Молоко та вершки
Очікувана вартість
88 400,00 UAH
UA-2019-12-09-003938-b a1b1fe0cf0c04c69824eb8d002f79772
Відкриті торги    Торги не відбулися    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
Код ЄДРПОУ: 26033132
Місцезнаходження замовника: 75700, Україна , Херсонська обл., Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
Контактна особа замовника: Алла Донська
+380505527115
skadovsk2001@gmail.com

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 09 грудня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 15 грудня 2019 09:00
Оскарження умов закупівлі: до 21 грудня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 25 грудня 2019 09:00
Початок аукціону: 26 грудня 2019 14:59
Очікувана вартість: 88 400,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 880,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
3000 літр
Молоко пастерізоване
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 15510000-6 — Молоко та вершки
44 кілограм
Молоко згущене
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 15510000-6 — Молоко та вершки

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

09 грудня 2019 20:38
Електронний цифровий підпис
09 грудня 2019 20:37
Проект договору.docx
09 грудня 2019 20:37
ТД_молоко.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-12-09-003938-b.b1
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: Приватне підприємство «Никольтрейд», Код ЄДРПОУ:42601065
Дата подання: 08 січня 2020 10:05
Вимога щодо неправомірного визначення переможця
Під час проведення Процедури закупівлі Замовник допустив порушення законодавства у сфері публічних закупівель, яке полягає у неправомірному та необґрунтованому прийнятті рішення про визначення переможцем та про намір укласти договір з наступним учасником, ФОП Вихор А.В.

Тендерна пропозиція ФОП Вихор А.В. не відповідає вимогам тендерної документації та має бути відхилена у порядку, визначеному Законом України «Про публічні закупівлі».
Невідповідність полягає у наступному.

Учасники повинні були надати у складі своїх тендерних пропозицій:
1. Згідно п.2 розділу V. ОЦІНКА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ – «для укладення договору про закупівлю учасники надають інформацію про свої контактні дані із зазначенням реквізитів (найменування, коду ЄДРПОУ, місцезнаходження, поштової адреси, телефону, електронної адреси; відомостей про особу, уповноважену на підписання договору про закупівлю (прізвище, ім’я, по-батькові, посада, контактний телефон), банківських реквізитів, які будуть використовуватися для розрахунків за договором про закупівлю)»
Згідно додатку 7 до документації замовником встановлена форма документа «ВІДОМОСТІ ПРО УЧАСНИКА» та відповідно до п.2 розділу V. ОЦІНКА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ зазначено що «не є формальними (несуттєвими) помилками, допущення яких учасниками в тендерних пропозиціях призведе до відхилення їх пропозицій: недотримання учасником вимог щодо форми та змісту подання документів тендерної пропозиції, … подання учасником у складі тендерної пропозиції документів із будь-якими відхиленнями від встановлених цією документацією форм (у разі наявності) та з неповним зазначенням необхідної інформації, …;»

У тендерної пропозиції ФОП Вихор А.В. надано документ «Відомості про учасника» якій не відповідає за своїм змістом та формою встановленої Замовником форми цього документу у Додатку 7 до тендерної документації, та при цьому не містіть всю передбачену замовником інформацію, а саме: відсутні відомості щодо електронної адреси/e-mail, інформація про засновників (учасників) підприємства, з обов’язковим визначенням інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера), та щодо відсоткової ставки системи оподаткування учасника. Згідно наведеної вимоги документації це не є формальними (несуттєвими) помилками та повинно було привести до відхилення пропозицій ФОП Вихор А.В.

2. Відповідно до п.2 розділу V. ОЦІНКА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ «усі копії документів, які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, завіряються Учасником та повинні містити найменування посади (за наявності), прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи, відмітку «Згідно з оригіналом» або «З оригіналом згідно» або подібну відмітку, а також ДАТУ ЗАСВІДЧЕННЯ». У цьому ж пункті зазначено що «не є формальними (несуттєвими) помилками, допущення яких учасниками в тендерних пропозиціях призведе до відхилення їх пропозицій: … подання скан-копій з копій документів без відповідної відмітки»

Всі надані копії у складі тендерної пропозиції ФОП Вихор А.В. не містять відповідної відмітки про ДАТУ ЗАСВІДЧЕННЯ копії документу. Тем самим учасником не виконана дана вимога документації, а тому його пропозиція не відповідає умовам документації.

3. Відповідно вимогам п.2 розділу V. ОЦІНКА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ «у випадку, коли цією тендерною документацією вимагається від учасників подання ними скан-копії певного документа – це означає, що учасник повинен надати всі сторінки документа, що вимагається, додатки до нього, документи, якими вносилися зміни до первісного документа, тощо.»

У складі тендерної пропозиції ФОП Вихор А.В. надано копію паспорта, яка містіть не всі сторінки, також надано копію лише частини договору найму (оренди) автотранспортного засобу з фізичною особою Палюх Ю.Б. яка містіть лише першу сторінку договору та у якої відсутня сторінка, яка містіть підписи сторін договору. Тем самим учасником не виконана дана вимога документації, а тому його пропозиція не відповідає умовам документації.

4. Відповідно Додатку 4 Учасники процедури закупівлі повинні надати « - у разі залучення автомобілів на договірних умовах надати копію договору про використання Т/з та території використання;»

ФОП Вихор А.В. надає у складі пропозиції договір найму (оренди) автотранспортного засобу з фізичною особою Палюх Ю.Б., який не є підприємцем відповідно до умов зазначеного договору. Відповідно до ст. 799 ЦК України договір найму транспортного засобу укладається у письмовій формі. Договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню. Ст. 220 ЦК України передбачено, що у разі недодержання сторонами вимоги закону про нотаріальне посвідчення договору такий договір є нікчемним. Нарешті, згідно частин 1, 4 ст. 216 ЦК України недійсний правочин не створює юридичних наслідків, крім тих, що пов'язані з його недійсністю. Правові наслідки недійсності нікчемного правочину, які встановлені законом, не можуть змінюватися за домовленістю сторін.
Оскільки вищевказаний договір нотаріально не посвідчений, то він є нікчемним та у учасника ФОП Вихор А.В. немає жодних законних підстав використовувати зазначений транспортних засіб у своєї господарської діяльності, інших підтверджень наявності транспортних засобів для постачання товару учасником ФОП Вихор А.В. не надано, а отже вона не відповідає кваліфікаційному критерію про наявність транспортних засобів для постачання товару. Тем самим учасником не виконана дана вимога документації, а тому його пропозиція не відповідає умовам документації.

5. Відповідно Додатку 4 Учасники процедури закупівлі повинні надати «- для кожного автомобіля, який має залучатися для виконання договору, надати копію технічного паспорту»

Надані документи на автомобіль який належить Палюх Ю.Б., ФОП Вихор А.В. не має жодних законних підстав використовувати зазначений транспортних засіб у своєї господарської діяльності, інших документів не надано. Тем самим учасником не виконана дана вимога документації, а тому його пропозиція не відповідає умовам документації.

6. Відповідно до п.2 розділу V. ОЦІНКА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ «протягом п’яти днів після завершення аукціону учасник, тендерна пропозиція якого за результатами аукціону має найнижчу ціну, повинен завантажити до електронної системи закупівель цінову пропозицію учасника за результатами аукціону за формою, наведеною у Додатку №6 до тендерної документації, разом із документами, які передбачені у ціновій пропозиції (у разі їх наявності) за ціною останньої пропозиції, поданої учасником під час аукціону, окрім випадку, коли цінова пропозиція учасника під час аукціону не змінилася. Така ж вимога щодо подання документів цінової пропозиції стосується кожного наступного учасника, пропозиція якого розглядатиметься після відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника, якщо така ситуація виникне;»

Цінова пропозиція учасника за результатами аукціону протягом зазначеного терміну до електронної системи закупівель не завантажена. Тем самим учасником не виконана дана вимога документації, а тому його пропозиція не відповідає умовам документації.

7. Відповідно до п.5 розділу ІІІ. ІНСТРУКЦІЯ З ПІДГОТОВКИ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ «переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, визначені у Додатку №2 до цієї тендерної документації.» та «Документи повинні бути завантажені учасником до електронної системи закупівель. Дата завантаження документів до електронної системи закупівель є визначальною»

Вищевказані документи учасником протягом зазначеного терміну до електронної системи закупівель не завантажено. Тем самим учасником не виконана дана вимога документації, а тому його пропозиція не відповідає умовам документації.

8. . Відповідно до п.1 розділу ІІІ. ІНСТРУКЦІЯ З ПІДГОТОВКИ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ «створення та подання тендерних пропозицій відбувається відповідно до статті 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»;» Згідно зазначеної статті 6 «Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.»

Тендерна документація ФОП Вихор А.В. не містіть накладеного електронного підпису. Тем самим учасником не виконана дана вимога документації, а тому його пропозиція не відповідає умовам документації.

Таким чином, за даних підстав отримана тендерна пропозиція ФОП Вихор А.В. не відповідає встановленим вимогам тендерної документації та підлягає відхиленню.

Замовник діючи упереджено, порушуючи принципи проведення процедури закупівлі, усвідомлюючи свої дії, завідомо неправомірно визначив переможцем тендерну пропозицію учасника ФОП Вихор А.В., ЯКА НЕ ВІДПОВІДАЄ УМОВАМ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.
Дане порушення може бути усунене Замовником шляхом скасування раніше прийнятого рішення.

Просимо прийняти законне та обґрунтоване рішення стосовно цієї процедури закупівлі. У разі ігнорування Замовником даного звернення та не приведення процедури закупівлі у відповідність до норм чинного законодавства, змушені будемо звернутись до уповноважених органів.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Очікується

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 26 грудня 2019 15:20

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Приватне підприємство «Никольтрейд» 53 312,76
UAH з ПДВ
53 312,76
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА" 73 878,00
UAH з ПДВ
73 878,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

24 грудня 2019 21:59
sign.p7s
24 грудня 2019 21:39
Уставні документи.pdf
24 грудня 2019 21:39
Проект договору.PDF
24 грудня 2019 21:39
Пропозиція молоко.PDF

Публічні документи

08 січня 2020 10:40
ДОВІДКА.pdf
23 грудня 2019 15:03
Установчі документи.pdf
23 грудня 2019 15:03
ТП Молоко та вершки.pdf
23 грудня 2019 15:03
ІТХ Молоко та вершки.pdf
23 грудня 2019 15:03
Довідки.pdf
23 грудня 2019 15:03
Аналогічні договора.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємство «Никольтрейд»
#42601065
Відхилено 53 312,76
UAH з ПДВ
29 грудня 2019 10:14
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
#2175011307
Рішення скасоване 73 878,00
UAH з ПДВ
11 січня 2020 17:09
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
#2175011307
Відхилено 73 878,00
UAH з ПДВ
11 січня 2020 17:13

Інформація про відміну

Дата відміни
11 січня 2020 17:13
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку