Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Додаткові роботи по об’єкту: «Реконструкція басейну Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області» (коригування)
Очікувана вартість
5 888 999,20 UAH
UA-2019-12-06-002616-c 3c319de74d4d43d09d025e86fa92a61f
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Олійник Галина Михайлівна

380326430079
380326421130
osvita-busk@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ВІДДІЛ ОСВІТИ БУСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 02144559
Вебсайт: http://busk.lvivedu.com/uk
Місцезнаходження: 80500, Україна , Львівська обл., Буськ, Петрушевича, 27
Контактна особа: Олійник Галина Михайлівна
380326430079,380326421130
osvita-busk@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю
Обґрунтування
У відповідності до преамбули Закону України «Про публічні закупівлі», що установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Згідно положень Закону закупівля товарів, робіт або послуг може здійснюватись шляхом застосування однієї з процедур, що визначені згідно ч.1 ст. 12 Закону. Згідно ч. 1 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно п.6 ч. 2 ст. 35 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована у разі необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору.
Для виконання робіт по об’єкту: «Реконструкція басейну Буської ДЮСШ м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області» Коригування. замовником було укладено договір підряду з ТОВ Пласт, яке станом на дату сьогодні продовжує виконувати роботи згідно вказаного об’єкту. Протоколом засідання робочої наради № 1 від 15.10.2019 року по об’єкту «Реконструкція басейну Буської ДЮСШ м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області» Коригування. встановлено, що в ході виконання робіт було виявлено необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту. Без здійснення додаткових будівельних робіт неможливе закінчення реконструкції та здача об’єкта в експлуатацію. Слід зазначити, що додаткові роботи пов’язані між собою у технологічному процесі, та виконуються у рамках одного зазначеного об’єкта. Такі роботи технічно та економічно пов’язані з первинним договором №85/11від 01 лиcтопада 2018 року між до Відділом освіти Буської районної державної адміністрації Львівської області та ТОВ Пласт.
Враховуючи це було прийнято рішення звернутися до проектувальника ФОП Данилевич Р.А. листом № 780-а вих від 15.10.2019 року щодо перерахунку ПКД по об’єкту: «Реконструкція басейну Буської ДЮСШ м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області» Коригування. У зв’язку із зазначеним вище, проектувальником ФОП Данилевич Р.А. було здійснено корегування проекту, за результатами чого було проведено експертизу проектної документації ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області. Крім цього, заміна підрядника передбачає тимчасове зупинення виконання робіт, а за умови початку холодної пори року це може призвести до пошкодження, псування, погіршення якісних та технічних показників окремих елементів, що в свою чергу може призвести до надлишкового витрачання коштів для відновлення таких якісних та технічних показників. Залучення до виконання підрядника, який вже виконував роботи з будівництва вказаного об’єкту, надасть можливість забезпечити сумісність нових робіт з тими, що виконувалися цим підрядником, а при закінченні робіт забезпечить належним чином усі випробувальні роботи та передачу об’єкта в експлуатацію в цілому. Отже, буде забезпечена сумісність інженерних, технічних та конструктивних рішень для експлуатації інженерної споруди. В цілому роботи, що виконуються технічно та економічно пов’язані із закінченням робіт, відповідальність за якісне виконання яких несе Підрядник. У відповідності до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25.11.2016 року №3302-01/38216-06 у разі коли замовником було укладено договір на виконання робіт у ході виконання яких виникла необхідність у додатковій закупівлі (проведення додаткових будівельних робіт, що не були включені у початковий проект), вартість якої перевищує межі, встановлені частиною першою ст. 2 Закону, замовник може здійснити закупівлю таких робіт шляхом застосування переговорної процедури закупівлі за наявності підтверджених обставин та умов, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 35 Закону.
Отже, за наявності експертного звіту № 14-1820-19 від 11 листопада 2019 року щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Реконструкція басейну Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області» (коригування), та необхідності виконання додаткових робіт, які стали необхідними для виконання проекту в цілому вже в ході виконання основних робіт, а також з урахуванням тієї обставини, що очікувана вартість додаткових робіт становить 5888999.20 (п’ять мільйонів вісімсот вісімдесят вісім тисяч дев’ястот дев’яносто дев’ять гривень, двадцять копійок), що не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору (з урахуванням всіх змін та доповнень) – 11 915 533.00 (одинадцять мільйонів дев’ятсот п’ятнадцять тисяч п’ятсот тридцять три гривні 00 коп.), а так само за умови, що договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт прийнято рішення для закупівлі зазначених додаткових будівельних робіт застосувати переговорну процедуру закупівлі з підстав, визначених згідно п. 6 ч. 2 ст. 35 Закону.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 06 грудня 2019
Оскарження наміру укласти договір: 17 грудня 2019 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Додаткові роботи по об’єкту: «Реконструкція басейну Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області» (коригування)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 80500, Україна, Львівська область, Буськ, вул. Київська, 15
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Розрахунки проводяться тільки за фактично виконані роботи протягом до 30-ти календарних днів після підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, шляхом проміжних платежів, та тільки в межах бюджетних призначень та при умові поступлення коштів на рахунок Замовника по даному об'єкту. Кінцеві розрахунки здійснюються у двотижневий термін після виконання і приймання всіх передбачених договором (контрактом) робіт та реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видачі сертифіката, в тому числі щодо пускових комплексів та черг, згідно належно оформлених актів виконання робіт (Форма КБ-2в), довідок (Форма КБ-3) та рахунків на оплату. Пiсляоплата 30 Календарні 100

Тендерна документація

06 грудня 2019 18:48
Електронний підпис

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТзОВ "ПЛАСТ"
#20811539
Переможець 5 888 999,20
UAH з ПДВ
06 грудня 2019 19:00
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ТзОВ "ПЛАСТ" #20811539

№ рішення у справі

63/34-р/к

Дата рішення у справі

20.12.2018

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Львівського ТВ

№ рішення у справі

63/87-р/к

Дата рішення у справі

21.11.2019

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Львівського ТВ

Документи

06 грудня 2019 18:57
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 06 грудня 2019 19:00

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТзОВ "ПЛАСТ"
#20811539
5 888 999,20
UAH з ПДВ
Документи

Документи

06 грудня 2019 18:57
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
17 грудня 2019 16:29
Договір Пласт переговорна.pdf укладений
17 грудня 2019 16:28
Електронний підпис зміни до договору
09 квітня 2020 15:16
Додаткова 2 Басейн.pdf зміни до договору
09 квітня 2020 15:14
Електронний підпис зміни до договору
26 грудня 2019 15:11
Додаткова 3 Пласт.pdf зміни до договору
26 грудня 2019 15:08
Електронний підпис зміни до договору
26 грудня 2019 10:44
Додаткова 2 Пласт.pdf зміни до договору
26 грудня 2019 10:43
Електронний підпис зміни до договору
19 грудня 2019 11:48
Додаткова Пласт.pdf зміни до договору
19 грудня 2019 11:47

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
19 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
19 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 1
Номер договору про закупівлю: 100/12
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
26 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
26 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 2
Номер договору про закупівлю: 100/12
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
26 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
26 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 3
Номер договору про закупівлю: 100/12
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
09 квітня 2020
Дата публікації змін до договору:
09 квітня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Зміна ціни за одиницю товару
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Фінансування робіт на 2020 рік
Номер договору про закупівлю: 100/12
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 5 888 999,20
UAH (в тому числі ПДВ 981 499,80 UAH)