИ тендерної документації.
Замовником було чітко встановлено надати листа – згоду. Вимога не виконана. Отже, пропозиція відхилена правомірно.
Відповідно до п. 4.8 Загальних положень тендерної документації Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції). Вид забезпечення тендерної пропозиції -електронна банківська гарантія, яка подається учасником з обслуговуючого банку. З вище зазначеної вимоги вбачається, що Учасник повинен надати банківську гарантію з обслуговуючого банку. Проте, Товариством не надано жодних документів, що підтверджують обслуговування в банку АТ «Європейський промисловий банк», яким було видано банківську гарантію. Отже, вимога не виконана, а пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція учасника повинна містити інформацію щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, згідно з переліком документів, що викладені в ДОДАТКУ № 2 до тендерної документації.
Додатком 2 тендерної документації встановлено, що Замовником самостійно перевіряється у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а учасником подаються відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Вимога жодним чином не є дискримінаційною та такою, що порушує права Учасника.
Якщо Учасник вважає, що дана вимога є такою, що порушує положення законодавства у сфері публічних закупівель, має (в даному випадку мав) право, передбачене п. 2 ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зазначені Учасником доводи не є підставою невиконання зазначеної вимоги. Вимога не виконана, а тендерна пропозиція ТОВ "ТБК" Схід" відхилена на підставі ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Пунктом 2.1 Додатку 2 тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати копію статуту для юридичних осіб або документ про реєстрацію фізичної особи-підприємця, із зазначенням коду доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Товариством було надано Статут Учасника, проте код доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в наданому документі відсутній. Додатково наданих документів із зазначенням відповідної інформації відсутній. Отже, вимога є невиконаною, а тендерна пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Отже рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" є правомірним.
Щодо наявності працівників відповідної кваліфікації повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 3.1 Додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. По інженерно-технічним працівникам до довідки додаються копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо). В складі пропозиції необхідно надати копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України.
Проте за аналізом тендерної пропозиції Учасника встановлено невідповідність у формі не надання копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України працівників: Поповська, Котикова, Нещерет.
Учасником також не надано копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) на працівників: Шкурін, Кулішкін Ю.Ф., Лапоног, Антоненко, Тогунков.
Отже вище зазначена вимога не виконана. Пропозиція відхилена з наявних на те підстав, а рішення замовника є правомірним та обгрунтованим.
Відповідно до п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
В даному випадку наявний ряд грубих порушень умов тендерної документації, що дає підстави Замовнику відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ТБК" Схід" як таку, що не відповідає умовам ТД.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c4
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:24
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Скасована
Дата: 06 травня 2020 17:53
Причина: Не додано файл
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c11
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 18:02
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Рішення замовника: Вимога відхилена
08 травня 2020 21:48
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до вимоги ТОВ "ТБК" Схід" тендерну пропозицію Учасника було неправомірно відхилено у зв’язку з виявленими ознаками фіктивності наданого договору №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, що мав би підтвердити факт користування автокраном марки КС3575А.
Товариство запевняє, що зазначений договір було укладено відповідно до норм Господарського Кодексу України та за погодженням сторін.
Проте, надана Учасником інформація не підтверджена документально. А саме, ТОВ "ТБК" Схід" було надано договір №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, в якому чітко не зазначено, послуги якого саме автокрану буде надавати ТОВ «Авек» (Виконавець). Додатково Учасником було надано довіреність від 30 квітня 2020 року та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Із наданих документів вбачається, що автокран марки КС3575А належить гр. Шавочкіну Владіславу Сергійовичу, а договір про надання послуг з використання автокрану Учасник уклав з ТОВ «Авек», право на користування таким ТЗ в якого виникло лише після отримання довіреності від 30 квітня 2020 року. Отже, ТОВ «Авек», як виконавець за договором №А01/2/20 від 02 березня 2020 року не міг забезпечити виконання своїх прямих обов’язків за укладеним договором, адже не мав жодних прав на автокран марки КС3575А.
Звідси, Замовник ставить під сумнів дійсність наданого Учасником договору А01/2/20 від 02 березня 2020 року.
Відповідно до умов тендерної документації, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Також слід зазначити, що за відповідно до умов тендерної документації за підроблення документів передбачена кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен надати інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідною технічною специфікацією (у разі потреби плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з вимогами, які наведені у ДОДАТКУ № 1 до тендерної документації та детальний опис запропонованої роботи.
Відповідно до даної вимоги Замовник передбачає надання детального опису запропонованої роботи.
У складі тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" такий документи відсутній. Твердження про те, що потрібна інформація міститься в іншому документів не можуть бути враховані Замовником, адже відповідно до умови тендерної документації чітко зазначено надання Детального опису запропонованих робіт, як окремого документу.
Отже, вимога не є виконаною.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про неправомірність прийнятого рішення по п. 5.1 Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 30 квітня 2020 року, оскільки вимога про надання листа-згоди про те, що Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною суперечить положенням Закону України «Про Публічні закупівлі».
Так, п. 2 ст. 18 вище наведеного Закону передбачено можливість подання скарг, що стосуються умов тендерної документації. Якщо Учасник вважає, що Замовником було опубліковано тендерну документацію, що суперечить чинному законодавству, він має можливість скористатися своїм правом на оскарження.
Проте, такі скарги зі сторони ТОВ "ТБК" Схід" відсутні. Та подавши свою пропозицію Учасник ПОГОДИВСЯ ІЗ УМОВАМИ тендерної документації.
Замовником було чітко встановлено надати листа – згоду. Вимога не виконана. Отже, пропозиція відхилена правомірно.
Відповідно до п. 4.8 Загальних положень тендерної документації Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції). Вид забезпечення тендерної пропозиції -електронна банківська гарантія, яка подається учасником з обслуговуючого банку. З вище зазначеної вимоги вбачається, що Учасник повинен надати банківську гарантію з обслуговуючого банку. Проте, Товариством не надано жодних документів, що підтверджують обслуговування в банку АТ «Європейський промисловий банк», яким було видано банківську гарантію. Отже, вимога не виконана, а пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція учасника повинна містити інформацію щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, згідно з переліком документів, що викладені в ДОДАТКУ № 2 до тендерної документації.
Додатком 2 тендерної документації встановлено, що Замовником самостійно перевіряється у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а учасником подаються відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Вимога жодним чином не є дискримінаційною та такою, що порушує права Учасника.
Якщо Учасник вважає, що дана вимога є такою, що порушує положення законодавства у сфері публічних закупівель, має (в даному випадку мав) право, передбачене п. 2 ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зазначені Учасником доводи не є підставою невиконання зазначеної вимоги. Вимога не виконана, а тендерна пропозиція ТОВ "ТБК" Схід" відхилена на підставі ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Пунктом 2.1 Додатку 2 тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати копію статуту для юридичних осіб або документ про реєстрацію фізичної особи-підприємця, із зазначенням коду доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Товариством було надано Статут Учасника, проте код доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в наданому документі відсутній. Додатково наданих документів із зазначенням відповідної інформації відсутній. Отже, вимога є невиконаною, а тендерна пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Отже рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" є правомірним.
Щодо наявності працівників відповідної кваліфікації повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 3.1 Додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. По інженерно-технічним працівникам до довідки додаються копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо). В складі пропозиції необхідно надати копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України.
Проте за аналізом тендерної пропозиції Учасника встановлено невідповідність у формі не надання копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України працівників: Поповська, Котикова, Нещерет.
Учасником також не надано копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) на працівників: Шкурін, Кулішкін Ю.Ф., Лапоног, Антоненко, Тогунков.
Отже вище зазначена вимога не виконана. Пропозиція відхилена з наявних на те підстав, а рішення замовника є правомірним та обгрунтованим.
Відповідно до п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
В даному випадку наявний ряд грубих порушень умов тендерної документації, що дає підстави Замовнику відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ТБК" Схід" як таку, що не відповідає умовам ТД.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c5
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:25
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Скасована
Дата: 06 травня 2020 17:54
Причина: Не додано файл
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.a12
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 18:03
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Рішення замовника: Вимога відхилена
08 травня 2020 21:49
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до вимоги ТОВ "ТБК" Схід" тендерну пропозицію Учасника було неправомірно відхилено у зв’язку з виявленими ознаками фіктивності наданого договору №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, що мав би підтвердити факт користування автокраном марки КС3575А.
Товариство запевняє, що зазначений договір було укладено відповідно до норм Господарського Кодексу України та за погодженням сторін.
Проте, надана Учасником інформація не підтверджена документально. А саме, ТОВ "ТБК" Схід" було надано договір №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, в якому чітко не зазначено, послуги якого саме автокрану буде надавати ТОВ «Авек» (Виконавець). Додатково Учасником було надано довіреність від 30 квітня 2020 року та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Із наданих документів вбачається, що автокран марки КС3575А належить гр. Шавочкіну Владіславу Сергійовичу, а договір про надання послуг з використання автокрану Учасник уклав з ТОВ «Авек», право на користування таким ТЗ в якого виникло лише після отримання довіреності від 30 квітня 2020 року. Отже, ТОВ «Авек», як виконавець за договором №А01/2/20 від 02 березня 2020 року не міг забезпечити виконання своїх прямих обов’язків за укладеним договором, адже не мав жодних прав на автокран марки КС3575А.
Звідси, Замовник ставить під сумнів дійсність наданого Учасником договору А01/2/20 від 02 березня 2020 року.
Відповідно до умов тендерної документації, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Також слід зазначити, що за відповідно до умов тендерної документації за підроблення документів передбачена кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен надати інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідною технічною специфікацією (у разі потреби плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з вимогами, які наведені у ДОДАТКУ № 1 до тендерної документації та детальний опис запропонованої роботи.
Відповідно до даної вимоги Замовник передбачає надання детального опису запропонованої роботи.
У складі тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" такий документи відсутній. Твердження про те, що потрібна інформація міститься в іншому документів не можуть бути враховані Замовником, адже відповідно до умови тендерної документації чітко зазначено надання Детального опису запропонованих робіт, як окремого документу.
Отже, вимога не є виконаною.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про неправомірність прийнятого рішення по п. 5.1 Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 30 квітня 2020 року, оскільки вимога про надання листа-згоди про те, що Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною суперечить положенням Закону України «Про Публічні закупівлі».
Так, п. 2 ст. 18 вище наведеного Закону передбачено можливість подання скарг, що стосуються умов тендерної документації. Якщо Учасник вважає, що Замовником було опубліковано тендерну документацію, що суперечить чинному законодавству, він має можливість скористатися своїм правом на оскарження.
Проте, такі скарги зі сторони ТОВ "ТБК" Схід" відсутні. Та подавши свою пропозицію Учасник ПОГОДИВСЯ ІЗ УМОВАМИ тендерної документації.
Замовником було чітко встановлено надати листа – згоду. Вимога не виконана. Отже, пропозиція відхилена правомірно.
Відповідно до п. 4.8 Загальних положень тендерної документації Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції). Вид забезпечення тендерної пропозиції -електронна банківська гарантія, яка подається учасником з обслуговуючого банку. З вище зазначеної вимоги вбачається, що Учасник повинен надати банківську гарантію з обслуговуючого банку. Проте, Товариством не надано жодних документів, що підтверджують обслуговування в банку АТ «Європейський промисловий банк», яким було видано банківську гарантію. Отже, вимога не виконана, а пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція учасника повинна містити інформацію щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, згідно з переліком документів, що викладені в ДОДАТКУ № 2 до тендерної документації.
Додатком 2 тендерної документації встановлено, що Замовником самостійно перевіряється у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а учасником подаються відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Вимога жодним чином не є дискримінаційною та такою, що порушує права Учасника.
Якщо Учасник вважає, що дана вимога є такою, що порушує положення законодавства у сфері публічних закупівель, має (в даному випадку мав) право, передбачене п. 2 ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зазначені Учасником доводи не є підставою невиконання зазначеної вимоги. Вимога не виконана, а тендерна пропозиція ТОВ "ТБК" Схід" відхилена на підставі ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Пунктом 2.1 Додатку 2 тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати копію статуту для юридичних осіб або документ про реєстрацію фізичної особи-підприємця, із зазначенням коду доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Товариством було надано Статут Учасника, проте код доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в наданому документі відсутній. Додатково наданих документів із зазначенням відповідної інформації відсутній. Отже, вимога є невиконаною, а тендерна пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Отже рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" є правомірним.
Щодо наявності працівників відповідної кваліфікації повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 3.1 Додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. По інженерно-технічним працівникам до довідки додаються копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо). В складі пропозиції необхідно надати копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України.
Проте за аналізом тендерної пропозиції Учасника встановлено невідповідність у формі не надання копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України працівників: Поповська, Котикова, Нещерет.
Учасником також не надано копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) на працівників: Шкурін, Кулішкін Ю.Ф., Лапоног, Антоненко, Тогунков.
Отже вище зазначена вимога не виконана. Пропозиція відхилена з наявних на те підстав, а рішення замовника є правомірним та обгрунтованим.
Відповідно до п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
В даному випадку наявний ряд грубих порушень умов тендерної документації, що дає підстави Замовнику відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ТБК" Схід" як таку, що не відповідає умовам ТД.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.b7
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 17:27
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Скасована
Дата: 06 травня 2020 17:55
Причина: Не додано файл
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c14
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 06 травня 2020 18:08
Оскареження відхилення пропозиції
Оскарження неправомірного рішення замовника щодо відхилення пропозиції
Рішення замовника: Вимога відхилена
08 травня 2020 21:49
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до вимоги ТОВ "ТБК" Схід" тендерну пропозицію Учасника було неправомірно відхилено у зв’язку з виявленими ознаками фіктивності наданого договору №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, що мав би підтвердити факт користування автокраном марки КС3575А.
Товариство запевняє, що зазначений договір було укладено відповідно до норм Господарського Кодексу України та за погодженням сторін.
Проте, надана Учасником інформація не підтверджена документально. А саме, ТОВ "ТБК" Схід" було надано договір №А01/2/20 від 02 березня 2020 року, в якому чітко не зазначено, послуги якого саме автокрану буде надавати ТОВ «Авек» (Виконавець). Додатково Учасником було надано довіреність від 30 квітня 2020 року та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Із наданих документів вбачається, що автокран марки КС3575А належить гр. Шавочкіну Владіславу Сергійовичу, а договір про надання послуг з використання автокрану Учасник уклав з ТОВ «Авек», право на користування таким ТЗ в якого виникло лише після отримання довіреності від 30 квітня 2020 року. Отже, ТОВ «Авек», як виконавець за договором №А01/2/20 від 02 березня 2020 року не міг забезпечити виконання своїх прямих обов’язків за укладеним договором, адже не мав жодних прав на автокран марки КС3575А.
Звідси, Замовник ставить під сумнів дійсність наданого Учасником договору А01/2/20 від 02 березня 2020 року.
Відповідно до умов тендерної документації, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Також слід зазначити, що за відповідно до умов тендерної документації за підроблення документів передбачена кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Учасник повинен надати інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідною технічною специфікацією (у разі потреби плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з вимогами, які наведені у ДОДАТКУ № 1 до тендерної документації та детальний опис запропонованої роботи.
Відповідно до даної вимоги Замовник передбачає надання детального опису запропонованої роботи.
У складі тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" такий документи відсутній. Твердження про те, що потрібна інформація міститься в іншому документів не можуть бути враховані Замовником, адже відповідно до умови тендерної документації чітко зазначено надання Детального опису запропонованих робіт, як окремого документу.
Отже, вимога не є виконаною.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про неправомірність прийнятого рішення по п. 5.1 Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 30 квітня 2020 року, оскільки вимога про надання листа-згоди про те, що Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною суперечить положенням Закону України «Про Публічні закупівлі».
Так, п. 2 ст. 18 вище наведеного Закону передбачено можливість подання скарг, що стосуються умов тендерної документації. Якщо Учасник вважає, що Замовником було опубліковано тендерну документацію, що суперечить чинному законодавству, він має можливість скористатися своїм правом на оскарження.
Проте, такі скарги зі сторони ТОВ "ТБК" Схід" відсутні. Та подавши свою пропозицію Учасник ПОГОДИВСЯ ІЗ УМОВАМИ тендерної документації.
Замовником було чітко встановлено надати листа – згоду. Вимога не виконана. Отже, пропозиція відхилена правомірно.
Відповідно до п. 4.8 Загальних положень тендерної документації Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції). Вид забезпечення тендерної пропозиції -електронна банківська гарантія, яка подається учасником з обслуговуючого банку. З вище зазначеної вимоги вбачається, що Учасник повинен надати банківську гарантію з обслуговуючого банку. Проте, Товариством не надано жодних документів, що підтверджують обслуговування в банку АТ «Європейський промисловий банк», яким було видано банківську гарантію. Отже, вимога не виконана, а пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Відповідно до Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція учасника повинна містити інформацію щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, згідно з переліком документів, що викладені в ДОДАТКУ № 2 до тендерної документації.
Додатком 2 тендерної документації встановлено, що Замовником самостійно перевіряється у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, а учасником подаються відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Вимога жодним чином не є дискримінаційною та такою, що порушує права Учасника.
Якщо Учасник вважає, що дана вимога є такою, що порушує положення законодавства у сфері публічних закупівель, має (в даному випадку мав) право, передбачене п. 2 ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зазначені Учасником доводи не є підставою невиконання зазначеної вимоги. Вимога не виконана, а тендерна пропозиція ТОВ "ТБК" Схід" відхилена на підставі ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Пунктом 2.1 Додатку 2 тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати копію статуту для юридичних осіб або документ про реєстрацію фізичної особи-підприємця, із зазначенням коду доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Товариством було надано Статут Учасника, проте код доступу до надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в наданому документі відсутній. Додатково наданих документів із зазначенням відповідної інформації відсутній. Отже, вимога є невиконаною, а тендерна пропозиція є такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Отже рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ТБК" Схід" є правомірним.
Щодо наявності працівників відповідної кваліфікації повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 3.1 Додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. По інженерно-технічним працівникам до довідки додаються копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо). В складі пропозиції необхідно надати копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України.
Проте за аналізом тендерної пропозиції Учасника встановлено невідповідність у формі не надання копії посвідчень про проходження загального курсу навчання з охорони праці відповідно до діючого законодавства України працівників: Поповська, Котикова, Нещерет.
Учасником також не надано копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) на працівників: Шкурін, Кулішкін Ю.Ф., Лапоног, Антоненко, Тогунков.
Отже вище зазначена вимога не виконана. Пропозиція відхилена з наявних на те підстав, а рішення замовника є правомірним та обгрунтованим.
Відповідно до п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
В даному випадку наявний ряд грубих порушень умов тендерної документації, що дає підстави Замовнику відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ТБК" Схід" як таку, що не відповідає умовам ТД.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.c16
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 08 травня 2020 16:23
Оскарження рішення про визначення переможця
Неправомірне визначення переможця
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 травня 2020 11:52
У відповідь на вимогу № 127 від 08.05.2020 року повідомляємо про наступне.
На твердження ТОВ "ТБК" Схід" про те, що учасником-переможцем ТОВ «ЕСВЕН» надано відомості ресурсів до локального кошторису із зазначенням посилання на постачальників не за всіма позиціями та не надано обґрунтування повідомляємо, що ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано відомості ресурсів до локального кошторису зі всією належною інформацією, що вимагав Замовник.
Рішення Замовника про визнання ТОВ «ЕСВЕН» є правомірним та обгрунтованим.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надане Переможцем свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на навантажувач не містить відмітки про власника та не може слугувати підтверджуючим документом на право власності повідомляємо, що ТОВ "ЕСВЕН" було надано документ відповідного зразка, дійсного на момент видачі такого документу. Жодних змін в тому числі по зазначенню власника такого транспортного засобу до документу можливості не було й немає. З огляду на зазначене, Замовник не вбачає зазначену вимогу як порушення умови документації та наголошує на правомірності прийнятому рішенні про визнання ТОВ "ЕСВЕН" переможцем.
Щодо надання Учасником видаткових накладних без відмітки про отримання товару, та відповідно які не можуть слугувати документом на право власності зазначаємо, що Замовнику достатньо наданої інформації, адже із наданих документів вбачається відвантаження зазначеного в накладних товару, отримувач такого товару теж зазначено. Тим більше документи були надані зі сторони отримувача, що підтверджує факт наявності в Переможця такого документу. А дійсність наданих у складі тендерної пропозиції документів підтверджена накладеним ЕЦП Учасника.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо зазначення переможцем не вірної інформації про площу орендованого приміщення повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації не передбачено надання потенційним учасником інформації про площі наявних орендованих чи власних приміщень. Така інформація була надана ТОВ «ЕСВЕН» за власним бажанням, додатково. Замовник не відхиляє тендерні пропозиції за інформацію (документи), які не вимагалися тендерною документацією.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надана Учасником додаткова угода від 01.03.2020 року не може слугувати підтверджуючим документом на право користування МТБ, бо підписана не під час дії договору повідомляємо, що Учасником ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано договір на користування орендованим приміщенням та додаткову угоду, відповідно до якої даний договір є чинним на момент завантаження таких документів на електронний майданчик. Вимоги щодо надання договорів саме із всіма додатками до нього, Замовником встановлено не було.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує, що Переможцем не підтверджено кваліфікацію Гулєва В.В.
Так, відповідно до умов тендерної документації Учасник повинен був надати копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) по інженерно-технічним працівникам. Відповідний документ ТОВ «ЕСВЕН» надає.
Замовником не було встановлено вимоги про надання всіх кваліфікаційних документів, що були отримані працівниками. Тому порушень з боку Учасника по даній вимозі не вбачається.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" повідомляє, що Учасником надано свідоцтва НС №30-19К/6 на Колодяжного Артема Вікторовича та посвідчення №80-17/17 на Колодяжного Андрія Вікторовича, викладені української мовою. Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо надання ТОВ «ЕСВЕН» відгуку по аналогічному договору без зазначення дати та номеру листа повідомляємо, що Замовником не встановлено чіткої вимоги про надання листа-відгука із зазначенням дати та вихідного номеру документу. Вимога як така відсутня. Відповідно порушення теж.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про порушення умов тендерної документації шляхом надання Переможцем банківської гарантії на загальну суму по всім лотам. В даному випадку зазначаємо, що надана банківська гарантія мітить окремо зазначену суму на кожен лот. Тому порушення відсутнє, вимога виконана. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим.
Відповідно до умови, зазначеної в п.6 Вимоги вбачається, що Замовник не вимагає надання будь якого документу на підтвердження. Тобто, Учасник і не повинен був надавати документальне підтвердження розміру відрахувань до бюджету від обсягу реалізованої продукції та наданих послуг за 2019 рік. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим. Підстави для відхилення пропозиції ТОВ «ЕСВЕН» відсутні.
Слід зазначити, що в даній вимозі учасника не зазначено взагалі які його права порушені та чи порушені взагалі, і яким чином перелічені пункти в вимозі стосуються учасника ТОВ «ТБК «Схід».
З огляду на вищевикладене, вимога ТОВ «ТБК»Схід» відхиляється із підстав її не обґрунтованості.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.b17
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 08 травня 2020 16:25
Оскарження рішення про визначення переможця
Неправомірне визначення переможця
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 травня 2020 11:52
У відповідь на вимогу № 127 від 08.05.2020 року повідомляємо про наступне.
На твердження ТОВ "ТБК" Схід" про те, що учасником-переможцем ТОВ «ЕСВЕН» надано відомості ресурсів до локального кошторису із зазначенням посилання на постачальників не за всіма позиціями та не надано обґрунтування повідомляємо, що ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано відомості ресурсів до локального кошторису зі всією належною інформацією, що вимагав Замовник.
Рішення Замовника про визнання ТОВ «ЕСВЕН» є правомірним та обгрунтованим.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надане Переможцем свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на навантажувач не містить відмітки про власника та не може слугувати підтверджуючим документом на право власності повідомляємо, що ТОВ "ЕСВЕН" було надано документ відповідного зразка, дійсного на момент видачі такого документу. Жодних змін в тому числі по зазначенню власника такого транспортного засобу до документу можливості не було й немає. З огляду на зазначене, Замовник не вбачає зазначену вимогу як порушення умови документації та наголошує на правомірності прийнятому рішенні про визнання ТОВ "ЕСВЕН" переможцем.
Щодо надання Учасником видаткових накладних без відмітки про отримання товару, та відповідно які не можуть слугувати документом на право власності зазначаємо, що Замовнику достатньо наданої інформації, адже із наданих документів вбачається відвантаження зазначеного в накладних товару, отримувач такого товару теж зазначено. Тим більше документи були надані зі сторони отримувача, що підтверджує факт наявності в Переможця такого документу. А дійсність наданих у складі тендерної пропозиції документів підтверджена накладеним ЕЦП Учасника.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо зазначення переможцем не вірної інформації про площу орендованого приміщення повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації не передбачено надання потенційним учасником інформації про площі наявних орендованих чи власних приміщень. Така інформація була надана ТОВ «ЕСВЕН» за власним бажанням, додатково. Замовник не відхиляє тендерні пропозиції за інформацію (документи), які не вимагалися тендерною документацією.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надана Учасником додаткова угода від 01.03.2020 року не може слугувати підтверджуючим документом на право користування МТБ, бо підписана не під час дії договору повідомляємо, що Учасником ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано договір на користування орендованим приміщенням та додаткову угоду, відповідно до якої даний договір є чинним на момент завантаження таких документів на електронний майданчик. Вимоги щодо надання договорів саме із всіма додатками до нього, Замовником встановлено не було.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує, що Переможцем не підтверджено кваліфікацію Гулєва В.В.
Так, відповідно до умов тендерної документації Учасник повинен був надати копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) по інженерно-технічним працівникам. Відповідний документ ТОВ «ЕСВЕН» надає.
Замовником не було встановлено вимоги про надання всіх кваліфікаційних документів, що були отримані працівниками. Тому порушень з боку Учасника по даній вимозі не вбачається.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" повідомляє, що Учасником надано свідоцтва НС №30-19К/6 на Колодяжного Артема Вікторовича та посвідчення №80-17/17 на Колодяжного Андрія Вікторовича, викладені української мовою. Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо надання ТОВ «ЕСВЕН» відгуку по аналогічному договору без зазначення дати та номеру листа повідомляємо, що Замовником не встановлено чіткої вимоги про надання листа-відгука із зазначенням дати та вихідного номеру документу. Вимога як така відсутня. Відповідно порушення теж.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про порушення умов тендерної документації шляхом надання Переможцем банківської гарантії на загальну суму по всім лотам. В даному випадку зазначаємо, що надана банківська гарантія мітить окремо зазначену суму на кожен лот. Тому порушення відсутнє, вимога виконана. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим.
Відповідно до умови, зазначеної в п.6 Вимоги вбачається, що Замовник не вимагає надання будь якого документу на підтвердження. Тобто, Учасник і не повинен був надавати документальне підтвердження розміру відрахувань до бюджету від обсягу реалізованої продукції та наданих послуг за 2019 рік. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим. Підстави для відхилення пропозиції ТОВ «ЕСВЕН» відсутні.
Слід зазначити, що в даній вимозі учасника не зазначено взагалі які його права порушені та чи порушені взагалі, і яким чином перелічені пункти в вимозі стосуються учасника ТОВ «ТБК «Схід».
З огляду на вищевикладене, вимога ТОВ «ТБК»Схід» відхиляється із підстав її не обґрунтованості.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.a18
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 08 травня 2020 16:26
Оскарження рішення про визначення переможця
Неправомірне визначення переможця
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 травня 2020 11:53
У відповідь на вимогу № 127 від 08.05.2020 року повідомляємо про наступне.
На твердження ТОВ "ТБК" Схід" про те, що учасником-переможцем ТОВ «ЕСВЕН» надано відомості ресурсів до локального кошторису із зазначенням посилання на постачальників не за всіма позиціями та не надано обґрунтування повідомляємо, що ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано відомості ресурсів до локального кошторису зі всією належною інформацією, що вимагав Замовник.
Рішення Замовника про визнання ТОВ «ЕСВЕН» є правомірним та обгрунтованим.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надане Переможцем свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на навантажувач не містить відмітки про власника та не може слугувати підтверджуючим документом на право власності повідомляємо, що ТОВ "ЕСВЕН" було надано документ відповідного зразка, дійсного на момент видачі такого документу. Жодних змін в тому числі по зазначенню власника такого транспортного засобу до документу можливості не було й немає. З огляду на зазначене, Замовник не вбачає зазначену вимогу як порушення умови документації та наголошує на правомірності прийнятому рішенні про визнання ТОВ "ЕСВЕН" переможцем.
Щодо надання Учасником видаткових накладних без відмітки про отримання товару, та відповідно які не можуть слугувати документом на право власності зазначаємо, що Замовнику достатньо наданої інформації, адже із наданих документів вбачається відвантаження зазначеного в накладних товару, отримувач такого товару теж зазначено. Тим більше документи були надані зі сторони отримувача, що підтверджує факт наявності в Переможця такого документу. А дійсність наданих у складі тендерної пропозиції документів підтверджена накладеним ЕЦП Учасника.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо зазначення переможцем не вірної інформації про площу орендованого приміщення повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації не передбачено надання потенційним учасником інформації про площі наявних орендованих чи власних приміщень. Така інформація була надана ТОВ «ЕСВЕН» за власним бажанням, додатково. Замовник не відхиляє тендерні пропозиції за інформацію (документи), які не вимагалися тендерною документацією.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надана Учасником додаткова угода від 01.03.2020 року не може слугувати підтверджуючим документом на право користування МТБ, бо підписана не під час дії договору повідомляємо, що Учасником ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано договір на користування орендованим приміщенням та додаткову угоду, відповідно до якої даний договір є чинним на момент завантаження таких документів на електронний майданчик. Вимоги щодо надання договорів саме із всіма додатками до нього, Замовником встановлено не було.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує, що Переможцем не підтверджено кваліфікацію Гулєва В.В.
Так, відповідно до умов тендерної документації Учасник повинен був надати копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) по інженерно-технічним працівникам. Відповідний документ ТОВ «ЕСВЕН» надає.
Замовником не було встановлено вимоги про надання всіх кваліфікаційних документів, що були отримані працівниками. Тому порушень з боку Учасника по даній вимозі не вбачається.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" повідомляє, що Учасником надано свідоцтва НС №30-19К/6 на Колодяжного Артема Вікторовича та посвідчення №80-17/17 на Колодяжного Андрія Вікторовича, викладені української мовою. Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо надання ТОВ «ЕСВЕН» відгуку по аналогічному договору без зазначення дати та номеру листа повідомляємо, що Замовником не встановлено чіткої вимоги про надання листа-відгука із зазначенням дати та вихідного номеру документу. Вимога як така відсутня. Відповідно порушення теж.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про порушення умов тендерної документації шляхом надання Переможцем банківської гарантії на загальну суму по всім лотам. В даному випадку зазначаємо, що надана банківська гарантія мітить окремо зазначену суму на кожен лот. Тому порушення відсутнє, вимога виконана. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим.
Відповідно до умови, зазначеної в п.6 Вимоги вбачається, що Замовник не вимагає надання будь якого документу на підтвердження. Тобто, Учасник і не повинен був надавати документальне підтвердження розміру відрахувань до бюджету від обсягу реалізованої продукції та наданих послуг за 2019 рік. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим. Підстави для відхилення пропозиції ТОВ «ЕСВЕН» відсутні.
Слід зазначити, що в даній вимозі учасника не зазначено взагалі які його права порушені та чи порушені взагалі, і яким чином перелічені пункти в вимозі стосуються учасника ТОВ «ТБК «Схід».
З огляду на вищевикладене, вимога ТОВ «ТБК»Схід» відхиляється із підстав її не обґрунтованості.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.b19
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 08 травня 2020 16:30
Оскарження рішення про визначення переможця
Неправомірне визначення переможця
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 травня 2020 11:53
У відповідь на вимогу № 127 від 08.05.2020 року повідомляємо про наступне.
На твердження ТОВ "ТБК" Схід" про те, що учасником-переможцем ТОВ «ЕСВЕН» надано відомості ресурсів до локального кошторису із зазначенням посилання на постачальників не за всіма позиціями та не надано обґрунтування повідомляємо, що ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано відомості ресурсів до локального кошторису зі всією належною інформацією, що вимагав Замовник.
Рішення Замовника про визнання ТОВ «ЕСВЕН» є правомірним та обгрунтованим.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надане Переможцем свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на навантажувач не містить відмітки про власника та не може слугувати підтверджуючим документом на право власності повідомляємо, що ТОВ "ЕСВЕН" було надано документ відповідного зразка, дійсного на момент видачі такого документу. Жодних змін в тому числі по зазначенню власника такого транспортного засобу до документу можливості не було й немає. З огляду на зазначене, Замовник не вбачає зазначену вимогу як порушення умови документації та наголошує на правомірності прийнятому рішенні про визнання ТОВ "ЕСВЕН" переможцем.
Щодо надання Учасником видаткових накладних без відмітки про отримання товару, та відповідно які не можуть слугувати документом на право власності зазначаємо, що Замовнику достатньо наданої інформації, адже із наданих документів вбачається відвантаження зазначеного в накладних товару, отримувач такого товару теж зазначено. Тим більше документи були надані зі сторони отримувача, що підтверджує факт наявності в Переможця такого документу. А дійсність наданих у складі тендерної пропозиції документів підтверджена накладеним ЕЦП Учасника.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо зазначення переможцем не вірної інформації про площу орендованого приміщення повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації не передбачено надання потенційним учасником інформації про площі наявних орендованих чи власних приміщень. Така інформація була надана ТОВ «ЕСВЕН» за власним бажанням, додатково. Замовник не відхиляє тендерні пропозиції за інформацію (документи), які не вимагалися тендерною документацією.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надана Учасником додаткова угода від 01.03.2020 року не може слугувати підтверджуючим документом на право користування МТБ, бо підписана не під час дії договору повідомляємо, що Учасником ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано договір на користування орендованим приміщенням та додаткову угоду, відповідно до якої даний договір є чинним на момент завантаження таких документів на електронний майданчик. Вимоги щодо надання договорів саме із всіма додатками до нього, Замовником встановлено не було.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує, що Переможцем не підтверджено кваліфікацію Гулєва В.В.
Так, відповідно до умов тендерної документації Учасник повинен був надати копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) по інженерно-технічним працівникам. Відповідний документ ТОВ «ЕСВЕН» надає.
Замовником не було встановлено вимоги про надання всіх кваліфікаційних документів, що були отримані працівниками. Тому порушень з боку Учасника по даній вимозі не вбачається.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" повідомляє, що Учасником надано свідоцтва НС №30-19К/6 на Колодяжного Артема Вікторовича та посвідчення №80-17/17 на Колодяжного Андрія Вікторовича, викладені української мовою. Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо надання ТОВ «ЕСВЕН» відгуку по аналогічному договору без зазначення дати та номеру листа повідомляємо, що Замовником не встановлено чіткої вимоги про надання листа-відгука із зазначенням дати та вихідного номеру документу. Вимога як така відсутня. Відповідно порушення теж.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про порушення умов тендерної документації шляхом надання Переможцем банківської гарантії на загальну суму по всім лотам. В даному випадку зазначаємо, що надана банківська гарантія мітить окремо зазначену суму на кожен лот. Тому порушення відсутнє, вимога виконана. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим.
Відповідно до умови, зазначеної в п.6 Вимоги вбачається, що Замовник не вимагає надання будь якого документу на підтвердження. Тобто, Учасник і не повинен був надавати документальне підтвердження розміру відрахувань до бюджету від обсягу реалізованої продукції та наданих послуг за 2019 рік. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим. Підстави для відхилення пропозиції ТОВ «ЕСВЕН» відсутні.
Слід зазначити, що в даній вимозі учасника не зазначено взагалі які його права порушені та чи порушені взагалі, і яким чином перелічені пункти в вимозі стосуються учасника ТОВ «ТБК «Схід».
З огляду на вищевикладене, вимога ТОВ «ТБК»Схід» відхиляється із підстав її не обґрунтованості.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.a20
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 08 травня 2020 16:31
Оскарження рішення про визначення переможця
Неправомірне визначення переможця
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 травня 2020 11:53
У відповідь на вимогу № 127 від 08.05.2020 року повідомляємо про наступне.
На твердження ТОВ "ТБК" Схід" про те, що учасником-переможцем ТОВ «ЕСВЕН» надано відомості ресурсів до локального кошторису із зазначенням посилання на постачальників не за всіма позиціями та не надано обґрунтування повідомляємо, що ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано відомості ресурсів до локального кошторису зі всією належною інформацією, що вимагав Замовник.
Рішення Замовника про визнання ТОВ «ЕСВЕН» є правомірним та обгрунтованим.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надане Переможцем свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на навантажувач не містить відмітки про власника та не може слугувати підтверджуючим документом на право власності повідомляємо, що ТОВ "ЕСВЕН" було надано документ відповідного зразка, дійсного на момент видачі такого документу. Жодних змін в тому числі по зазначенню власника такого транспортного засобу до документу можливості не було й немає. З огляду на зазначене, Замовник не вбачає зазначену вимогу як порушення умови документації та наголошує на правомірності прийнятому рішенні про визнання ТОВ "ЕСВЕН" переможцем.
Щодо надання Учасником видаткових накладних без відмітки про отримання товару, та відповідно які не можуть слугувати документом на право власності зазначаємо, що Замовнику достатньо наданої інформації, адже із наданих документів вбачається відвантаження зазначеного в накладних товару, отримувач такого товару теж зазначено. Тим більше документи були надані зі сторони отримувача, що підтверджує факт наявності в Переможця такого документу. А дійсність наданих у складі тендерної пропозиції документів підтверджена накладеним ЕЦП Учасника.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо зазначення переможцем не вірної інформації про площу орендованого приміщення повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації не передбачено надання потенційним учасником інформації про площі наявних орендованих чи власних приміщень. Така інформація була надана ТОВ «ЕСВЕН» за власним бажанням, додатково. Замовник не відхиляє тендерні пропозиції за інформацію (документи), які не вимагалися тендерною документацією.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надана Учасником додаткова угода від 01.03.2020 року не може слугувати підтверджуючим документом на право користування МТБ, бо підписана не під час дії договору повідомляємо, що Учасником ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано договір на користування орендованим приміщенням та додаткову угоду, відповідно до якої даний договір є чинним на момент завантаження таких документів на електронний майданчик. Вимоги щодо надання договорів саме із всіма додатками до нього, Замовником встановлено не було.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує, що Переможцем не підтверджено кваліфікацію Гулєва В.В.
Так, відповідно до умов тендерної документації Учасник повинен був надати копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) по інженерно-технічним працівникам. Відповідний документ ТОВ «ЕСВЕН» надає.
Замовником не було встановлено вимоги про надання всіх кваліфікаційних документів, що були отримані працівниками. Тому порушень з боку Учасника по даній вимозі не вбачається.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" повідомляє, що Учасником надано свідоцтва НС №30-19К/6 на Колодяжного Артема Вікторовича та посвідчення №80-17/17 на Колодяжного Андрія Вікторовича, викладені української мовою. Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо надання ТОВ «ЕСВЕН» відгуку по аналогічному договору без зазначення дати та номеру листа повідомляємо, що Замовником не встановлено чіткої вимоги про надання листа-відгука із зазначенням дати та вихідного номеру документу. Вимога як така відсутня. Відповідно порушення теж.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про порушення умов тендерної документації шляхом надання Переможцем банківської гарантії на загальну суму по всім лотам. В даному випадку зазначаємо, що надана банківська гарантія мітить окремо зазначену суму на кожен лот. Тому порушення відсутнє, вимога виконана. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим.
Відповідно до умови, зазначеної в п.6 Вимоги вбачається, що Замовник не вимагає надання будь якого документу на підтвердження. Тобто, Учасник і не повинен був надавати документальне підтвердження розміру відрахувань до бюджету від обсягу реалізованої продукції та наданих послуг за 2019 рік. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим. Підстави для відхилення пропозиції ТОВ «ЕСВЕН» відсутні.
Слід зазначити, що в даній вимозі учасника не зазначено взагалі які його права порушені та чи порушені взагалі, і яким чином перелічені пункти в вимозі стосуються учасника ТОВ «ТБК «Схід».
З огляду на вищевикладене, вимога ТОВ «ТБК»Схід» відхиляється із підстав її не обґрунтованості.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.b21
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 08 травня 2020 16:32
Оскарження рішення про визначення переможця
Неправомірне визначення переможця
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 травня 2020 11:54
У відповідь на вимогу № 127 від 08.05.2020 року повідомляємо про наступне.
На твердження ТОВ "ТБК" Схід" про те, що учасником-переможцем ТОВ «ЕСВЕН» надано відомості ресурсів до локального кошторису із зазначенням посилання на постачальників не за всіма позиціями та не надано обґрунтування повідомляємо, що ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано відомості ресурсів до локального кошторису зі всією належною інформацією, що вимагав Замовник.
Рішення Замовника про визнання ТОВ «ЕСВЕН» є правомірним та обгрунтованим.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надане Переможцем свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на навантажувач не містить відмітки про власника та не може слугувати підтверджуючим документом на право власності повідомляємо, що ТОВ "ЕСВЕН" було надано документ відповідного зразка, дійсного на момент видачі такого документу. Жодних змін в тому числі по зазначенню власника такого транспортного засобу до документу можливості не було й немає. З огляду на зазначене, Замовник не вбачає зазначену вимогу як порушення умови документації та наголошує на правомірності прийнятому рішенні про визнання ТОВ "ЕСВЕН" переможцем.
Щодо надання Учасником видаткових накладних без відмітки про отримання товару, та відповідно які не можуть слугувати документом на право власності зазначаємо, що Замовнику достатньо наданої інформації, адже із наданих документів вбачається відвантаження зазначеного в накладних товару, отримувач такого товару теж зазначено. Тим більше документи були надані зі сторони отримувача, що підтверджує факт наявності в Переможця такого документу. А дійсність наданих у складі тендерної пропозиції документів підтверджена накладеним ЕЦП Учасника.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо зазначення переможцем не вірної інформації про площу орендованого приміщення повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації не передбачено надання потенційним учасником інформації про площі наявних орендованих чи власних приміщень. Така інформація була надана ТОВ «ЕСВЕН» за власним бажанням, додатково. Замовник не відхиляє тендерні пропозиції за інформацію (документи), які не вимагалися тендерною документацією.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надана Учасником додаткова угода від 01.03.2020 року не може слугувати підтверджуючим документом на право користування МТБ, бо підписана не під час дії договору повідомляємо, що Учасником ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано договір на користування орендованим приміщенням та додаткову угоду, відповідно до якої даний договір є чинним на момент завантаження таких документів на електронний майданчик. Вимоги щодо надання договорів саме із всіма додатками до нього, Замовником встановлено не було.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує, що Переможцем не підтверджено кваліфікацію Гулєва В.В.
Так, відповідно до умов тендерної документації Учасник повинен був надати копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) по інженерно-технічним працівникам. Відповідний документ ТОВ «ЕСВЕН» надає.
Замовником не було встановлено вимоги про надання всіх кваліфікаційних документів, що були отримані працівниками. Тому порушень з боку Учасника по даній вимозі не вбачається.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" повідомляє, що Учасником надано свідоцтва НС №30-19К/6 на Колодяжного Артема Вікторовича та посвідчення №80-17/17 на Колодяжного Андрія Вікторовича, викладені української мовою. Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо надання ТОВ «ЕСВЕН» відгуку по аналогічному договору без зазначення дати та номеру листа повідомляємо, що Замовником не встановлено чіткої вимоги про надання листа-відгука із зазначенням дати та вихідного номеру документу. Вимога як така відсутня. Відповідно порушення теж.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про порушення умов тендерної документації шляхом надання Переможцем банківської гарантії на загальну суму по всім лотам. В даному випадку зазначаємо, що надана банківська гарантія мітить окремо зазначену суму на кожен лот. Тому порушення відсутнє, вимога виконана. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим.
Відповідно до умови, зазначеної в п.6 Вимоги вбачається, що Замовник не вимагає надання будь якого документу на підтвердження. Тобто, Учасник і не повинен був надавати документальне підтвердження розміру відрахувань до бюджету від обсягу реалізованої продукції та наданих послуг за 2019 рік. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим. Підстави для відхилення пропозиції ТОВ «ЕСВЕН» відсутні.
Слід зазначити, що в даній вимозі учасника не зазначено взагалі які його права порушені та чи порушені взагалі, і яким чином перелічені пункти в вимозі стосуються учасника ТОВ «ТБК «Схід».
З огляду на вищевикладене, вимога ТОВ «ТБК»Схід» відхиляється із підстав її не обґрунтованості.
Номер вимоги: UA-2020-03-23-004860-b.a22
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТБК"Схід", Код ЄДРПОУ:37503624
Дата подання: 08 травня 2020 16:33
Оскарження рішення про визначення переможця
Неправомірне визначення переможця
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 травня 2020 11:54
У відповідь на вимогу № 127 від 08.05.2020 року повідомляємо про наступне.
На твердження ТОВ "ТБК" Схід" про те, що учасником-переможцем ТОВ «ЕСВЕН» надано відомості ресурсів до локального кошторису із зазначенням посилання на постачальників не за всіма позиціями та не надано обґрунтування повідомляємо, що ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано відомості ресурсів до локального кошторису зі всією належною інформацією, що вимагав Замовник.
Рішення Замовника про визнання ТОВ «ЕСВЕН» є правомірним та обгрунтованим.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надане Переможцем свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на навантажувач не містить відмітки про власника та не може слугувати підтверджуючим документом на право власності повідомляємо, що ТОВ "ЕСВЕН" було надано документ відповідного зразка, дійсного на момент видачі такого документу. Жодних змін в тому числі по зазначенню власника такого транспортного засобу до документу можливості не було й немає. З огляду на зазначене, Замовник не вбачає зазначену вимогу як порушення умови документації та наголошує на правомірності прийнятому рішенні про визнання ТОВ "ЕСВЕН" переможцем.
Щодо надання Учасником видаткових накладних без відмітки про отримання товару, та відповідно які не можуть слугувати документом на право власності зазначаємо, що Замовнику достатньо наданої інформації, адже із наданих документів вбачається відвантаження зазначеного в накладних товару, отримувач такого товару теж зазначено. Тим більше документи були надані зі сторони отримувача, що підтверджує факт наявності в Переможця такого документу. А дійсність наданих у складі тендерної пропозиції документів підтверджена накладеним ЕЦП Учасника.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо зазначення переможцем не вірної інформації про площу орендованого приміщення повідомляємо, що відповідно до умов тендерної документації не передбачено надання потенційним учасником інформації про площі наявних орендованих чи власних приміщень. Така інформація була надана ТОВ «ЕСВЕН» за власним бажанням, додатково. Замовник не відхиляє тендерні пропозиції за інформацію (документи), які не вимагалися тендерною документацією.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" про те, що надана Учасником додаткова угода від 01.03.2020 року не може слугувати підтверджуючим документом на право користування МТБ, бо підписана не під час дії договору повідомляємо, що Учасником ТОВ «ЕСВЕН» у складі тендерної пропозиції було надано договір на користування орендованим приміщенням та додаткову угоду, відповідно до якої даний договір є чинним на момент завантаження таких документів на електронний майданчик. Вимоги щодо надання договорів саме із всіма додатками до нього, Замовником встановлено не було.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує, що Переможцем не підтверджено кваліфікацію Гулєва В.В.
Так, відповідно до умов тендерної документації Учасник повинен був надати копії документів щодо отримання ними відповідної освіти та кваліфікації (дипломи, посвідчення тощо) по інженерно-технічним працівникам. Відповідний документ ТОВ «ЕСВЕН» надає.
Замовником не було встановлено вимоги про надання всіх кваліфікаційних документів, що були отримані працівниками. Тому порушень з боку Учасника по даній вимозі не вбачається.
Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
На вимогу ТОВ "ТБК" Схід" повідомляє, що Учасником надано свідоцтва НС №30-19К/6 на Колодяжного Артема Вікторовича та посвідчення №80-17/17 на Колодяжного Андрія Вікторовича, викладені української мовою. Отже, порушення зі сторони ТОВ «ЕСВЕН» відсутнє, а рішення прийняте Замовником є обгрунтованим та законним.
Щодо надання ТОВ «ЕСВЕН» відгуку по аналогічному договору без зазначення дати та номеру листа повідомляємо, що Замовником не встановлено чіткої вимоги про надання листа-відгука із зазначенням дати та вихідного номеру документу. Вимога як така відсутня. Відповідно порушення теж.
ТОВ "ТБК" Схід" стверджує про порушення умов тендерної документації шляхом надання Переможцем банківської гарантії на загальну суму по всім лотам. В даному випадку зазначаємо, що надана банківська гарантія мітить окремо зазначену суму на кожен лот. Тому порушення відсутнє, вимога виконана. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим.
Відповідно до умови, зазначеної в п.6 Вимоги вбачається, що Замовник не вимагає надання будь якого документу на підтвердження. Тобто, Учасник і не повинен був надавати документальне підтвердження розміру відрахувань до бюджету від обсягу реалізованої продукції та наданих послуг за 2019 рік. Твердження ТОВ "ТБК" Схід" є безпідставним та надуманим. Підстави для відхилення пропозиції ТОВ «ЕСВЕН» відсутні.
Слід зазначити, що в даній вимозі учасника не зазначено взагалі які його права порушені та чи порушені взагалі, і яким чином перелічені пункти в вимозі стосуються учасника ТОВ «ТБК «Схід».
З огляду на вищевикладене, вимога ТОВ «ТБК»Схід» відхиляється із підстав її не обґрунтованості.

Документи подані скаржником

06 травня 2020 18:05
Вимога (скарга) лот 5

Документи подані скаржником

06 травня 2020 18:09
Вимога (скарга) лот 7

Документи подані скаржником

06 травня 2020 17:52
Вимога (скарга) лот 1

Документи подані скаржником

06 травня 2020 18:00
Вимога (скарга) лот 2

Документи подані скаржником

06 травня 2020 18:02
Вимога (скарга) лот 3

Документи подані скаржником

06 травня 2020 18:03
Вимога (скарга) лот 4

Документи подані скаржником

06 травня 2020 18:07
Вимога (скарга) лот 6

Документи подані скаржником

08 травня 2020 16:23
Вимога_Скарга_Лот_1

Документи подані скаржником

08 травня 2020 16:25
Вимога_Скарга_Лот_2

Документи подані скаржником

08 травня 2020 16:26
Вимога_Скарга_Лот_3

Документи подані скаржником

08 травня 2020 16:29
Вимога_Скарга_Лот_4

Документи подані скаржником

08 травня 2020 16:30
Вимога_Скарга_Лот_5

Документи подані скаржником

08 травня 2020 16:33
Вимога_Скарга_Лот_7

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2020-03-27-000045 ● 7570246c34cb40ac87c076635df0f3cd
 • Статус: вирішено ● Дата: 22 травня 2020
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Дані автоматичних індикаторів ризиків
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 2020-03-31
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 2020-04-01 16:51:40
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


31.03.2020 № 76

КиївПро початок
моніторингу закупівель


Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.


Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ


Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
31.03.2020 № 76

Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
30 UA-2020-03-23-004860-b 23.03.2020 дані автоматичних індикаторів ризиків


Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА

Електронний цифровий підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Надання інформації про усунення порушення замовником

Відповідно до абз 2 ч. 8 ст. 7-1 Закону України "Про публічні закупівлі", Замовник оприлюднює через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель. Таким чином, інформуємо, що порушення усунені шляхом внесення змін до тендерної документації. Нова редакція тендерної документації із урахуванням зауважень, опублікована у порядку передбаченому абз. 2 ч. 2 ст. 23 Закону України "Про публічні закупівлі"

2020-04-15 16:36:03

Висновок про результати моніторингу закупівлі


Дата публікації: 07 квітня 2020 ● Кінцевий строк оскарження: 22 квітня 2020

І. Вступна частина

 1. Інформація про замовника: Комунальне підприємство "Служба єдиного замовника" Авдіївської міської ради, 32270664, Україна, Авдіївка, вулиця Молодіжна, будинок 3
 2. Інформація про предмет закупівлі: ЛОТ 7 : код за ДК 021:2015 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт покрівлі будинку МПС № 81а м. Авдіївка), 3615835UAH, 45260000-7, ДК021, 1, роботи
 3. Інформація про оприлюднення: 75b97ddcb6a04018b4496bdfbb99300f, 2020-03-23
 4. Застосована процедура закупівлі: Відкриті торги
 5. Підстава здійснення моніторингу: • Дані автоматичних індикаторів ризиків
 6. Дата початку моніторингу: 01 квітня 2020

ІІ. Констатуюча частина

 1. Дата закінчення моніторингу закупівлі та інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: квітня 2020 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради (далі – Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням тендерного комітету Замовника від 23.03.2020 № 6-ДВК (далі – тендерна документація). За результатами моніторингу установлено, що у тендерній документації не передбачено необхідності застосування заходів із захисту довкілля у складі технічних, якісних характеристик предмета закупівлі, чим порушено норми пункту 3 частини другої статті 22 Закону. Крім того, моніторингом закупівлі установлено, що тендерна документація Замовника не містить кінцевого строку подання тендерних пропозицій, чим порушено вимоги пункту 13 частини другої статті 22 Закону. Також, установлено, що Замовник в оголошенні про проведення відкритих торгів в пункті 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації вимагає надати забезпечення тендерної пропозиції у розмірі зазначеному в підпункті 4.7 пункту 4 розділу «Загальні положення» тендерної документації, а саме: лот № 1 - 9 500,00 грн, лот № 2 - 9 000,00 грн, лот № 3 - 9 500,00 грн, лот № 4 - 9 500,00 грн, лот №5 - 24 000,00 грн, лот № 6 - 13 000, 00 грн, лот № 7 - 13 000,00 грн, що перевищує 0,5 % від очікуваної вартості закупівлі (за кожним лотом), чим порушено вимоги абзацу третього частини першої статті 24 Закону. Відповідно до частини першої статті 31 Закону Замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявленні порушення законодавства з питань публічних закупівель.
 2. Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону установлено порушення норм пунктів 3 та 13 частини другої статті 22 Закону та абзацу третього частини першої статті 24 Закону. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку) – порушень не установлено.
 3. Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законом порядку, зокрема вжити заходів передбачених частиною першою статті 31 Закону, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.

Порушення виявлено

 1. Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї

Електронний цифровий підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Підтвердження усунення порушення

Усунуто

Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї • усунуто

Порушення усунуто шляхом внесення Замовником змін в тендерну документацію.

2020-05-22 13:45:34

Ризики, що спрацювали

RISK1-5_2

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: ЛОТ 1 : код за ДК 021:2015 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт покрівлі будинку МПС № 26, м. Авдіївка)
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 380 905,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 36 158,35 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 1 900,00 UAH

Аукціон

Початок: 23 квітня 2020 13:28
Закінчення: 23 квітня 2020 14:01
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

1 роб.
ЛОТ 1 : код за ДК 021:2015 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт покрівлі будинку МПС № 26, м. Авдіївка)
ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 31 грудня 2020

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Аванс 15 Календарні 30
Виконання робіт Пiсляоплата 25 Календарні 70

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 квітня 2020 14:01

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСВЕН" 378 975,20
UAH з ПДВ
378 975,20
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СЕРВІС-БУДІНЖИНІРИНГ" 371 978,40
UAH з ПДВ
371 978,40
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТБК"Схід" 361 139,72
UAH з ПДВ
361 139,72
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "БУДРЕМСЕРВІС" 354 592,80
UAH з ПДВ
354 592,80
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

04 травня 2020 17:08
sign.p7s
04 травня 2020 17:07
довідка корупція.pdf
04 травня 2020 16:55
sign.p7s
04 травня 2020 16:02
Довідка налоговая.pdf
04 травня 2020 16:02
Довідка_МВС.pdf
30 квітня 2020 16:13
sign.p7s
30 квітня 2020 16:13
sign.p7s
30 квітня 2020 16:11
Довiдка_МВС.pdf
30 квітня 2020 16:11
довідка корупція.pdf
22 квітня 2020 18:19
sign.p7s
22 квітня 2020 18:19
Позиція 15, 29.pdf
22 квітня 2020 18:19
віписка федоренка.pdf
22 квітня 2020 18:19
опис федоренко.pdf
22 квітня 2020 18:19
лицензия федоренка.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0019.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0018.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0017.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0016.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0015.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0014.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0013.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0012.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0011.pdf
22 квітня 2020 18:18
видаткова 0010.pdf
22 квітня 2020 11:42
sign.p7s
22 квітня 2020 11:38
Позиція 15, 29.docx
22 квітня 2020 11:38
матер_тех_база.pdf
21 квітня 2020 13:42
sign.p7s
21 квітня 2020 13:41
призвіще бухгалтера.pdf
21 квітня 2020 13:41
наказ на директора.pdf
21 квітня 2020 13:41
диплом Яловой.pdf
20 квітня 2020 13:17
sign.p7s
20 квітня 2020 13:17
лінцензія.pdf
20 квітня 2020 13:17
Рейтинг 2019.pdf
20 квітня 2020 13:16
Лист-підтвердження 18917.pdf
20 квітня 2020 13:16
Гарантія 18917.pdf.p7s
20 квітня 2020 13:16
Гарантія 18917.pdf (1).p7s
20 квітня 2020 13:16
Гарантія 18917.pdf
14 квітня 2020 22:18
sign.p7s
10 квітня 2020 13:33
sign.p7s
10 квітня 2020 13:30
ліцензія банк.pdf
10 квітня 2020 13:30
Рейтинг_2019.pdf
10 квітня 2020 13:30
Лист-пiдтвердження_18917.pdf
10 квітня 2020 13:30
Гарантiя_18917.pdf
10 квітня 2020 00:30
sign.p7s
07 квітня 2020 23:17
sign.p7s
07 квітня 2020 23:16
Лист-пiдтвердження_18916.pdf
07 квітня 2020 23:16
Гарантiя_18916.pdf.p7s
07 квітня 2020 23:16
Гарантiя_18916.pdf_(1).p7s
07 квітня 2020 23:16
Гарантiя_18916.pdf
07 квітня 2020 23:01
sign.p7s
07 квітня 2020 21:35
sign.p7s
07 квітня 2020 21:35
лот 1 смети.pdf
07 квітня 2020 21:35
Тендерна_пропозицiя.pdf
07 квітня 2020 21:35
реестр пропозиції.pdf
07 квітня 2020 21:35
проект договору.pdf
07 квітня 2020 21:35
Пис_мова_згода.pdf
07 квітня 2020 21:35
Лист-згода.pdf
07 квітня 2020 21:35
Довiдка_платник_ПДВ.pdf
07 квітня 2020 21:03
sign.p7s
07 квітня 2020 21:03
Штатний_розпис.pdf
07 квітня 2020 21:03
устав.pdf
07 квітня 2020 21:03
СПД_Федоренко1-виписка.jpg
07 квітня 2020 21:03
СПД_Федоренко-_виписка.jpg
07 квітня 2020 21:03
протокол.pdf
07 квітня 2020 21:03
приказ_директор.pdf
07 квітня 2020 21:02
паспорт директора.pdf
07 квітня 2020 21:02
Опис.jpeg
07 квітня 2020 21:02
Навантажувач.pdf
07 квітня 2020 21:02
лицензия Есвен.pdf
07 квітня 2020 21:02
Лист-вiдгук.PDF
07 квітня 2020 21:02
код директора.pdf
07 квітня 2020 21:02
КБ-3_та_КБ-2в_вiд_31.10.2018_р..pdf
07 квітня 2020 21:02
КБ-3_та_КБ-2в_вiд_31.10.2017_р..pdf
07 квітня 2020 21:02
КБ-3_та_КБ-2в_вiд_31.08.2017_р..pdf
07 квітня 2020 21:02
КБ-3_та_КБ-2в_вiд_30.06.2017_р..pdf
07 квітня 2020 21:02
КБ-3_та_КБ-2в_вiд_29.09.2017_р..pdf
07 квітня 2020 21:02
КБ-3_та_КБ-2в_вiд_28.09.2018_р..pdf
07 квітня 2020 21:02
дозвіл 754.17.63.pdf
07 квітня 2020 21:02
дозвіл 569.16.63.pdf
07 квітня 2020 21:02
Договiр оренди офiса.pdf
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0019.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0018.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0017.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0016.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0015.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0014.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0013.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0012.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0011.jpg
07 квітня 2020 21:02
видатковi - 0010.jpg
07 квітня 2020 21:02
1068_200403193753_001.pdf
07 квітня 2020 21:02
1067_200403185942_001.pdf
07 квітня 2020 21:02
1066_200403185728_001.pdf
07 квітня 2020 21:01
1065_200403185548_001.pdf
07 квітня 2020 21:01
1063_200403180746_001.pdf
07 квітня 2020 21:01
1062_200403174712_001.pdf
07 квітня 2020 21:01
1061_200403172424_001.pdf

Публічні документи

29 квітня 2020 15:56
sign.p7s
29 квітня 2020 15:50
Dovidka_МВД.pdf
29 квітня 2020 15:50
Довідка з банку.pdf
07 квітня 2020 16:10
sign.p7s
07 квітня 2020 15:30
Додаток 5.rar
07 квітня 2020 15:30
Додаток 5.1.rar
07 квітня 2020 15:30
Додаток 4.pdf
07 квітня 2020 15:30
Додаток 3.pdf
07 квітня 2020 15:30
Додаток 1.rar
07 квітня 2020 15:30
2.4.2Паспорт и ИНН.pdf
07 квітня 2020 15:30
2.3.1.приватбанк487.pdf
07 квітня 2020 15:30
2.1.Статут.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.4.3.лист відгук492.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.4.2.1.Акт прачечная.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.4.2 Договор 290 19 М 464.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.4.1Договор 607 19У 461.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.4.1.2Договор 607 19У КБ3460.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.17.Лицензия АВК478.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.14 ОТ.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.13 ОТ.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.12 Диплом Сидоренко.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.10 Диплом Дубов.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.9 диплом Бесраб В.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.6.диплом Ковтун а..pdf
07 квітня 2020 15:30
1.3.0.штатний розпис486.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.2.3.довідка мц479.pdf
07 квітня 2020 15:30
1.1.2 Довідка ПДВ.pdf

Публічні документи

22 квітня 2020 15:41
sign.p7s
22 квітня 2020 15:12
Листи.pdf
21 квітня 2020 19:07
Отд_Ф_81.pdf
21 квітня 2020 19:06
Отд_Ф_74.pdf
21 квітня 2020 19:06
Отд_Ф_81а.pdf
21 квітня 2020 19:06
Отд_Ф_54.pdf
21 квітня 2020 19:06
Отд_Ф_39.pdf
21 квітня 2020 19:06
81а готов.pdf
21 квітня 2020 19:06
74 готово.pdf
21 квітня 2020 19:06
54.pdf
21 квітня 2020 19:06
39.pdf
21 квітня 2020 19:05
26 готово.pdf
21 квітня 2020 19:05
Досвід_Часть2.pdf
21 квітня 2020 19:05
Досвід_Часть1.pdf
21 квітня 2020 19:05
Загальні.pdf
21 квітня 2020 19:05
до _ 2.б готов.pdf
21 квітня 2020 19:05
81готов.pdf
21 квітня 2020 19:05
Отд_Ф_26.pdf
21 квітня 2020 19:05
Отд_Ф_2_б.pdf
21 квітня 2020 19:05
МТБ.pdf
21 квітня 2020 19:05
Лицензія та дозвола.pdf
21 квітня 2020 19:05
Листи.pdf
21 квітня 2020 19:05
Листи та довідки.pdf
21 квітня 2020 19:05
КАДРИ_Часть2.pdf
21 квітня 2020 19:05
КАДРИ_Часть1.pdf
07 квітня 2020 21:46
бух довідка_20200407_0001.pdf
07 квітня 2020 21:46
БГ 008 401 ГР.rar
07 квітня 2020 21:46
БГ 008 400 ГР.rar
07 квітня 2020 21:46
БГ 008 399 ГР.rar
07 квітня 2020 21:46
БГ 008 398 ГР.rar
07 квітня 2020 21:46
БГ 008 397 ГР.rar
07 квітня 2020 21:46
БГ 008 396 ГР.rar
07 квітня 2020 21:46
БГ 008 395 ГР.rar
07 квітня 2020 21:46
до _ 2.б готов.pdf
07 квітня 2020 21:46
81готов.pdf
07 квітня 2020 21:46
81а готов.pdf
07 квітня 2020 21:45
КАДРИ_Часть1_Часть2.pdf
07 квітня 2020 21:45
КАДРИ_Часть1_Часть1.pdf
07 квітня 2020 21:45
МТБ.pdf
07 квітня 2020 21:45
Лицензія та дозвола.pdf
07 квітня 2020 21:45
КАДРИ_Часть2.pdf
07 квітня 2020 21:45
Загальні.pdf
07 квітня 2020 21:45
Досвід.pdf
07 квітня 2020 21:45
Довідки.pdf
07 квітня 2020 21:45
74 готово.pdf
07 квітня 2020 21:45
54.pdf
07 квітня 2020 21:45
39.pdf
07 квітня 2020 21:45
26 готово.pdf

Публічні документи

22 квітня 2020 15:52
sign.p7s
22 квітня 2020 15:34
0 7 Рейтинг_Скан.pdf
22 квітня 2020 15:34
0 6 Рейтинг.zip
22 квітня 2020 15:34
0 5 Ліцензія_скан.pdf
22 квітня 2020 15:34
0 4 Лiцензiя.zip
22 квітня 2020 15:34
0 3 Довіреність_скан.pdf
22 квітня 2020 15:34
0 2 Довiренiсть_Рижий.zip
22 квітня 2020 15:34
0 1 БГ 1845.zip
22 квітня 2020 13:43
14 Довідка довкілля.PDF
22 квітня 2020 13:43
13 Довідка з банку.PDF
10 квітня 2020 11:13
sign.p7s
10 квітня 2020 11:12
9 Ліцензії дозвіл.pdf
07 квітня 2020 15:02
sign.p7s
07 квітня 2020 15:01
6 Наказ.PDF
07 квітня 2020 15:01
3 Календарний графік.pdf
07 квітня 2020 15:01
2 Проект договору.pdf
07 квітня 2020 15:01
0 7 Рейтинг_Скан.pdf
07 квітня 2020 15:01
0 6 Рейтинг.zip
07 квітня 2020 15:01
0 5 Ліцензія_скан.pdf
07 квітня 2020 15:01
0 4 Лiцензiя.zip
07 квітня 2020 15:01
0 3 Довіреність_скан.pdf
07 квітня 2020 15:01
0 2 Довiренiсть_Рижий.zip
07 квітня 2020 15:01
0 1 БГ 1845.zip
07 квітня 2020 15:01
12 Обгрунтування цін.PDF
07 квітня 2020 15:01
9 Ліцензії Дозвіл.pdf
07 квітня 2020 15:01
7 ст 17.PDF
07 квітня 2020 15:01
5 7 Договор Сонячний 6.pdf
07 квітня 2020 15:01
5 6 Договор Сонячний 5.pdf
07 квітня 2020 15:01
5 5 Договор Сонячний 1.pdf
07 квітня 2020 15:01
5 2 Відгуки.pdf
07 квітня 2020 15:01
5 1 Довідка про досвід.PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "БУДРЕМСЕРВІС"
#24157545
Відхилено 354 592,80
UAH з ПДВ
29 квітня 2020 11:17
ТОВ "ТБК"Схід"
#37503624
Відхилено 361 139,72
UAH з ПДВ
30 квітня 2020 09:47
ТОВ "СЕРВІС-БУДІНЖИНІРИНГ"
#38475200
Відхилено 371 978,40
UAH з ПДВ
30 квітня 2020 14:39
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСВЕН"
#33607957
Переможець 378 975,20
UAH з ПДВ
30 квітня 2020 16:16

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 30 квітня 2020 16:16

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСВЕН"
#33607957
378 975,20
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
15 травня 2020 19:07
ЛОТ 1.pdf укладений
15 травня 2020 19:06

Актуальні тендери

До пошуку