Комутаційне обладнання спеціального призначення
Очікувана вартість
3 500 000,00 UAH
UA-2019-10-21-003846-b 96e7f79721024d78be04a32fc0caaa58
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Головне управління урядового зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Код ЄДРПОУ: 34794089
Вебсайт замовника: http://www.dsszzi.gov.ua/
Місцезнаходження замовника: 03110, Україна , Київ обл., м. Київ, вул. Солом'янська, 13
Контактна особа замовника: Владислав Постоюк
+380442819322
guuz_pvm@dsszzi.gov.ua

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 30 жовтня 2019 19:00
Оскарження умов закупівлі: до 05 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 листопада 2019 19:00
Початок аукціону: 11 листопада 2019 14:08
Очікувана вартість: 3 500 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 20 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,57 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
53 штука
Комутаційне обладнання спеціального призначення
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03110, Україна, Київ, Київ, вул. Солом'янська, 13
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 16 грудня 2019
ДК 021:2015: 32546100-3 — Цифрові комутатори

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 10 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

01 листопада 2019 17:22
Електронний цифровий підпис
01 листопада 2019 17:21
Зміни до ТД.docx
01 листопада 2019 17:20
Тендерна документація комутатори _.docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 22 жовтня 2019 09:38
Дата відповіді: 22 жовтня 2019 11:06
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику! Головне управління урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що є Замовником по даній процедурі закупівлі, дякує вам за запитання. З приводу вашого запитання Замовник хоче повідомити: 1. Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та тендерної документації до процедури закупівлі Учасник може пропонувати будь-які еквіваленти предмету закупівлі або надати складовим предмету закупівлі власні назви, проте запропоновані аналоги мають повністю відповідати Технічним та якісним вимогам до предмету закупівлі (Додаток №2 до цієї документації). У відповідному додатку до тендерної документації наведені технічні характеристики предмета закупівлі. Запропонований Учасником предмет закупівлі має відповідати кожній із наведених технічних характеристик, бо лише такі характеристики відповідають потребам Замовника. 2.Нагадуємо вам, що відповідно до чинного законодавства замовник самостійно визначає склад та зміст тендерної документації, керуючись власними потребами, обставинами та вимогами Закону. У разі якщо Учасник вважає, що його права порушуються певними положеннями тендерної документації він має право звернутися до Замовника з вимогою усунути вказане порушення або до антимонопольного комітету України з аналогічною скаргою на Замовника. Замовник вважає за потрібне нагадати, що він також зацікавлений у дотриманні всіма учасниками технічних вимог до предмету процедури закупівлі. Також вказаний момент обов’язково перевіряється Замовником під час оцінки тендерних пропозицій Учасників. Пропозиції Учасників, що не відповідають Технічним вимогам будуть відхилені. 3. Відповідно до принципів добросовісної конкуренції та недискримінації Учасників. викладених у статті 3 Закону та згідно частини 5 розділу І «Загальні положення» тендерної документації до процедури закупівлі вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах. Ознака того, чи є Учасник платником ПДВ чи ні не є визначальною та цікавить Замовника лише в частині правильності заповнення таким Учасником власної тендерної пропозиції. Хоча очікувана вартість закупівлі визначається з ПДВ, проте всі Учасники вказують цінові пропозиції з урахуванням тої системи оподаткування, на якій вони перебувають. Оцінка тендерних пропозицій всіх Учасників буде здійснюватися за єдиним критерієм оцінки «ціна» на основі поданих ними цінових пропозицій, незалежно від того, є вони платниками ПДВ чи ні.
Щодо змісту пропозиції.
Дата подання: 25 жовтня 2019 14:59
Дата відповіді: 29 жовтня 2019 17:41
Шановний Замовник, для забезпечення якісного та ефективного оскарження результатів торгів у разі необхідності, будь ласка підтвердіть, що вами не вимагається від учасників торгів вказувати точну модель та повну специфікацію обладнання, яке вони пропонують. Таким чином, перевірка відповідності та рішення про укладання контракту буде прийматися на підставі лише тих параметрів, які буде вказано учасником у відповідь на вимоги. Дуже дякуємо за позитивну відповідь.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику! Головне управління урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що є Замовником по даній процедурі закупівлі, дякує вам за запитання. З приводу Вашого запитання повідомляємо: 1. Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та тендерної документації до процедури закупівлі Учасник може пропонувати будь-які еквіваленти предмету закупівлі або надати складовим предмету закупівлі власні назви, проте запропоновані аналоги мають повністю відповідати Технічним та якісним вимогам до предмету закупівлі (Додаток №2 до цієї документації). У відповідному додатку до тендерної документації наведені технічні характеристики предмета закупівлі. Запропонований Учасником предмет закупівлі має відповідати кожній із наведених технічних характеристик, бо лише такі характеристики відповідають потребам Замовника. 2.Нагадуємо вам, що відповідно до чинного законодавства Замовник самостійно визначає склад та зміст тендерної документації, керуючись власними потребами, обставинами та вимогами Закону. У разі якщо Учасник вважає, що його права порушуються певними положеннями тендерної документації він має право звернутися до Замовника з вимогою усунути вказане порушення або до антимонопольного комітету України з аналогічною скаргою на Замовника. Замовник вважає за потрібне нагадати, що він також зацікавлений у дотриманні всіма учасниками технічних вимог до предмету процедури закупівлі. Також вказаний момент обов’язково перевіряється Замовником під час оцінки тендерних пропозицій Учасників. Пропозиції Учасників, що не відповідають Технічним вимогам будуть відхилені.
Щодо строку поставки товарів
Дата подання: 25 жовтня 2019 16:57
Дата відповіді: 01 листопада 2019 17:52
У тендерній документації п.3 «Тендерної документації»: строк поставки Товару та п.5.2. договору про закупівлю товару за державні кошти «Додатку № 4 до Тендерної документації Проект договору про закупівлю» зазначений строк постачання товарів 20 календарних днів з дати підписання договору. Технологічний процес виготовлення обладнання , яке є предмету закупівлі , та строки його доставки з-за кордону займає не менше 50 календарних днів (предмет закупівлі не виробляється на території України). У зв’язку з цим та керуючись частиною 2 ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі» просимо Замовника самостійно внести зміни до Тендерної документації, а саме до п.3 «Тендерної документації»: строк поставки Товару, п.5.2. договору про закупівлю товару за державні кошти «Додатку № 4 до Тендерної документації Проект договору про закупівлю» в частині строків поставки товару та збільшити строк поставки товару до 50 календарних днів із дати підписання договору.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику! Головне управління урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що є Замовником по даній процедурі закупівлі, дякує вам за запитання. З приводу Вашого запитання повідомляємо: Замовник самостійно встановлює строк поставки обладнання, що є предметом закупівлі та затверджує тендерну документацію процедури закупівлі, що ці вимоги встановлює. Замовник вказав саме такий строк поставки обладнання . опираючись на необхідність повного освоєння бюджетних коштів, призначених на закупівлю Спеціального комутаційного обладнання. до кінця поточного бюджетного року.
Розгорнути всі запитання: 3 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-21-003846-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ СПЕЦІАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ РІШЕННЯ, Код ЄДРПОУ:38811928
Дата подання: 16 листопада 2019 16:55
Необгрунтований вибір переможця
Відповідно до інформації розміщеної в системі електронних закупівель ProZorro, Замовником Головне управління урядового зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України було проведено закупівлю ID UA-2019-10-21-003846-b на Комутаційне обладнання спеціального призначення (ДК 021:2015:32546100-3 — Цифрові комутатори).
Відповідно до протоколу розкриття у закупівлі взяли участь 7 учасників:
1) ТОВ «СПЕЦІАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ РІШЕННЯ
2) ТОВ «Діпнет Україна»
3) ТОВ «МАУНА-КЕА»
4) ТОВ «ІНТЕРКЛАСТ»
5) ТОВ «Компьютерм»
6) ТОВ «ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ»
7) ТОВ «УКРКАМ»

За результатами розгляду тендерних пропозицій, Замовник розмістив у системі повідомлення про намір укласти договір з учасником ТОВ «Компьютерм».
Детально ознайомившись з тендерною пропозицією останнього, зазначаємо, що в її складі відсутні наступні документи:
1) Авторизаційний лист від виробника предмету закупівлі (вимога викладена у п.8 частини 1 Додатку 3 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ТА ПЕРЕМОЖЦЕМ І ВИМОГИ ДО НИХ» тендерної документації)
2) Лист виробника предмету закупівлі про статус партнера (вимога викладена у п.9 частини 1 Додатку 3 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ТА ПЕРЕМОЖЦЕМ І ВИМОГИ ДО НИХ» тендерної документації).
У складі тендерної пропозиції була надана копія листа від Іноземного товариства «І-АР-СІ» (Додаток 1), яке не є виробником предмету закупівлі, а лише його постачальником.
Відповідно до статті 30 Закону України “Про публічні закупівлі” Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції, яка вважається найбільш економічно вигідною.
Дії Замовника щодо акцептування учасника без необхідних документів прямо суперечать одному з основних принципів здійснення публічних закупівель – об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій, а також дискредитую систему електронних закупівель в цілому.

Виходячи з вищевикладеного,
ПРОСИМО:
1. Зобов’язати Замовника скасувати рішення щодо визначення переможцем учасника ТОВ «Компьютерм» та під час здійснення публічних закупівель діяти виключно у рамках Закону.
2. Розглянути це звернення та надати відповідь у встановлені законом строки.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 листопада 2019 16:31
Замовником повторно, неупереджено та об’єктивно вивчено документи, що містяться у складі тендерної пропозиції ТОВ «Компьютерм» і визначено їх достатніми для прийняття рішення про намір укласти договір щодо закупівлі комутаційного обладнання спеціального призначення із ТОВ «Компьютерм».
Автором вимоги вказано, що у складі тендерної пропозиції Учасника відсутні наступні документи: 1) Авторизаційний лист від виробника предмету закупівлі (вимога викладена у п.8 частини 1 Додатку 3 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ТА ПЕРЕМОЖЦЕМ І ВИМОГИ ДО НИХ» тендерної документації);
2) Лист виробника предмету закупівлі про статус партнера (вимога викладена у п.9 частини 1 Додатку 3 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ТА ПЕРЕМОЖЦЕМ І ВИМОГИ ДО НИХ» тендерної документації).
- Замовником у пункті 8 частини 1 Додатку 3 тендерної документації передбачено, що учасниками подається авторизаційний лист від виробника предмету закупівлі або форма уповноваження виробника. Учасником у складі тендерної пропозиції подано інформаційну довідку від Іноземного товариства «І-АР-СІ» (04073, Україна,
м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А, тел: +38 (044) 230-34-74, факс: +38 (044) 230-34-94), яке є дистриб’ютором офіційної продукції Hewlett Packard Enterprise та відображається на сайті компанії виробника за посиланням https://www8.hp.com/ua/ru/hp-information/partners/distributors.html. Також до зазначеної довідки додано декларації про відповідність, сертифікати відповідності та експертний висновок на продукцію Hewlett Packard Enterprise. Під час розгляду пропозиції Учасника тендерним комітетом усі вище перераховані документи було прийнято у якості форми уповноваження виробника;
- щодо листа виробника предмету закупівлі про статус партнера, то наявність такого документу у складі тендерної пропозиції учасників по даній закупівлі не є обов’язковою, що визначено останнім реченням пункту 9 частини 1 Додатку 3 тендерної документації.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-10-21-003846-b.c2
Статус:
Розглянута
Скаржник: ТОВ СПЕЦІАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ РІШЕННЯ, Код ЄДРПОУ:38811928
Дата подання: 21 листопада 2019 09:36
Скарга на дії Замовника, зокрема - Необґрунтований вибір переможця
За результатами розгляду тендерних пропозицій, 15.11.2019 Замовник розмістив на офіційному порталі prozorro.gov.ua повідомлення про намір укласти договір з учасником ТОВ «Компьютерм». Період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника завершується: 26.11.2019. Детально ознайомившись з тендерною пропозицією ТОВ «Компьютерм», зазначаємо, що вона не відповідає пункту 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, оскільки в її складі відсутні наступні документи: 1) Авторизаційний лист від виробника предмету закупівлі 2) Лист виробника предмету закупівлі про статус партнера. Вимога щодо обов’язкової наявності вказаних документів викладена у пункті 8 та пункті 9 частини 1 Додатку 3 «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ТА ПЕРЕМОЖЦЕМ І ВИМОГИ ДО НИХ» тендерної документації. Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію ТОВ «Компьютерм» і приступити до розгляду наступної пропозиції, яка вважається найбільш економічно вигідною, як це вказано у пункті 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 26 листопада 2019 15:22
рішення від 25.11.2019 №17286.pdf
Дата публікації: 26 листопада 2019 15:22
рішення від 10.12.2019 №18360.pdf
Дата публікації: 13 грудня 2019 22:28
Номер скарги: UA-2019-10-21-003846-b.b3
Статус:
Розглянута
Скаржник: ТОВ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ", Код ЄДРПОУ:38282958
Дата подання: 22 листопада 2019 15:42
Скарга щодо рішення Замовника
Скарга викладена у доданому файлі.
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 27 листопада 2019 10:48
Рішення від 26.11.2019 № 17371 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 27 листопада 2019 10:48
Рішення від 12.12.2019 № 18469.pdf
Дата публікації: 17 грудня 2019 17:54

Документи подані скаржником

21 листопада 2019 09:35
Скарга
21 листопада 2019 09:36
Додаток 1 Платіжне доручення

Документи Органу Оскарження

26 листопада 2019 15:22
рішення від 25.11.2019 №17286.pdf
13 грудня 2019 22:28
рішення від 10.12.2019 №18360.pdf

Документи подані скаржником

22 листопада 2019 15:42
Платіжне доручення 1369.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 листопада 2019 14:59

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ" 2 520 669,60
UAH з ПДВ
2 520 669,60
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Компьютерм 3 362 875,20
UAH з ПДВ
2 948 878,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРКАМ" 3 300 000,00
UAH з ПДВ
2 950 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ СПЕЦІАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ РІШЕННЯ 3 390 734,10
UAH з ПДВ
3 003 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ІНТЕРКЛАСТ" 3 443 844,00
UAH з ПДВ
3 025 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "МАУНА-КЕА" 3 283 388,34
UAH з ПДВ
3 099 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Діпнет Україна" 3 420 816,00
UAH з ПДВ
3 400 816,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

19 листопада 2019 14:01
МВС Онащук.PDF
19 листопада 2019 10:01
COMPUTHERM.pdf
19 листопада 2019 09:45
MAF Computherm.pdf
16 листопада 2019 17:13
Довідки після аукціону.pdf
16 листопада 2019 17:13
Додаток 1 після аукціону.pdf
08 листопада 2019 19:28
ТОВ Компьютерм.rar

Публічні документи

09 листопада 2019 15:08
sign.p7s
09 листопада 2019 15:08
7. Авториз. лист виробника_.pdf
09 листопада 2019 13:59
8. Погодж з дог..pdf
09 листопада 2019 13:59
7. Авториз. лист виробника.pdf
09 листопада 2019 13:59
6. Витяг з реєстру пл. ПДВ.pdf
09 листопада 2019 13:59
4.Статут_УКРКАМ.pdf
09 листопада 2019 13:59
1.2. Характеристики товару.pdf
09 листопада 2019 13:59
1.1. СПЕЦИФІКАЦІЯ.pdf
09 листопада 2019 13:59
1. КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ.pdf

Публічні документи

08 листопада 2019 18:02
Документи_кваліфікація.rar
08 листопада 2019 18:02
Документи_відповідність.rar

Публічні документи

08 листопада 2019 18:00
Специфікація на товар.pdf
08 листопада 2019 18:00
Комерційна пропозиція.pdf
08 листопада 2019 18:00
Характеристики товару.pdf
08 листопада 2019 18:00
статут — копия.pdf
08 листопада 2019 18:00
Протокол Загальних зборів.pdf
08 листопада 2019 18:00
лист-підтвердження.pdf
08 листопада 2019 18:00
Довідка про досвід.pdf
08 листопада 2019 18:00
виписка ЄДРПОУ.pdf
08 листопада 2019 18:00
авторизаційний лист.pdf

Публічні документи

08 листопада 2019 17:17
sign.p7s
08 листопада 2019 17:10
Аналогічний договір.pdf
08 листопада 2019 16:22
Статут.pdf
08 листопада 2019 16:22
ст 17.pdf
08 листопада 2019 16:22
Комерційна пропозиція.pdf
08 листопада 2019 16:22
Довкілля.pdf
08 листопада 2019 16:22
Витяг.pdf
08 листопада 2019 16:22
Витяг ПДВ.pdf
08 листопада 2019 16:22
Аналогічний договір.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ"
#38282958
Очікує рішення 2 520 669,60
UAH з ПДВ
28 грудня 2019 13:36
ТОВ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ"
#38282958
Рішення скасоване 2 520 669,60
UAH з ПДВ
28 грудня 2019 13:36
ТОВ Компьютерм
#39247081
Рішення скасоване 2 948 878,00
UAH з ПДВ
28 грудня 2019 13:36

Інформація про відміну

Дата скасування
28 грудня 2019 13:43
Причина скасування
Визнання торгів такими, що не відбулися внаслідок скорочення видатків на здійснення закупівлі
Документи
28 грудня 2019 13:42 Протокол №262 від 28.12.2019.pdf
28 грудня 2019 13:43 sign.p7s

Актуальні тендери

До пошуку