Природний газ
Очікувана вартість
508 494,00 UAH
UA-2020-01-21-003714-a 258b73913a8345feb0b3f0ed49589437
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КУ "Одеська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 87 І-ІІ ступенів"
Код ЄДРПОУ: 25428667
Місцезнаходження: 65016, Україна , Одеська обл., м. Одеса, вул. Львівська, 5
Контактна особа: Ірина Дмитрівна Дойчева
+380487474693
school.internat87@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 січня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 27 січня 2020 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 02 лютого 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 06 лютого 2020 18:00
Початок аукціону: 07 лютого 2020 12:32
Очікувана вартість: 508 494,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 508,49 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,10 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09120000-6: Газове паливо


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
66032 метр кубічний
Природний газ
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 65016, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Львівська, 5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару У разі оплати після закінчення місяця поставки газу, Споживач здійснює розрахунок шляхом поточного перерахування на розрахунковий рахунок Постачальника 100% вартості спожитих обсягів газу на підставі рахунку/рахунку-фактури/акту приймання передачі природного газу протягом 10 календарних днів. Пiсляоплата 10 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

21 січня 2020 18:22
Електронний цифровий підпис
21 січня 2020 17:37
Проект_договору.docx
21 січня 2020 17:37
ТД_Газ.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-21-003714-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД", Код ЄДРПОУ:00388932
Дата подання: 14 лютого 2020 23:10
щодо невідповідності учасника
Уважно вивчивши тендерну документацію КУ "Одеська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 87 І-ІІ ступенів" , та документи надані для участі у зазначеній процедурі ТОВ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ", встановлено наступні невідповідності документації наданої вказаним учасником:

1. За умовами тендерної документації, а саме п. 5 розділу ІІІ Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону, для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, замовником встановлена вимога, щодо надання документів згідно переліку, вказаного нижче, а саме:
- довідку, складену Учасником у довільній формі, про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору із зазначенням найменування замовників згідно таких договорів, їх місцезнаходження, а також відомості про обсяги поставки.
На виконання вказаної вимоги, учасником ТОВ «Темиргаз збут» було подано в складі тендерної пропозиції інформацію про виконання аналогічних договорів, яка не відповідає вимогам тендерної документації, а саме, в зазначеній довідці відсутня інформація – відомості про обсяги поставки, яка вимагалась умовами тендерної документації.
2. Умовами тендерної документації, а саме п.п. 6.4. п. 6 розділу ІІІ Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, замовником встановлена наступна вимога: 6.4. Під час виконання договору про закупівлю учасник повинен дотримуватись передбачених чинним законодавством України заходів із захисту довкілля, про що має бути поданий відповідний гарантійний лист.
В складі тендерної пропозиції ТОВ «Темиргаз збут» відсутній документ «Гарантійний лист», яким учасник гарантує дотримання передбачених чинним законодавством України заходів із захисту довкілля.
3. Умовами тендерної документації, а саме п.1 розділу ІІІ Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції, Замовником встановлена вимога, щодо надання в складі тендерної пропозиції копії чинного договору на зберігання (закачування, зберігання, відбір) природного газу. На виконання вказаної вимоги, учасником в складі тендерної пропозиції було подано копію договору зберігання (закачування. відбору) природного газу, не надавши при цьому додатків, які є невід’ємною частиною договору та встановлених розділом ІІІ Умови надання послуг і порядок приймання-передачі газу.
Враховуючи все вище викладене, учасник процедури закупівлі, який має стільки значних порушень та невідповідностей не може бути визнаний переможцем закупівлі, адже при визначені переможця тендерний комітет має керуватися принципами здійснення публічних закупівель, які визначені статтею 3 закону України «Про публічні закупівлі» та статтею 11 Закону.
Для запобігання оскарження рішення про намір укласти договір до органу оскарження іншими учасниками процедури закупівлі, пропонуємо врахувати зазначені невідповідності умовам тендерної документації та повторно здійснити розгляд тендерної пропозиції зазначеного учасника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 лютого 2020 23:47
Вітаємо!
Ознайомившись з «Вимогою про усунення порушення» Учасника: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД", Код ЄДРПОУ:00388932, повідомляємо наступне::

1) Згідно р. ІІІ, ч. 5, п. 5.1.1. вимог Тендерної Документації, Замовник вимагає від Учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, а саме:
- довідку, складену Учасником у довільній формі, про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору із зазначенням найменування замовників згідно таких договорів, їх місцезнаходження, а також відомості про обсяги поставки;
- копію аналогічного договору.

Учасником ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ" було надано у складі Тендерної пропозиції Довідку В ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ: «Інформація про виконання аналогічних Договорів», в якій є необхідна вимогам Тендерної пропозиції інформація. Що до «відомості про обсяги поставки» - цю інформацію Учасником було надано у файлі «2.5. Копія Актів КЗ Болградська спеціальна школа інтернат.PDF», в якому зазначені обсяги поставки Природного Газу (стр. 2, Акт прийому-передачі природного газу).

Згідно умов тендерної документації - формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов'язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме технічні помилки та описки, зокрема:
- зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам тендерної документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий в складі тендерної пропозиції учасника (наприклад: у відомостях про учасника не зазначено коду ЄДРПОУ або адреса, номер телефону проте інформація щодо коду ЄДРПОУ або адреса, номер телефону зазначена на фірмовому бланку або на іншому документі); тощо.

Оскільки Замовник має змогу ознайомитись з інформацією про обсяги поставки завдяки наданій копії аналогічного договору та Акту прийому-передачі природного газу, відсутність інформації про обсяги поставки у довідці про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору є формальною помилкою та яка не впливає на зміст самої пропозиції Учасника торгів ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ"

2) Згідно р. ІІІ, ч. 6, п. 6.4 вимог Тендерної Документації: Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а саме:
«Під час виконання договору про закупівлю учасник повинен дотримуватись передбачених чинним законодавством України заходів із захисту довкілля, про що має бути поданий відповідний гарантійний лист.»
Учасником ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ" було надано у складі Тендерної пропозиції Довідку «Про дотримання заходів із захисту довкілля» (файл 9.Довідка щодо захисту довкілля.PDF), що є аналогом «гарантійного листа».

3) Згідно р. ІІІ, ч. 1, п.1.1 вимог Тендерної Документації, тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну тендерної пропозиції та завантаження файлів з:
- копію чинного договору на зберігання (закачування, зберігання, відбір) природного газу.
Учасником ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ" було надано у складі Тендерної пропозиції Договір № 1805000323 зберігання (закачування, зберігання, відбір) природного газу від 10.05.2018 р., в якому в р. ІІІ, п. 3.5 є чітке зазначення: Додаток 1 та Додаток 2 до Договору є невід’ємною частиною Договору лише після її підписання!

Відповідно до п. 3.5 Договору, потужність закачування та відбору, що може (право, а не обов'язок сторони) використовуватись замовником протягом певної газової доби, визначається при замовлені річної потужності, відповідно до розподіленого обсягу річної потужності, що зазначається у Додатку 1 та Додатку 2 (криві закачування та відбору) до Договору.
У зв'язку з тим, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ" не є замовником послуг, що визначені у п. 3.5 Договору, укладання додатків 1 та 2 не є обов'язковим.
Учасник повинен надати Додатки 1 та 2 лише у тому випадку, якщо він є замовником певних послуг.

Таким чином, Вимога скаржника - ПАТ "ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД" є безпідставною, необґрунтованою та такою, що не може бути задоволеною.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 07 лютого 2020 13:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ" 270 929,30
UAH з ПДВ
270 929,30
UAH з ПДВ
Документи
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД" 287 239,20
UAH з ПДВ
287 239,20
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" 318 274,24
UAH з ПДВ
310 350,40
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ" 339 140,35
UAH з ПДВ
311 010,72
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "СКФ" 323 556,80
UAH з ПДВ
323 556,80
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

17 лютого 2020 12:00
sign.p7s
17 лютого 2020 11:59
Документи переможця.PDF
06 лютого 2020 15:36
sign.p7s
06 лютого 2020 15:33
11. Щодо ліцензії.pdf
06 лютого 2020 15:33
1..МТБ.pdf
06 лютого 2020 15:33
8.Тех.характеристики.PDF
06 лютого 2020 15:33
3.. Cт.17.PDF
06 лютого 2020 15:33
7.Відповідність ДСТУ.PDF
06 лютого 2020 15:33
15.Копія витягу з ЄДР.pdf
06 лютого 2020 15:33
16.Витяг з реєстру ПДВ.pdf
06 лютого 2020 15:33
17. Лист щодо санкцій.pdf

Публічні документи

06 лютого 2020 16:41
sign.p7s
06 лютого 2020 16:41
sign.p7s
06 лютого 2020 16:35
sign.p7s
05 лютого 2020 10:38
sign.p7s
22 січня 2020 10:49
sign.p7s
22 січня 2020 10:44
19. Проект договору.pdf

Публічні документи

03 лютого 2020 10:58
sign.p7s
03 лютого 2020 10:58
Догов_р з ПАТ Одесагаз.pdf

Публічні документи

06 лютого 2020 16:48
sign.p7s
06 лютого 2020 16:12
Паспорт ФХП.pdf
06 лютого 2020 16:10
Тендерна пропозиція.pdf
06 лютого 2020 16:10
Статут ТД СКФ.pdf
06 лютого 2020 16:10
Свідоцтво ПДВ.pdf
06 лютого 2020 16:10
Постанова (ліцензія).pdf
06 лютого 2020 16:10
Загальні відомості.pdf
06 лютого 2020 16:10
Договір зберігання.pdf
06 лютого 2020 16:10
Довідка (п. 10 ч. 1 ст. 17).pdf
06 лютого 2020 16:10
Відгук-подяка.pdf
06 лютого 2020 16:10
Витяг з ЄДР.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ"
#41351104
Переможець 270 929,30
UAH з ПДВ
14 лютого 2020 17:20

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 лютого 2020 17:20

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ"
#41351104
270 929,30
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
03 березня 2020 19:16
Договір №001890(ТЗ).pdf укладений
03 березня 2020 19:16

Актуальні тендери

 • 624 000,00UAH
  природний газ для МРЦ
  місто Трускавець
  Компанія:Медичний реабілітаційний центр МВС України "Перлина Прикарпаття"
  Детальніше
 • 558 000,00UAH
  природний газ
  смт. Богородчани
  Компанія:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БОГОРОДЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Детальніше
 • 428 505,00UAH
  09120000-6 Газове паливо
  Ічнянський р-н, смт Парафіївка
  Компанія:ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАРАФІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
  Детальніше
 • 300 000,00UAH
  Природний газ
  місто Лисичанськ
  Компанія:Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806
  Детальніше
 • 374 000,00UAH
  Природний газ
  Сєвєродонецьк
  Компанія:Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
  Детальніше
 • 605 840,00UAH
  природний газ
  Вижниця
  Компанія:Відділ освіти Вижницької районної державної адміністрації
  Детальніше
До пошуку