32354110-3 Рентгенівська плівка
Очікувана вартість
7 000,00 UAH
UA-2020-02-21-001907-b 7eca6d7dd4784f07b3cac012bca91d89
Допорогові закупівлі    Пропозиції розглянуті    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА РАЙОННА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 41829979
Місцезнаходження замовника: 07301, Україна , Київська обл., м. Вишгород, вул. Набережна, буд. 6А
Контактна особа замовника: Алла Добровольська
+380678101930
41829979@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 лютого 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 24 лютого 2020 18:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 26 лютого 2020 18:00
Початок аукціону: 27 лютого 2020 15:16
Очікувана вартість: 7 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 50,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,71 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
10 штуки
32354110-3 Рентгенівська плівка
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 07301, Україна, Київська область, Вишгород, Набережна, 6а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 02 березня 2020  —  20 березня 2020
ДК 021:2015: 32354110-3 — Рентгенівська плівка

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 5 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

21 лютого 2020 13:58
Електронний цифровий підпис
21 лютого 2020 13:57
бланк цінова пропозиція.doc
21 лютого 2020 13:57
Договір бюджет.doc
21 лютого 2020 13:57
Оголошення рентгенівська плівка.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 24 лютого 2020 11:23
- Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ? - Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-21-001907-b.c1
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ "КРОВЛЕКС ПЛЮС", Код ЄДРПОУ:42744598
Дата подання: 04 березня 2020 10:03
Неправомірне відхилення пропозиція
Шановний Замовнику!

Згідно ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» та Наказу № 10 “Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі” та Наказу № 11 від 20.03.2019 р. «Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”» під час допорогових закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, до яких відносяться, серед іншого, добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.

Повідомляємо, що виробничо-комерційна компанія «ПОІСК-НІКА» веде свою комерційну діяльність на українському ринку медичних продуктів з 1991 року, та є власницею торгівельної марки «КРОВЛЕКС». Продукція торгівельної марки «КРОВЛЕКС» є повністю легальним Медичним Виробом, пройшла апробацію на відповідність міжнародним стандартам для даних видів виробів, а також сертифікована на відповідність вимогам Технічного Регламенту відносно медичних виробів № 753 від 02.10.2013 р., що підтверджене Сертифікатом Відповідності № UA.TR., сертифікатом міжнародної системи сертифікації ДСТУ EN ISO 13485, і схвалена до використання в медичних установах України.

Рентгенівські плівки, хімічна продукція торгівельної марки «КРОВЛЕКС» і супутня продукція виробляються з матеріалів провідних світових виробників. Окрім цього, компанія виробляє випуск власної медичної продукції як для обробки медичних рентгенівських плівок (установка для ручної обробки рентгенівської плівки, машина для автоматичного прояву рентгенівської плівки), так і для устаткування рентгенлабораторій медичних установ (сушильні шафи, негатоскопи, лабораторні ліхтарі і так далі). Норми і вимоги до Системи Управління Якості продукції торгівельної марки «КРОВЛЕКС» дотримуються і реалізовані в повному об'ємі, що підтверджене Сертифікатами відповідності вимогам ДСТУ EN ISO 13485:2015 №ua.8o092-17/1-16 від 16.12.2016 р. і ДСТУ ISO 9001:2009 № UA 2.027. 08944-15 від 25.03.2015 р.

Вся продукція торгівельної марки «КРОВЛЕКС» поставляється споживачеві з паспортами-сертифікатами якості і інструкціями по використанню продуктів. Маркування продукції виробляється в суворій відповідності з ДСТУ EN 980:2007 і вимогами Тих. Регламенту № 753 від 02.10.2013 р. Також вся продукція торгівельної марки «КРОВЛЕКС» підлягає регулярному зовнішньому и внутрішньому контролю.

Для користувачів продукцією торгівельної марки «КРОВЛЕКС» звертаємо увагу на те, що якісні діагностичні зображення можуть бути отримані лише при строгому дотриманні технології і правил як формування рентгенснімка, так і його фотохімічної обробки:

1. З підбором експозиції при налаштуваннях рентгенаппарата і з врахуванням антропометричних параметрів пацієнтів і області діагностики (тут дуже важливий рівень підготовки рентгенлаборанта).
2. Контроль температурних режимів і коректне дотримання інструкції по приготуванню і використанню робочого розчину з концентрату химреактівов.
3. Якісні промивання оброблюваного знімка (проміжна – в стопах-ванні після прояву і остаточна після фіксації)
4. Особливо скрупульозний контроль міри виснаження реактивів і своєчасна їх заміна.
Обґрунтуйте, будь ласка, Ваше рішення щодо відхилення нашої пропозиції ТОВ «КРОВЛЕКС ПЛЮС».

Ми запропонували Вам аналог, який відповідає всім технічним та якісним вимогам.

Тому не зрозуміло на підставі яких висновків Ви написали Протокол (рішення) №6 засідання Тендерного Комітету від 02.03.2020 р.

По-перше, на підставі чого в Протоколі складаються «висновки» про те, що «більш якісною та оптимальної для роботи є плівка Skydent дентальная тип Е, ніж Кровлекс»? Особливо, якщо жодних «пробних зразків» плівки ми не висилали до Вашої установи! Тож яку це плівку Ви використали для порівняння?

Продукція торгівельної марки «КРОВЛЕКС» відповідає усім високим міжнародним стандартам при правильному використанні інструкції! Але де ж підтвердження, що інструкції були дотримані?

По-друге, Вами не було надано протокол дослідження на вашому фірмовому бланку про результати дослідження з ПІБ фахівців, що беруть на себе відповідальність за такі висновки. Якщо такий є, прикріпіть його на майданчик та надішліть його на нашу електрону поштову адресу.

По-третє, на якому обладнанні і якими приладами проводилися тести?
Також своїми діями Ви дискримінуєте державні органи, а саме Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України» Орган з оцінки відповідності «ЕКОГІНТОКС» та Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, що видають відповідні сертифікати на продукцію (сертифікат відповідності, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи цих державних органів). Напишіть нам ЧІТКУ ВІДПОВІДЬ, які фахівці у Вашій установі дискримінують сертифікат відповідності та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи цих державних органів.

З огляду на вищевикладене, ми маємо щире сподівання, що висновок, який ліг в основу обґрунтування відхилення нашої пропозиції, має суто «технічний» характер внаслідок допущеної помилки через людський фактор. В протилежному випадку, вищезгадане рішення можна розцінювати не лише як повне ігнорування загально прийнятих принципів здійснення державних закупівель, а й як зневага до загально прийнятих цінностей та засад здорового глузду.

Направляючи Вам цього листа, будемо вдячні, якщо він не буде розглянутий упереджено (як це було зроблено з нашою пропозицією), а підняті у ньому питання не стануть на заваді завершення цієї процедури закупівлі все ж таки у відповідності до загальних принципів здійснення публічних закупівель, та й дозволить здійснити закупівлю потрібного закладу товару на засадах максимальної економії, прозорості та відкритості. Зі свого боку готові надати власні дослідження сенситометричних параметрів плівки, що виробляється нашим підприємством, а так само провести спільні лабораторні дослідження як на базі нашого підприємства, так і Вашого закладу.

Саме тому Ми вимушені звертатись до Вас з вимогою повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку та все ж таки дотримуватись Закону України «Про публічні закупівлі» , Наказу № 10 від 19.03.2019 р. ДП «Прозорро» та Наказу №11 від20.03.2019 р. ДП «Прозорро».

У випадку ігнорування даного звернення, залишаємо за собою право звернутися до компетентних державних органів, в т.ч. що здійснюють захист економічної конкуренції, контроль за використанням бюджетних коштів тощо, та вдатися до заходів громадського впливу.

З повагою та надією на розуміння,
Директор
ТОВ «КРОВЛЕКС ПЛЮС» Л. М. Родченко
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Очікується

Документи подані скаржником

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 27 лютого 2020 15:43

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "КРОВЛЕКС ПЛЮС" 5 649,60
UAH з ПДВ
4 996,90
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Універсал дент" 5 827,20
UAH з ПДВ
5 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ДРАЛЮК ВАЛЕНТИНА ВАЦЛАВІВНА" 6 300,00
UAH з ПДВ
5 490,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

27 лютого 2020 15:56
Пропозиція оновлена
25 лютого 2020 09:05
Паспорт якості.pdf
25 лютого 2020 09:05
Інструкція.pdf
25 лютого 2020 09:05
5. Документи на товар.pdf
25 лютого 2020 09:05
4. Технічна.pdf
25 лютого 2020 09:05
3. Уставні.pdf
25 лютого 2020 09:05
2. Пояснення.pdf
25 лютого 2020 09:05
1. Цінова пропозиція.pdf

Публічні документи

25 лютого 2020 17:37
Пропозиція.pdf
25 лютого 2020 17:37
Плівка SKYDENT.pdf
25 лютого 2020 17:37
Гарантійний лист .pdf
25 лютого 2020 17:37
Технічні вимоги.pdf
25 лютого 2020 17:37
витяг ПДВ.PDF
25 лютого 2020 17:37
Відомості з ЄДРПОУ.PDF
25 лютого 2020 17:37
Витяг з ЄДР .pdf

Публічні документи

26 лютого 2020 17:21
пропозиція.zip

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "КРОВЛЕКС ПЛЮС"
#42744598
Відхилено 4 996,90
UAH з ПДВ
02 березня 2020 14:19
ТОВ "Універсал дент"
#41791689
Переможець 5 000,00
UAH з ПДВ
02 березня 2020 14:42

Документи

02 березня 2020 14:19
sign.p7s
02 березня 2020 14:15
протокол 6.tif

Документи

02 березня 2020 14:42
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 02 березня 2020 14:42

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Універсал дент"
#41791689
5 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

02 березня 2020 14:42
sign.p7s

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s проект
13 березня 2020 10:00
ренг плівка бюджет.pdf проект
13 березня 2020 09:57
ренг плівка вл кошти.pdf проект
13 березня 2020 09:57

Актуальні тендери

До пошуку