Комп’ютерне обладнання
Очікувана вартість
200 000,00 UAH
UA-2020-01-20-004018-c e5d09a7ee08b4dee9c3ee39b24b26a41
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради "Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П. Новаченка"
Код ЄДРПОУ: 02007495
Місцезнаходження: 41700, Україна , Сумська обл., БУРИНЬ, Кутузова, 15
Контактна особа: Середа Євгеній Анатолійович
(05454)21633
buryn.crl@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 січня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 26 січня 2020 15:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 лютого 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 лютого 2020 15:00
Початок аукціону: 06 лютого 2020 15:36
Очікувана вартість: 200 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:30230000-0: Комп’ютерне обладнання


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
17 шт.
Комп’ютерне обладнання
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 41700, Україна, Сумська область, БУРИНЬ, Кутузова, 15
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 17 лютого 2020  —  29 лютого 2020
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 21 січня 2020 10:10
Дата відповіді: 23 січня 2020 17:40
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: На Ваші запитання повідомляємо, наступне: 1) Відповідно до Додатку 3 «Технічні вимоги загальні вимоги» доданої до Тендерної документації на здійснення закупівлі в Примітці зазначено: всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом „або еквівалент”(при пропозиції Учасником еквіваленту зазначеного товару за Предметом закупівлі, обов'язкове надання технічної документації (підтвердження), що запропонований еквівалент відповідає вимогам Замовника, тобто не гірше за технічними та якісними характеристиками). 2) У Додатку 3 «Технічні вимоги загальні вимоги» доданої до Тендерної документації на здійснення закупівлі зазначено: «Для підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі учасник у складі пропозиції повинен надати інформацію, за вказаною формою».
КНП Буринська ЦРЛ є неприбутковою організацією, та неплатником ПДВ, відповідно, відшкодування сплачених податків не отримує. Тому, при будь-яких закупівлях товарів, робіт та послуг для потреб нашого закладу, визначним критерієм є остаточна вартість вказана в пропозиції.
Документація
Дата подання: 21 січня 2020 12:22
Дата відповіді: 22 січня 2020 16:06
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дана закупівля UA-2020-01-20-004018-c здійснюється відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року №922-VIII (далі Закон), де в статті 22 пункт 2 підпункт 3 визначено "Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно містити вираз "або еквівалент".
Так, під час визначення переможця нами будуть розглядатись "еквіваленти" .
Предмет закупівлі буде визначатися як "еквівалент" відповідно до тендерної документації та її "Технічного завдання"

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-20-004018-c.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Проксіма-сервіс, Код ЄДРПОУ:37524487
Дата подання: 20 лютого 2020 16:14
Невідповідність вимогам
Шановний Замовник!
Уважно вивчивши тендерну пропозицію ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІРЕКС ЮКРЕЙН", звертаємо Вашу увагу на наступне:
1. З 12 січня 2020 року, Україна остаточно перейшла на користування новими банківськими реквізитами за міжнародним стандартом IBAN, а старі повністю скасовано. Процес введення в Україні IBAN регламентується постановою Національного банку України № 162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні".
ТОВ"ТІРЕКС ЮКРЕЙН" у документах: інформаційна довідка про ТОВ та в проекті договору (XIII. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін), а також на кожному фірмовому бланку надає недостовірну інформацію щодо банківських реквізитів.
2. Згідно вимог тендерної документації замовника КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М. П. Новаченка» « Усі сторінки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи)»
Дана вимога не дотримується учасником ТОВ"ТІРЕКС ЮКРЕЙН", адже не на всіх сторінках документації (наприклад Технічні_кількісні та якісні характеристики) зазначається посада та ПІБ підписанта.
3. Згідно вимог тендерної документації замовника КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М. П. Новаченка» «2.1. Порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам Замовника (обов‘язково зазначається виробник та модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника; у разі відсутності зазначених вимог пропозиція вважається такою, що не відповідає вимогам та відхиляється) ».
Учасник не зазначив Виробника Системного блоку. Наведене маркування не дає можливості перевірити будь які технічні характеристики Системного блоку.
4. 4. Згідно вимог тендерної документації замовника КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М. П. Новаченка» «2.3.Копію чинного на дату проведення аукціону висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на системний блок, монітор.».
Учасник не надав у складі тендерної пропозиції Копію чинного на дату проведення аукціону висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на монітор.

5. У складі тендерної документації учасника ТОВ"ТІРЕКС ЮКРЕЙН" є документи, які втратили чинність, а саме:
• Certificate-182801 термін дії до 13.09.2018р. (частина документу взагалі відсутня)
• Certificate-176118 термін дії до 10.02.2018р
Керуючись не упередженим ставленням до учасників тендерних Закупівель вимагаємо дискваліфікувати пропозицію ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІРЕКС ЮКРЕЙН як не відповідну вимогам тендерної документації.
У разі не задоволення нашої вимоги, ми будемо змушені звернутися до компетентних органів для надання правої оцінки діям Замовника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
24 лютого 2020 11:30
На вашу Вимогу зареєстровану під № 199533 до Закупівлі № UA-2020-01-20-004018-c повідомляємо наступне:
1. З 12 січня 2020 року, Україна остаточно перейшла на користування новими банківськими реквізитами за міжнародним стандартом IBAN, а старі повністю скасовано. Процес введення в Україні IBAN регламентується постановою Національного банку України № 162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні".
ТОВ"ТІРЕКС ЮКРЕЙН" у документах: інформаційна довідка про ТОВ та в проекті договору (XIII. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін), а також на кожному фірмовому бланку надає недостовірну інформацію щодо банківських реквізитів.
Відповідаючи на Вашу скаргу, повідомляємо наступне: Ми дійсно ознайомлені з положеннями постанови Національного банку України № 162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні" та підтверджуємо той факт, що наразі використовуються нові банківські реквізити за міжнародними стандартами IBAN, а старі повністю скасовано. В свою чергу, Ми вимушені відхилити Вашу скаргу по цьому пункту, оскільки, на момент кваліфікації учасника, міжнародний номер банківського рахунку (IBAN) не впливає на зміст тендерної пропозиції. Також ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» надає довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів, що підтверджує той факт, що інформація про міжнародний номер банківського рахунку (IBAN) не впливає на зміст тендерної пропозиції.
2. Згідно вимог тендерної документації замовника КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М. П. Новаченка» « Усі сторінки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи)»
Дана вимога не дотримується учасником ТОВ"ТІРЕКС ЮКРЕЙН", адже не на всіх сторінках документації (наприклад Технічні_кількісні та якісні характеристики) зазначається посада та ПІБ підписанта.
Відповідаючи на Вашу скаргу в даній частині, повідомляємо наступне: всі документи тендерної пропозиції Учасника ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» містять підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи). Ми дійсно підтверджуємо той факт, що не всі сторінки тендерної пропозиції мають посилання на прізвище, ініціали та посаду особи, але даний факт, відповідно до абз.3 ч.3 ст.20 ЗУ «Про публічні закупівлі», являється формальною (несуттєвою) помилкою, що не впливає на зміст пропозиції, оскільки Ми можемо ідентифікувати ПІБ особи та її посаду за кінцевим підписом в документах, що додаються в тендерній пропозиції з наявністю відбитку печатки. Тому Ми вимушені відхилити Вашу скаргу в даній частині.
3. Згідно вимог тендерної документації замовника КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М. П. Новаченка» «2.1. Порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам Замовника (обов‘язково зазначається виробник та модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника; у разі відсутності зазначених вимог пропозиція вважається такою, що не відповідає вимогам та відхиляється)».
Учасник не зазначив Виробника Системного блоку. Наведене маркування не дає можливості перевірити будь які технічні характеристики Системного блоку.
Відповідаючи на Вашу скаргу в даній частині, повідомляємо що Учасник ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» зазначив модель системного блоку, а інформація щодо Виробника міститься в листі авторизації від Виробника та в необхідних документах, що підтверджують відповідність системних блоків відповідно до чинного законодавства та міжнародних стандартів. Вважаємо Вашу скаргу в даній частині безпідставною та вимушені відхилити Вашу скаргу в цій частині.
4. Згідно вимог тендерної документації замовника КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М. П. Новаченка» «2.3.Копію чинного на дату проведення аукціону висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на системний блок, монітор.».
Учасник не надав у складі тендерної пропозиції Копію чинного на дату проведення аукціону висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на монітор.
Відповідаючи на Вашу скаргу в даній частині, повідомляємо що Учасник ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» надав в тендерній пропозиції дійсні на момент проведення аукціону декларації та сертифікати відповідності на монітор, які є похідними документами висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, вважаємо, що наявність даної документації в тендерній пропозиції Учасника ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» є достатньою та відхиляємо Вашу скаргу в даній частині.
5. У складі тендерної документації учасника ТОВ"ТІРЕКС ЮКРЕЙН" є документи, які втратили чинність, а саме:
• Certificate-182801 термін дії до 13.09.2018р. (частина документу взагалі відсутня)
• Certificate-176118 термін дії до 10.02.2018р
Відповідаючи на Вашу скаргу в даній частині, повідомляємо, що в тендерній пропозиції ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» дійсно було надано сертифікати, які втратили чинність на момент проведення аукціону, але враховуючи той факт, що в тендерній пропозиції містяться декларації та сертифікати відповідності на монітор, які чинні на момент проведення аукціону, вважаємо наявність даної документації в тендерній пропозиції Учасника ТОВ «ТІРЕКС ЮКРЕЙН» достатньою та відхиляємо Вашу скаргу в даній частині.
Проаналізувавши Вашу скаргу в цілому, ми відхиляємо її в усіх частинах.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 лютого 2020 16:09

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" 193 086,00
UAH з ПДВ
192 086,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Проксіма-сервіс 194 514,00
UAH з ПДВ
193 001,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІРЕКС ЮКРЕЙН" 199 002,00
UAH з ПДВ
199 002,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП КАРАБАНОВ ЄВГЕНІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ 199 988,00
UAH з ПДВ
199 988,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

05 лютого 2020 13:16
sign.p7s
05 лютого 2020 13:14
Declaration_NV_Philips-2019-2020_2_signed.pdf
05 лютого 2020 13:14
Declaration_NV_Philips-2019-2020_1_signed.pdf
05 лютого 2020 11:59
sign.p7s
05 лютого 2020 11:54
Технічні умови ПК 2018.pdf
05 лютого 2020 11:54
Висновок СЕС ТУ.pdf
05 лютого 2020 11:54
Висновок СЕС ПК 2018.pdf
05 лютого 2020 11:54
СЕС Philips.pdf
05 лютого 2020 11:54
29.Копія Статуту.pdf
05 лютого 2020 11:54
24.Витяг з ЄДР.pdf
05 лютого 2020 11:54
2. Довідка про МТБ.pdf
05 лютого 2020 11:54
1.Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

25 лютого 2020 16:44
Dovidka_20045501540390751867.pdf
25 лютого 2020 16:44
public_doc _8_.pdf
05 лютого 2020 14:05
sign.p7s
05 лютого 2020 14:02
Проект договору.pdf
05 лютого 2020 14:02
Certificate-187955.jpg
05 лютого 2020 14:02
Довідка про санкції.pdf
05 лютого 2020 14:02
Гарантійний лист.pdf
05 лютого 2020 14:02
UA-2020-01-20-004018-c.pdf
05 лютого 2020 14:02
Certificate-190450.pdf
05 лютого 2020 14:02
Certificate-176118.pdf
05 лютого 2020 14:02
Certificate-190447.pdf
05 лютого 2020 14:02
Копія паспорту.pdf
05 лютого 2020 14:02
Статут ТОВ.pdf
05 лютого 2020 14:02
Копія ІПН директора.pdf
05 лютого 2020 14:02
Certificate-187954.jpg
05 лютого 2020 14:02
Certificate-182804.pdf
05 лютого 2020 14:02
Виписка з ЄДР.pdf
05 лютого 2020 14:02
Certificate-182801.jpg

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Відхилено 192 086,00
UAH з ПДВ
19 лютого 2020 14:35
ТОВ Проксіма-сервіс
#37524487
Відхилено 193 001,00
UAH з ПДВ
19 лютого 2020 14:50
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІРЕКС ЮКРЕЙН"
#42838481
Рішення скасоване 199 002,00
UAH з ПДВ
21 лютого 2020 09:17
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІРЕКС ЮКРЕЙН"
#42838481
Переможець 199 002,00
UAH з ПДВ
21 лютого 2020 14:17

Документи

19 лютого 2020 14:35
IMG_20200219_0002.pdf
19 лютого 2020 14:34
sign.p7s
19 лютого 2020 14:27
IMG_20200219_0002.pdf

Документи

19 лютого 2020 14:49
sign.p7s
19 лютого 2020 14:43
IMG_20200219_0002.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 21 лютого 2020 14:17

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІРЕКС ЮКРЕЙН"
#42838481
199 002,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
16 березня 2020 10:48
IMG_20200316_0001.pdf укладений
16 березня 2020 10:43

Актуальні тендери

До пошуку