Транспортний засіб - Колісний багатофункціональний екскаватор - навантажувач ( з додатковим навісним обладнанням)
Очікувана вартість
3 639 000,00 UAH
UA-2019-11-04-000692-b 61a2efddbcb946abb140b726ae162d15
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Новоолександрівська сільська рада Запорізької області
Код ЄДРПОУ: 04352842
Місцезнаходження: 70433, Україна , Запорізька обл., с Новоолександрівка, вул Центральна, 60
Контактна особа: Корнієнко Олександр Юрійович
+380612879123
n.aleksandrovkazrzo@i.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 04 листопада 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 10 листопада 2019 23:59
Оскарження умов закупівлі: до 16 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 листопада 2019 23:59
Початок аукціону: 21 листопада 2019 12:25
Очікувана вартість: 3 639 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 18 195,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 од
Транспортний засіб - Колісний багатофункціональний екскаватор - навантажувач ( з додатковим навісним обладнанням)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 70433, Україна, Запорізька область, село Новоолександрівка, вул. Центральна,60
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 грудня 2019
ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки проводяться шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, зазначений у Договорі, на підставі оформленої належним чином видаткової накладної, підписаної уповноваженими представниками обох сторін, після отримання Замовником бюджетних призначень на підставі ст.ст. 48, 49 Бюджетного кодексу України протягом 7 банківських днів з дня отримання бюджетних призначень на предмет даного Договору на свій реєстраційний рахунок. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 7 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування предмету даного Договору на свій реєстраційний рахунок. За наявності відповідного бюджетного призначення у Замовника виникають зобов’язання за Договором. Пiсляоплата 7 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

04 листопада 2019 12:10
Електронний цифровий підпис
04 листопада 2019 12:05
Тендерна документація_екскаватор_на публікацію (1).docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-11-04-000692-b.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ТВП ПРОМТЕХСЕРВІС", Код ЄДРПОУ:41227462
Дата подання: 05 листопада 2019 16:53
внесення змін до технічного завдання
Доброго дня шановна тендерна комісія. Серед принципів здійснення державних закупівель є недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій. Згідно з ч.2 ст.22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Просимо Вас розглянути можливість зміни вимог Додатку 3 тендерної документації. З метою запобігання виникнення можливих непорозумінь під час проведення конкурсних торгів та їх оцінки, а також можливого перевитрачання бюджетних коштів, просимо внести зміни в Додаток 3, в частині: II.Технічні положення (вимоги), а саме: 1. «Суцільний стандартний паливний бак без використання додаткових ємностей об’ємом – не менше 160 л.» змінити на «Суцільний стандартний паливний бак без використання додаткових ємностей об’ємом – не менше 140 л» 2. «Номінальна місткість ковша навантажувача – не менше 1,3 куб. метр.» змінити на «Номінальна місткість ковша навантажувача – не менше 1,2 куб. метр.» 3.«Максимальна глибина копання екскаватора без використання пристрою для швидкої заміни навісного обладнання не менше 5880 мм.» змінити на «Максимальна глибина копання екскаватора без використання пристрою для швидкої заміни навісного обладнання не менше 5810 мм.» 4. «Ківш екскаваторного обладнання шириною 750-850 мм, об’ємом не менше 0,23 м.куб.» змінити на «Ківш екскаваторного обладнання шириною 610-850 мм, об’ємом не менше 0,17 м.куб.» 5. «Тиск в гідравлічній системі не менше 250 Бар.» змінити на «Тиск в гідравлічній системі не менше 240 Бар.»
Ми можемо та хочемо запропонувати якісну техніку за конкурентною ціною. Зміна декількох показників дозволять нам, потенційним учасникам, прийняти участь в закупівлі, та не будуть суперечить частині третій статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та частині 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі». Дякуємо.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 листопада 2019 16:43
Шановний Учасник ! У додатку № 3 до тендерної документації міститься інформація щодо вимог Замовника стосовно технічних, якісних та інших характеристик до предмета закупівлі, які викладено відповідно до вимог ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», яка вимагає розмістити у тендерній документації інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію ( у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити : детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологією, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обгрунтованним , а специфікація повинна містити вираз ,, або еквівалент,,». Технічні вимоги, що встановлено Замовником змінюватися не будуть.
Номер вимоги: UA-2019-11-04-000692-b.b2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "АЛЕАНДА", Код ЄДРПОУ:38701862
Дата подання: 05 листопада 2019 17:18
Вимога на внесення змін в технічні характеристики
Шановні Голова та члени тендерного комітету, вивчивши тендерну документацію на закупівлю (ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-04-000692-b) ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка Транспортний засіб - Колісний багатофункціональний екскаватор - навантажувач (з додатковим навісним обладнанням), ми маємо намір прийняти участь у даній закупівлі.
Також вважаємо, що Тендерна Документація містить вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації потенційних учасників даної закупівлі, а також суперечать чинному законодавству України в сфері публічних закупівель.
Ми маємо можливість запропонувати Вам екскаватор-навантажувач, іноземного виробництва (не країни агресора), за конкурентною ціною, який відповідає Вашим вимогам, багатьма показниками є сучаснішим, кращим та вищої якості, проте присутні деякі незначні розбіжності, у зв`язку з чим необхідно внести наступні зміни, які покращать характеристики продуктивності екскаватора, не спричинять погіршення його технічних та експлуатаційних характеристик, та дадуть іншим Учасникам змогу прийняти участь у даній закупівлі, виклавши їх у наступній редакції:
1. Повна експлуатаційна маса 8500 - 9100 кг. змінити на «Повна експлуатаційна маса 8500 - 9550 кг.»
2. Суцільний стандартний паливний бак без використання додаткових ємностей об’ємом – не менше 160 л. змінити на «Суцільний стандартний паливний бак без використання додаткових ємностей об’ємом – не менше 140 л»
Додатково повідомляємо, що показники екскаватора, який ми маємо намір пропонувати в даній закупівлі, є кращими від замовленого Замовником, а дана зміна дасть змогу розширити коло учасників. У разі відмови викладення змін, будемо змушені звернутися до Антимонопольного Комітету України зі скаргою в порядку та строки, визначені чинним законодавством України.


Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 листопада 2019 16:45
Шановний Учасник ! У додатку № 3 до тендерної документації міститься інформація щодо вимог Замовника стосовно технічних, якісних та інших характеристик до предмета закупівлі, які викладено відповідно до вимог ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», яка вимагає розмістити у тендерній документації інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію ( у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити : детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологією, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обгрунтованним , а специфікація повинна містити вираз ,, або еквівалент,,». Технічні вимоги, що встановлено Замовником змінюватися не будуть.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 21 листопада 2019 12:46

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Констракшн Машинері" 3 624 000,00
UAH з ПДВ
3 624 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "РЕМТЕХМОРПОРТ" 3 636 000,00
UAH з ПДВ
3 636 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

26 листопада 2019 13:27
sign.p7s
26 листопада 2019 13:27
public_doc.pdf
26 листопада 2019 13:27
public_doc.p7s
26 листопада 2019 13:27
Dovidka_19316413640610724694.pdf.p7s
26 листопада 2019 13:27
Dovidka_19316413640610724694.pdf
18 листопада 2019 14:18
sign.p7s
18 листопада 2019 14:17
10_Інші документи.pdf
18 листопада 2019 14:17
8_Відомості про учасника.pdf
18 листопада 2019 14:17
5_Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

19 листопада 2019 14:00
sign.p7s
19 листопада 2019 13:59
Технічні характеристики.pdf
19 листопада 2019 13:59
Тендерна пропозиція.pdf
19 листопада 2019 13:59
Лист-згода.pdf
19 листопада 2019 13:59
Лист-відгук від ЧМТП.pdf
19 листопада 2019 13:59
Копія фінансового звіту.pdf
19 листопада 2019 13:59
Копія Статуту та Опису змін.pdf
19 листопада 2019 13:59
Копія листа від виробника.pdf
19 листопада 2019 13:59
Копія Витягу.pdf
19 листопада 2019 13:59
Копія Витягу на ПДВ.pdf
19 листопада 2019 13:59
Копія брошури.pdf
19 листопада 2019 13:59
Довідка щодо ч.2 ст. 17.pdf
19 листопада 2019 13:59
Довідка щодо п.3 ч. 1 ст. 17.pdf
19 листопада 2019 13:59
Довідка про обладнання.pdf
19 листопада 2019 13:59
Довідка про банкрутство.pdf
19 листопада 2019 13:59
Відомості про учасника.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Констракшн Машинері"
#32828388
Переможець 3 624 000,00
UAH з ПДВ
25 листопада 2019 15:57

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 25 листопада 2019 15:57

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Констракшн Машинері"
#32828388
3 624 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
11 грудня 2019 16:39
Банківська гарантія укладений
11 грудня 2019 16:36
Специфікація укладений
11 грудня 2019 16:36
Договір укладений
11 грудня 2019 16:36
Договір укладений
11 грудня 2019 16:36
Договір укладений
11 грудня 2019 16:36
Договір укладений
11 грудня 2019 16:36
Договір укладений
11 грудня 2019 16:36
Договір укладений
11 грудня 2019 16:36
sign.p7s зміни до договору
02 січня 2020 12:32

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 11 грудня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 3 624 000,00
UAH (в тому числі ПДВ 604 000,00 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку