Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Мастильні засоби
Очікувана вартість
1 006 625,00 UAH
UA-2020-03-20-002364-b 8b9e989d32da4c6395b40a283c17dc32
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Тетяна Царук

+380432651104 buh_med_katastrof@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Код ЄДРПОУ: 36364624
Вебсайт: http://vinemd.org.ua
Місцезнаходження: 21018, Україна , Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
Контактна особа: Тетяна Царук
+380432651104
buh_med_katastrof@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 березня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 26 березня 2020 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 квітня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 квітня 2020 17:00
Очікувана вартість: 1 006 625,00 UAH з ПДВ

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09210000-4: Мастильні засоби


Тендерна документація

20 березня 2020 12:53
Електронний підпис

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Дискримінаційна вимога
Дата подання: 25 березня 2020 10:32
Дата відповіді: 26 березня 2020 17:07
10) Оригінал довідки про відсутність/наявність в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо службових та інших осіб Учасника (згідно примітки 1 до ст. 963 Кримінального кодексу України), видана уповноваженим органом, не раніше ніж за 20 календарних днів до кінцевої дати подання тендерних пропозицій. Інформація про притягнення до кримінальної відповідальності повинна бути надана по всій території України. Дана вимога є дискримінаційною, та такою що не стосується Закону України про публічні закупівлі. Також дана вимога звужує потенційний круг учасників та унеможливлює конкуренцію та подальше заощадження державних коштів. Просимо видалити дану вимогу!!!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» є єдиною спеціалізованою структурою в м. Вінниця, метою діяльності якої є забезпечення конституційного права кожного на охорону здоров’я (ст. 49 Конституції України), шляхом постійного і невідкладного цілодобового ремонту транспортних засобів спеціалізованого призначення (в тому числі спеціалізованими санітарними автомобілями екстреної медичної допомоги), Замовник не буде укладати жодних договорів з учасниками (юридичними особами та фізичними особами), проти яких правоохоронними органами порушено кримінальні провадження та проводиться досудове розслідування або судом здійснюється судове розслідування щодо службових та інших осіб Учасника.
Отримання учасниками довідки про відсутність/наявність в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо службових та інших осіб Учасника, є загальнодоступною в Україні, довідка не є унікальною, тому вимога тендерної документації розділ ІІІ, п. 10. не містить дискримінаційних вимог до учасників, не звужує потенційний круг учасників, які планують прийняти участь у закупівлі та не обмежує конкуренцію.
Дискримінаційна вимога
Дата подання: 26 березня 2020 15:02
Дата відповіді: 27 березня 2020 09:28
Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, яка підтверджує те, що Учасник забезпечить поставку товару, передбаченого у тендерній документації. 1.1.1 Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості щодо наявності складу для зберігання товару в м. Вінниця (власного/ орендованого). Власний або орендований склад зберігання товару повинний бути розташовані в межах міста Вінниця. Якщо склад зберігання товару в м. Вінниця є власністю Учасника, на підтвердження цього в складі тендерної пропозиції необхідно надати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна (Інформація (Довідка) повинна бути надана/сформована органом нотаріату (нотаріусом) та засвідчена підписом та печаткою нотаріуса, не раніше ніж за 20 календарних днів до кінцевої дати подання тендерних пропозицій.) Якщо склад зберігання товару в м. Вінниця орендується Учасником - в складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати копію договору оренди з усіма додатками до нього, та на підтвердження права власності на нерухоме майно, що Орендодавець надає Учаснику в оренду необхідно надати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна. (Інформація (Довідка) повинна бути надана/сформована органом нотаріату (нотаріусом) та засвідчена підписом та печаткою нотаріуса, не раніше ніж за 20 календарних днів до кінцевої дати подання тендерних пропозицій.) Дана вимога звужує коло учасників в межах міста Вінниці. Просимо прибрати дану вимогу!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» є єдиною спеціалізованою структурою в м. Вінниця, метою діяльності якої є забезпечення конституційного права кожного на охорону здоров’я (ст. 49 Конституції України), шляхом постійного і невідкладного цілодобового ремонту транспортних засобів спеціалізованого призначення (в тому числі спеціалізованими санітарними автомобілями екстреної медичної допомоги).
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1119 «Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події», нормативи прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події за зверненнями, що належать до категорії екстрених, становлять у містах - 10 хвилин, у населених пунктах поза межами міста - 20 хвилин з моменту надходження звернення до диспетчера оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Тому, для стабільної та безперебійної роботи служби екстреної медичної допомоги, вимушені йти на зазначені обмеження, які зазначені у тендерній документації - розділ ІІІ, п. 8. – (поставка товару протягом 1 (одного) дня з моменту отримання заявки Замовника і у разі екстреної необхідності доставити товар на протязі не більше ніж 4-ох годин у денний час (без вихідних) з телефонної заявки замовника).

На підставі вищенаведеної інформації, для підтвердження Учасниками можливості поставки товару в строк (протягом 1 (одного) дня з моменту отримання заявки Замовника і у разі екстреної необхідності доставити товар на протязі не більше ніж 4-ох годин у денний час (без вихідних) з телефонної заявки замовника) - вимагається наявність складу в Учасника саме у м. Вінниця.
Вимога про наявність складу у м. Вінниця не є дискримінаційною умовою, зазначену вимогу має можливість виконати кожний Учасник з іншого міста, а саме орендувати/придбати у власність склад для постачання товару у зазначені терміни, згідно вимог тендерної документації протягом 1 (одного) дня з моменту отримання заявки Замовника і у разі екстреної необхідності доставити товар на протязі не більше ніж 4-ох годин у денний час (без вихідних) з телефонної заявки замовника.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-03-20-002364-b.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ІНДУСТРІАЛЬНІ МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ", Код ЄДРПОУ:38424093
Дата подання: 24 березня 2020 11:25
Дискримінаційна вимога
День добрий,шановний Замовник.
Просимо видалити дискримінаційну вимогу,що міститься в п.8:" Оригінал листа – гарантії від Учасника щодо можливості здійснити поставку Товару протягом 1 (одного) дня з моменту отримання заявки Замовника і що учасник може здійснити у разі екстреної необхідності доставку товару на протязі не більше ніж 4-ох годин у денний час (без вихідних) з телефонної заявки замовника на номер телефона Учасника, або з Дати та часу відправки (Заявки) на поставку товару Замовником на електронну адресу Учасника у формі скан-копії.".
Або ж просимо вас надати обгрунтування:чому саме "на протязі не більше ніж 4-ох годин",а не "на протязі не більше ніж 4-ох хвилин чи 4-ох днів".
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
26 березня 2020 17:04
Доброго дня. Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» є єдиною спеціалізованою структурою в м. Вінниця, метою діяльності якої є забезпечення конституційного права кожного на охорону здоров’я (ст. 49 Конституції України), шляхом постійного і невідкладного цілодобового ремонту транспортних засобів спеціалізованого призначення (в тому числі спеціалізованими санітарними автомобілями екстреної медичної допомоги).
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1119 «Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події», нормативи прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події за зверненнями, що належать до категорії екстрених, становлять у містах - 10 хвилин, у населених пунктах поза межами міста - 20 хвилин з моменту надходження звернення до диспетчера оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Тому, для стабільної та безперебійної роботи служби екстреної медичної допомоги, вимушені йти на зазначені обмеження, які зазначені у тендерній документації - розділ ІІІ, п. 8.

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лот 1 - Олива до автотранспорту Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
Опис предмету закупівлі: Місце поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) – вул. Пирогова, буд. 46А, м. Вінниця, 21018
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 40 770,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 407,00 UAH з ПДВ

Аукціон

Початок: 06 квітня 2020 11:40
Закінчення: 06 квітня 2020 12:07
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

130 л.
Олива до автотранспорту Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби
Доставка: 21018, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, , вул.Пирогова, 46А
Дата доставки: 17 квітня 2020  —  31 грудня 2020

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 90 Календарні 100

Електронна документація лоту

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-03-20-002364-b.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ІНДУСТРІАЛЬНІ МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ", Код ЄДРПОУ:38424093
Дата подання: 24 березня 2020 11:25
Дискримінаційна вимога
День добрий,шановний Замовник.
Просимо видалити дискримінаційну вимогу,що міститься в п.8:" Оригінал листа – гарантії від Учасника щодо можливості здійснити поставку Товару протягом 1 (одного) дня з моменту отримання заявки Замовника і що учасник може здійснити у разі екстреної необхідності доставку товару на протязі не більше ніж 4-ох годин у денний час (без вихідних) з телефонної заявки замовника на номер телефона Учасника, або з Дати та часу відправки (Заявки) на поставку товару Замовником на електронну адресу Учасника у формі скан-копії.".
Або ж просимо вас надати обгрунтування:чому саме "на протязі не більше ніж 4-ох годин",а не "на протязі не більше ніж 4-ох хвилин чи 4-ох днів".
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
26 березня 2020 17:04
Доброго дня. Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» є єдиною спеціалізованою структурою в м. Вінниця, метою діяльності якої є забезпечення конституційного права кожного на охорону здоров’я (ст. 49 Конституції України), шляхом постійного і невідкладного цілодобового ремонту транспортних засобів спеціалізованого призначення (в тому числі спеціалізованими санітарними автомобілями екстреної медичної допомоги).
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1119 «Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події», нормативи прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події за зверненнями, що належать до категорії екстрених, становлять у містах - 10 хвилин, у населених пунктах поза межами міста - 20 хвилин з моменту надходження звернення до диспетчера оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Тому, для стабільної та безперебійної роботи служби екстреної медичної допомоги, вимушені йти на зазначені обмеження, які зазначені у тендерній документації - розділ ІІІ, п. 8.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 квітня 2020 12:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Чайка Вікторія Василівна 40 600,00
UAH з ПДВ
40 600,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Карпійчук Денис Федорович 39 807,00
UAH з ПДВ
34 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "АВТОВІНН" 36 826,76
UAH з ПДВ
34 300,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

30 березня 2020 20:47
Договор 95 аналог.pdf
30 березня 2020 20:47
ЄП 3 група Витяг.pdf
30 березня 2020 20:47
Виписка з ЄДР.pdf
30 березня 2020 20:47
Договор №73 аналог.pdf
30 березня 2020 20:47
Паспорт ст3.jpg
30 березня 2020 20:47
Технічна частина ст1.jpg
30 березня 2020 20:47
Технічна частина ст2.jpg
30 березня 2020 20:47
Паспорт ст2.jpg
30 березня 2020 20:47
Паспорт ст4.jpg
30 березня 2020 20:47
Довідки до умов ТД.jpg
30 березня 2020 20:47
Довідка.jpg
30 березня 2020 20:47
Технічна частина ст3.jpg
30 березня 2020 20:47
Технічна частина ст4.jpg
30 березня 2020 20:47
Ідентифікаційний номер.jpg

Публічні документи

13 квітня 2020 18:03
Електронний підпис
07 квітня 2020 12:04
Електронний підпис
01 квітня 2020 20:06
Електронний підпис
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 9.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 8.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 7.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 6.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 5.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 4.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 3.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 2.rar
01 квітня 2020 20:04
Пропозиція ЛОТ 1.rar
01 квітня 2020 20:04
ДОКУМЕНТАЦІЯ ДО ТД.rar
01 квітня 2020 20:04
ДОДАТОК 4 Частина 2.rar
01 квітня 2020 20:04
ДОДАТОК 4 Частина 1.rar
01 квітня 2020 20:04
Додаток 3.rar
01 квітня 2020 20:04
Додаток 2.rar

Публічні документи

14 квітня 2020 12:00
Електронний підпис
14 квітня 2020 12:00
Електронний підпис
14 квітня 2020 11:49
Електронний підпис
14 квітня 2020 11:48
Довідка МВС.pdf
14 квітня 2020 11:48
Довідка ЄРДР.pdf
14 квітня 2020 11:48
Довідка ДФС.pdf
07 квітня 2020 14:49
Електронний підпис
07 квітня 2020 14:49
Довідка ЄРДР.pdf
07 квітня 2020 14:45
Електронний підпис
07 квітня 2020 14:45
Довідка ЄРДР.pdf
07 квітня 2020 10:28
Електронний підпис
07 квітня 2020 10:28
Тендерна пропозиція.pdf
07 квітня 2020 10:28
Тендерна пропозиція.pdf
04 квітня 2020 13:54
Електронний підпис
04 квітня 2020 13:54
Договір Г1 (Оренда).pdf
04 квітня 2020 13:54
Довідка з банку.pdf
04 квітня 2020 13:54
Відомості з реєстру.pdf
04 квітня 2020 13:54
7 ПДВ.PDF
04 квітня 2020 13:53
5 СтатутНаказПротокол.PDF
04 квітня 2020 13:53
5 Протокол_Участь.PDF
04 квітня 2020 13:53
5 Паспорт.PDF
04 квітня 2020 13:53
5 Витяг з ЄДР.PDF
04 квітня 2020 13:53
1Тендерна пропозиція.PDF
04 квітня 2020 13:53
16Проект Договору.PDF
04 квітня 2020 13:53
15Довідка про ЄРДР.PDF
04 квітня 2020 13:53
10довідка по СТ17.PDF

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ФОП Чайка Вікторія Василівна

ФОП Карпійчук Денис Федорович

ТОВ "АВТОВІНН"

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 10 квітня 2020 15:05

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АВТОВІНН"
#38675581
34 300,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
23 квітня 2020 12:16
Договір № 108 лот 1 Центр мед.катастроф.pdf укладений
23 квітня 2020 12:15
Електронний підпис зміни до договору
15 січня 2021 11:11
Електронний підпис зміни до договору
24 грудня 2020 13:03
Дод.угода №1 до договору № 108 від 23.04.2020.pdf зміни до договору
24 грудня 2020 12:59

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
24 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
24 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору про закупівлю: 108
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 23 квітня 2020 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 11 372,09
UAH (в тому числі ПДВ 1 895,34 UAH)