Вивезення твердих побутових відходів від населення та їх захоронення
Очікувана вартість
600 000,00 UAH
UA-2020-02-24-000702-a 439b06d3180b4dc48241f6d0f4e297aa
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Городоцька сільська рада
Код ЄДРПОУ: 04387183
Вебсайт замовника: http://gorodok.rvadmin.gov.ua/
Місцезнаходження замовника: 35331, Україна , Рівненська обл., с.Городок, вул.Шевченка, 4
Контактна особа замовника: Ткачук Олеся Олексіївна
380981275308
gorodoksrada@gmail.com

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 лютого 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 29 лютого 2020 14:00
Оскарження умов закупівлі: до 06 березня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 березня 2020 14:00
Початок аукціону: 11 березня 2020 13:18
Очікувана вартість: 600 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 3 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Вивезення твердих побутових відходів
від населення та їх захоронення
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 35331, Україна, Рівненська область, с.Городок, Шевченка,4
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Замовник здійснює 100% оплати вартості послуг протягом 5 банківських днів у безготівковому порядку шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок виконавця. Пiсляоплата 5 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

24 лютого 2020 12:25
Електронний цифровий підпис
24 лютого 2020 12:25
ТД сміття Городоцька ср (1).doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-24-000702-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1728, Код ЄДРПОУ:03361833
Дата подання: 16 березня 2020 17:58
Відхилення пропозиції Учасника КП «ВеликоШпанівське» у зв’язку з порушенням чинного законодавства з питань публічних закупівель.
Звертаємо Вашу увагу, що у ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначені принципи здійснення закупівель:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- максимальна економія та ефективність;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників;
- об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
- запобігання корупційним діям та зловживанням.
Крім того, відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник вимагає від учасників надання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Визначені замовником згідно з цією статтею кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації.
У Додатку 2 до тендерної документаціїї Городоцької сільської ради чітко визначений перелік критеріїв, які виписуються з метою визначення відповідності Учасників кваліфікаційним та іншим вимогам встановлених в тендерній документації.
Відповідно пп.1 п.1 Додатку 2 до тендерної документації Учасник повинен надати довідку про наявність власної чи такої, що знаходиться у користуванні (оренда, лізинг, тощо) матеріально – технічної бази та обладнання (сміттєвозів (не менше 4 од.)). Учасник КП «ВеликоШпанівське» у складі тендерної пропозиції завантажив довідку, в якій зазначено 3 од. сміттєвозів (ЗІЛ ММЗ-555 – не сміттєвоз, це автомобіль самоскид).
Пп.1.2 п.1 Додатку 2 до тендерної документації встановлено, що Учасник повинен надати інформацію про наявність місця стоянки та обслуговування автомобілів з документальним підтвердженням наявності або копії договору оренди, або гарантійний лист на укладення договору оренди в разі перемоги. КП «ВеликоШпанівське» жодним чином не надало документального підтвердження наявності місця стоянки та обслуговування автомобілів.
Пунктом 3 Додатку 2 до тендерної документації про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору встановлено надання підтверджуючих документів. Однак, в підтвердження виконання аналогічних договорів Учасником не надані всі копії договорів та листів – відгуків про належне виконання договору.
Учасником КП «ВеликоШпанівське» не виконана умова п.4 Додатку 2 до тендерної документації щодо надання копії паспорту уповноваженої особи на підписання пропозиції та не надано пояснення щодо її відсутності.
Крім того, надана Учасником тендерна пропозиція не відповідає вимогам п.1 розділу 3 тендерної документації.
Таким чином, пропозиція КП «ВеликоШпанівське» не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі», умовам тендерної документації та підлягає відхиленню відповідно до п.1, п. 4 ч.1 ст. 30 цього Закону.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
20 березня 2020 10:48
Керівнику комунального
автотранспортного підприємства 1728

На засіданні тендерного комітету Городоцької сільської ради від 19.03.2020 р. розглянуто Вашу вимогу (скаргу), щодо відхилення пропозиції Учасника КП «ВеликоШпанівське» у зв’язку з порушенням чинного законодавства з питань публічних закупівель. Дана вимога підлягає відхиленню з наступних підстав.
1. Щодо надання довідки про наявність матеріально – технічної бази та обладнання повідомляємо:
Відповідно до вимог тендерної документації, а саме додатку 2 Учасники повинні підтвердити наявність обладнання та матеріально-технічної бази та надати довідку, у довільній формі, яка повинна містити інформацію про наявність власної чи такої, що знаходяться у користуванні (оренда, лізинг, тощо) матеріально-технічної бази та обладнання для виконання послуг, що є предметом закупівлі. Інформація повинна містити перелік обладнання, механізмів, з наведенням інформація власна/орендована, термін експлуатації механізмів.
Тендерна пропозиція КП ВЕЛИКОШПАНІВСЬКЕ містить довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази №23 від 04.03.2020 з вичерпною інформацією, яка вимагалась тендерною документацією. Тобто Учасник вказав перелік обладнання, його статус власне/орендоване та рік випуску, що дозволяє визначити термін експлуатації механізму.
Вказівка Скаржника, що «…ЗІЛ ММЗ-555 – не сміттєвоз, це автомобіль самоскид» не знаходить своє підтвердження, оскільки Учасник в праві використовувати даний механізм, як сміттєвоз. Тим більше, що Замовник при розгляді тендерних пропозицій Учасників не перевіряє технічні характеристики того чи іншого механізму та у тендерній документації відсутні вимоги щодо зазначення обладнання/механізмів, які чітко стосуються характеристик сміттєвоза. Тому підстав для відхилення тендерної пропозиції Учасника немає, оскільки Учасник зазначив не менше 4х одиниць для виконання послуг, що є предметом закупівлі.
Також Скаржник не довів та не підтвердив той факт, що подана в даний спосіб пропозиція Учасника нівелює саму пропозицію Учасника та порушує конкуренцію серед Учасників.
2. Щодо наявності місця стоянки та обслуговування автомобілів зазначаємо наступне:
Згідно п.1.2. Додатку 2 тендерної документації Учасники надають довідку, у довільній формі, з інформацією про наявність місця стоянки та обслуговування автомобілів з документальним підтвердженням наявності або копії договору оренди, або гарантійний лист на укладення договору оренди в разі перемоги.
Учасник КП «ВеликоШпанівське в складі тендерної пропозиції надав довідку №24 від 04.03.2020, якою повідомив про наявність місця стоянки та обслуговування автомобілів. Додатково Учасником надано документальне підтвердження, а саме акт приймання-передачі спільної власності територіальних громад Шпанівської сільської ради до Договору 1 від 11.01.2019. Даним актом Учасник підтвердив, що автомобілі, які використовуватимуться для надання послуг за предметом закупівлі знаходяться за інформацією, що зазначена в довідці №24 від 04.03.2020, тобто в місці, яке відноситься до територіальної громади Шпанівської сільської ради. Тобто Учасник підтвердив документально наявність місця стоянки та обслуговування автомобілів у зв’язку з чим у Замовника відсутні законодавчі підстави для задоволення даної вимоги.
3. Щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору повідомляємо наступне:
Згідно п. 3 Додатку 2 Учасники надають довідку за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про досвід виконання аналогічного договору, який безпосередньо стосується предмета закупівлі, що зазначений в даній тендерній документації, з підтверджуючим документом (копією договору та копії документів про його виконання).
Тендерна пропозиція КП «ВеликоШпанівське» містить довідку про досвід виконання аналогічного договору №28 від 04.03.2020 та копії договорів/документів про його виконання. Необхідно зазначити, що тендерна пропозиція не містить вимог, які зобов’язують Учасників в складі тендерної пропозиції надавати всі договори, що зазначені у вищевказаній довідці. Учасник дотримався вимог тендерної документації та підтвердив наявність досвід виконання аналогічного договору.
Тому у Замовника відсутні підстави для задоволення вимоги Скаржника в даній частині.
4. Що стосується уповноваженої особи Учасника КП «ВеликоШпанівське» зазначаємо, що пропозиція Учасника містить необхідні документи, які стосуються підписанта пропозиції, оскільки Учасник надав наказ на призначення даної особи, лист – згоду на обробку персональних даних.
Додатково повідомляємо, що тендерна пропозиція даного Учасника відповідає вимогам п.1 розділу 3 тендерної документації, адже тендерна пропозиція подана за формою, що передбачена Додатком 1.
Крім того, Скаржник не довів та не підтвердив, щодо невідповідності тендерної пропозиції Учасника вимогам п.1 розділу 3 тендерної документації.
Також необхідно зазначити, що відповідно до статті 30 Закону, Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець: відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю; не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону; наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону; тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
У зв’язку з вищенаведеним, у Замовника відсутні підстави для задоволення вимоги КОМУНАЛЬНОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ПІДПРИЄМСТВА 1728.
Також Учасник КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1728 не довів та документально не підтвердив, яким чином надання тендерної пропозиції Учасника вищевказаному вигляді впливає на її зміст.


Голова тендерного комітету Сергій ПОЛІЩУК

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-02-24-000702-a.b2
Статус:
Розгляд припинено
Скаржник: КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1728, Код ЄДРПОУ:03361833
Дата подання: 23 березня 2020 13:02
Неправомірні дії Замовника - Городоцької сільської ради при визначенні переможця
Городоцькою сільською радою неправомірно визачено переможцем відкритих торгів КП "ВеликоШпанівське", оскільки тендерна пропозиція КП "ВеликоШпанівське" не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим с. 16 ЗУ "Про публічні закупівлі", умовам тендерної документації та підлягає відхиленню відповідно до п.1, п.4 ч.1 ст.30 ЗУ "Про публвчні закупівлі".
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення органу оскарження: Розгляд припинено
рішення від 26.03.2020 №5759.pdf
Дата публікації: 26 березня 2020 20:39

Документи подані скаржником

23 березня 2020 13:01
Скарга до АМКУ.doc
23 березня 2020 13:01
Скарга.PDF

Документи Органу Оскарження

26 березня 2020 20:39
рішення від 26.03.2020 №5759.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 березня 2020 13:45

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
КП ВЕЛИКОШПАНІВСЬКЕ 600 000,00
UAH з ПДВ
578 000,00
UAH з ПДВ
Документи
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1728 596 426,76
UAH з ПДВ
579 000,00
UAH з ПДВ
Документи
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ГОЩІ" 600 000,00
UAH з ПДВ
600 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

11 березня 2020 17:03
Тендерна пропозиція Нова
11 березня 2020 17:03
Тендерна пропозиція Нова
04 березня 2020 17:39
Лист- гарантія.jpg
04 березня 2020 17:39
Лист відгук.jpg
04 березня 2020 17:39
Акт виконаних робіт.jpg
04 березня 2020 17:39
Тендерна пропозиція.jpg

Публічні документи

02 березня 2020 13:49
sign.p7s
02 березня 2020 13:49
Реєстр.PDF
02 березня 2020 13:49
Інші документи.PDF
02 березня 2020 13:49
Додаток 3, ст. 17.PDF
02 березня 2020 13:49
Тендерна пропозиція.PDF
02 березня 2020 13:49
Додаток 2, ст. 16.PDF

Публічні документи

05 березня 2020 15:50
sign.p7s
05 березня 2020 15:48
ЄДР1.jpg
05 березня 2020 15:48
працівники.jpg
05 березня 2020 15:48
судпідрядники.jpg
05 березня 2020 15:48
статут4.jpg
05 березня 2020 15:48
статут1.jpg
05 березня 2020 15:48
податки і збори.jpg
05 березня 2020 15:48
статут2.jpg
05 березня 2020 15:48
погодження.jpg
05 березня 2020 15:48
підпис.jpg
05 березня 2020 15:48
договір 3.jpg
05 березня 2020 15:48
статут5.jpg
05 березня 2020 15:48
трудова 3.jpg
05 березня 2020 15:48
Паспорт 1.jpg
05 березня 2020 15:48
Паспорт 2.jpg
05 березня 2020 15:48
Виписка ПДВ.jpg
05 березня 2020 15:48
техпаспорт 2.jpg
05 березня 2020 15:48
Фінзвіт 2.jpg
05 березня 2020 15:48
к-сть працівників.jpg
05 березня 2020 15:48
трудова 1.2.jpg
05 березня 2020 15:48
трудова 3.2.jpg
05 березня 2020 15:48
трудова 2.2.jpg
05 березня 2020 15:48
договір 2.jpg
05 березня 2020 15:48
статут10.jpg
05 березня 2020 15:48
статут6.jpg
05 березня 2020 15:48
довідка про банкротство.jpg
05 березня 2020 15:48
захист довкілля.jpg
05 березня 2020 15:48
статут8.jpg
05 березня 2020 15:48
ЄДР2.jpg
05 березня 2020 15:48
статут7.jpg
05 березня 2020 15:48
звернення.jpg
05 березня 2020 15:48
трудова 1.jpg
05 березня 2020 15:48
притягнення .jpg
05 березня 2020 15:48
Статут.jpg
05 березня 2020 15:48
договір 1.jpg
05 березня 2020 15:48
трудова 2.jpg
05 березня 2020 15:48
лист-згода.jpg
05 березня 2020 15:48
статут9.jpg
05 березня 2020 15:48
приміщення.jpg
05 березня 2020 15:48
техпаспорт 1.jpg
05 березня 2020 15:48
тендерна пропозиція.jpg
05 березня 2020 15:48
Фінзвіт.jpg

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
КП ВЕЛИКОШПАНІВСЬКЕ
#42481922
Переможець 578 000,00
UAH з ПДВ
16 березня 2020 14:05

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 16 березня 2020 14:05

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
КП ВЕЛИКОШПАНІВСЬКЕ
#42481922
578 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Інформація про відміну

Дата скасування
24 березня 2020 15:06
Причина скасування
п.3 ч.1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі"
Документи
24 березня 2020 15:03 Протокол №10 засідання ТКст.2.PDF
24 березня 2020 15:03 Протокол №10 засідання ТК.PDF

Актуальні тендери

До пошуку