Будівництво зовнішніх мереж каналізації до в/м №51 м. Луцьк
Очікувана вартість
9 595 707,00 UAH
UA-2019-10-29-001570-b 3dc18ad406224da88fcfb69f6f8b3aa3
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Квартирно - експлуатаційний відділ м. Володимир - Волинський
Код ЄДРПОУ: 07516184
Вебсайт: http://kevvol.dyndns.org
Місцезнаходження: 44701, Україна , Волинська обл., Володимир - Волинський, Академіка Глушкова 1
Контактна особа: Ліскова Юлія Юріївна
+380334233333
kev.volvol@gmail.com
Категорія: Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 09 листопада 2019 13:58
Оскарження умов закупівлі: до 15 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 19 листопада 2019 13:58
Початок аукціону: 20 листопада 2019 11:38
Очікувана вартість: 9 595 707,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 47 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 95 957,07 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Будівництво зовнішніх мереж каналізації до в/м №51 м. Луцьк
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Привокзальна,14
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 травня 2020
ДК 021:2015: 45231000-5 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт після надання Акту виконаних робіт №КБ-2в Пiсляоплата 10 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Довідка п.9.2
Дата подання: 04 листопада 2019 16:05
Дата відповіді: 04 листопада 2019 16:22
Доброго дня. В п.9.2 вимагається довідка довільної форми, видану Замовником, про те, що Учасник не має негативного досвіду співпраці з замовником – Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням. Замовником даної закупівлі виступає Квартирно - експлуатаційний відділ м. Володимир - Волинський. Це описка? Якщо ні, до кого все таки звертатися щоб отримати цю довідку - ЗТКЕУ чи КЕВ м. Володимир Волинський. Яка процедура отримання такої довідки? Що учаснику треба для цього зробити?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Добрий день. Це описка. Нам така довідка не потрібна.
Щодо надання роз'яснення по Додатку 1 п.3
Дата подання: 06 листопада 2019 09:17
Дата відповіді: 07 листопада 2019 17:37
Добрий день! Ознайомившись з Тендерною документацією, звернули увагу на дискримінаційні вимоги, встановлені Замовником. Зокрема у Додатоку 1 до тендерної документації в пункті 3. «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, інформаційна довідка про виконання аналогічного(их) договору(ів) відповідно до запропонованої форми Таблиця «г», «У таблицю вноситься інформація про досвід виконання аналогічного договору щодо виконання робіт з будівництва (реконструкції) об’єктів, незалежно від форми власності та джерел фінансування, який виконаний (виконується) у 2016, та/або 2017, та/або 2018 роках та/або 2019 роках або частково виконаний за умови що при цьому вартість виконаних робіт учасником на об’єкті має становити не менше ніж 8,0 млн. грн.». Статтею 3 Закону «Про публічні закупівлі» визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону «Про публічні закупівлі» Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Положеннями якого Закону керувався Замовник, прописуючи такі вимоги в ТД. Адже, ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» містить чіткий перелік кваліфікаційних критеріїв, що встановлюються Замовником, в том числі, зокрема: наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель розглядала аналогічні питання та винесла позитивне рішення щодо висунутих вище питань, розглянувши скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "СТСГЕНПІДРЯД" від 29.08.2018 № UA-2018-08-17-000641-b.c2 (Рішення № 9621-р/пк-пз від 18.09.2018 р.) Замовник ставить вимоги в пп.3.3. «Фотокопії об’єктів будівництва (реконструкції) будівель (споруд) чи їх частини, що засвідчують факт виконання робіт (ззовні та всередині приміщення на період початку та завершення виконання робіт)». Дана вимога не стосується предмета закупівлі так, як це не об’єкт будівництва (реконструкції) будівель (споруд) чи їх частини. Просимо надати чітку та обґрунтовану відповідь, з посиланням на норми чинного законодавства та внести зміни в Тендерну документацію.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Мінекономрозвитку зазначає, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону. Частиною другою статті 16 Закону передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон не містить визначення терміну “аналогічний договір”. Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону. Ураховуючи викладене, замовник в тендерній документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Необхідні зміни щодо вартості виконаних робіт та фотокопій будуть внесені.
Щодо надання роз'яснення по розділу II п.2
Дата подання: 06 листопада 2019 11:36
Дата відповіді: 08 листопада 2019 09:18
Добрий день! Ознайомившись з Тендерною документацією, звернули увагу на дискримінаційні вимоги, встановлені Замовником. Замовник ставить вимоги в розділі II п.2 «Банківська гарантія повинна бути видана банківськими установами з державною часткою власності або тих що належать до іноземних банківських груп (з іноземною часткою власності). «Грошове або інше забезпечення (покриття) гарантії повинно бути підтверджено оригіналом довідки (листа, тощо), виданої банком-гарантом» Статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Просимо надати чітку та обґрунтовану відповідь, з посиланням на норми чинного законодавства та внести зміни в Тендерну документацію.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Банківська гарантія повинна забезпечити перед замовником виконання зобов’язань учасника торгів, що виникли за поданою тендерною пропозицією. Тобто, банк гарантує оплату коштів замовникові, якщо учасник порушить одну або декілька умов, передбачених тендерною документацією та такою банківською гарантією. Вимога до банку — резидента України лише одна, діяльність якого не припинена. Кожній із країн притаманний певний ступінь ризику економічних змін у короткостроковій перспективі. Інакше кажучи, ймовірність виконати зобов’язання за наданою гарантією. З огляду на вищенаведене, тендерним комітетом не порушено вимоги до визначення гарантій.
Просимо додати Ситуаційний план
Дата подання: 07 листопада 2019 13:36
Дата відповіді: 08 листопада 2019 13:17
Доброго дня. Просимо Замовника додати до Тендерної документації Ситуаційний план прокладання зовнішніх мереж каналізації в в/м 51 м. Луьцк
Відповідь: зміни до ТД будуть внесені
відсутні витрати на водовідведення на термін будівельно-монтажних робіт
Дата подання: 07 листопада 2019 13:41
Дата відповіді: 08 листопада 2019 14:34
Доброго дня. Просимо Замовника надати пояснення стосовно наступного запитання. В технічному завданні Тендерної документації передбачені витрати на водовідвід тільки на розробку мокрого грунту, чому в тенхінчому завдані відсутні витрати на забезпеченя водовідвіду та термін виконання будівельно-монтажних робіт?
Відповідь: Усі додаткові роботи, які будуть виконуватися учасником будуть фіксуватися дефектними актами та будуть включені в додаткові роботи. Термін виконання робіт до 20.05.2020 вказано в ТД.
відсутні витрати на водовідведення на термін будівельно-монтажних робіт
Дата подання: 07 листопада 2019 13:43
Дата відповіді: 08 листопада 2019 14:35
Доброго дня. Просимо Замовника надати пояснення стосовно наступного запитання. В технічному завданні Тендерної документації передбачені витрати на водовідвід тільки на розробку мокрого грунту, чому в тенхінчому завдані відсутні витрати на забезпеченя водовідвіду на термін виконання будівельно-монтажних робіт?
Відповідь: сі додаткові роботи, які будуть виконуватися учасником будуть фіксуватися дефектними актами та будуть включені в додаткові роботи. Термін виконання робіт до 20.05.2020 вказано в ТД.
Розгорнути всі запитання: 6 Згорнути запитання

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 20 листопада 2019 12:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ КОММЕРС ЕНЕРДЖИ 8 395 071,60
UAH з ПДВ
6 499 998,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СПЕЦДРІЛЛБУД" 8 757 997,69
UAH з ПДВ
6 499 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Житлоінвестбуд-ЛВ 9 167 775,64
UAH з ПДВ
6 500 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "БК Домінант" 9 405 468,00
UAH з ПДВ
9 405 468,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

20 листопада 2019 16:27
sign.p7s
19 листопада 2019 09:48
sign.p7s
19 листопада 2019 09:45
Банківська гарантія.rar
19 листопада 2019 09:45
Пропозиція частина 4.rar
19 листопада 2019 09:45
Пропозиція частина 3.rar
19 листопада 2019 09:45
Пропозиція частина 2.rar
19 листопада 2019 09:45
Пропозиція частина 1.rar

Публічні документи

19 листопада 2019 13:12
sign.p7s
19 листопада 2019 13:11
201.imd
19 листопада 2019 13:10
sign.p7s
19 листопада 2019 13:07
Витяг з реєстру ПДВ.pdf
19 листопада 2019 13:07
Витяг із ЄДР.pdf
19 листопада 2019 13:07
Відомості про Учасника.pdf
19 листопада 2019 13:07
Гарантійний лист.pdf
19 листопада 2019 13:07
Ліцензія.pdf
19 листопада 2019 13:07
Дозвіл ДЕРЖПРАЦІ.PDF
19 листопада 2019 13:07
Додаток до Ліцензіі.pdf
19 листопада 2019 13:07
201_ДЦ_ССР_5.PDF
19 листопада 2019 13:07
201_ДЦ_ЛС1_2-1-1.pdf
19 листопада 2019 13:07
201_ДЦ_ИВР.pdf
19 листопада 2019 13:07
201_ДЦ_ДЦ_3.pdf
19 листопада 2019 13:07
201_ДЦ_ДЦ_2.PDF
19 листопада 2019 13:07
Підписаний_Лицензия.pdf
19 листопада 2019 13:07
Підписаний_G1119-9185-GL_tender.pdf
19 листопада 2019 13:07
Лист гарантія стаття 17 ЗУ.pdf
19 листопада 2019 13:07
Квитанція за 9 м. 2019.pdf
19 листопада 2019 13:07
Квитанція 2018 Фін.звіт.pdf
19 листопада 2019 13:07
Наказ на Директора.pdf
19 листопада 2019 13:07
Додаток 5 Лист згода Саган.PDF
19 листопада 2019 13:07
Комерційна пропозиція.pdf
19 листопада 2019 13:07
Додаток 2 тех завдання.pdf
19 листопада 2019 13:07
Баланс 2018.pdf
19 листопада 2019 13:07
Баланс 9м..pdf
19 листопада 2019 13:07
Стройінвест КБ3.pdf
19 листопада 2019 13:07
КСМ КБ3.PDF
19 листопада 2019 13:07
Договір Стройінвест.PDF
19 листопада 2019 13:07
Договір КСМ+ДЦ.pdf
19 листопада 2019 13:07
Відгук Стройінвест.pdf
19 листопада 2019 13:07
Відгук КСМ.pdf
19 листопада 2019 13:07
Сертифікат Романюк.PDF
19 листопада 2019 13:07
Свідоцтво Салівон.PDF
19 листопада 2019 13:07
Посвідчення+Протокол Саган.PDF
19 листопада 2019 13:07
Посвідчення Юрченко.PDF
19 листопада 2019 13:07
Посвідчення Чаплоуцький.PDF
19 листопада 2019 13:07
Посвідчення Дубина.PDF
19 листопада 2019 13:07
Лист про звітність з праці.pdf
19 листопада 2019 13:07
Диплом Яценко.PDF
19 листопада 2019 13:07
Диплом Науменко.PDF
19 листопада 2019 13:07
Диплом Клішейко.PDF
19 листопада 2019 13:07
Водійські Пуштарик.PDF
19 листопада 2019 13:07
Водійське+Диплом Шуляка.PDF
19 листопада 2019 13:07
Тех паспорт СДБ Frue.pdf
19 листопада 2019 13:07
Тех паспорт КСС VermeerD100x120.pdf
19 листопада 2019 13:07
Тех паспорт Vermeer 36х50.pdf
19 листопада 2019 13:07
Тех паспорт MAN M200 18.224.pdf
19 листопада 2019 13:07
Тех паспорт MAN 18.225.pdf
19 листопада 2019 13:07
Тех паспорт Citroen Jumper.pdf
19 листопада 2019 13:07
Лист про незаперечення КСС.pdf
19 листопада 2019 13:07
Довідка мат тех база.pdf

Публічні документи

19 листопада 2019 13:58
Лицензия с эцп.pdf
19 листопада 2019 13:58
Доверенность с ЭЦП.pdf
19 листопада 2019 13:58
ІД.pdf
19 листопада 2019 13:58
КК.pdf
19 листопада 2019 13:58
захист даних.PDF
19 листопада 2019 13:58
ПРОЕКТ ДОГОВОРУ.PDF
19 листопада 2019 13:58
лист згода.PDF
19 листопада 2019 13:58
ст17.PDF
19 листопада 2019 13:58
Графік виконання.PDF
19 листопада 2019 13:58
Технічне завдання.PDF
19 листопада 2019 13:58
ТЧ.pdf
19 листопада 2019 13:58
Тендерна пропозиція.PDF

Публічні документи

19 листопада 2019 11:42
sign.p7s
19 листопада 2019 11:39
88-93.Кошториси.pdf
19 листопада 2019 11:39
94.imd
19 листопада 2019 11:39
94.bdcu
19 листопада 2019 11:39
28-48.Кваліфікаційні1.pdf
19 листопада 2019 11:39
28-48.Кваліфікаційні2.pdf
19 листопада 2019 11:39
52-79.кваліфікаційні.pdf
19 листопада 2019 11:39
49-51.Аналогічніий договір.pdf
19 листопада 2019 11:39
1.Реєстр Документів.pdf
19 листопада 2019 11:39
80-86.Кваліфікаційні.pdf
19 листопада 2019 11:39
2.Комерційна пропозиція.pdf
19 листопада 2019 11:39
4-26.Установчі.pdf
19 листопада 2019 11:39
27.Витяг ЄДР.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "СПЕЦДРІЛЛБУД"
#37870104
Очікує рішення 6 499 999,00
UAH з ПДВ
19 грудня 2019 16:04
ТОВ КОММЕРС ЕНЕРДЖИ
#40256953
Відхилено 6 499 998,00
UAH з ПДВ
19 грудня 2019 16:04

Документи

19 грудня 2019 16:03
sign.p7s
20 листопада 2019 12:12
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 08 січня 2020 14:04
Коментар щодо відміни: скорочення видатків на здійснення закупівлі робіт

Актуальні тендери

До пошуку