Каналопромивна машина «Шторм» або еквівалент
Очікувана вартість
320 000,00 UAH
UA-2019-11-08-003443-b 7807be40374e4201a619142c26b2b658
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Перещепинська міська рада
Код ЄДРПОУ: 04338463
Місцезнаходження: 51220, Україна , Дніпропетровська обл., Новомосковський район, місто Перещепине, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 43
Контактна особа: Наталія Іванівна Руденко
+380569391409
bvvibor@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 08 листопада 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 16 листопада 2019 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 22 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 26 листопада 2019 00:00
Початок аукціону: 26 листопада 2019 15:09
Очікувана вартість: 320 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 3 200,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:42990000-2: Машини спеціального призначення різні


Вся інформація про технічні, кількісні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначена в тендерній документації. Джерело фінансування закупівлі - Державний бюджет України.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 одиниця
Каналопромивна машина «Шторм» або еквівалент
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 51220, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський район, місто Перещепине, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 43
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Джерело фінансування закупівлі - Державний бюджет України. Умови оплати, вказані тут є орієнтовними. Розмір оплати встановлюється у розмірі 100 % від фактично поставленого товару. Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

08 листопада 2019 21:13
Електронний цифровий підпис
08 листопада 2019 20:59
ПД_машина_ПЕРЕЩЕПИНСЬКА_МІСЬКА_РАДА.doc
08 листопада 2019 20:59
ТД_машина_ПЕРЕЩЕПИНСЬКА_МІСЬКА_РАДА.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-11-08-003443-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСТ-МАСТЕР", Код ЄДРПОУ:24100025
Дата подання: 05 грудня 2019 16:48
Вимога на розгляд рішення Замовника щодо підписання договору з "ООО "Профтехника"
Доброго дня! Відповідно до вимог Замовника, викладених у Необхідних умовах до закупівлі, UA-2019-11-08-003443-b "Каналопромивна машина «Шторм» або еквівалент" вказується обов'язковим в комплектації каналопромивної машини "шланг високого тиску 60м." ТОВ "Профтехніка" надала Паспорт PROFI 4 який є невід'ємною частиною поставки та комплектації,що є в тендерній документації вимогою Замовником для підтвердження технічних характеристик та КОМПЛЕКТАЦІЇ поставки каналопромивної машини. ТОВ "Профтехніка" вказує в Паспорті PROFI 4 "КОМПЛЕКТАЦІЮ" поставки каналопромивної машини Замовнику, де відсутня кількість "Шланг високого тиску 60м.", що означає його відсутність в поставкі. Також в "ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ЩОДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ" Додаток 1 до тендерної документації Замовник вимагає: п. 2.1. Запропонований Учасником у складі пропозиції товар повинен бути новим, технічно справним, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживані, відповідати вимогам технічних регламентів тощо.ТОВ "Профтехніка" не надає підтвердження або довідку, що апарат PROFI 4 відповідає цим вимогам. В "ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ЩОДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ" Додаток 1 до тендерної документації Замовник вимагає: 3. Технічні характеристики, передбачені вищенаведеною таблицею, є МІНІМАЛЬНИМИ. Учасник має право за власним вибором пропонувати на торги товар із ЗАЗНАЧЕНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ або ВИЩОЇ якості. ТОВ "Профтехніка" пропонує апарат PROFI 4 з Фактичним робочим тиском 170 бар, що суперечить заявленому Замовником 200 бар, та його вимогами в п.3 Додатку 1. Згідно вищевиложеного, Замовник не може оголосити переможцем або підписати договір про закупівлю з ТОВ "Профтехніка", тому як комплектація каналопромивної машини не відповідає вимогам Замовника, не надані підтвердження, згідно вимогам документації тендерної закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 грудня 2019 13:28
Вітаємо! Шановний Учаснику! У відповідь на Ваше звернення тендерний комітет Замовника надає наступну інформацію:
Відповідно до ч. 3 ст. 30 Закону, у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Також, відповідно до абзацу другого ч. 1 ст. 32 Закону, учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.
Стосовно Вашого звернення, повідомляємо наступне, строки на його розгляд не визначені Законом, крім того звертаємо Вашу увагу, що дана вимога не стосується недостатньої аргументації відхилення Вашої тендерної пропозиції, а так само не стосується інформації щодо зазначення переваг пропозиції учасника, якого визнано переможцем торгів.
В той же час тендерним комітетом Замовника було уважно розглянуто Ваше звернення та прийнято рішення надати відповідь на Ваше звернення.
В паспорті (який взагалі не вимагався у складі документів тендерної пропозиції) на каналопромивну машину Profi 4, в розділі «Комплектація» зазначено «Шланг високого тиску 60м.», але відсутня кількість. Зазначене є технічною помилкою і не впливає на зміст тендерної пропозиції.
Крім того, в паспорті на апарат Profi 4 вказано, що з обов'язковим урахуванням законодавчих вимог та вимог нормативно-технічної документації (ГОСТ, ДСТУ, ТУ або інших нормативних документів) технічні характеристики апарату можуть бути змінені відповідно технічного завдання та/або вимог замовника.
Відповідно до п. 1.1 тендерної документації тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну тендерної пропозиції та завантаження файлів, зокрема з інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, в тому числі відповідні технічні вимоги, оформлені згідно Додатку 1 до цієї тендерної документації;
Відповідно п.1 Додатку 1 - для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати відповідну технічну специфікацію за формою, що наведена у Додатку (Учасник торгів має заповнити колонку «Пропозиція учасника» і вказати технічні характеристики запропонованих ним для закупівлі товарів). Технічна специфікація, що подається учасником у складі тендерної пропозиції обов’язково має містити зображення запропонованого товару.
ТОВ «Профтехніка», надано інформацію про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, в тому числі відповідні технічні вимоги, оформлені згідно Додатку 1.
В довідці зазначено, що в комплектацію Profi 4 апарату високого тиску без підігріву води з каналопромивним та очисним устаткуванням буде входити шланг високого тиску 60 м та інші комплектуючі згідно вимог замовника, а також зазначено технічні характеристики апарату.
У п. 2 Додатку 1 також зазначено загальні вимоги до предмету закупівлі, проте, тендерною документацією не передбачено будь-яких додаткових документів на підтвердження зазначених вимог.
Щодо начебто не відповідності апарату технічним вимогам, хочемо зазначити, що у технічній специфікації зазначено вимогу «фактичний робочий тиск не більше 200 бар» ТОВ «Профтехніка» запропоновано апарат з робочим тиском 170 бар (170 менше ніж 200). Крім того в технічних вимогах Замовника зазначено «потік води не менше 2460 л/год», ТОВ «Профтехніка» запропоновано – потік води 43 л/хв (2580 л/год), що є кращим показником технічних харакетристик. Враховуючи вищезазначене Ваше звернення не підлягає задоволенню.
Додатково повідомляємо, що з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Порядок оскарження процедур закупівель зазначений у статті 18 Закону. Так, відповідно до абзацу другого частини 2 статті 18 скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю. Дякуємо за звернення!

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 26 листопада 2019 15:30

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСТ-МАСТЕР" 305 000,00
UAH з ПДВ
269 990,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Профтехніка" 306 000,00
UAH з ПДВ
270 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

22 листопада 2019 18:08
sign.p7s
22 листопада 2019 18:07
sign.p7s
22 листопада 2019 17:46
ТУ У-1ст-подовжені.PDF
22 листопада 2019 17:46
Товар новий.PDF
22 листопада 2019 17:46
Статут ТОВ АСТ-Мастер.PDF
22 листопада 2019 17:46
Сертифікація.PDF
22 листопада 2019 17:46
Серифікація Шторм.PDF
22 листопада 2019 17:46
Свідоцтво про реєстр.под..PDF
22 листопада 2019 17:46
Свид_ПДВ_коп_вр.pdf
22 листопада 2019 17:46
Реквізити АСТ-Мастер.PDF
22 листопада 2019 17:46
Протокол №4.PDF
22 листопада 2019 17:46
Наявність сервісу.PDF
22 листопада 2019 17:46
Наказ.PDF
22 листопада 2019 17:46
Копія висновка експертизи.PDF
22 листопада 2019 17:46
Копія висновка ДСЕЕ.PDF
22 листопада 2019 17:46
Доручення ДП05_170518ЕИ.PDF
22 листопада 2019 17:46
Договір №ДП22_190717ЕИ.PDF
22 листопада 2019 17:46
Договір №ДП13_200718ЕИ.PDF
22 листопада 2019 17:46
Договір №18-0519.PDF
22 листопада 2019 17:46
Договір поставки.PDF
22 листопада 2019 17:45
Договір ДП05_170518ЕИ.PDF
22 листопада 2019 17:45
Довідка корупція фізособа.zip
22 листопада 2019 17:45
Довідка ЄДРПО.PDF
22 листопада 2019 17:45
Довідка 12 частина 2 стат62.PDF
22 листопада 2019 17:45
Витяг з реєстру.PDF
22 листопада 2019 17:45
Виробник.PDF
22 листопада 2019 17:45
Видаткова_13_200718ЕИ.PDF
22 листопада 2019 17:45
Видаткова ДП05_170518ЕИ.PDF
22 листопада 2019 17:45
Видаткова Дог№18-0519.PDF
22 листопада 2019 17:45
Видаткова _ДП22_190717ЕИ.PDF

Публічні документи

04 грудня 2019 13:21
Довідка налогова.pdf
04 грудня 2019 13:21
Довідка МВС_ел.zip
04 грудня 2019 13:21
Довідка МВС.pdf
25 листопада 2019 17:31
sign.p7s
25 листопада 2019 16:36
СТАТУТ_ТОВ.pdf
25 листопада 2019 16:36
ПРОФИ АВТ ВИСНОВОК СЕС.pdf
25 листопада 2019 16:36
Паспорт PROFI 4.pdf
25 листопада 2019 16:36
ОПИС_ТОВ.pdf
25 листопада 2019 16:36
Лист про санкції .pdf
25 листопада 2019 16:36
Довідка дотрим.еколог. норм.pdf
25 листопада 2019 16:36
Гарантійне обслуговування.pdf
25 листопада 2019 16:36
БАЛАНС 2017-2018 ТОВ.pdf
25 листопада 2019 16:36
6.1.2 Технічні вимоги.pdf
25 листопада 2019 16:36
6.1.1 Технічна специфікація.pdf
25 листопада 2019 16:36
1.3 ПАСПОРТ ПРОЦЕНКО А.В..pdf
25 листопада 2019 16:36
1.3 Згода на оброб. пес. даних.pdf
25 листопада 2019 16:36
1.3 ВИТЯГ ПРОПИСКА.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСТ-МАСТЕР"
#24100025
Відхилено 269 990,00
UAH з ПДВ
02 грудня 2019 16:09
ТОВ "Профтехніка"
#39200792
Переможець 270 000,00
UAH з ПДВ
02 грудня 2019 16:15

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 02 грудня 2019 16:15

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Профтехніка"
#39200792
270 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
16 грудня 2019 16:20
Договір 16-12.pdf укладений
16 грудня 2019 16:17
sign.p7s зміни до договору
02 січня 2020 11:20

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 16 грудня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 270 000,00
UAH (в тому числі ПДВ 45 000,00 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку