Легкові автомобілі (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, марки RENAULT, МОДЕЛЬ-DUSTER або еквівалент)
Очікувана вартість
500 000,00 UAH
UA-2020-02-19-002286-b 7f2622d983bc48eaa21cf194375a3a7f
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 38563265
Вебсайт замовника: http://www.smp.zp.ua
Місцезнаходження замовника: 69057, Україна , Запорізька обл., м.Запоріжжя, вул.Тамбовська, 6
Контактна особа замовника: Світлана Олегівна Дубова
+380612238016
byxtmo2@gmail.com

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 19 лютого 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 24 лютого 2020 15:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 березня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 березня 2020 15:00
Початок аукціону: 06 березня 2020 14:16
Очікувана вартість: 500 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 5 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Очікування виділення коштів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров'я в сільській місцевості
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 штуки
Легкові автомобілі (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, марки RENAULT, МОДЕЛЬ-DUSTER або еквівалент)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 69057, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Тамбовська будинок 6
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 травня 2020
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

19 лютого 2020 13:50
Електронний цифровий підпис
19 лютого 2020 13:49
ТД автомобілі RENAULT от 19.02. 1 штук.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-19-002286-b.c1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ «Богдан-Авто Запоріжжя», Код ЄДРПОУ:37708102
Дата подання: 20 лютого 2020 08:39
наявність дискримінаційних положень, які суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель, та порушують наше право брати участь у даних торгах згідно встановленого законом порядк
Детально проаналізувавши тендерну документацію закупівлі оголошеної КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, за ідентифікатором закупівлі UA-2020-02-19-002286-b,вивчивши пропозиції повнопривідних автомобілів 4х4, які пропонуються на українському ринку та пропозиції учасників в системі Prozorro з ціновою пропозицією до 500 000,00 гривень ми дійшли висновку, що цим вимогам відповідає лише один автомобіль RENAULT DUSTER, це засвідчує пронаявність дискримінаційних положень, які суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель, та порушують наше право брати участь у даних торгах згідно встановленого законом порядку.
Технічними вимогами до предмета закупівлі «Код ДК 021:2015-34110000-1 - Легкові автомобілі (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, марки RENAULT , МОДЕЛЬ-DUSTER АБО еквівалент)», передбачені параметри, які, незважаючи на наявність формального виразу «або еквівалент», суттєво обмежують коло потенційних учасників закупівлі.
Відповідно до ч.3 Ст .22 Закону України «Про публічні закупівлі» технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". В порушення зазначеної вимоги закону Вами, як Замовником, без будь якого обґрунтування зазначені певні конструктивні особливості предмету закупівлі, які є ВИКЛЮЧНО характеристиками конкретної марки автомобіля, а саме RENAULT DUSTER конкретного виробника і виключають наявність еквіваленту. А відтак, виключають участь будь яких інших учасників, з можливо більш вигідними пропозиціями, які привели б до економії та ефективного використання бюджетних коштів.
Так, відповідно до Технічних вимог наведених у додатку № 4 тендерної документації Замовника «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ПІДТВЕРДЖУЮЧИХ ВІДПОВІДНІСТЬ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ НОРМАТИВНО - ТЕХНІЧНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНИМ, ЯКІСНИМ ТА КІЛЬКІСНИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ» заначено наступні вимоги Замовника:

Назвапоказника Технічні характеристики, яківимагаються
Ширина зіскладеними/розкладенимидзеркаламизадньогоогляду, мм Не більшаніж 1805
Висота, мм Не більше 1693
Спорядженамаса, кг Не більше 1450
Максимальнамаса, кг Не більше 1900
Об’ємдвигуна (см3) Не менший 1580

Вважаємо, що встановлення Замовником в тендерній документації вищенаведених показників є необґрунтованими і дискримінаційним та штучно звужує коло потенційних учасників тендеру і як наслідок не дає Товариству з обмеженою відповідальністю «Богдан-Авто Запоріжжя»,взяти участь в тендері з пропозицією автомобіля HAVAL H2
Для легкових автомобілів (Службовий автотранспорт для амбулаторій первинної медичної допомоги) вищенаведені показники взагалі не грають жодної ролі та не виконують жодного функціоналу, і не може існувати жодного належного і допустимого обґрунтування чому Службовий автотранспорт для амбулаторій первинної медичної допомоги обов’язково має мати заявлені Замовником показники.
Проте встановлення Замовником вимоги саме по цих показниках заважає нам взяти участь у тендері. Визначення Замовником в тендерній документації цих показників, не є обґрунтованим, має дискримінаційний характер та виключає наявність будь якого еквіваленту крім автомобіля RENAULT DUSTER, звужує коло потенційних учасників тендеру, зокрема щодо автомобілів HAVAL H2, штучно обмежуючи таким чином конкуренцію на такому відкритому тендері.
Стосовно встановлення максимальноїшириниавтомобіля зі складеними/розкладеними дзеркалами заднього огляду не більше 1805 ммвважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має ширину – 1814 мм. Тобто різниця у ширині автомобіля складає лише 9 (дев’ять) міліметрів від встановленої Замовником вимоги.
Стосовно встановлення максимальної висоти не більше 1693 мм вважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має висоту – 1695 мм. Тобто різниця у висоті автомобіля складає лише 2 (два) міліметри від встановленої Замовником вимоги.
Стосовно встановлення максимальної спорядженої маси не більше 1450 кг вважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має споряджену масу – 1575 кг. Тобто різниця у спорядженій масі автомобіля складає лише 125 (сто двадцять п’ять) кілограмів від встановленої Замовником вимоги.
Стосовно встановлення максимальної маси не більше 1900 кг вважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має максимальну масу – 2025 кг. Тобто різниця у максимальній масі автомобіля складає лише 125 (сто двадцять) кілограмів від встановленої Замовником вимоги.
Вимога Замовника по об’єму двигуна (см3), розміром не менше – 1580. також є маніпулятивною та такою, що ідеально підходить лише до автомобіля RENAULT DUSTER у якого об’єм двигуна (см3) – 1598. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має завлений об’єм двигуна (см3) – 1497. Менші показники об’ємудвигуна (см3) пов’язані із тим, що пропонований нами автомобіль HAVAL H2 комплектуєтеся високоефективним сучасним двигуном GW4G15B з турбонодувом з відмінними динамічними та економічними характеристиками.
Отже, автомобіль HAVAL H2 є ідентичним, еквівалентним товаром в порівняні з параметрами того автомобіля, що вимагається згідно тендерною документацією. При цьому, будучи еквівалентним товаром, наша пропозиція щодо закупівлі саме автомобіля HAVAL H2 буде відхилена як така, що не відповідає технічним вимогам тендерної документації, тому така відмінність не може бути тим параметром, що обмежує конкуренцію на даному тендері.
Тендерна документація Замовника порушує принцип недискримінації як забезпечення недопущення зменшення (або збільшення) прав будь-якого учасника торгів з одночасним дотриманням рівності можливостей всіх потенційних учасників процедури публічної закупівлі, рівних прав усіх автомобілів, сертифікованих в Україні.
Відповідно до ч.4 Ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію,та призводять до дискримінації учасників. Так, згідно зазначених вимог та принципів Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник з метою здійснення закупівлі для державних потреб з максимальною економією та ефективністю повинен допустити до публічної закупівлі якомога більшу кількість учасників, для чого документація не повинна містити конкретних технічних вимог до предмета закупівлі. В той же час Замовник, зловживаючи наданими йому правами та вносячи на свій розсуд до Документації додаткові вимоги, що не можуть ніяким чином сприяти законності їх проведення, фактично порушує права будь-якого учасника на дотримання принципів запобігання зловживанням неупередженості і прозорості публічної закупівлі. Вважаємо, що встановлення Замовником характеристик конкретної марки автомобіля RENAULT DUSTER є зловживанням з боку Замовника та порушенням принципів, викладених у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», таких як добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність використання бюджетних коштів, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Просимо Замовника надати відповідь з яких підстав автомобіль повинен відповідати саме наступним показникам:
Назвапоказника Технічні характеристики, яківимагаються
Ширина зіскладеними/розкладенимидзеркаламизадньогоогляду, мм Не більшаніж 1805
Висота, мм Не більше 1693
Спорядженамаса, кг Не більше 1450
Максимальнамаса, кг Не більше 1900
Об’ємдвигуна (см3) Не менший 1580

Просимо Вас усунути дане порушення, шляхом внесення змін в тендерну документацію та викласти вище наведені показники пункт технічних вимог без дискримінаційних положень в наступній редакції:
Назвапоказника Технічні характеристики, яківимагаються
Ширина зіскладеними/розкладенимидзеркаламизадньогоогляду, мм Не більшаніж 1815
Висота, мм Не більше 1700
Спорядженамаса, кг Не більше 1600
Максимальнамаса, кг Не більше2050
Об’ємдвигуна (см3) Не менший 1450
В противному випадку потенційний учасник буде вимушений звернутися зі скаргою до АМКУ і в разі задоволення скарги буде поданий позов до суду з вимогою компенсації плати за подання скарги та судовий збір з відповідальних осіб тендерного комітету.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
21 лютого 2020 15:20
Відповідь на вимогу щодо дискримінації Учасника закупівлі
Номер вимоги: UA-2020-02-19-002286-b.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛОС-АВТО", Код ЄДРПОУ:36785139
Дата подання: 16 березня 2020 17:53
Відмова переможцю
Закупівля: UA-2020-02-19-002286-b
Прохання надати документи рішення, щодо відмови учасника ТОВ "КОЛОС-АВТО"
customer_decision: Вимога задоволена
18 березня 2020 15:12
щодо надання документів

Документи подані скаржником

20 лютого 2020 08:38
Вимога (1).docx

Документи

21 лютого 2020 15:20
відповідь на вимогу.doc

Документи

18 березня 2020 15:12
протокол Колос авто.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 березня 2020 14:49

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АВТО-Р" 438 500,00
UAH з ПДВ
438 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛОС-АВТО" 485 000,00
UAH з ПДВ
485 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ" 499 000,00
UAH з ПДВ
499 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЕКСПЕРТ-ТРЕЙДЕР" 499 800,00
UAH з ПДВ
499 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

05 березня 2020 14:46
ТОВ АВТО-Р ст.17.PDF
05 березня 2020 14:46
Тендерна пропозиція.PDF
05 березня 2020 14:46
Статутні документи.pdf
05 березня 2020 14:46
Статут_.pdf
05 березня 2020 14:46
Сертифікат Renault_.pdf
05 березня 2020 14:46
Проект договору.PDF
05 березня 2020 14:46
Лист-відгук.PDF
05 березня 2020 14:46
Лист згода.PDF
05 березня 2020 14:46
довідка про сертифікат.pdf
05 березня 2020 14:46
Довідка про робітників.PDF
05 березня 2020 14:46
Довідка про відомості.PDF
05 березня 2020 14:46
Довідка по санкціям.PDF
05 березня 2020 14:46
Довідка по ПДВ.PDF
05 березня 2020 14:46
Довідка к дод.4 критерії.pdf
05 березня 2020 14:46
Довереность.pdf
05 березня 2020 14:46
Дилерский договор.pdf
05 березня 2020 14:46
Гарантійний лист_.PDF
05 березня 2020 14:46
Аналогічні договори.pdf

Публічні документи

02 березня 2020 10:30
акт Краснопілля.PDF
02 березня 2020 10:30
акт Путивль.PDF
02 березня 2020 10:30
акт СБ.PDF
02 березня 2020 10:30
акт Хотінь.PDF
02 березня 2020 10:30
відгук С.Б. 25.02.20.pdf
02 березня 2020 10:30
відгук Хотінь 25.02.20.pdf
02 березня 2020 10:30
відгук Путивль 25.02.20.pdf
02 березня 2020 10:30
відгук Краснопілля 25.02.pdf
02 березня 2020 10:30
Інструкція Suzuki New SX4.pdf
02 березня 2020 10:30
сервісна книжка.PDF
02 березня 2020 10:30
договір Путивль.PDF
02 березня 2020 10:30
договір Хотінь.PDF
02 березня 2020 10:30
дилерська угода.PDF
02 березня 2020 10:30
договір Краснопілля.PDF
02 березня 2020 10:30
договір СБ.PDF
02 березня 2020 10:30
статут товариства.PDF
02 березня 2020 10:30
установчі документи.pdf
02 березня 2020 10:30
витяг 24.02.2020.pdf
02 березня 2020 10:30
свідоцтво ПДВ.PDF
02 березня 2020 10:30
пдв.pdf
02 березня 2020 10:30
фото авто.pdf
02 березня 2020 10:30
ддаи.pdf
02 березня 2020 10:30
протокол №3.PDF
02 березня 2020 10:30
inquiry_print zzz.pdf
02 березня 2020 10:30
inquiry_print rs.pdf
02 березня 2020 10:30
гарантійні зобов'язання.PDF
02 березня 2020 10:30
ВМД та акт.PDF
02 березня 2020 10:30
проект договору.PDF
02 березня 2020 10:30
технічна специфікація.PDF
02 березня 2020 10:30
технічне завдання.PDF
02 березня 2020 10:29
довкілля.PDF
02 березня 2020 10:29
тендерна пропозиція.PDF
02 березня 2020 10:29
логотип.PDF
02 березня 2020 10:29
аналогічні договора.PDF
02 березня 2020 10:29
паспорт Воронов М.В..PDF
02 березня 2020 10:29
наявність обладнання.PDF
02 березня 2020 10:29
довідка ЄДР.PDF
02 березня 2020 10:29
сервісні центри.PDF
02 березня 2020 10:29
якість товару.PDF
02 березня 2020 10:29
ст. 17 прийняття рішення.PDF
02 березня 2020 10:29
гарантія.PDF
02 березня 2020 10:29
ст. 17 корисливі мотиви.PDF
02 березня 2020 10:29
ст. 17 .PDF
02 березня 2020 10:29
субпідрядник.PDF
02 березня 2020 10:29
витрата та документи.PDF
02 березня 2020 10:29
постачання авто.PDF
02 березня 2020 10:29
ліцензія.PDF
02 березня 2020 10:29
про автомобіль.PDF
02 березня 2020 10:29
довідка МВС.PDF
02 березня 2020 10:29
щодо ПДВ.PDF
02 березня 2020 10:29
застава та арешт.PDF
02 березня 2020 10:29
відомості про учасника.PDF
02 березня 2020 10:29
ст. 17 ЄДР.PDF
02 березня 2020 10:29
банківські реквізити.PDF
02 березня 2020 10:29
поставка 5 днів.PDF
02 березня 2020 10:29
виконання вимог.PDF
02 березня 2020 10:29
пакет документів.PDF
02 березня 2020 10:29
невідповідність якості.PDF
02 березня 2020 10:29
згода ПД.PDF
02 березня 2020 10:29
офіційний дилер.PDF

Публічні документи

20 березня 2020 13:21
sign.p7s
20 березня 2020 13:20
Довідка про несудимість.pdf
04 березня 2020 11:17
sign.p7s
04 березня 2020 11:12
Тендерна пропозиція.pdf
04 березня 2020 11:12
Статут завірений.pdf
04 березня 2020 11:12
СТ 17.pdf
04 березня 2020 11:12
Сертифікат ТИПУ КТЗ.pdf
04 березня 2020 11:12
Рішення засновника.pdf
04 березня 2020 11:12
Рахунок банк Восток.pdf
04 березня 2020 11:12
Проект договору.pdf
04 березня 2020 11:12
паспорт Хазей ДП.pdf
04 березня 2020 11:12
Наказ про призначення.pdf
04 березня 2020 11:12
Лист-зобов’язання.pdf
04 березня 2020 11:12
Дозвіл МВС.pdf
04 березня 2020 11:12
Довідка платник ПДВ.pdf
04 березня 2020 11:12
ВІДОМОСТІ ПРО УЧАСНИКА.pdf
04 березня 2020 11:12
Витяг ПДВ.pdf
04 березня 2020 11:12
ВИТЯГ з ЄДР.pdf
04 березня 2020 11:12
Виписка з ЄДР.pdf
04 березня 2020 11:12
X52_SR_UA_46A(b)_0009_05.pdf
04 березня 2020 11:12
New_Duster_brochure.pdf

Публічні документи

03 березня 2020 14:22
Технічна частина.pdf
03 березня 2020 14:22
Статут + повноваження.pdf
03 березня 2020 14:22
Сертифікат типу.pdf
03 березня 2020 14:22
Пропозиція.pdf
03 березня 2020 14:22
Кваліфікаційна частина.pdf
03 березня 2020 14:22
Зображення.pdf
03 березня 2020 14:22
Договір Альтернатива.pdf
03 березня 2020 14:22
Довідка банк.pdf
03 березня 2020 14:22
Відгук.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АВТО-Р"
#31533653
Відхилено 438 500,00
UAH з ПДВ
11 березня 2020 16:05
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛОС-АВТО"
#36785139
Відхилено 485 000,00
UAH з ПДВ
11 березня 2020 16:06
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
#42801907
Переможець 499 000,00
UAH з ПДВ
18 березня 2020 15:10

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 18 березня 2020 15:10

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
#42801907
499 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
31 березня 2020 15:03
договор 1 шт.pdf укладений
31 березня 2020 15:02
sign.p7s зміни до договору
07 квітня 2020 16:13
Допка №2.pdf зміни до договору
07 квітня 2020 16:10
sign.p7s зміни до договору
06 квітня 2020 15:31
Допка 3110,2.pdf зміни до договору
06 квітня 2020 15:31

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
06 квітня 2020
Дата публікації змін до договору:
06 квітня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору про закупівлю: 3110/2
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
07 квітня 2020
Дата публікації змін до договору:
07 квітня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер договору про закупівлю: 3110/2
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку