Поточний середній ремонт з влаштування освітлення (облаштування доріг та дорожніх пристроїв) на пішохідних переходах автомобільної дороги С141228 Об'їзд м. Пустомити (м. Пустомити км 1+130, км 1+510, км 1+650)
Очікувана вартість
304 945,34 UAH
UA-2019-10-22-000915-a bd784140d92f4b58a3e065237eacf7b8
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 40301597
Місцезнаходження замовника: 79008, Україна , Львівська обл., Львів, вул. Винниченка, 18
Контактна особа замовника: Макаревич Марія Романівна
+380322999141
tender.dorogy.loda@gmail.com
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 жовтня 2019 10:00
Оскарження умов закупівлі: до 03 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 листопада 2019 10:00
Початок аукціону: 08 листопада 2019 15:03
Очікувана вартість: 304 945,34 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 524,73 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Поточний середній ремонт з влаштування освітлення (облаштування доріг та дорожніх пристроїв) на пішохідних переходах автомобільної дороги С141228 Об'їзд м. Пустомити (м. Пустомити км 1+130, км 1+510, км 1+650) (кошти місцевих бюджетів)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 50230000-6 — Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Дата виставлення рахунку Аванс 10 Банківські 30
Надання послуг Замовник здійснює платежі за надані послуги на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (ПФ № КБ-2в) та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ПФ № КБ-3) протягом п'яти банківських днів після надходження коштів з бюджету на реєстраційний рахунок Замовника Пiсляоплата 5 Банківські 70

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

22 жовтня 2019 19:02
Електронний цифровий підпис
22 жовтня 2019 19:01
ПД Освітлення обїзд м. Пустомити.pdf
22 жовтня 2019 19:01
ТД Освітлення обїзд м. Пустомити.pdf

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-22-000915-a.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Самбірський радіозавод "Сигнал", Код ЄДРПОУ:37752996
Дата подання: 21 листопада 2019 16:17
Неправомірне визначення переможця
Ми, Товариство з обмеженою відповідальністю "Самбірський радіозавод "Сигнал" як учасник процедури закупівлі № UA-2019-10-22-000915-а проаналізували результати цих торгів та надані пропозиції .
Вважаємо, що Рішення № 305 від 11.11.2019 прийняте Вашим тендерним комітетом про визнання переможцем ТОВ «РАУН», є неправомірним в зв’язку з тим, що подана даним учасником пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації, а саме:
1. Виконання робіт, які є предметом закупівлі та вимоги, які містяться в додатку №3 ТД «Відомість обсягів робіт» потребують не тільки наявності відповідної спеціальної будівельної техніки, а й регламентовані законодавством в частині наявності дозволів. Закон України „Про охорону праці” в чинній редакції регламентує обов’язок роботодавця одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та дозвіл на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Згідно Постанови КМУ від 26.10.2011р №1107 виконання робіт підвищеної небезпеки, а також експлуатація (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, здійснюються роботодавцем на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та можливе тільки при наявності дозволу на право експлуатації конкретного АГП.
Учасник «ТОВ «РАУН» надав в складі пропозиції інформацію, що не має власного АГП, а для виконання робіт буде залучено два автогідропідіймачи ГАЗ 3309 відповідно до договору про надання послуг з ФОП Харів О.Р. Дозвільні документи, які надають право ФОП Харів О.Р. на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію зазначених АГП в складі тендерної пропозиції ТОВ «РАУН» відсутні. Тобто, субпідрядник ФОП Харів О.Р. не вправі надавати послуги ТОВ «РАУН» відповідно до укладеного договору та виконувати роботи з експлуатації АГП. Зазначене унеможливлює виконання робіт у повному обсязі за предметом закупівлі відповідно до технології надання послуг, вимог Технічної специфікації (Додаток № 3) з дотриманням діючих норм і правил як вимагається тендерною документацією.
2. В п.2.6. табл. 2 Додатку 7 вимагається : «у разі не залучення учасником до надання послуг/виконання робіт суб’єкта господарювання (субпідрядника) та/або залучення учасником до надання послуг/виконання робіт суб’єкта господарювання (субпідрядника) в обсязі менше 20 відсотків, інформація підтверджується довідкою (у довільній формі), в якій зазначається відповідна інформація». Зазначена довідка в пропозиції ТОВ «РАУН» відсутня. Хоча із інших наданих документів вбачається, що роботи планується виконувати все ж таки із залученням сторонніх організацій, тобто субпідрядників. Отже, вимогу ТД не виконано.
3. Учасником ТОВ «РАУН» не підтверджено наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме відсутні водії для виконання робіт на власних машинах та водії, які пройшли навчання та мають відповідне посвідчення, що дає право на виконання робіт на автогідропідіймачах.
4. Відповідно до додатку 3 ТД «Відомість обсягів робіт» в ході виконання робіт необхідно виконувати «вимірювання опору ізоляції», «замір повного опору кола «фаза-нуль» , «вимірювання опору розтіканню струму кола» і т.п. випробування. Зазначені види робіт можливі лише за наявності власної (або залученої) сертифікованої лабораторії та відповідного ДОЗВОЛУ на виконання робіт з випробування електричного устаткування електричних мереж. ТОВ «РАУН» не має власної (або залученої) лабораторії та дозволу, а отже і ця частина робіт також не може бути виконана.
Як вбачається із вищезазначеного, обраний Вами переможець ТОВ «РАУН» не в змозі і не вправі виконати всі роботи, які передбачено умовами цієї закупівлі, а отже ця пропозиція повинна бути відхилена як така, що не відповідає вимогам тендерної документації відповідно до ч.4 п.1 статті 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Визнання переможцем учасника, тендерна пропозиція якого не відповідає умовам тендерної документації є неправомірним, порушує принципи здійснення закупівель, які регламентовано ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Керуючись даними аргументами,
В И М А Г А Є М О :
1. Переглянути та скасувати рішення про визнання переможцем закупівлі № UA-2019-10-22-000915-а ТОВ «РАУН» та прийняти нове рішення, яким відхилити пропозицію даного учасника як таку, що не відповідає вимогам тендерної документації.
2. Провести кваліфікацію наступного учасника - Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал», пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, після відхилення іншого учасника.
Директор ТзОВ «Самбірський радіозавод «Сигнал» Рабець В.М.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
25 листопада 2019 18:01
1. Відповідно до вимог тендерної документації, у разі оренди/лізингу/надання послуг машин, механізмів та техніки, учасник в складі тендерної пропозиції надає чинний договір оренди/лізингу/надання послуг тощо та свідоцтва про реєстрацію авто (технічні паспорти) на кожну одиницю, вказану учасником в довідці. Також учасником в складі тендерної пропозиції надається оригінал листа-підтвердження від орендодавця (надавача послуг, власника, тощо) щодо не заперечення використання його машин, механізмів та техніки для надання послуг учасником за предметом закупівлі. Інших документів для підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази, які є необхідними для надання послуг за предметом закупівлі, згідно умов тендерної документації, не вимагалося.
2. Залучення машин, механізмів та техніки для надання послуг учасником за предметом закупівлі на підставі договору оренди/лізингу/надання послуг машин, механізмів та техніки не вважається наданням послуг із залученням субпідрядника. Переможцем процедури закупівлі в складі тендерної пропозиції надано довідку про незалучення субпідрядника.
3. Відповідно до вимог тендерної документації, учасник включає в довідку працівників, які є необхідними для надання послуг за предметом закупівлі відповідно до Технічної специфікації (Додаток № 3) з дотриманням діючих норм і правил. Замовником не встановлено вимог, щодо конкретних працівників. Ненадання в складі тендерної пропозиції документів, що підтверджують наявність водіїв власної техніки не свідчить про їхню відсутність.
4. Умовами тендерної документації не передбачалося надання документального підтвердження наявності власної (або залученої) сертифікованої лабораторії та відповідного дозволу на виконання робіт з випробування електричного устаткування електричних мереж.
Відповідь надано відповідно до рішення тендерного комітету від 25.11.2019 протокол № 316.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 листопада 2019 15:30

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАУН" 298 380,00
UAH з ПДВ
276 780,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Самбірський радіозавод "Сигнал" 289 726,00
UAH з ПДВ
288 201,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СМЕО" 299 800,00
UAH з ПДВ
299 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

15 листопада 2019 16:08
Гарантійний лист.pdf
15 листопада 2019 14:45
Довідка податкова 13.11.pdf
14 листопада 2019 22:28
Довідка про несудимість.pdf
07 листопада 2019 09:37
Установчі документи.pdf
07 листопада 2019 09:37
Проєкт договору.pdf
07 листопада 2019 09:37
Наявність працівників.pdf
07 листопада 2019 09:37
Повноваження учасника.pdf
07 листопада 2019 09:37
Технічне завдання.pdf

Публічні документи

07 листопада 2019 09:08
sign.p7s
06 листопада 2019 21:13
Довідка про субпідряд (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Техпаспорти Електромодерн.pdf
06 листопада 2019 21:13
Довідка Мат-тех база (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Листи довкілля+санкції (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Дозвіл ТОВ Електромодерн.pdf
06 листопада 2019 21:13
наказ на У.О (ориг).pdf
06 листопада 2019 21:13
Довідка про працівників (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Довідка про досвід (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Відгук Львів ОДА 2019.pdf
06 листопада 2019 21:13
Декларація Сигнал завірено.pdf
06 листопада 2019 21:13
Листи щодо повноважень (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Обсяги Додаток 3 Пустомити.pdf
06 листопада 2019 21:13
Лист по ст.17 ЗУ (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Лист Ел.модерн П..pdf
06 листопада 2019 21:13
Відомості про учасника (П).pdf
06 листопада 2019 21:13
Свідоцтво ПДВ ориг..pdf
06 листопада 2019 21:13
Витяг реєстр ПДВ.pdf
06 листопада 2019 21:12
Статут від 12.12.2018 (ориг).pdf
06 листопада 2019 21:12
Довіреність У.О.оригінал.pdf
06 листопада 2019 21:12
наказ про печатку.pdf
06 листопада 2019 21:12
Наказ Директор (ориг).pdf

Публічні документи

06 листопада 2019 11:51
Довідка КБ 3 Сокільники піш.pdf
06 листопада 2019 11:51
Аналог_договір_Сокільники.pdf
06 листопада 2019 11:51
Довідка КБ 3 пішоходи СРА.pdf
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Сихіський р н ДД 3.PDF
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Сихівський р н ДД 4.PDF
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Сихівський р н ДД 2.PDF
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Сихівський р н ДД 1.PDF
06 листопада 2019 11:51
Довідка КБ 3 пішоходи ГРА.pdf
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Галицький р н ДД 4.PDF
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Галицький р н ДД 3.PDF
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Галицький р н ДД 2.pdf
06 листопада 2019 11:51
Ан дог Галицький р н ДД 1.pdf
06 листопада 2019 11:51
Статут_СМЕО_2019_завізований.PDF
06 листопада 2019 11:51
Протокол5_директор_СМЕО.pdf
06 листопада 2019 11:51
Протокол2_директор2_СМЕО.pdf
06 листопада 2019 11:51
Протокол2_2019_директор_Смео.pdf
06 листопада 2019 11:51
Проект_договору_СМЕО.PDF
06 листопада 2019 11:51
Наказ_директора2.pdf
06 листопада 2019 11:51
Наказ_директора1.pdf
06 листопада 2019 11:51
Наказ директора3.pdf
06 листопада 2019 11:51
Наказ внесення змін.pdf
06 листопада 2019 11:51
ЛІЦЕНЗІЯ НОВА 2017.pdf
06 листопада 2019 11:51
Лист_дозвіл_оренда_машин.pdf
06 листопада 2019 11:51
Витяг_з_реєстру_ПДВ_СМЕО.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАУН"
#38700539
Переможець 276 780,00
UAH з ПДВ
11 листопада 2019 15:29

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 11 листопада 2019 15:29

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАУН"
#38700539
276 780,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
28 листопада 2019 18:01
Договір 143-11/19 укладений
28 листопада 2019 17:59

Актуальні тендери

До пошуку