Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 Другий етап модернізації (технічного переоснащення) АСКОЕ ДП «НАЕК «Енергоатом» відповідно до проекту «Модернізація (технічне переоснащення) АСКОЕ ДП «НАЕК «Енергоатом»
Очікувана вартість
104 940 369,00 UAH
UA-2020-01-29-000505-a 81497760a4fc44bfb616fe71400a3e0d
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Андруховець Микола Федорович

+380442069756 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ДП "НАЕК "Енергоатом"
Код ЄДРПОУ: 24584661
Вебсайт: http://www.energoatom.kiev.ua
Місцезнаходження: 01032, Україна , Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
Контактна особа: Андруховець Микола Федорович
+380442069756
tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 січня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 21 лютого 2020 16:00
Оскарження умов закупівлі: до 27 лютого 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 02 березня 2020 16:00
Початок аукціону: 03 березня 2020 13:29
Очікувана вартість: 104 940 369,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 524 701,85 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 400000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 Роботи
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 Другий етап модернізації (технічного переоснащення) АСКОЕ ДП «НАЕК «Енергоатом» відповідно до проекту «Модернізація (технічне переоснащення) АСКОЕ ДП «НАЕК «Енергоатом»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Відповідно до документації, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія За фактом виконання етапів робіт протягом 45 (сорока п’яти) днів з дати підписання сторонами відповідного акту (актів) за кожним етапом Пiсляоплата 45 Календарні 50
Iнша подія Попередня оплата (авансування) 50% вартості договору протягом 30 календарних днів з моменту надання належного забезпечення повернення авансового платежу відповідно до умов Додатку 3 «Проект договору» до ТД Аванс 30 Календарні 50

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо внесення змін до тендерної документації на закупівлю робіт
Дата подання: 04 лютого 2020 13:35
Дата відповіді: 05 лютого 2020 13:46
З огляду на те, що Технічними вимогами на закупівлю передбачено постачання устаткування, вартість якого за попередніми оцінками складає значну частину загальної вартості Договору, просимо розглянути можливість внесення змін до п.2 Розділу V Тендерної документації, Розділу 3 Додатку 3 до ТД і Календарного плану виконання робіт (Додаток № 1 до Договору (Додаток 3 до ТД)) і передбачити авансову оплату у розмірі 50 % (п’ятдесяти відсотків) від ціни Договору згідно виставлених рахунків-фактур Підрядника.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: За результатами розгляду вашого звернення підрозділом-ініціатором процедури закупівлі буде прийнято рішення щодо доцільності внесення змін до тендерної документації.
Щодо внесення змін до тендерної документації
Дата подання: 05 лютого 2020 17:41
Дата відповіді: 10 лютого 2020 16:16
У зв’язку з тим, що виконання робіт, зазначених у тендерній документації передбачають виконання у релейних залах ВП АЕС, допуск до виконання робіт на яких є можливим лише за умови непрацюючого блоку, просимо у Додатку 1 Календарного плану робіт Додатку 3 до ТД внести зміни в частині прив’язки терміну викоання робіт до періодів у яких відповідний енергоблок ВП АЕС буде перебувати у ремонті для можливості виконання відповідних робіт.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
У випадку виходу терміну ППР конкретного енергоблоку за межі терміну дії договору або етапу календарного плану, термін дії договору або етапу календарного плану буде продовжно на період ППР шляхом укладення додаткової угоди.
Наявність у персонала допуску до особливих робіт відповідно до постанови КМ України від 25.12.97 №1471
Дата подання: 06 лютого 2020 10:41
Дата відповіді: 10 лютого 2020 17:30
Прошу дати відповідь або доповнити тендерну документацією пунктом, щодо небхідності та наявності у персоналу учасника (підрядної організації) допуску до особливих робіт, відповідно до постанови КМ України від 25.12.97 №1471, та затвердженого ДІЯР України переліку посад працівників, робота яких потребує допуску до особливих робіт, оскільки робота буде проводитись на промислових майданчиках АЕС на режимній території.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
Наявність у персонала допуску до особливих робіт не вимагається тому, що відповідно до постанови КМ України від 25.12.97 №1471, для персоналу, який не має допуску до особливих робіт, передбачене виконання робіт на режимній території «у супроводі визначених керівником підприємства посадових осіб, які мають допуск відповідної категорії».
Надання роз’яснень та внесення змін до ТД (за необхідності).
Дата подання: 06 лютого 2020 11:40
Дата відповіді: 10 лютого 2020 17:33
Відповідно до Додатку 2 до ТД, виконання робіт передбачає зокрема розробку та узгодження проектної документації з побудови оптоволоконного зв’язку та побудови систем охолодження приміщень серверних АСКОЕ. За результати проектування замовником затверджується кошторисна документація щодо фактичного виконання робіт. У разі, якщо вартість затвердженого обсягу робіт з побудови оптоволоконного зв’язку та побудови систем охолодження приміщень серверних АСКОЕ буде перевищувати вартість робіт зазначених у тендерній пропозицій та договорі чи передбачається збільшення вартості договору відповідно до затвердженого Замовником кошторису. У разі такого підтвердження просимо внести зміни до основних умов договору (Додаток 3 до ТД) та до тендерної документації вцілому.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
Основними умовами договору (Додаток 3 до ТД) передбачене внесення змін до договору шляхом укладення додаткової угоди. При цьому, предмет додаткової угоди визначається та узгоджується сторонами, а сама угода не повинна суперечити законодавству України на момент її укладення.
З іншого боку, орієнтовна вартість робіт за договором (очікувана вартість закупівлі) визначається, у тому числі, обсягами запланованого фінансування ДП «НАЕК «Енергоатом».
З огляду на наведене вище, просимо учасників відповідально підійти до попередньої оцінки загальних витрат на етапі підготовки та подання тендерних пропозицій – з метою недопущення перевищення вартості договору.
Загальне запитання по закупівлі
Дата подання: 06 лютого 2020 15:39
Дата відповіді: 10 лютого 2020 17:34
Обсяг робіт по закупівлі передбачає виконання робіт із врахуванням специфікацій проектної документації. Для підготування тендерної пропозиції потрібно багато часу враховуючи необхідність проведення детального аналізу технічних параметрів та характеристик обладнання/аналогів, що буде запропоноване для виконання робіт окремо по кожній із специфікацій проектної документації об'єкту. Враховуючи вищевикладене, просимо розглянути можливість внесення змін в частині кінцевого строку подання тендерних пропозицій, збільшивши його до 14 днів.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
Строк подання тендерних пропозицій визначений відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» і є однаковим для всіх без винятку учасників.
Надання роз’яснень щодо сумісності програмного забезпечення
Дата подання: 07 лютого 2020 15:10
Дата відповіді: 10 лютого 2020 17:36
Просимо вас надати роз’яснення стосовно п.6 тендерної документації а саме: - що ви розумієте під сумісністю запропонованого програмного забезпечення ПО MRDM 5.0, яке закуплене ДП « НАЕК «Енергоатом» для застосування на серверах модернізованої АСКОЕ та ПО, що буде поставлене Замовником; - також повідомити яким нормативним актам, Закону України, протоколам, міжнародних та вітчизняних стандартам тощо, повинно відповідати програмне забезпечення.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
Вимога ТД, на яку посилається учасник сформульована у наступному вигляді:
«Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції:

Документи, які підтверджують сумісність запропонованого програмного забезпечення з програмним забезпеченням MRDM 5.0, яке закуплене ДП «НАЕК «Енергоатом» для застосування на серверах модернізованої АСКОЕ»

Сумісність запропонованого програмного забезпечення з ПЗ MRDM 5.0 полягає у можливості спільної роботи у складі єдиного програмного комплексу. Модулі програмного забезпечення повинні здійснювати функції запису та читання даних з тією ж самою базою даних, яку використовує MRDM 5.0.
Функціональні вимоги до програмного забезпечення та вимоги щодо відповідності нормативним документам та стандартам надані у складі проектної документації, порядок ознайомлення з якою викладений у ТД.
Технічні характеристики
Дата подання: 14 лютого 2020 15:57
Дата відповіді: 19 лютого 2020 08:47
Що означають ЛУЗОД 2 та ЛУЗОД3, надайте технічні характеристики та специфікації. Що мається на увазі під назвою "прилад повірочний портативний", надайте його технічні характеристики.
Відповідь: Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
Технічні характеристики та склад комплектного устаткування ЛУЗОД2 та ЛУЗОД3, а також вимоги до обладнання "прилад повірочний портативний" наявні у складі проектної документації. Порядок ознайомлення з проектною документацією викладений у ТД.
Розгорнути всі запитання: 7 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-29-000505-a.c1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕНЕРГОНАЛАДКА", Код ЄДРПОУ:37208192
Дата подання: 05 лютого 2020 18:17
Дискримінаційні умов для учасників
Відповідно до Статті 16. «Кваліфікаційні критерії» Закону № 922 Замовник вимагає наявність досвіду «з виконання робіт на створення автоматизованих систем обліку, моніторингу або керування перетоками електричної енергії (АСК ТП, АСКОЕ, АСОЕ, ЛУЗОД) для енергооб’єктів (підстанцій або розподільчих пристроїв електростанцій) класу 330 кВ та класу 750 кВ, приєднаних до ОЕС України». Замовник може встановлювати вимоги щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону України “Про публічні закупівлі” та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” .
Саме формулювання: «класу 330 кВ та класу 750 кВ» (стосовно виконання саме вказаних в ТД робіт) є дискримінаційними, так як зазначений критерій не впливає на кваліфікацію учасників. Аргументи щодо наявності аналогічного договору саме на підстанціях 330кВ та 750кВ Замовник не наводить. Відсутність аргументованих підстав для встановлення окремих вимог щодо кваліфікації учасників, розцінюється АМКУ як дискримінаційна. Просимо виключити зазначену дискримінаційну умову та внести відповідні зміни до ТД.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
10 лютого 2020 16:18
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
Твердження учасника стосовно, начебто, відсутності аргументації вимоги до наявності аналогічного договору на підстанціях 330кВ та 750кВ є безпідставними та такими, що не відповідають дійсності, оскільки:
1. виконання більшості робіт передбачене саме на енергооб’єктах класу напруги 330 кВ та 750 кВ;
2. вимоги до автоматизованих систем, які охоплюють приєднання магістральних мереж ОЕС України регламентуються іншими нормативними документами, ніж вимоги до систем обліку споживачів та розподільчих мереж.

Твердження учасника стосовно, начебто, дискримінаційного характеру вимоги є безпідставним та таким, що не відповідає дійсності. По-перше, на території України об’єктами даного класу, крім ДП «НАЕК «Енергоатом», є вісім електроенергетичних систем ОЕС України та ДСП «Чорнобильська АЕС». По-друге, умовами ТД не заборонено долучати до заявленого досвіду виконання робіт на об’єктах електроенергетики будь-яких інших країн світу.
Крім того, умовами ТД передбачене залучення субпідрядників, у випадку такої необхідності – із зазначенням їх досвіду та кваліфікації.
Номер вимоги: UA-2020-01-29-000505-a.a2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША УКРАЇНСЬКА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ", Код ЄДРПОУ:42942128
Дата подання: 14 лютого 2020 15:39
Вимога до необхідних документів
Згідно вимог п.6 Частини ІІІ Тендерної документації Замовника:
«Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції документ, який підтверджує відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, а також:
«– Довідку довільної форми про досвід успішної оцінки відповідності у складі автоматизованих систем обліку електроенергії підприємств України (незалежно від класу напруги приєднань) програмного забезпечення, яке Учасник планує передбачити у складі АСКОЕ, - відповідно до Додатку 3, розділ «Процедури оцінки відповідності. Модуль G (відповідність за результатами перевірки кожного окремого приладу)” до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 року №94.
– Свідоцтво авторського права на програмне забезпечення та свідоцтво на право розповсюдження програмного забезпечення, яке учасник планує передбачити у складі АСКОЕ.
– Свідоцтво про атестацію програмного засобу, який учасник планує передбачити у складі АСКОЕ, видане уповноваженим органом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України».

Частиною 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) встановлено, що вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно ­ правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.
Згідно частини 3 статті 5 Закону передбачено , що Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.


Стосовно необхідності надання свідоцтв вважаю за необхідне зазначити:
Програмне забезпечення, яке планується використовувати під час виконання робіт в системі АСКОЕ ДП «Енергоатом», було розроблено колективом фахівців ТОВ «НПФ «ІНТЕП». Тобто, ТОВ «НПФ «ІНТЕП» є одноособовим автором і розповсюджувачем вищезгаданого програмного забезпечення. Згідно до Женевської конвенції, яку підписала Україна, обов'язкова наявність свідоцтва на авторське право, свідоцтва на поширення програмного забезпечення та свідоцтва про атестацію програмного забезпечення - не передбачена ні чинним законодавством України ні міжнародним правом
За результатом даного звернення прошу внести зміни до тендерної документації шляхом виключення вищевказаних вимог з даної тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 лютого 2020 08:53
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі виконавчою дирекцією з виробництва ДП "НАЕК "Енергоатом":
На виконання завдань, передбачених Концепцією легалізації програмного забезпечення та боротьби з нелегальним його використанням, затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.05.2002 року №247-р (із внесеними змінами) утворено Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення.
Відповідно до Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 459 – ведення реєстру покладено на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
На вимогу п.2.5 Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення – для внесення відомостей щодо програмного забезпечення до Реєстру – обов’язковим є надання копій документів, якими підтверджується наявність у суб’єкта господарювання авторського права на програмне забезпечення.
Надання атестату на програмне забезпечення засобів вимірювальної техніки передбачене вимогами ДСТУ 7363:2013 Метрологія. Програмне забезпечення засобів вимірювальної техніки. Загальні технічні вимоги – відповідно до умов Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Відмова у наданні документів, які підтверджують легальність постачання програмного забезпечення (власне авторське право або дозвіл на комерційне використання від власника авторського права – третьої особи) є фактором ризику для ДП «НАЕК «Енергоатом», виключення якого є метою даної вимоги у складі ТД.
Нагадуємо також, що учасник процедури закупівлі повинен, у першу чергу, керуватися вимогами тендерної документації, наданими замовником. Замовник процедури закупівлі має право висувати будь-які вимоги, які не є дискримінаційними та не суперечать чинному законодавству.
При цьому предметом закупівлі є повний комплекс робіт з модернізації АСКОЕ з застосуванням необхідного обладнання та програмного забезпечення, за умови, що воно відповідає вимогам ТД. Тому незрозумілим є акцент надавача вимоги на конкретній продукції. Нагадуємо учаснику, що він має право використовувати будь-який програмний комплекс, який відповідає умовам ТД.

До відома учасника: процедура внесення до Реєстру продукції іноземних розробників передбачена умовами Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, опис процедури наявний у публічному доступі.

Таким чином, твердження учасника про, начебто дискримінаційний характер вимог, є необгрунтованим та таким, що жодним чином не відповідає дійсності.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-01-29-000505-a.c3
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: ТОВ "ПСК", Код ЄДРПОУ:37413871
Дата подання: 31 березня 2020 12:32
Скарга на дії Замовника в порядку ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» до Антимонопольного комітету України
Суб’єкт оскарження: Товариство з обмеженою відповідальністю «П’ЯТА СТРАЖА КОМПЛЕКТ» 01013, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5б, Код ЄДРПОУ: 37413871 Телефон: +38044 225 38 10 E-mail: P-S-K@ukr.net Замовник: Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» 1032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108 Місцезнаходження замовника: 01032, м. Київ, вул. Назарівська, 3. Код ЄДРПОУ: 24584661 предмет закупівлі – ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 Другий етап модернізації (технічного переоснащення) АСКОЕ ДП «НАЕК «Енергоатом» відповідно до проекту «Модернізація (технічне переоснащення) АСКОЕ ДП «НАЕК «Енергоатом» Ідентифікатор закупівлі UA-2020-01-29-000505-a; ДК 021:2015 45310000-3 - Електромонтажні роботи За результатами розгляду пропозицій учасників, тендерну пропозицію Скаржника було відхилено (протокол від 17.03.2020 № 6468). Переможцем торгів визнано ТОВ «Укрінформзв’язок» (протокол від 24.03.2020 № 6468). 24.03.2020 р. було опубліковано повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Укрінформзв’язок». Отже, останнім днем подання скарги є 03.04.2020 р. Скаржник не може погодитися з такими рішеннями Замовника, вважає дії останнього такими, що порушують права та інтереси Скаржника а також норми Закону України «Про публічні закупівлі». У Протоколі від 17.03.2020 № 6468 вказаний перелік підстав, за якими тендерна пропозиція Скаржника не відповідає ТД, на що останній надав вичерпний перелік обґрунтованих заперечень, які спростовують вказані підстави та ще раз наголосив на те, що в тендерній пропозиції Скаржника поданий повний перелік документів, які вимагалися у ТД Замовника. Також було звернуто увагу на те, що переможець торгів визнаний з порушенням норм діючого законодавства, з огляду на невідповідність його тендерної пропозиції ТД Замовника. Замовником було порушені принципи здійснення закупівель встановлених ч. 1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів та максимальна економія та ефективність. Також вважаємо, що Замовник не об’єктивно та упереджено оцінив пропозицію Скаржника, яка повністю відповідає вимогам ТД, що підтверджується поданими документами та найнижчою ціною (абз. 3 п. 1 Розділ V ТД Критерій оцінки тендерних пропозицій – ціна. Питома вага критерію «ціна» – 100%). Зазначені незаконні дії Замовника призвели до неправомірного відхилення пропозиції Скаржника та порушення його майнових прав. Враховуючи викладене та керуючись ст. 3, 16, 18 та 30 Закону України «Про публічні закупівлі», Скаржник просить: 1. Прийняти скаргу до розгляду. 2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі. 3. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення про відхилення пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю «П’ЯТА СТРАЖА КОПЛЕКТ» (код ЄДРПОУ 37413871), зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій від 17.03.2020 № 6468 та всі наступні рішення, включаючи рішення про визначення переможцем Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрінформзв’язок» (код ЄДРПОУ 35197268), зазначене у протоколі розгляду тендерної пропозиції та визначення переможця торгів на закупівлю № 6468 від 24.03.2020.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Відмовлено в задоволенні
Прийнято до розгляду: 03 квітня 2020 19:53
рішення від 03.04.2020 № 6346 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 03 квітня 2020 19:53
рішення від 17.04.2020 № 7450.pdf
Дата публікації: 23 квітня 2020 20:13

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 03 березня 2020 13:56

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ПСК" 95 774 160,00
UAH з ПДВ
95 774 160,00
UAH з ПДВ
Документи
Укрінформзв‘язок 104 499 000,00
UAH з ПДВ
104 499 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ АЛЬФА МЕТРОНІК 104 840 000,00
UAH з ПДВ
104 840 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

05 березня 2020 15:26
Електронний підпис
05 березня 2020 15:25
Довідка.pdf.p7s1.p7s
05 березня 2020 15:25
Довідка.pdf.p7s.p7s
05 березня 2020 15:25
Довідка МВС.pdf
02 березня 2020 11:40
Електронний підпис
02 березня 2020 11:39
Електронний підпис

Публічні документи

02 березня 2020 13:41
Електронний підпис
02 березня 2020 13:17
3_Технічна частина.rar

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "ПСК"

Укрінформзв‘язок

ТОВ АЛЬФА МЕТРОНІК

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ПСК"
#37413871
Відхилено 95 774 160,00
UAH з ПДВ
17 березня 2020 17:45
Укрінформзв‘язок
#35197268
Переможець 104 499 000,00
UAH з ПДВ
24 березня 2020 14:56

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 березня 2020 14:56

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Укрінформзв‘язок
#35197268
104 499 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
30 квітня 2020 15:20
58-003-01-20-01260.tif укладений
30 квітня 2020 15:19