Капітальний ремонт системи опалення ЗДО (ясла-садок) № 130 ЛМР на вул. Трильовського. 9
Очікувана вартість
2 434 166,40 UAH
UA-2020-01-21-003343-c 25fcbe10d6084fbdac38b286304a2f7d
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
Код ЄДРПОУ: 41321310
Місцезнаходження: 79049, Україна , Львівська обл., Львів, проспект Червоної Калини,66
Контактна особа: Хонько Зоряна Михайлівна
380322546425
sl_osvitalviv@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 січня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 26 січня 2020 23:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 лютого 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 лютого 2020 23:00
Початок аукціону: 06 лютого 2020 11:11
Очікувана вартість: 2 434 166,40 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 12 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 217,08 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,05 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Капітальний ремонт системи опалення ЗДО (ясла-садок) № 130 ЛМР на вул. Трильовського. 9
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 79066, Україна, Львівська область, Львів, вул. Трильовського, 9
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 серпня 2020
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 15 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Вимоги до кранів кульових
Дата подання: 24 січня 2020 18:08
Дата відповіді: 27 січня 2020 11:41
Чи потрібно надавати Учасником документи, які вказані у вимогах до кранів кульових, на етапі подачі пропозиції у складі тендерної пропозиції ? -.Сертифікат відповідності або Сертифікат перевірки типу виробу, або Сертифікат експертизи типу виробу. - Дозвіл виданий Територіальним Управлінням Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (Головним Управлінням Держпраці). - Сертифікат на систему управління якості продукції (ISO 9001). - Сертифікат системи екологічного менеджменту ISO14001
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику. Тендерний комітет ознайомився із надісланим Вами запитанням. Просимо слідкувати за змінами до документації (що стосуватимуться Вашого запитання), які будуть оприлюднені сьогодні впродовж дня.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-21-003343-c.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ГК "Термоінжиніринг"", Код ЄДРПОУ:39395692
Дата подання: 06 травня 2020 12:49
Вимога на неправомірне рішення Замовника
Замовнику торгів
Відділу освіти С
ихівського та Личаківського району управління освіти
департаменту гуманітарної політики
Львівської міської ради

Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-21-003343-c

Вимога
на рішення Замовника

Змовником торгів було розпочато процедуру закупівлі (відкриті торги) ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-21-003343-c. Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» виявило бажання взяти участь у відповідному тендері та згідно з тендерною документацією подало тендерну пропозицію.
Предметом закупівлі було, - «Капітальний ремонт системи опалення ЗДО (ясла-садок) №130 ЛМР на вул. Трильовського, 9» (ДК 021:2015: Інші завершальні будівельні роботи - 45450000-6, що зазначено у оголошенні та ТД.
За результатами розгляду пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг», Замовником було прийнято рішення про відхилення пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» (протокол розгляду тендерних пропозицій № без номеру від без дати – опубліковане в системі Прозоро 05.05.2020 р.).
Підставою для відхилення зазначено наступне – «пропозиція учасника відхилена на підставі пп.4 п.2 ст.30 ЗУ «Про публічні закупівлі» як така, що не відповідає умовам тендерної документації.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» не погоджується з такими рішеннями та вважає дії Замовника такими, що порушують його права та інтереси, також ці дії порушують норми ЗУ «Про публічні закупівлі».
Стосовно підстави відхилення повідомляємо наступне –
• по-перше, відповідно до п. 7 Р. 1 «Загальні положення» тендерної документації, тендерна пропозиція учасника Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» складена українською мовою;
• по-друге, документи, подання яких вимагалось тендерною документацією, - копії документів, які підтверджують якість матеріалів, що використовуватимуться під час виконання робіт, а саме копії сертифікатів та/або декларацій про відповідність на радіаторні терморегулятори двохтрубної системи опалення та кульові крани учасником Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» надано у складі своєї пропозиції, про що Замовник визнав і зазначив в протоколі: «учасником у складі своєї пропозиції … подано такі документи…».
• по-третє, у документі завантаженому за назвою «Копії сертифікатів та декларацій на обладнання» є частина документів (а саме ISO 9001, ISO14001) на англійській мові без наявного перекладу українською мовою, засвідченого перекладацькою агенцією або будь-якого іншого документу, який би пояснював Замовнику відсутність такого перекладу, тому що
1) ці документи не належать до тендерної пропозиції учасника Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» на дану закупівлю;
2) ці документи не є документами, які підтверджують якість матеріалів, що використовуватимуться під час виконання робіт, а саме не є копіями сертифікатів та/або декларацій про відповідність на радіаторні терморегулятори двохтрубної системи опалення та кульові крани;
3) ці документи є документами, які підтверджують якість системи управління підприємства і системи екологічного менеджменту;
4) ці документи завантажені Учасником Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» за своїм бажанням (або з причин відомих тільки йому), оскільки Законом України «Про публічні закупівлі» такі дії Учасника не забороняються;
5) Замовник не повинен брати ці документи до розгляду та оцінки тендерної пропозиції Учасника Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг», бо ці документи не підпадають під жодну вимогу Тендерної документації Замовника.
Отже, Учасник Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» розмістив всі документи передбачені тендерною документацією до кінцевого строку подання тендерних пропозицій українською мовою і його тендерна пропозиції відповідає вимогам тендерної документації Замовника.
Замовник під час розгляду та оцінки документів тендерної пропозиції Учасника повинен розглядати тільки ті документи Учасника, які вимагав у своїй тендерній документації до надання Учасником у його тендерній пропозиції.
Замовник не повинен дискваліфікувати тендерну пропозицію Учасника на підставі розгляду документів Учасника, які Замовник не вимагав у Тендерній документації, щоб Учасник надав у тендерній пропозиції.
Учасник не обмежений законом України «Про публічні закупівлі» щодо завантаження будь-яких документів за своїм бажанням, таких, яких Замовник не вимагав.
Для інформації Замовнику:
- ISO 9001, ISO14001 є загальновідомими поняттями: ISO 9001 (Сертифікат на систему управління якості), ISO14001 (Сертифікат системи екологічного менеджменту).
- І якщо Замовник пише, що не розуміє, що за документи надані, то в питаннях в оголошенні, що розміщене в системі Прозоро, з даної закупівлі Замовник вже читав про ISO 9001, ISO14001 та давав відповідь, тому знає і розуміє їх значення.
- ISO 9001, ISO14001 є власними назвами, а власні назви відповідно до правил правопису в Україні (правила, які знають всі освічені люди) не перекладаються.
Вважаємо що Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»:
- об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів.
Вважаємо, що Замовник необ’єктивно та упереджено оцінив пропозицію Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг», адже наша пропозиція повністю відповідає вимогам Замовника, що підтверджується поданими документами.
Усі вищенаведені незаконні дії Замовника призвели до неправомірного відхилення пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг», що в свою чергу призвело до порушення його майнових прав, чия пропозиція повністю відповідає Вимогам ТД.
Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України,
ВИМАГАЄМО:
Вимагаємо роз’яснити, яку конкретну вимогу тендерної документації Замовника Учасник Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Термоінжиніринг» порушив та навіщо Замовник брав до розгляду та оцінки документи (ISO 9001, ISO14001) на англійській мові без наявного перекладу українською мовою взагалі, які вами не вимагалися в тендерній документації.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
06 травня 2020 16:47
Шановний учаснику! Тендерним комітетом розглянуто Вашу вимогу, на що повідомляємо наступне.
Тендерна документація містить перелік документів, які має подати учасник до участі у закупівлі у складі своєї пропозиції. Притому, ні Закон, а ні сама тендерна документація не містить обмежень щодо подачі учасниками й інших документів, які, на розсуд учасника, є необхідними для визнання його переможцем. Всі документи, завантажені учасником в електронну систему в межах проведення закупівлі, є складовою його тендерної пропозиції та підлягають розгляду та оцінці.
Крім цього, тендерною документацією встановлено, що учасник складає свою тендерну пропозицію українською мовою. У разі подання документів іноземною мовою, виданих органами державної влади організаціями (підприємствами, установами) іноземних держав, обовязково подається їх переклад українською мовою, засвідчений перекладацькою агенцією.
Вами у складі Вашої пропозиції (документ завантажений за назвою «Копії сертифікатів та декларацій на обладнання») подано документи, які мали б підтверджувати якість матеріалів, що використовуватимуться під час виконання робіт, а саме копії сертифікатів та/або декларацій про відповідність на радіаторні терморегулятори двохтрубної системи опалення та кульові крани, частина з яких викладена мовою іноземної держави без наявного перекладу в порядку, визначеному тендерною документацією. Завантаження таких документів було Вашою ініціативою, однак подання їх Вами в складі Вашої пропозиції мало здійснюватись з врахуванням вимог тендерної документації.
Крім цього, звертаємо Вашу увагу не те, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено подання вимог на даній стадії проведення закупівлі. Відтак, у випадку незгоди з рішенням тендерного комітету щодо відхилення Вашої пропозиції, Ви маєте право оскаржити його в порядку, встановленому чинним законодавством до Антимонопольного комітету України.
Номер вимоги: UA-2020-01-21-003343-c.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ГК "Термоінжиніринг"", Код ЄДРПОУ:39395692
Дата подання: 08 травня 2020 21:04
Порушення Замовником ЗУ «Про публічні закупівлі» ст.3 ч.1, прийняття непрамомірного рішення та недостатня аргументація причини дискваліфікації тендерної пропозиції
Шановний Замовнику!
Учасник ТОВ «ГК «Термоінжиніринг» вважає недостатньою аргументацію, зазначену Замовником в повідомленні, та має право (ст.30 ЗУ «Про публічні закупівлі» попередня редакція до 19.04.2020, оскільки закупівля створена до 19.04.2020) повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації.
На Ваші аргументи повідомляємо:
1. «Тендерна документація містить перелік документів, які має подати учасник до участі у закупівлі у складі своєї пропозиції». - (Учасник ТОВ «ГК «Термоінжиніринг» надав всі документи до участі у закупівлі у складі своєї пропозиції.)
2. «Притому, ні Закон, а ні сама тендерна документація не містить обмежень щодо подачі учасниками й інших документів, які, на розсуд учасника, є необхідними для визнання його переможцем» - (Ви визнаєте, що Учасник ТОВ «ГК «Термоінжиніринг» необмежений у завантаженні інших документів. Але при цьому ні в Законі, ні Вашій тендерній документації не сказано, що ці інші документи, які учасник може завантажувати на свій розсуд, є необхідними для визнання його переможцем. Тоді чому ж Ви необ’єктивно оцінили нашу тендерну пропозицію і винесли неправомірне рішення?!)
3. Всі документи, завантажені учасником в електронну систему в межах проведення закупівлі, є складовою його тендерної пропозиції та підлягають розгляду та оцінці. - (Закон України «Про публічні закупілі» не містить такого визначення тендерної пропозиції, про яке Ви пишите. Згідно з ст. 1 Закону України про публічні закупівлі» «32) тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації». З огляду на прийняте Вами рішення про дискваліфікацію Ви розглянули та оцінили нашу пропозицію неправильно. Хоч наша тендерна пропозиція надана відповідно до вимог Вашої тендерної документації. Вважаємо що Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»: - об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів.)
4. Крім цього, тендерною документацією встановлено, що учасник складає свою тендерну пропозицію українською мовою. У разі подання документів іноземною мовою, виданих органами державної влади організаціями (підприємствами, установами) іноземних держав, обовязково подається їх переклад українською мовою, засвідчений перекладацькою агенцією. - (Тендерна пропозиція Учасника складена української мовою. Всі документи, які має подати учасник до участі у закупівлі у складі своєї пропозиції, ТОВ «ГК «Термоінжиніринг» подав і вони відповідають Вашому переліку документів і є в наявності. А документи, які не входять до Вашого переліку, Ви повинні не розглядати і не оцінювати. Згідно з ч.1 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» Ви повинні проводити об’єктивну та неупереджену оцінку пропозицій конкурсних торгів.)
5. Вами у складі Вашої пропозиції (документ завантажений за назвою «Копії сертифікатів та декларацій на обладнання») подано документи, які мали б підтверджувати якість матеріалів, що використовуватимуться під час виконання робіт, а саме копії сертифікатів та/або декларацій про відповідність на радіаторні терморегулятори двохтрубної системи опалення та кульові крани, частина з яких викладена мовою іноземної держави без наявного перекладу в порядку, визначеному тендерною документацією. - (У документі під назвою «Копії сертифікатів та декларацій на обладнання» містяться документи, які підтверджують якість матеріалів, що використовуватимуться під час виконання робіт, а саме копії сертифікатів та/або декларацій про відповідність на радіаторні терморегулятори двохтрубної системи опалення та кульові крани. Але з огляду на назву документу «Копії сертифікатів та декларацій…» лише частина документів, які надані українською мовою, відповідає вимозі «Копії сертифікатів та декларацій, які стосуються матеріалів», а інша частина документів (через які Ви нас дискваліфікували) підпадає під назву «…обладнання» не підпадає під Вашу вимогу «Копії сертифікатів та декларацій, які стосуються матеріалів», і не належить до матеріалів. Знову ж таки - Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»: - об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів.)
6. Завантаження таких документів було Вашою ініціативою, однак подання їх Вами в складі Вашої пропозиції мало здійснюватись з врахуванням вимог тендерної документації. – (Такі документи не входять до складу тендерної пропозиції, оскільки вони не стосуються предмета закупівлі і не підпадають під жодну вимогу Вашої тендерної документації. А Вашим обов’язком було згідно з ч.1 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»: - об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів. І якби Ви об’єктивно оцінювали нашу тендерну пропозицію, то не дискваліфікували з необ’єктивних причин.).
7. Крім цього, звертаємо Вашу увагу не те, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено подання вимог на даній стадії проведення закупівлі. - (ст.30 ЗУ «Про публічні закупівлі» попередня редакція до 19.04.2020) говорить, що ми маємо право повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації. При чому кількість таких повторних звернень необмежено.)
8. Відтак, у випадку незгоди з рішенням тендерного комітету щодо відхилення Вашої пропозиції, Ви маєте право оскаржити його в порядку, встановленому чинним законодавством до Антимонопольного комітету України. - (Дякуємо за пораду. Обов’язково оскаржимо Ваше неправомірне рішення з необ’єктивних причин в Антимонопольному комітеті України. А також донесемо проблему до міністерства освіти та інших структур, яким ви підпорядковуєтесь.)
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
12 травня 2020 12:48
Шановний учаснику! Всі документи, завантажені учасником в складі своєї пропозиції, розглядаються замовником як складові його пропозиції, відповідно, й оцінюються тендерним комітетом. В частині розгляду Вашої попередньої вимоги ми надали відповідь щодо підстав відхилення Вашої пропозиції. З ними також можна ознайомитись і у оприлюдненому в встановленому порядку протоколі про відхилення Вашої пропозиції. Будь-ласка, ознайомтесь із згаданим документом. У випадку незгоди із таким підставами – ви вправі оскаржити рішення тендерного комітету в порядку, передбаченому Законом України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
розглянуто тендерним комітетом

Документи подані скаржником

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 лютого 2020 11:56

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДОНБАС-ТЕРМО"" 2 393 460,00
UAH з ПДВ
1 800 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Приватне підприємство "СЧН ЖИТЛО-БУД" 1 999 999,99
UAH з ПДВ
1 999 999,99
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ГК "Термоінжиніринг"" 2 161 723,61
UAH з ПДВ
2 149 999,00
UAH з ПДВ
Документи
Товаристо з обмеженою відповідальністю "Діл Центр" 2 225 588,78
UAH з ПДВ
2 150 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сервіскотломонтаж-Львів" 2 215 458,00
UAH з ПДВ
2 215 458,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "БІОН" 2 379 750,00
UAH з ПДВ
2 379 750,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

05 лютого 2020 21:31
sign.p7s
05 лютого 2020 21:30
ясла_садок_№130.pdf
05 лютого 2020 21:30
вiдомiст_обсягiв_робiт.pdf
05 лютого 2020 21:30
Технічне завдання.pdf
05 лютого 2020 21:30
Sertifikat-ICMA-zap.arm.-19-20.pdf
05 лютого 2020 21:30
Sertifikat-ICMA-fitingi-19-20.pdf
05 лютого 2020 21:30
Sertifikat-ICMA-trubi-19-20.pdf
05 лютого 2020 21:30
Sertifikat-ICMA-filtri-19-20.pdf
05 лютого 2020 21:30
податковий_розрахунок.pdf
05 лютого 2020 21:30
квитанцiя_2_податкова.pdf
05 лютого 2020 21:30
цiнова_пропозицiя.pdf
05 лютого 2020 21:30
проект_з_договором.pdf
05 лютого 2020 21:30
Статут СЧН.pdf
05 лютого 2020 21:30
витяг.pdf
05 лютого 2020 21:29
Ліцензія ДСНС.pdf
05 лютого 2020 21:29
Дозвіл СЧН.pdf
05 лютого 2020 21:29
Паспортнi данi.pdf
05 лютого 2020 21:29
Ліцензія.pdf
05 лютого 2020 21:29
Довідка з банку.pdf
05 лютого 2020 21:29
Лист_НБУ_по_лiцензii.pdf
05 лютого 2020 21:29
Рішення засновника.jpg

Публічні документи

06 квітня 2020 11:38
sign.p7s
05 лютого 2020 20:32
sign.p7s
05 лютого 2020 20:29
31 Згода з тех вимогами.pdf
05 лютого 2020 20:29
28 Дозвіл копія.pdf
05 лютого 2020 20:29
27 ЛІЦЕНЗІЯ копія .pdf
05 лютого 2020 20:29
22 Статут копія.pdf
05 лютого 2020 20:29
18 Лист-пояснення до 1ДФ.pdf
05 лютого 2020 20:29
15 Витяг ПДВ_копія.pdf
05 лютого 2020 20:29
14 Витяг з ЄДРПОУ_копія.pdf
05 лютого 2020 20:29
14 Виписка ЄДР_копія.pdf
05 лютого 2020 20:29
12 Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

05 лютого 2020 13:22
Сертифікат 2.pdf
05 лютого 2020 13:22
Сертифікат 1.pdf
05 лютого 2020 13:22
42,43 рішення та статут.pdf
05 лютого 2020 13:22
40 Звіти 1-ДФ.pdf
05 лютого 2020 13:22
38 Витяг з реєстру ПДВ.pdf
05 лютого 2020 13:22
37 Виписка з ЄДР.pdf
05 лютого 2020 13:22
25-33 ВПВ ст 17 Закону.pdf
05 лютого 2020 13:22
Bankivska licenzia.pdf
05 лютого 2020 13:22
Гарантія (1).pdf.(2).P7S
05 лютого 2020 13:22
Гарантія (1).pdf.(1).P7S
05 лютого 2020 13:22
Гарантія (1).pdf
05 лютого 2020 13:22
03-02-2020.zip

Публічні документи

05 лютого 2020 12:32
sign.p7s
05 лютого 2020 12:13
33.Цінова пропозиція.pdf
05 лютого 2020 12:13
Супровідний лист.pdf
05 лютого 2020 12:13
27.Копія звіту 1 пв.pdf
05 лютого 2020 12:13
30.Технічне завдання.pdf
05 лютого 2020 12:13
4.Витяг з ЄДРПОУ.pdf
05 лютого 2020 12:13
9.Копія_ліцензії.pdf
05 лютого 2020 12:13
15.Копія звіту 1-ДФ.pdf
05 лютого 2020 12:13
5.Відомості ЄДРПОУ.pdf

Публічні документи

03 лютого 2020 17:23
27.Кошторис.rar
03 лютого 2020 17:23
26.Тендерна пропозиція.pdf
03 лютого 2020 17:23
22.Звіт ДФ.pdf
03 лютого 2020 17:23
21.Довідка про довкілля.pdf
03 лютого 2020 17:23
18. Дипломи працівників.rar
03 лютого 2020 17:23
15.Проект договору.pdf
03 лютого 2020 17:23
11.Відповідність ст.17.pdf
03 лютого 2020 17:23
6.Ліцензія.rar
03 лютого 2020 17:23
5.Паспорт директора.pdf
03 лютого 2020 17:23
4.Статут БІОН.rar

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДОНБАС-ТЕРМО""
#31445803
Відхилено 1 800 000,00
UAH з ПДВ
05 березня 2020 16:32
Приватне підприємство "СЧН ЖИТЛО-БУД"
#37197537
Відхилено 1 999 999,99
UAH з ПДВ
03 квітня 2020 16:02
Товаристо з обмеженою відповідальністю "Діл Центр"
#41981035
Очікує рішення 2 150 000,00
UAH з ПДВ
05 травня 2020 16:02
ТОВ "ГК "Термоінжиніринг""
#39395692
Відхилено 2 149 999,00
UAH з ПДВ
05 травня 2020 16:02

Документи

03 квітня 2020 16:02
sign.p7s
05 березня 2020 16:33
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 11 червня 2020 11:56
Коментар щодо відміни: Відміна закупівлі UA-2020-01-21-003343-с на підставі пп.2 ч.1 ст.31 Закоку України "Про публічні закупівлі" з причин неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Документи:
11 червня 2020 11:55
Протокол .pdf

Актуальні тендери

До пошуку