ДК 021:2015 (30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) Персональні комп’ютери (системний блок, монітор, клавіатура, миша); портативні комп’ютери (ноутбуки).
Очікувана вартість
470 000,00 UAH
UA-2019-11-27-004351-b 02d291af7c98477daafa34fabe10b44a
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Державна установа "Всеукраїнський молодіжний центр"
Код ЄДРПОУ: 42948109
Місцезнаходження замовника: 01001, Україна , місто Київ обл., Київ, Еспланадна, 17
Контактна особа замовника: Утюк Євгенія
380634089802
auyouthcenter@gmail.com

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 27 листопада 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 02 грудня 2019 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 08 грудня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 12 грудня 2019 18:00
Очікувана вартість: 470 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 700,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


ДК 021:2015 (30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) Персональні комп’ютери (системний блок, монітор, клавіатура, миша); портативні комп’ютери (ноутбуки).
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
30 штуки
ДК 021:2015 (30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) Персональні комп’ютери (системний блок, монітор, клавіатура, миша); портативні комп’ютери (ноутбуки).
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01001, Україна, місто Київ, Київ, Еспланадна, 17
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 26 грудня 2019
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки між сторонами здійснюються в національній валюті. Вид розрахунків – безготівковий, форма розрахунків – платіжне доручення. Підставою платежу є підписана Сторонами Видаткова накладна. Замовник здійснює оплату поставленого Товару на підставі накладної протягом 10 робочих днів з дня надходження на розрахунковий рахунок Замовника цільових бюджетних коштів. Пiсляоплата 10 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

27 листопада 2019 17:31
Електронний цифровий підпис
27 листопада 2019 17:29
Тендерна документація машини для обробки даних.pdf

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 28 листопада 2019 10:29
Дата відповіді: 28 листопада 2019 11:47
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1. П.6 Інструкція з підготовки тендерної пропозиції , Технічне завдання містять інформацію щодо
Торгових марок або моделей які відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації: «Інформація про відповідність тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі надаються у вигляді заповненої "Довідки про необхідні фактичні технічні характеристики" (Форма №1 Додатку №1 до ТД), у якій Учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції по кожній позиції технічних вимог.» ; «Запропонований товар обов’язково повинен відповідати (або бути не гірше) усім наведеним у технічній специфікації (таблиця 1) вимогам та характеристикам.
Учасник повинен підтвердити відповідність запропонованого ним товару вказаним технічним вимогам щодо даного предмету закупівлі шляхом заповнення аналогічних таблиць у повному обсязі.
У разі якщо пропонується еквівалент\аналог товару він повинен бути не гіршим за технічні та якісні характеристики, які вимагаються замовником. В такому разі учасник у складі пропозиції надає документ (порівняльну таблицю) з детальними технічними характеристиками запропонованого еквіваленту\аналогу та розрахунок вартості післягарантійного обслуговування і ремонту (вартість окремих компонентів, можливість заміни, наявність (кількість) прямих постачальників та (або) виробників в Україні, тощо), що підтверджує доцільність та можливість його застосування.»
2. Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна (питома вага критерію 100 відсотків). Ціна, запропонована учасником у тендерній пропозиції, повинна враховувати всі витрати учасника, у тому числі прямі витрати, накладні витрати, усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені, витрати на страхування, витрати пов’язані з отриманням необхідних дозволів та ліцензій тощо..
Ціна Пропозиції від фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ оцінюватимуться розглядатиметься як остаточна .
Документація
Дата подання: 29 листопада 2019 13:08
Дата відповіді: 29 листопада 2019 16:18
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: П.6 Інструкція з підготовки тендерної пропозиції , Технічне завдання містять інформацію щодо Торгових марок або моделей які відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації: «Інформація про відповідність тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі надаються у вигляді заповненої "Довідки про необхідні фактичні технічні характеристики" (Форма №1 Додатку №1 до ТД), у якій Учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції по кожній позиції технічних вимог.» ; «Запропонований товар обов’язково повинен відповідати (або бути не гірше) усім наведеним у технічній специфікації (таблиця 1) вимогам та характеристикам. Учасник повинен підтвердити відповідність запропонованого ним товару вказаним технічним вимогам щодо даного предмету закупівлі шляхом заповнення аналогічних таблиць у повному обсязі. У разі якщо пропонується еквівалент\аналог товару він повинен бути не гіршим за технічні та якісні характеристики, які вимагаються замовником. В такому разі учасник у складі пропозиції надає документ (порівняльну таблицю) з детальними технічними характеристиками запропонованого еквіваленту\аналогу та розрахунок вартості післягарантійного обслуговування і ремонту (вартість окремих компонентів, можливість заміни, наявність (кількість) прямих постачальників та (або) виробників в Україні, тощо), що підтверджує доцільність та можливість його застосування.»

Інформація про відміну

Дата відміни
12 грудня 2019 18:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку