Сервери
Очікувана вартість
500 000,00 UAH
UA-2020-01-16-001774-c 3a400110d07342ddac36f638d3f243e5
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державна установа "Держгідрографія"
Код ЄДРПОУ: 21720000
Місцезнаходження: 04176, Україна , Київська обл., м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
Контактна особа: Ольга Целінська
+380442920520
tender1@hydro.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 16 січня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 25 січня 2020 20:00
Оскарження умов закупівлі: до 31 січня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 04 лютого 2020 20:00
Початок аукціону: 05 лютого 2020 15:51
Очікувана вартість: 500 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 2 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина)


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
2 одиниця
Сервери
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 02094, Україна, м. Київ, Київ, проспект Гагаріна, 23
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія 4.3.1. Протягом п’ятнадцяти банківських днів після отримання Постачальником письмової заявки на поставку Товару на підставі виставленого Постачальником рахунку Покупцем здійснюється попередня оплата в розмірі п’ятдесяти відсотків від вартості Товару, що визначена в п.3.1. Договору. Аванс 15 Банківські 50
Поставка товару 4.3.2. Остаточний розрахунок за поставлений Товар здійснюється на підставі виставленого Постачальником рахунку протягом п’ятнадцяти банківських днів після підписання Сторонами Акт виконання заявки на поставку Товару за умови виконання Постачальником вимог підпунктів 6.3.6–6.3.8 Договору. Пiсляоплата 15 Банківські 50

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

технічні параметри
Дата подання: 16 січня 2020 15:57
Дата відповіді: 21 січня 2020 17:27
Шановний замовник! Прохання прибрати з документації технічні характеристики - Повинна підтримуватися можливість установки приймально-передавача NFC, що забезпечує передачу даних про конфігурацію сервера на смартфони і будь-які мобільні пристрої, обладнані приймально-передавачем NFC. - Можливість підключення до модуля віддаленого керування з передньої панелі через USB-порт За нашими даними такі характеристики відповідають тільки серверам DELL і не дають можливість запропонувати сервери іншого виробника. Або вкажіть виробника і модель сервера крім DELL, у яких є такий функціонал. В іншому випадку ваша документація порушує закон і треба внести зміни.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Тендерним комітетом Замовника розглянуто Ваше запитання та прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації. Тендерна документація у новій редакції додається.
Технічні характеристики виключені:
- повинна підтримуватися можливість установки приймально-передавача NFC, що забезпечує передачу даних про конфігурацію сервера на смартфони і будь-які мобільні пристрої, обладнані приймально-передавачем NFC;
- можливість підключення до модуля віддаленого керування з передньої панелі через USB-порт.
Технічні характеристики доповнено:
- з передньої панелі має бути в наявності: USB-порт -2шт, VGA для модуля керування через KVM.
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 17 січня 2020 10:32
Дата відповіді: 21 січня 2020 17:14
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: «1) Згідно з пунктом 5 розділу ІІІ тендерної документації, з метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, Учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності технічних характеристик, тому всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом «або еквівалент». На вимогу додатку № 5 до тендерної документації Учасники заповнюють таблицю з інформацією про Товар, що пропонується учасником, у стовпчику 2 Учасники вказують найменування Товару, що пропонується Учасником з урахуванням Технічних вимог до предмета закупівлі.
2) Відповідно до пункту 35 частини першої статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі": "...учасник процедури закупівлі - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі." Відповідно до частини першої статті 27 Закону України "Про публічні закупівлі": "Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону».
технічні параметри
Дата подання: 24 січня 2020 11:43
Дата відповіді: 28 січня 2020 15:20
Шановний замовник! Прохання ще внести зміни в технічні характеритстики Пункт - Мати не менше 1 (одного) мережевого адаптера з двома (2) портами не гірше ніж Gigabit Ethernet та двома (2) портами не гірше ніж 10 Gigabit Ethernet Base-T - Мережевий адаптер не повинен займати слоти, призначені для установки додаткових PCIe-адаптерів; За нашими даними такі характеристики відповідають тільки серверам DELL і не дають можливість запропонувати сервери іншого виробника. Прохання прибрати - Мережевий адаптер не повинен займати слоти, призначені для установки додаткових PCIe-адаптерів; Тому що реального сенсу цей пункт немає Або внести зміни в кількість портів Або вкажіть виробника і модель сервера крім DELL, у яких є саме такий функціонал. В іншому випадку ваша документація порушує закон і треба внести зміни.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Технічні зміни до тендерної документації внести неможливо оскільки на базі сервера буде розгорнуто додаткові мережеві карти.
Згідно з пунктом 5 розділу ІІІ тендерної документації, з метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, Учасник може запропонувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності технічних характеристик, тому всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом «або еквівалент». На вимогу додатку № 5 до тендерної документації Учасники заповнюють таблицю з інформацією про Товар, що пропонується учасником, у стовпчику 2 Учасники вказують найменування Товару, що пропонується Учасником з урахуванням Технічних вимог до предмета закупівлі.
Водночас інформуємо, що такий функціонал також присутній і в моделі серверa Lenovo ThinkSystem SR650 Server (посилання на сервер Lenovo: https://lenovopress.com/lp1050-thinksystem-sr650-server-xeon-sp-gen2)
Розгорнути всі запитання: 3 Згорнути запитання

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 04 лютого 2020 15:55
Коментар щодо відміни: Відміна торгів на закупівлю на підставі абзацу 2 частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» - відсутність подальшої потреби у закупівлі.

Актуальні тендери

До пошуку