Поточний ремонт приміщень КНП “4-а міська поліклініка м. Львова” по пр. Червоної Калини, 68
Очікувана вартість
199 692,00 UAH
UA-2020-02-14-000026-a ffb2fbfdf7de429c8a2a9b9b71e24c1f
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
Код ЄДРПОУ: 23970286
Місцезнаходження замовника: 79049, Україна , Львівська обл., Львів, пр. Червоної калини, 68
Контактна особа замовника: Дунаєвська Лариса Василівна
+380322230356
4kmp_uoz_lviv@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 14 лютого 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 19 лютого 2020 23:59
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 21 лютого 2020 23:59
Початок аукціону: 24 лютого 2020 13:12
Очікувана вартість: 199 692,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Поточний ремонт приміщень КНП “4-а міська поліклініка м. Львова” по пр. Червоної Калини, 68
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 березня 2020
ДК 021:2015: 45400000-1 — Завершальні будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок з Підрядником Замовник проводить у безготівковій формі після підписання акта прийому-передачі виконаних робіт (послуг з поточного ремонту). Оплата може здійснюватися з відтермінуванням платежу – до 30 календарних днів з дня підписання акту приймання передачі виконаних робіт (послуг з поточного ремонту). Оплата проводиться поетапно на підставі наданих Підрядником актів приймання-передачі виконаних робіт (послуг з поточного ремонту) (Ф. КБ-2в) та довідок (Ф. КБ-3) Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

18 лютого 2020 00:19
2- Документація-Поточний.docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Тендерна документація
Дата подання: 17 лютого 2020 11:09
Дата відповіді: 18 лютого 2020 00:20
Добрий день. Загрузіть, будь ласка, тендерну документацію.
Відповідь: шановний учаснику. Документація опублікована

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-14-000026-a.a1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "СВ СЕРВІС-2020", Код ЄДРПОУ:41530093
Дата подання: 10 березня 2020 08:39
Претензія на результат тендеру
Згідно протоколу розгляду пропозицій під час проведення допорогової закупівлі через електронну систему публічних закупівель «Prozorro» №3 від 06.03.2020 р.
Найменування замовника: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
Номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2020-02-14-000026-а:
«…В результаті розгляду було встановлено, що пропозиція Учасника ПП «Рембудстиль» відповідає умовам Документації про проведення допорогової закупівлі через електронну систему публічних закупівель «Prozorro» Замовника».
Ми вважаємо, що тендерна пропозиція Приватного підприємства «Рембудстиль» не відповідає кваліфікаційним вимогам тендерної документації, а саме:

1. Відповідно п. 1 Наявність обладнання та матеріально-технічної бази Таблиця 1. Документи, які повинен надати учасник у складі пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі»:
Довідка складена у формі таблиці, в якій вказані найменування і кількість обладнання чи спецтехніки чи механізмів тощо, які передбачається використовувати учасником для виконання поточного ремонту; власне чи орендоване (чи знаходиться у користуванні, чи надаються послуги таким обладнанням, механізмами, спецтехнікою тощо); найменування орендодавця (надавача послуг тощо) (сканований оригінал).

ПП «Рембудстиль» в довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази вказав:
3. Бетонозмішувач BWJ 250 л. – 2008 р. справний, 1 шт., але в графі, кому належить дане обладнання (власне або орендується) вказано 2 (що є не зрозумілим, кому саме належить дане обладнання).
19. Автомобіль (бус) Citroen Gamper-2,5 справний, але в графі, кому належить дане обладнання (власне або орендується) вказано спільна власність (що є не зрозумілим, кому саме належить дане обладнання).
20. Кран автомобільний КТА-25, справний, але в графі, кому належить дане обладнання (власне або орендується) вказано орендований (але найменування орендодавця відсутнє).
21. Автомобіль МАЗ, справний, але в графі, кому належить дане обладнання (власне або орендується) вказано орендований (але найменування орендодавця відсутнє).
Звертаємо Вашу увагу, що в довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази відсутня дата самої довідки та кому вона надається.
Тому робимо припущення, що дана довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази не відповідає умовам тендерної документації.

2. Відповідно п. 2 Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Таблиця 1. Документи, які повинен надати учасник у складі пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі»:
2.1. Довідка складена у формі таблиці, про наявність основних спеціалістів (інженерно-технічних працівників) та робітників (чи спеціалісті, які залучаються по цивільно-правових договорах), які будуть залучатися до виконання робіт, із зазначенням інформації: про кількість таких працівників, посада таких працівників та досвід (чи стаж) кожного з таких працівників (сканований оригінал).

ПП «Рембудстиль» в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації вказав:
4 Копанишин Василь Степанович в графі посада, статус вказано ФОП.
Нам не зрозуміло, що означає ФОП та як дана посада може бути передбачена в штатному розписі ПП «Рембудстиль».
Звертаємо Вашу увагу, що в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації відсутня дата самої довідки та кому вона надається.
Тому робимо припущення, що дана довідка про працівників відповідної кваліфікації відсутня не відповідає умовам тендерної документації.

3. Відповідно п. 2 Відомості про учасника Таблиця 3. Інші документи:
…7. Реквізити банку/банків (номер рахунку (у разі наявності), найменування банку та його код МФО), у якому (яких) обслуговується учасник: (у даному пункті зазначаються реквізити банку (банків) у якому (яких) обслуговується учасник)

ПП «Рембудстиль» в загальних відомостях про учасника вказав:
р/р 26003053805210 в ЗГРУ «Приватбанк».
Хочемо нагадати, що з 13.01.2020 р. згідно Постанови НБУ всі рахунки в українських банках мають використовуватися тільки в вигляді IBAN.
Звертаємо Вашу увагу, що в загальних відомостях про учасника відсутня дата документа та кому він (документ) надається.
Тому робимо припущення, що загальні відомості про учасника не відповідає умовам тендерної документації.

4. Також хочеться звернути увагу, що всі документах (довідках, гарантійних листах і т.д.) відсутні дата документа та кому він надається.

Враховуючи вищевикладене на нашу думку, пропозиція учасника ПП «Рембудстиль» не відповідає вимогам тендерної документації, а визнання його переможцем має ознаку не добросовісної конкуренції.

Тому просимо, анулювати результати тендеру та оголосити новий тендер на виконання робіт, що були передбачені даним тендером.
Залишаємо за собою право звернутися в недержані (громадські, а саме на сайт Громадського контролю держзакупівель https://dozorro.org/) та державні організації, що проводять аналіз тендерів на дотримання законодавства.
Ще раз хочемо засвідчити свою повагу до Вас, як надійних та поважних партнерів, і висловити надію на подальшу взаємовигідну співпрацю.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога відхилена
18 березня 2020 23:02
Розглянувши претензію на результат тендеру по допороговій закупівлі послуги "Поточний ремонт приміщень КНП "4-а міська поліклініка м. Львова" по пр. Червоної Калини,68 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 45400000-1 Завершальні роботи)" від ТзОВ "СВ Сервіс-2020" вих. №п-01 від 10.03.2020р. про невідповідність кваліфікаційним вимогам тендерної пропозиції переможця, вважаємо за необхідне повідомити наступне:
1. В довідці про наявність обладнання та матеріально-технічну базу ПП "Рембудстиль", вказано ряд механізмів та обладнання підприємства, зокрема бетонозмішувач BWJ 250л, кран автомобільний КТА-25, автомобіль МАЗ тощо, використання яких НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ для проведення робіт по даній закупівлі. Це підтверджується інформацією з «Відомості ресурсів витрат підрядника на даний об’єкт». Тому наявнісь чи відсутність цих механізмів в Учасника не може бути підставою визнання невідповідності даної довідки умовам документації. Також наголошуємо, що вимоги щодо зазначення дати самої довідки та кому вона надається в нашій документації ВІДСУТНІ.
2. В довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації вказано статус, а не посаду фізичної особи-підприємця, з яким укладений Договір з умовою оплати за фактично виконані роботи. Тому згадування про штатний розпис взагалі є недоречним. Також наголошуємо, що вимоги щодо зазначення дати самої довідки та кому вона надається в нашій документації ВІДСУТНІ.
3. У Відомості про Участника ПП "Рембудстиль" вказав найменування банку в якому обслуговується, код МФО та номер розрахункового рахунку, згідно Договору про розрахунково-касове обслуговування між Банком та Клієнтом. Використання рахунків у вигляді IBAN є доповненням до основного рахунку додаткових символів і не відміняє його дію. Окрім того дана довідка не є платіжною вимогою чи дорученням. Тому вважаємо, що така претензія є некоректною.
4. Щодо Вашого зауваження про відсутність дати на документах та кому він надається. З даного приводу наголошуємо, що вимоги щодо зазначення дати самої довідки та кому вона надається в нашій документації ВІДСУТНІ.
Враховуючи все вище викладене, вважаємо, що відсутні підстави для задоволення вашої скарги.

Документи подані скаржником

10 березня 2020 08:39
Претензія-01-2020-03-10.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 24 лютого 2020 13:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "СВ СЕРВІС-2020" 198 784,00
UAH з ПДВ
198 784,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "РЕМБУДСТИЛЬ" 199 692,00
UAH з ПДВ
199 692,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

21 лютого 2020 21:08
Проект договору.pdf
21 лютого 2020 21:08
ПВ-1.pdf
21 лютого 2020 21:08
Наказ директор.pdf
21 лютого 2020 21:08
ІД-Паспорт-05.pdf
21 лютого 2020 21:08
ІД-Паспорт-04.pdf
21 лютого 2020 21:08
ІД-Паспорт-03.pdf
21 лютого 2020 21:08
ІД-Паспорт-02.pdf
21 лютого 2020 21:08
ІД-Паспорт-01.pdf
21 лютого 2020 21:08
ІД-ІПН Мазур.pdf
21 лютого 2020 21:08
Договір-83 Відгук-18-03-12.pdf
21 лютого 2020 21:08
Договір-83 Акт.pdf
21 лютого 2020 21:08
Договір-83.pdf
21 лютого 2020 21:08
Договір-07 Додаток-01.pdf
21 лютого 2020 21:08
Договір-07 Відгук-18-10-31.pdf
21 лютого 2020 21:08
Договір-07 Акт верес 2018.pdf
21 лютого 2020 21:08
Договір-07.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-рахунок.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-20 Бенефіціар.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-19 Санкції.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-16 Гарантія.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-15 Робітники.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-14 Субпідряд.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-11 Довкілля.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-10 Обладнання.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-09 ІТП.pdf
21 лютого 2020 21:08
Довідка-02 Статут.pdf
21 лютого 2020 21:08
Диплом-02 КапарникМ.pdf
21 лютого 2020 21:08
Диплом-02 КапарникБ.pdf
21 лютого 2020 21:08
Диплом-01 КапарникМ.pdf
21 лютого 2020 21:08
Диплом-01 КапарникБ.pdf
21 лютого 2020 21:08
Витяг-2020-02-17.pdf
21 лютого 2020 21:08
Витяг єдин.под-17-10-17.pdf
21 лютого 2020 21:08
АВК Пояснювальна.pdf
21 лютого 2020 21:08
АВК Зведений.pdf
21 лютого 2020 21:08
АВК Загальновиробниці.pdf
21 лютого 2020 21:08
АВК Договірна ціна.pdf
21 лютого 2020 21:08
АВК Дефектний акт.pdf
21 лютого 2020 21:08
АВК ВідомРесурс.pdf

Публічні документи

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "СВ СЕРВІС-2020"
#41530093
Відхилено 198 784,00
UAH з ПДВ
06 березня 2020 14:54
ПП "РЕМБУДСТИЛЬ"
#32141228
Переможець 199 692,00
UAH з ПДВ
06 березня 2020 17:14

Документи

06 березня 2020 14:54
Протокол відхилення

Документи

06 березня 2020 17:14
Протокол переможець

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 06 березня 2020 17:14

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП "РЕМБУДСТИЛЬ"
#32141228
199 692,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

06 березня 2020 17:14
Протокол переможець

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
Договір укладений
25 березня 2020 13:51
дОДАТКОВА УГОДА договір _107 Рембудстиль.pdf зміни до договору
25 березня 2020 14:56

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
24 березня 2020
Дата публікації змін до договору:
25 березня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони за взаємною згодою погодили продовжити термін виконання робіт до 11.05.2020 р. Загальна сума договору та обсяги виконання - не змінились
Номер договору про закупівлю: 107
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку