ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (послуги з розробки робочої документації на улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей).
Очікувана вартість
2 800 000,00 UAH
UA-2019-10-22-004057-b b3143b5fb00c4de98becda8f2424fd69
Відкриті торги    Торги відмінено    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 39833860
Вебсайт: http://pechersk.kievcity.gov.ua/
Місцезнаходження: 01021, Україна , Київська обл., Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
Контактна особа: osvita osvita osvita
380442530086
tender.osvita@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 жовтня 2019 10:00
Оскарження умов закупівлі: до 03 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 листопада 2019 10:00
Початок аукціону: 08 листопада 2019 12:22
Очікувана вартість: 2 800 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 84 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 14 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (послуги з розробки робочої документації на улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей) згідно документації.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
14 послуга
послуги з розробки робочої документації на улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей (Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету).
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01021, Україна, місто Київ, Київ, вул. Інститутська, 24/7
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 26 грудня 2019
ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунки здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету протягом 20 днів після отримання послуг на підставі Актів в розрізі кожного навчального закладу відповідно до ч.1 ст.49 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за надані послуги здійснюються протягом 5-ти робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування на свій реєстраційний рахунок. Пiсляоплата 20 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-22-004057-b.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ УА-СИСТЕМИ, Код ЄДРПОУ:41210946
Дата подання: 19 листопада 2019 15:43
про скасування протоколу від 15.11.19
Вих. №______ від _______________ Тендерному комітету
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
01021, м. Київ, вул. Інститутська, 24/7
Державній аудиторській службі України
04070, м. Київ, вул. Сагайдачного 4

Міністерству освіти і науки України
03062, м. Київ, проспект Перемоги, 10

ВИМОГА

На веб-порталі Уповноваженого органу,що реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, https://prozorro.gov.ua Управлінням освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ( далі – Замовник) опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів UA-2019-10-22-004057-b на закупівлю послуг: ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (послуги з розробки робочої документації на улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей).
Товариство з обмеженою відповідальністю «УА-СИСТЕМИ» (далі – Учасник, Товариство) прийняло участь в закупівлі.
За результатами розгляду тендерних пропозицій рішенням Замовника ( протокол від 15.11.2019 р.) тендерну пропозицію Учасника відхилено з наступних підстав:
- учасником не надано копію Статуту завірену підписом Учасника або копію опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах» з метою підтвердження господарської діяльності ТОВ.
Однак, ТОВ «УА-СИСТЕМИ» не може погодитися із вказаним рішенням та вважає дії Замовника такими, що порушують не лише його права та інтереси, а й норми Закону України «Про публічні закупівлі». Свою правомірну позицію обґрунтовуємо наступним.
Відповідно до пункту 1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» від учасників вимагалося надання завіреної копії Статуту або копію опису Документів що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах» з метою підтвердження господарської діяльності ТОВ.
На виконання вказаної умови тендерної документації Учасником, у складі своєї тендерної пропозиції завантажено наступні електронні документи: «Довідка про установчі документи. pdf», «Копія модельного статуту. pdf», «Нотаріально завірена копія протоколу установчих зборів. pdf».
В електронному файлі «Довідка про установчі документи. pdf» зазначено, що Учасник здійснює господарську діяльність на підставі модельного статуту. В підтвердження цього факту Товариством надано нотаріально завірену копію протоколу установчих зборів засновників та завірений текст модельного статуту, котрий затверджений постановою Кабінету Міністрів та знаходиться у публічному доступі.
Відповідно до положень статті 11 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» товариство має право здійснювати господарську діяльність на підставі модельного статуту.
Згідно з частиною 9 статті 11 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» найменування товариства, що діє на підставі модельного статуту, склад засновників (учасників), розмір статутного капіталу, розмір часток у статутному капіталі кожного з учасників, спосіб внесення ними вкладів (у грошовій та/або не грошовій формі) визначаються відповідним рішенням засновників (учасників) товариства.
На підтвердження цих фактів ТОВ «УА-СИСТЕМИ» надало нотаріально завірену копію протоколу установчих зборів засновників, де зазначена інформація щодо найменування, складу засновників, розміру статутного капіталу та часток у статутному капіталі кожного з учасників .
Окрім того, на виконання пункту 1, розділу 3 «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції» у складі тендерної пропозиції ТОВ «УА-СИСТЕМИ» було направлено електронні документи «Довідка про відповідність тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі,pdf» та інші документи відповідно до додатку 1 цієї документації.

Приймаючи рішення за результатами розгляду тендерної пропозиції учасника – ТОВ «УА-СИСТЕМИ», оформлене протоколом засідання тендерного комітету Замовника б/н від 15.11.2019 р. Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель, встановлені ч.1 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі»:
- недискримінація учасників (відхилення тендерної пропозиції ТОВ «УА-СИСТЕМИ» всупереч її повній відповідності вимогам Тендерної документації);
- об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій (ненадання належної правової оцінки факту наявності у Товариства установчих документів).
Слід відзначити, що своїми діями Замовник порушив не лише принципи здійснення публічних закупівель, а й приписи чинного законодавства, зокрема ч. 1 ст. 30, ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі».
Статтею 28 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено порядок розгляду та оцінки тендерних пропозицій.
При цьому, відповідно до приписів ч. 4 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі» після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
Визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом здійснюється Замовником лише за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції. (ч. 6 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі»).
Частиною першою статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію (лише) в разі якщо:
1) учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону, або не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю, або не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Однак, надані ТОВ «УА-СИСТЕМИ» документи підтверджують як раз зворотне, а саме повну відповідність його пропозиції умовам Тендерної документації, він відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а також відсутні підстави, передбачені ст. 17 і 28 цього Закону.
Обґрунтовано стверджуємо, що тендерна пропозиція ТОВ «УА-СИСТЕМИ» відповідає умовам тендерної документації.
Наявність порушених прав обґрунтовується також і тим фактом, що Товариство є Учасником відповідної процедури, який запропонував найкращу ціну, реально претендує на визнання його пропозиції як найкращої та укладення договору із Замовником у майбутньому.
Виходячи з вищевикладеного та керуючись положеннями ЗУ « Про публічні закупівлі» ВИМАГАЄМО скасувати протокол б/н від 15.11.2019 р.; визнати ТОВ «УА-СИСТЕМИ» переможцем закупівлі ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (послуги з розробки робочої документації на улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей).
В іншому випадку ТОВ «УА-СИСТЕМИ» буде вимушене звернутися до Антимонопольного комітету України в порядку передбаченому статтею 18 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
21 листопада 2019 17:17
Відповідно до ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» надаємо роз`яснення на звернення.
Повідомляємо, що відповідно до розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, п.1 Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції, Учасники повинні надати інформацію, а саме: відповідно до Перехідних положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» надати копію Статуту звірену підписом Учасника або копію опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах» з метою підтвердження господарської діяльності ТОВ.
Однак, Учасником ТОВ «УА-СИСТЕМИ» було надано завірений текст Модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю затверджений постановою КМУ від 27.03.2019 р. №367.
Відповідно до ч. 11 ст. 11 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» Товариство має право у будь-який час змінити редакцію модельного статуту, на підставі якого воно діє, обравши інше альтернативне положення з числа тих, що передбачені Кабінетом Міністрів України. У разі прийняття загальними зборами учасників рішення про зміну редакції модельного статуту, на підставі якого діє товариство, положення нової редакції модельного статуту застосовуються з дня державної реєстрації відповідних змін.
Звертаємо увагу, що Вами був наданий протокол загальних зборів учасників від 10 березня 2017 року яким вирішили здійснювати діяльність Товариства на підставі Модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю, затвердженого постановою КМУ №1182 від 16.11.2011 року, однак завірений текст Модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю, що був наданий Вами у складі тендерної пропозиції затверджений постановою КМУ від 27.03.2019 р. №367 без відповідного протоколу загальних зборів учасників.
З ч.4 Модельного статуту вбачається мета отримання прибутку з подальшим його розподілом між учасниками Товариства.
А Тендерною документації щодо проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (послуги з розробки робочої документації на улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей) містить інформацію, а саме: відповідно до Перехідних положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» надати копію Статуту звірену підписом Учасника або копію опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах» з метою підтвердження господарської діяльності ТОВ.
З вище викладеного, вбачається, що Вами не наданий статут відповідно до Перехідних положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» з метою підтвердження господарської діяльності ТОВ.
Також наданий Статут не містить взагалі прізвища, імені, по батькові учасників (Засновників) їх підпису та дати здійснення його державної реєстрації.
Номер вимоги: UA-2019-10-22-004057-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ УКРБЕЗПЕКАБУД, Код ЄДРПОУ:38317042
Дата подання: 18 листопада 2019 18:33
Звернення до Замовника з вимогою згідно ч.3 ст.30 ЗУ "Про публічні закупівлі"
18 листопада 2019 року Замовник прийняв рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «УКРБЕЗПЕКАБУД» на підставі ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). Разом з тим, в протоколі розгляду тендерних пропозицій не вказано причини невідповідності тендерної пропозиції вимогам тендерної документації та які саме пункти тендерної документації було порушено. Відхилення тендерної пропозиції ТОВ «УКРБЕЗПЕКАБУД», без зазначення підстав відхилення у протоколі, прямо суперечить одному з основних принципів здійснення публічних закупівель – об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій, а також дискредитують систему електронних закупівель в цілому. Відповідно до ст. 38 Закону, за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, члени тендерного комітету замовника, уповноважена особа (особи), члени органу оскарження, службові (посадові) особи Уповноваженого органу, службові (посадові) особи органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (обслуговуючого банку), несуть відповідальність згідно із законами України. За порушення вимог, установлених цим Законом в частині прийнятих рішень, вибору і застосування процедур закупівлі, відповідальність несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа (особи) персонально.
Отже, відповідно до ч.3 ст.30 ЗУ "Про публічні закупівлі" ТОВ «УКРБЕЗПЕКАБУД», вимагає надати деталізовану інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації. Прохання описати які саме пункти порушив ТОВ " УКРБЕЗПЕКАБУД " і в чому полягає невідповідність вимогам.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
20 листопада 2019 16:36
Відповідно до ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» надаємо роз`яснення на звернення.
Повідомляємо, що Пропозиція Учасника ТОВ «УКРБЕЗПЕКАБУД», яка за результатами оцінки визнана найбільш економічно вигідною, була розглянута на відповідність кваліфікаційним критеріям встановленим статтею 16, вимогам встановленим статтею 17 Закону України “Про публічні закупівлі” та умовам тендерної документації. В результаті розгляду було встановлено, що пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Відповідно до умов Тендерної документації Замовника, розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», пункту 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції», Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки, та завантаження файлів з інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) та інші документи, відповідно до Додатку 1 Документації Замовника.
Учасник повинен був окремим документом надати, завірений підписом Уповноваженої особи Додаток 1 Тендерної документації. Оскільки, Учасник ТОВ «УКРБЕЗПЕКАБУД», не надав такий документ, Тендерним комітетом прийнято рішення відхилити пропозицію, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації.
Усі закупівлі здійснюються Замовником відповідно до норми чинного законодавства України, щодо здійснення публічних закупівель. І не виключенням є ч.1 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, Закупівлі здійснюються за такими принципами як добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій та запобігання корупційним діям і зловживанням. Тому, немає жодних підстав вважати, що рішення Замовника є неправомірним та дискримінаційним.
Номер вимоги: UA-2019-10-22-004057-b.c3
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ УА-СИСТЕМИ, Код ЄДРПОУ:41210946
Дата подання: 03 грудня 2019 10:21
Вимога замовнику
Замовник своїм рішенням (протокол № б/н від 27.11.2019 р.) визнав переможцем Товариство з обмеженою відповідальністю «Л.С.ЦЕНТР-ЗАХИСТУ». ТОВ «УА-СИСТЕМИ» не може погодитись з вказаним рішенням Замовника, з огляду на таке.
Відповідно до пункту 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації від учасників вимагалося надання забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії. Згідно з умовами тендерної документації Гарантія, окрім іншого повинна містити ЕЦП або КЕП гаранта. Тендерні пропозиції, що не містять документального підтвердження внесення забезпечення тендерної пропозиції, відхиляються Замовником.
Однак, учасником ТОВ «Л.С.ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» у складі своєї тендерної пропозиції завантажено електронні документи: «21412_Л_С_ЦЕНТР_ЗАХИСТУ_Гарантія_29_10_19.pdf», «Завірена копія Довіреність Денисенко А.А. 15.10.2019 р. pdf», «Завірена копія_Банківська Ліцензія_Денисенко_А_А. pdf» без скріплення останніх електронним цифровим підписом.
Згідно частини першої статті 7 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов’язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис». Статтею 12 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» передбачено, що перевірка цілісності електронного документа проводиться шляхом перевірки електронного цифрового підпису.
Відповідно до частини першої статті 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію, зокрема, в разі ,якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Зазначена норма є імперативною та не містить виключень.
Таким чином, учасник ТОВ «Л.С.ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» порушив умови тендерної документації в цій частині.
Зокрема, але не виключно вказана правова позиція підтверджується рішенням АМКУ від 13.09.2017 р. № 6355-р/пк-пз та постановою Київського апеляційного адміністративного суду у справі № 826/13260/17 від 05.07.2018 р.
В той же час, За результатами розгляду тендерних пропозицій рішенням Замовника (протокол б/н від 15.11.2019 р.) тендерну пропозицію Скаржника відхилено з наступних підстав:
- учасником не надано копію Статуту завірену підписом Учасника або копію опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах» з метою підтвердження господарської діяльності ТОВ.
Однак, ТОВ «УА-СИСТЕМИ» не може погодитися із вказаним рішенням та вважає дії Замовника такими, що порушують не лише його права та інтереси, а й норми Закону України «Про публічні закупівлі». Свою правомірну позицію обґрунтовуємо наступним.
Відповідно до пункту 1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» від учасників вимагалося надання завіреної копії Статуту або копію опису Документів що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах» з метою підтвердження господарської діяльності ТОВ.
На виконання вказаної умови тендерної документації Скаржником, у складі своєї тендерної пропозиції завантажено наступні електронні документи: «Довідка про установчі документи. pdf», «Копія модельного статуту. pdf», «Нотаріально завірена копія протоколу установчих зборів. pdf».
В електронному файлі «Довідка про установчі документи. pdf» зазначено, що Скаржник здійснює господарську діяльність на підставі модельного статуту. В підтвердження цього факту Товариством надано нотаріально завірену копію протоколу установчих зборів засновників та завірений текст модельного статуту, котрий затверджений постановою Кабінету Міністрів України та знаходиться у відкритому доступі.
Відповідно до положень статті 11 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» товариство має право здійснювати господарську діяльність на підставі модельного статуту.
Згідно з частиною 9 статті 11 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» найменування товариства, що діє на підставі модельного статуту, склад засновників (учасників), розмір статутного капіталу, розмір часток у статутному капіталі кожного з учасників, спосіб внесення ними вкладів (у грошовій та/або не грошовій формі) визначаються відповідним рішенням засновників (учасників) товариства.
На підтвердження цих фактів ТОВ «УА-СИСТЕМИ» надало нотаріально завірену копію протоколу установчих зборів засновників, де зазначена інформація щодо найменування, складу засновників, розміру статутного капіталу та часток у статутному капіталі кожного з учасників .
Приймаючи рішення за результатами розгляду тендерної пропозиції Скаржника – ТОВ «УА-СИСТЕМИ», оформлене протоколом засідання тендерного комітету Замовника б/н від 15.11.2019 р. Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель, встановлені ч.1 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі»:
- недискримінація учасників (відхилення тендерної пропозиції ТОВ «УА-СИСТЕМИ» всупереч її повній відповідності вимогам Тендерної документації);
- об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій (ненадання належної правової оцінки факту наявності у Товариства установчих документів).
Слід відзначити, що своїми діями Замовник порушив не лише принципи здійснення публічних закупівель, а й приписи чинного законодавства, зокрема ч. 1 ст. 30, ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі».
Статтею 28 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено порядок розгляду та оцінки тендерних пропозицій.
При цьому, відповідно до приписів ч. 4 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі» після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
Визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом здійснюється Замовником лише за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції. (ч. 6 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі»).
Частиною першою статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію (лише) в разі якщо:
1) учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону, або не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю, або не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Однак, надані ТОВ «УА-СИСТЕМИ» документи підтверджують як раз зворотне, а саме повну відповідність його пропозиції умовам Тендерної документації, він відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а також відсутні підстави, передбачені ст. 17 і 28 цього Закону.
На підставі вищевикладеного, -
ВИМАГАЄМО:
1. скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «УА-СИСТЕМИ» оформлене протоколом засідання тендерного комітету №б/н від 15.11.2019 р.
2. Скасувати рішення про визнання переможцем Товариства з обмеженою відповідальністю «Л.С.ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» оформлене протоколом засідання тендерного комітету б/н від 27.11.2019 р.
3. Повторно розглянути тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «УА-СИСТЕМИ» та визнати його переможцем закупівлі.
В іншому випадку ТОВ "УА-СИСТЕМИ" буде вимушене звернутись до Антимонопольного комітету України в порядку передбаченому ЗУ "Про публічні закупівлі"
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2019-10-22-004057-b.b4
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ПП "Пожмастер", Код ЄДРПОУ:36326591
Дата подання: 05 грудня 2019 17:39
ВИМОГА про скасування рішення про визначення переможця
Приватне підприємство «ПОЖМАСТЕР» (код ЄДРПОУ 36326591 (надалі за текстом - Учасник) є учасником процедури закупівлі замовником якої є Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, оголошення UA-2019-10-22-004057-b.
Протоколом розгляду тендерних пропозицій від 27.11.2019 року, Замовником було обрано пропозицію ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» такою яка за результатом оцінки визнана найбільш економічно вигідною, та такою яка була розглянута на відповідність кваліфікаційним критеріям встановлених ст.16, вимогам встановлених ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» та умовам тендерної документації.
Разом з цим, Замовником було встановлено, що підстав відхилення пропозиції ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» згідно з ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» - відсутні.
ПП «Пожмастер» з прийнятим рішенням тендерного комітету категорично не може погодитися та розцінює прийняте рішення незаконним та таким яке прийняте з порушенням норм Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з наступним.
Відповідно до ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо така тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Ознайомившись з тендерною пропозицією переможця ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» встановлено її невідповідність вимогам тендерної документації, яка полягає в наступному:
По-перше: Відповідно до вимог п.1 «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції», «Учасник надає у складі пропозиції письмове погодження з формальними (несуттєвими) помилками вказаними у даному пункті тендерної документації із обов’язковим зазначенням їх опису, та з тим, що допущення інших помилок при підготовці тендерної пропозиції буде розцінюватись як невідповідність вимогам тендерної документації та призведе до відхилення пропозиції учасника».
В складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» не надано письмового погодження з формальними (несуттєвими) помилками, як вимагає Замовник, що є невідповідністю вимогам тендерної документації Замовника.
Згідно умов тендерної документації: «Неспроможність подати всю інформацію, яку вимагає Документація, або подання пропозиції, яка не відповідає вимогам в усіх відношеннях, буде віднесена на ризик учасника та спричинить за собою відхилення такої пропозиції».
Не надання учасником документа на вимогу тендерної документації (письмового погодження з формальними (несуттєвими) помилками) не є формальною помилкою згідно умов тендерної документації.
По-друге: Відповідно до п.п. 9 п. 2 Оцінки тендерної пропозиції Учасник у складі пропозиції має надати «Гарантійний лист щодо дотримання вимог Закону України «Про санкції» та Указів Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та від 14.05.2018 № 126/2018 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), (застосовано, зокрема заборону здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб - резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб'єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно із Законом (із змінами чинними на дату подання пропозицій учасників)».
Проте в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» не надано гарантійного листа про дотримання вимог Закону України «Про санкції», що є невідповідністю вимогам тендерної документації Замовника.
Невідповідність тендерної пропозиції умовам тендерної документації є підставою для її відхилення згідно ст.. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
По-третє: Згідно технічних вимог Учасник повинен надати Акт огляду на розроблену стадію "проект" з відміткою замовника.
В складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» надано скановану копію акту огляду скановану з копії не завірену підписом та мокрою печаткою.
Вважаємо викладене невідповідністю вимогам тендерної документації.
По-четверте: Тендерної пропозиції учасника ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» має ознаки дефектності, а саме документ пропозиції являється копією сканованою не з оригіналу документа.
По-п’яте: Відповідно до вимог Оцінки тендерної пропозиції Учасник у складі пропозиції має надати Витяг з реєстру платників податку на додану вартість, який у відповідності до вимог тендерної документації має бути завіреним печаткою учасника та підписом уповноваженої особи.
Проте в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» не надано належним чином завіреного Витягу з реєстру платників податку на додану вартість, що є невідповідністю вимогам тендерної документації Замовника.
Враховуючи викладене, зважаючи на невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» вимогам тендерної документації Замовника, керуючись ст.. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі»,

Вимагаємо:
1. Прийняти вимогу до розгляду;
2. Скасувати рішення щодо визнання переможцем ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ» (протокол від 27.11.2019 р.);
3. Скасувати Повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ».
4. Продовжити процедуру закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства.
В іншому випадку ПП «Пожмастер» вимушено буде звернутись із скаргою до Антимонопольного комітету України у визначеному Законом України «Про публічні закупівлі» порядку.
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

19 листопада 2019 15:43
Вимога

Документи

21 листопада 2019 17:15
Відповідь на вимогу2.pdf

Документи

20 листопада 2019 16:35
Відповідь на вимогу 1.pdf

Документи подані скаржником

05 грудня 2019 17:39
Вимога до Замовника.pdf

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-10-22-004057-b.a5
Статус:
Задоволено
Скаржник: ТОВ УКРБЕЗПЕКАБУД, Код ЄДРПОУ:38317042
Дата подання: 06 грудня 2019 15:16
Скарга
Скарга на рішення тендерного комітету відповідно до ст.18 Закону України "Про публічні закупівлі"
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 10 грудня 2019 22:36
рішення від 10.12.2019 № 18253 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 10 грудня 2019 22:36
рішення від 23.12.3019 №19189.pdf
Дата публікації: 27 грудня 2019 17:08
Номер скарги: UA-2019-10-22-004057-b.b6
Статус:
Задоволено
Скаржник: ПП "Пожмастер", Код ЄДРПОУ:36326591
Дата подання: 07 грудня 2019 10:16
СКАРГА на неправомірні дії Замовника при визначенні переможця
Скарга на рішення тендерного комітету відповідно до ст.18 Закону України "Про публічні закупівлі"
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 11 грудня 2019 00:05

Документи подані скаржником

06 грудня 2019 15:15
Скарга з платіжкою

Документи подані скаржником

07 грудня 2019 10:16
Скарга.pdf
07 грудня 2019 10:16
Платіжне доручення.pdf

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2019-12-03-000141 ● 4e47325443b64773a79bef69ecfcdd83
 • Статус: порушення виявлені
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 2019-12-03
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 2019-12-03 19:06:50
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


03.12.2019 № 344
Київ


Про початок
моніторингу закупівель


Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.

Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ


Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
03.12.2019 № 344

Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
7 UA-2019-10-22-004057-b 22.10.2019 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель;

Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА

Електронний цифровий підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2019-12-11 16:10:27

Про зупинення рішення про початок моніторингу закупівлі

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


11.12.2019 № 351
Київ


Про зупинення рішення
про початок моніторингу
закупівлі

Відповідно до частини чотирнадцятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», з огляду на прийняття органом оскарження до розгляду скарг за номерами в електронній системі закупівель UA-2019-10-22-004057-b.a5 та UA-2019-10-22-004057-b.b6,

НАКАЗУЮ:

Зупинити рішення про початок моніторингу закупівлі за унікальним номером оголошення про проведення процедури закупівлі UA-2019-10-22-004057-b (оприлюднене на вебпорталі Уповноваженого органу 22 жовтня 2019 року), прийняте наказом Держаудитслужби від 03 грудня 2019 року № 344 «Про початок моніторингу закупівель», до моменту опублікування рішень органу оскарження.

Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ

Відповіді ще немає

Висновок про результати моніторингу закупівлі


Дата публікації: 10 січня 2020 ● Кінцевий строк оскарження: 25 січня 2020

І. Вступна частина

 1. Інформація про замовника: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, 39833860, Україна, Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
 2. Інформація про предмет закупівлі: послуги з розробки робочої документації на улаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей (Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету)., 2800000UAH, 71320000-7, ДК021, 14, послуга
 3. Інформація про оприлюднення: b3143b5fb00c4de98becda8f2424fd69, 2019-10-22
 4. Застосована процедура закупівлі: Відкриті торги
 5. Підстава здійснення моніторингу: • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
 6. Дата початку моніторингу: 03 грудня 2019

ІІ. Констатуюча частина

 1. Дата закінчення моніторингу закупівлі та інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 10 січня 2020 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), своєчасності надання роз’яснень щодо усунення порушень, розгляду тендерних пропозицій. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – Замовник) на 2019 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Замовника від 22.10.2019 року № ВТ/ 1997, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «Укртехнобез», товариства з обмеженою відповідальністю «Проектні новації», товариства з обмеженою відповідальністю «УА-Системи» (далі – ТОВ «УА-Системи», товариства з обмеженою відповідальністю «Укрбезпекабуд», приватного підприємства «Пожмастер» (далі – ПП «Пожмастер») та товариства з обмеженою відповідальністю «Л.С. Центр-захисту», протоколи засідання тендерного комітету від 12.11.2019 б/н, від 14.11.2019 б/н, від 15.11.2019 б/н, від 18.11.2019 б/н, від 21.11.2019 б/н та 27.11.2019 б/н, повідомлення про намір укласти договір, рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Колегія АМКУ) № 18253-р/пк-пз від 10.12.2019, № 18327-р/пк-пз від 10.12.2019, № 19189-р/пк-пз від 23.12.2019 та № 19414-р/пк-пз від 27.12.2019, протокол засідання тендерного комітету від 08.01.2020 б/н. Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Колегії АМКУ, не здійснювався. За результатами моніторингу установлено, що Замовник протягом трьох робочих днів не надав через електронну систему закупівель роз’яснення на вимогу учасників ТОВ «УА-Системи» та ПП «Пожмастер» щодо усунення порушень під час проведення закупівлі, які оприлюднені 03.12.2019 та 05.12.2019 відповідно, чим порушив вимоги частини першої статті 23 Закону.
 2. Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання своєчасності надання роз’яснень щодо усунення порушень установлено порушення норм частини першої статті 23 Закону. За результатами питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій (окрім тих питань, що були предметом розгляду Колегії АМКУ) – порушень не установлено.
 3. Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: Згідно з інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівлі, Замовник 08.01.2020 відмінив зазначену процедуру закупівлі.

Порушення виявлено

 1. Встановлено інші порушення законодавства у сфері закупівель (Установлено порушення норм частини першої статті 23 Закону.)

Електронний цифровий підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 листопада 2019 13:13

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Укртехнобез 582 378,00
UAH з ПДВ
582 378,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТНІ НОВАЦІЇ" 1 567 274,80
UAH з ПДВ
1 029 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ УА-СИСТЕМИ 1 680 235,00
UAH з ПДВ
1 030 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ УКРБЕЗПЕКАБУД 2 725 793,55
UAH з ПДВ
2 552 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "Пожмастер" 2 730 000,00
UAH з ПДВ
2 553 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ" 2 704 620,98
UAH з ПДВ
2 554 620,98
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ФМ Сервіс" 2 799 800,00
UAH з ПДВ
2 799 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

07 листопада 2019 09:55
sign.p7s
07 листопада 2019 09:49
Фiнансовий_звiт.pdf
07 листопада 2019 09:49
Трудова Лащ Б.М..pdf
07 листопада 2019 09:49
Тендерна_пропозицiя.pdf
07 листопада 2019 09:49
Статут.pdf
07 листопада 2019 09:49
повноваження_щодо_пiдпису.pdf
07 листопада 2019 09:49
Наказ про призначення Лащ.PDF
07 листопада 2019 09:49
Ліцензія ДСНС.PDF
07 листопада 2019 09:48
довiдка_про_усасника.pdf
07 листопада 2019 09:48
Гарантія ТОВ Укртехнобез.zip
07 листопада 2019 09:48
Відгук лікарня _15.pdf
07 листопада 2019 09:48
Витяг з реєстру ПДВ.pdf
07 листопада 2019 09:48
Витяг з ЄДР.pdf
07 листопада 2019 09:48
АКТ_здачi_приймання_робiт__262.pdf

Публічні документи

06 листопада 2019 20:51
sign.p7s
06 листопада 2019 20:49
ПІДВИЩ-ДО-СЕРТИФ (11) (1) (1).jpg
06 листопада 2019 20:49
Справка.jpg
06 листопада 2019 20:49
Ліцензія завірена копія.pdf
06 листопада 2019 20:49
Гарантия 14277.pdf
06 листопада 2019 20:49
IMG_0002.jpg
06 листопада 2019 20:49
Довідка про баланс.pdf
06 листопада 2019 20:49
2018_рiк фінансова звітність.PDF
06 листопада 2019 20:49
Проект Договору.pdf
06 листопада 2019 20:49
Опис документів.pdf
06 листопада 2019 20:49
Лист-гарантія про санкції.pdf
06 листопада 2019 20:49
Тендерна пропозиція.pdf
06 листопада 2019 20:49
Рішення засновника.pdf
06 листопада 2019 20:49
Про підприємство.pdf
06 листопада 2019 20:49
Акт ознайомлення.pdf
06 листопада 2019 20:49
Наказ про директора.pdf
06 листопада 2019 20:49
Контракт Кобрина з наказом.pdf
06 листопада 2019 20:49
Про повноваження Директора.pdf
06 листопада 2019 20:49
Про відсутність ліцензії.pdf
06 листопада 2019 20:49
Довідка про рахунок.pdf
06 листопада 2019 20:49
Выписка з реестру.pdf
06 листопада 2019 20:49
Довідка Проектні рахунки (1).pdf
06 листопада 2019 20:49
Витяг з реєстру ПДВ.pdf

Публічні документи

14 листопада 2019 17:13
sign.p7s
07 листопада 2019 09:14
Фінансовий звіт за 2018 рік.pdf
07 листопада 2019 09:14
Тендерна пропозиція.pdf
07 листопада 2019 09:14
Сертифікат Яковлєв.pdf
07 листопада 2019 09:14
Сертификат_Тельнова_Н.А.pdf
07 листопада 2019 09:14
Протокол_26.05.2017.pdf
07 листопада 2019 09:14
Протокол про повноваження.pdf
07 листопада 2019 09:14
Проект договору.pdf
07 листопада 2019 09:14
Наказ Шереметьєв.pdf
07 листопада 2019 09:14
Наказ про призначення ГІП.pdf
07 листопада 2019 09:14
Наказ а директора.pdf
07 листопада 2019 09:14
Ліцензія завірена копія.zip
07 листопада 2019 09:13
Копія модельного статуту.pdf
07 листопада 2019 09:13
Копія витягу з ЄДР.pdf
07 листопада 2019 09:13
Копії трудових книжок.pdf
07 листопада 2019 09:13
Договір 30-08-ПР-3 ЖД.pdf
07 листопада 2019 09:13
Договір 30-08-ПР-2 ЖД.pdf
07 листопада 2019 09:13
Договір 30-08-ПР-1 ЖД.pdf
07 листопада 2019 09:13
Довіреність Шереметьєв.pdf
07 листопада 2019 09:13
Довідка про наявність ГІП.pdf
07 листопада 2019 09:13
гарантия 14342.zip
07 листопада 2019 09:13
Відомості про підприємство.pdf
07 листопада 2019 09:13
Відгук Зміївська ТЕС.pdf
07 листопада 2019 09:13
Виписка з ЄДР.pdf
07 листопада 2019 09:13
Акт Зміївська ТЕС.pdf

Публічні документи

15 листопада 2019 20:08
sign.p7s
15 листопада 2019 16:43
Тендерна пропозицыя
06 листопада 2019 19:30
sign.p7s
06 листопада 2019 19:02
4.rar
06 листопада 2019 19:02
Акти оглядів2.rar
06 листопада 2019 19:02
3(1).rar
06 листопада 2019 19:02
Акти оглядів.rar
06 листопада 2019 19:02
Інші документи (2).rar
06 листопада 2019 19:02
2(2).rar
06 листопада 2019 19:02
Інші документи.rar
06 листопада 2019 19:02
2(1).rar
06 листопада 2019 19:02
Статут УББ 13 09 19_compressed (1) (1).pdf
06 листопада 2019 19:02
1 (2).rar
06 листопада 2019 19:02
IG-191608-001.7z
06 листопада 2019 19:02
1(2).rar
06 листопада 2019 19:02
Кошториси УББ2.rar
06 листопада 2019 19:02
1.rar
06 листопада 2019 19:02
Кошториси УББ.rar
06 листопада 2019 19:02
Тендерна пропозиція_УББ.pdf

Публічні документи

19 листопада 2019 12:40
sign.p7s
19 листопада 2019 12:38
ВИТЯГ з ЄДР 17.10.19.pdf
06 листопада 2019 18:20
sign.p7s
06 листопада 2019 18:14
Фін звіти.rar
06 листопада 2019 18:14
Статут підприємства.pdf
06 листопада 2019 18:14
ст 17.rar
06 листопада 2019 18:14
Свідоцтво платника ПДВ.jpg
06 листопада 2019 18:14
Кошторис.pdf
06 листопада 2019 18:14
Додаток 4 Проект Договору.pdf
06 листопада 2019 18:14
Довідка статискика 09.08.19.rar
06 листопада 2019 18:14
Довідка про субпідрядників.pdf
06 листопада 2019 18:14
Довідка банк-Печерськ.jpeg
06 листопада 2019 18:14
ГАРАНТІЯ_655.2019-НГЕ_05.11.2019.7z
06 листопада 2019 18:14
ВИТЯГ з ЄДР 17.10.19.pdf
06 листопада 2019 18:14
Акт огляду проекту.pdf

Публічні документи

21 листопада 2019 18:57
sign.p7s
06 листопада 2019 09:09
sign.p7s
06 листопада 2019 09:09
Тендерна пропозиція.pdf
06 листопада 2019 09:09
Статут та опис.pdf
06 листопада 2019 09:09
Лист київаудит.pdf
06 листопада 2019 09:09
Лист відгук.pdf
06 листопада 2019 09:09
Кошториси.pdf
06 листопада 2019 09:09
Договір проект.pdf
06 листопада 2019 09:09
Довідки ст17.pdf
06 листопада 2019 09:08
Довідка про ГІП.pdf
06 листопада 2019 09:08
Довідка з МВС.pdf
06 листопада 2019 09:08
Довідка з ДФС.pdf
06 листопада 2019 09:08
Акти огляду проектів.pdf

Публічні документи

06 листопада 2019 17:05
Копії уставні документи.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Укртехнобез
#39299695
Рішення скасоване 582 378,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:12
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТНІ НОВАЦІЇ"
#42311062
Рішення скасоване 1 029 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:12
ТОВ УА-СИСТЕМИ
#41210946
Рішення скасоване 1 030 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:12
ТОВ УКРБЕЗПЕКАБУД
#38317042
Рішення скасоване 2 552 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:12
ПП "Пожмастер"
#36326591
Рішення скасоване 2 553 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:12
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ"
#34838089
Рішення скасоване 2 554 620,98
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:12
ТОВ Укртехнобез
#39299695
Відхилено 582 378,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:16
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТНІ НОВАЦІЇ"
#42311062
Відхилено 1 029 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:24
ТОВ УА-СИСТЕМИ
#41210946
Відхилено 1 030 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:27
ТОВ УКРБЕЗПЕКАБУД
#38317042
Відхилено 2 552 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:31
ПП "Пожмастер"
#36326591
Відхилено 2 553 000,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:34
ТОВ "ФМ Сервіс"
#40292881
Очікує рішення 2 799 800,00
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:50
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Л. С. ЦЕНТР-ЗАХИСТУ"
#34838089
Відхилено 2 554 620,98
UAH з ПДВ
08 січня 2020 15:50

Документи

12 листопада 2019 15:35
sign.p7s
08 листопада 2019 13:14
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

14 листопада 2019 15:12
sign.p7s
14 листопада 2019 15:00
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

15 листопада 2019 14:22
sign.p7s
14 листопада 2019 16:43
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

18 листопада 2019 14:53
sign.p7s
15 листопада 2019 16:44
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

21 листопада 2019 17:49
sign.p7s
18 листопада 2019 18:34
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
18 листопада 2019 18:34
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

08 січня 2020 15:15
sign.p7s

Документи

08 січня 2020 15:23
sign.p7s

Документи

08 січня 2020 15:26
sign.p7s

Документи

08 січня 2020 15:30
sign.p7s

Документи

08 січня 2020 15:33
sign.p7s
08 січня 2020 15:32
sign.p7s

Документи

Документи

08 січня 2020 15:48
sign.p7s

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 08 січня 2020 15:52
Коментар щодо відміни: 1 ст. 31 Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися, а саме відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг (кінець бюджетного року).
Документи:
08 січня 2020 15:51
Протокол відміни UA-2019-10-22-004057-b.pdf

Актуальні тендери

До пошуку