«Реконструкція адміністративної будівлі на вул. Гордіюк, 14 б в м.Луцьку»
Очікувана вартість
17 952 696,00 UAH
UA-2019-10-21-003711-b f978dbf3d87f46aea9a010e2a44ca111
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області
Код ЄДРПОУ: 40112254
Місцезнаходження: 43026, Україна , Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гордіюк, 14б
Контактна особа: Ольга Фацевич
+380955554208
olga.fatsevich@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 жовтня 2019 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 03 листопада 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 листопада 2019 17:00
Початок аукціону: 08 листопада 2019 12:16
Очікувана вартість: 17 952 696,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 70 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 17 952,70 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,10 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
«Реконструкція адміністративної будівлі на вул. Гордіюк, 14 б в м.Луцьку»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 43023, Україна, Волинська область, Луцьк, Гордіюк, 14 б
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Розрахунки проводяться тільки за фактично виконані роботи протягом 45-ти календарних днів після підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, шляхом проміжних платежів, та тільки в межах бюджетних призначень та при умові поступлення коштів на рахунок Замовника по даному об'єкту. Закупівля здійснюється за кошти державного бюджету. Пiсляоплата 45 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо оформлення документів
Дата подання: 25 жовтня 2019 13:58
Дата відповіді: 30 жовтня 2019 10:54
Шановний Замовник, просимо Вас надати роз’яснення. У Розділі 3 тендерної документації п. 1.1.3 зазначено, що усі сторінки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (керівника або уповноваженої ним особи, яку уповноважено представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі) із зазначенням посади, прізвища і дати підпису, а також відбитки печатки (у разі наявності) чи достатньо буде підписати ті сторінки, де формою це передбачено? Чи не буде вважатися пропозиція учасника як така, що не відповідає умовам тендерної документації, якщо буде подано аналогічний договір зі схожими видами будівельно-монтажних робіт однакової правової природи (договір підряду): нове будівництво, капітальний ремонт об’єктів будівництва?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня!
Підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (керівника або уповноваженої ним особи, яку уповноважено представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі) із зазначенням посади, прізвища і дати підпису потрібен бути на кожній сторінці тендерної пропозиції, окрім оригіналів документів, які видані іншими установами, фізичними/юридичними особами.
Так, така пропозиція буде вважатися такою, що не відповідає вимогам тендерної документації, оскільки в п.3.1. Додатку № 1 до Тендерної документації чітко передбачено:" Аналогічним(ними) договором(ами) є договір (двосторонній або декілька сторонній), на реконструкцію."
Дякуємо за Ваше звернення!

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-21-003711-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: Шинака-Україна, Код ЄДРПОУ:30659358
Дата подання: 12 листопада 2019 10:27
Вимога про скасування рішення Замовника
Просимо переглянути рішення тендерного комітету від 11.11.2019 р. про відхилення пропозиції ТОВ «Шинака-Україна» як такої, що не відповідає умовам тендерної документації. Вважаємо підстави відхилення формальними та такими, що не впливають на зміст пропозиції.
У складі пропозиції було подано скановані з оригіналу копії сторінок паспортів уповноважених осіб на підписання документів пропозиції, які містять інформацію, решта сторінок не надавалась по причині відсутності на них будь-якої інформації. Згідно переліку формальних помилок, дану підставу відхилення не можна вважати суттєвою.
Згідно переліку формальних помилок, а саме «зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника», не надання листа-згоди з істотними умовами договору не може бути підставою відхилення, оскільки згідно вимог тендерної документації (додаток 1, розділ 3, п. 6) нами була надана скан-копія проекту договору, кожна сторінка якого була засвідчена написом «З умовами договору згідні», підписана уповноваженою особою із зазначенням посади, прізвища, ініціалів, дати та скріплені печаткою.
Згідно переліку формальних помилок, а саме «зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника», не надання штатного розпису не може бути підставою відхилення, оскільки інформація про чисельність працівників повністю відображено у поданому звіті за ф. 1-ДФ. Та можемо додатково завантажити штатний розпис на вимогу Замовника.
Згідно Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419 підприємства, які складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку або національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, складають проміжну фінансову звітність, яка охоплює відповідний період (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців), наростаючим підсумком з початку звітного року у складі балансу та звіту про фінансові результати. Баланс підприємства складається за станом на кінець останнього дня кварталу (року). Відповідно до Господарського права України підприємства зобов'язані подавати квартальну та річну фінансову звітність органам, до сфери управління яких вони належать, трудовим колективам на їх вимогу, власникам (засновникам) відповідно до установчих документів, якщо інше не передбачено цим Законом. Термін подання фінансової звітності встановлюється Кабінетом Міністрів України. Метою складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух коштів підприємства. Тому подання нами балансу та звіту про фінансові результати за 9 місяців 2019 р. не може бути причиною відхилення пропозиції.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 листопада 2019 19:15
Тендерним комітетом розглянуто вимогу №UA-2019-10-21-003711-b.c1.
У відповідь на Вашу вимогу повідомляємо наступне:
1. Відповідно до ч.1 Розділу 3 Тендерної документації: На підтвердження можливості підписання договору про закупівлю у складі пропозиції Учасники надають скановану з оригіналу копію паспорта (в повному обсязі) чи іншого документа, що підтверджує особу, яка уповноважена на укладення договору (посадова чи інша особа). В даному випадку Замовником вимагалось подання документу в повному обсязі. Учасником поданий документ не в повному обсязі.
2. Відповідно до ч.4. Розділу 6 Тендерної документації: У складі пропозиції надати лист-згоду з істотними умовами договору. Замовником вимагався окремий документ, який підтверджує згоду учасника з істотними умовами договору. В складі тендерної пропозиції відсутній такий документ.
3. Відповідно до п.2.3. ч.2. Розділу 1 Додатку 1 Тендерної документації Наявність працівників підтверджується сканованою копією оригіналу звіту за формою 1-ДФ за останній звітній період та сканованою копією оригіналу штатного розпису. В складі Тендерної пропозиції учасника відсутній штатний розпис. Відповідно до ч.3 ст.25 ЗУ «Про публічні закупівлі»: тендерні пропозиції, отримані електронною системою закупівель після закінчення строку їх подання, не приймаються та автоматично повертаються учасникам, які їх подали.
4. Відповідно до п.4.1. та 4.2. ч.4. Розділу 3 Додатку №1 Тендерної документації: На підтвердження фінансової спроможності учасник в складі тендерної пропозиції подає скановану з оригіналу копію Балансу підприємства за останній звітний період та скановану з оригіналу копію Звіту про фінансові результати за останній звітний період. Відповідно до ст. 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»: «Звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Проміжна фінансова звітність складається за результатами першого кварталу, першого півріччя, дев’яти місяців. Учасником в складі тендерної пропозиції подано баланс та звіт про фінансові результати за 9 місяців 2019 року, що не відповідає вимогам тендерної документації. Замовник погоджується з Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, але тендерною документацією встановлено вимогу про подання фінансової звітності за останній звітній період, а відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»: «Звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік.
Враховуючи вищенаведені підстави в сукупності Замовником вирішено відхилити тендерну пропозицію учасника Товариство з обмеженою відповідальністю "Шинака-Україна".
Номер вимоги: UA-2019-10-21-003711-b.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: Шинака-Україна, Код ЄДРПОУ:30659358
Дата подання: 12 листопада 2019 14:46
Вимога про скасування рішення Замовника
Вимагаємо скасувати повідомлення тендерного комітету від 11.11.2019 р. про намір укласти договір з учасником ФОП Савченко О.Г. Надана ним тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
1. Відповідно до розділу 3 тендерної документації п. 1, пп. 1.1.3. Усі сторінки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (керівника або уповноваженої ним особи, яку уповноважено представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі) із зазначенням посади, прізвища і дати підпису, а також відбитки печатки (у разі наявності), окрім тих, що подаються у форматі word (“doc”), або excel (“xls”), також нотаріально завірені документи та оригінали документів, видані іншими установами, не засвідчуються підписом та печаткою Учасника. Крім того Вам була надіслано через електронну систему закупівель запит щодо роз’яснення даної вимоги. Вами 30.10.2019 р. було надано відповідь: «Підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (керівника або уповноваженої ним особи, яку уповноважено представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі) із зазначенням посади, прізвища і дати підпису потрібен бути на кожній сторінці тендерної пропозиції, окрім оригіналів документів, які видані іншими установами, фізичними/юридичними особами. ФОП Савченко О.Г. даної вимоги не виконав. На жодній сторінці розрахунку договірної ціни та кошторисах не міститься жодного підпису, печатки, зазначені документи завантажені у форматі «.rtf». Це є грубим порушення умов тендерної документації.
Крім того, у локальних кошторисах зазначено склав та перевірив Поліщук Т.М. Хто ця особа? Яке вона має відношення до даної пропозиції, адже згідно гарантійного листа щодо підпису № 1 від 04.11.19 р. уповноваженою особою на підписання є Савченко О.Г., інших уповноважених осіб немає.
2. Відповідно до розділу 3 тендерної документації п. 6, пп. 6.3. Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам замовника, учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати: 6. Cкановані копії оригіналів чинних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, які передбачені Технічним завданням, що наведене в Додатку №2. ** - у разі, якщо законодавством не передбачено надання дозволів на виконання даного виду робіт учасник надає лист-пояснення в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника, в якому зазначає підстави ненадання вищезазначених документів. ФОП Савченко О.Г. ніяких дозволів та листа-пояснення не надав.
3. Відповідно до додатку 1 до тендерної документації учасники повинні були подати відомості згідно запропонованої форми про наявність матеріально-технічної бази учасника, що визначена у даному Додатку. До переліку техніки включаються машини та механізми, які необхідно використовувати при виконанні робіт. Кількість техніки має бути достатньою для виконання робіт у повному обсязі що зазначена у Технічному завданні.
У відомостях Савченка О.Г. про наявність обладнання та матеріально-технічної бази № 14 від 04.11.2019 р. відсутня інформація щодо володіння будівельними машинами та механізмами відображених у підсумковій відомості ресурсів (із 124 позицій будівельних машин та механізмів, які необхідні для виконання роботи відповідно до технічного завдання надано інформацію лише про 21). Це є грубим порушення умов тендерної документації.
4. Відповідно до розділу 3 тендерної документації п. 1, пп. 1.1.1 документи повинні бути датовані не раніше дня виходу оголошення. Чомусь лист-згода субпідрядника ТОВ «І ПЛЮС» підписана 10.10.2019 р., ще до того як оголошено тендер на закупівлю.
5. ФОП Савченко О.Г. подав звіт ф. 1ДФ за 3 квартал 2019 р. Однією з підстав відхилення пропозиції ТОВ «Шинака-Україна» було те, що фінансова звітність була подана за 9 місяців 2019 р., а не за рік.
6. Штатний розпис — це затверджуваний власником, керівником чи вищим органом підприємства, установи, організації внутрішній нормативний документ, який містить перелік назв і кодів структурних підрозділів організації, назв і кодів посад працівників відповідно до Класифікатора професій, із зазначенням кількості штатних одиниць за кожною посадою (з урахуванням вакансій), розмірів посадових окладів, доплат і надбавок, та фонду заробітної плати. Штатний розклад працівників ФОП Савченка О.Г. важко назвати штатним розкладом.
7. Відповідно до додатку 1 до тендерної документації учасники повинні підтвердити наявність інженерно-технічних працівників сканованими копіями документів про освіту або підвищення кваліфікації та наказами про прийняття на роботу. Наказів про прийняття на роботу ФОП Савченко О.Г. не надав.
8. Крім того, дивним фактом залишається те, що ФОП Савченко О.Г. завантажив о 17.37 год. 11.11.2019 р. цінову пропозицію за результатами аукціону ще до того, як було завантажено повідомлення про намір укласти договір з ним об 17.55 год.
9. Третій учасник аукціону ТОВ «АЛЬФА-БУД ЗАХІД» взагалі значну частину документів не подав у складі тендерної пропозиції, у тому числі і банківську гарантію. Порівнявши лише відомості ресурсів учасника ФОП Савченко О.Г. та ТОВ «АЛЬФА-БУД ЗАХІД», відразу видно копіювання даних. В обґрунтуваннях ціни проставлено 15 км, 84 км навпроти тих же позицій в обох учасників, лише деякі з цих позицій відрізняються в розцінках, всі решта - ідентичні.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 листопада 2019 19:19
Тендерним комітетом розглянуто вимогу № UA-2019-10-21-003711-b.c2
У відповідь на Вашу вимогу повідомляємо наступне:
1. Відповідно до розділу 3 тендерної документації п. 1, пп. 1.1.3. Усі сторінки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (керівника або уповноваженої ним особи, яку уповноважено представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі) із зазначенням посади, прізвища і дати підпису, а також відбитки печатки (у разі наявності), окрім тих, що подаються у форматі word (“doc”), або excel (“xls”), також нотаріально завірені документи та оригінали документів, видані іншими установами, не засвідчуються підписом та печаткою Учасника. Учасником було подано проектно-кошторисну документацію в форматі «rtf». RTF є більш старішою версією формату word (“doc”) та відкривається Microsoft Word і повністю відображає всю інформацію яка вказана в документі. Оскільки Замовник отримав всю інформацію яка вимагалась, в тому числі з врахуванням вимог п. 1, пп. 1.1.3. Тендерної документації, а тому відсутні підстави відхилення тендерної пропозиції в даній частині.
2. Учасник підтвердив інформацію щодо наявності всіх дозволів, які необхідні для виконання робіт та умов договору шляхом подання таких документів в складі тендерної пропозиції внаслідок залучення субпідрядників. Відповідно Замовник отримав всю інформацію, яка вимагалась Відповідно до розділу 3 тендерної документації п. 6, пп. 6.3 Розділу 3 Тендерної документації.
3. Відповідно до додатку 1 до тендерної документації учасники повинні були подати відомості згідно запропонованої форми про наявність матеріально-технічної бази учасника, що визначена у даному Додатку. До переліку техніки включаються машини та механізми, які необхідно використовувати при виконанні робіт. Кількість техніки має бути достатньою для виконання робіт у повному обсязі що зазначена у Технічному завданні. В складі тендерної пропозиції на підтвердження вказаної вимоги учасником подано довідку №14 Про матеріально-технічну базу, розрахунку якої достатньо для виконання зазначених в Додатку №2 Тендерної документації робіт. Замовник не вимагав інформації щодо ВОЛОДІННЯ будівельними машинами та механізмами відображеними в Підсумковій відомості ресурсів. Окрім того, Замовником в складі тендерної документації не вимагалось надання учасником підсумкової відомості ресурсів, а відтак такий документ не може братись до уваги під час оцінки тендерної пропозиції учасника.
4. Учасником підтверджена вимога, яка передбачена розділом 3 тендерної документації п. 1, пп. 1.1.1. , а саме поданий лист згода лист-згода субпідрядника ТОВ «І ПЛЮС» від 10.10.2019 р. Враховуючи те, що у тексті документа міститься індивідуальний номер закупівлі UA-2019-10-21-003711-b, тому цей лист не міг бути виданий раніше дати подання оголошення: 21.10.2019 р., тому вказане зауваження слід віднести до формальної помилки, а саме: - технічні помилки та описки.
5. Відповідно до п.2.3. ч.2 Розділу 1 Додатку 1: Наявність працівників підтверджується сканованою копією оригіналу звіту за формою 1-ДФ за останній звітній період та сканованою копією оригіналу штатного розпису. ФОП Савченко О.Г. подав звіт ф. 1ДФ за 3 квартал 2019 р. Оскільки керуючись Наказом № 4 від 13.01.2015 Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку» - податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Виходячи з наведеного останнім звітним періодом подання звіту №1-ДФ є 3 квартал. Оскільки звіт №1-ДФ та фінансова звітність підприємства є різними за своєю природою документами, а тому, відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції.
6. Звертаємо Вашу увагу, що у законодавстві України штатний розпис згадується в
cт. 64 Господарського кодексу України, згідно якої підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників, штатний розпис.
Відповідно до інформації, що приведена у листі Міністерства праці та соціальної політики України від 27.06.2007 року № 162/06/187-07 «Щодо штатного розпису» штатний розпис - це документ, що встановлює для даного підприємства, установи, організації структуру, штати та посадові оклади працівників. У штатному розпису містяться назви посад, чисельність персоналу і оклади по кожній посаді.
Розроблення штатного розпису має здійснюватися на основі внутрішніх організаційно-нормативних документів (чинна структура і чисельність, положення з оплати праці) та з урахуванням вимог нормативно-правових актів, зокрема Класифікатора професій ДК 003-2010 (назви посад і професій мають відповідати назвам у Класифікаторі).
Тільки для бюджетних установ розроблено типова форма штатного розпису затверджена наказом Міністерства фінансів України № 57 вiд 28.01.2002 р. Виходячи з наведеного штатний розпис учасника відповідає вимогам тендерної документації.
7. Відповідно до п.2.1. ч.2. Розділу 1 Додатку №1 Тендерної документації: Наявність, кваліфікація та досвід основних спеціалістів (інженерно-технічних працівників) учасника для виконання замовлення. Відомості подаються у таблиці «б» згідно запропонованої форми, що визначена у даному Додатку. Підтверджується сканованими копіями документів про освіту АБО підвищення кваліфікації та наказами про прийняття на роботу. Учасником повністю підтверджено вищевказану вимогу оскільки надано документи про освіту на працівників. Відтак надання наказів та документів про підвищення кваліфікації є альтернативою для учасника, а тому відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції.
8. Замовником в складі тендерної пропозиції не вимагалась цінова пропозиція за результатами аукціону. Відповідно замовник не звертає увагу на факти та час завантаження учасником документів до складу тендерної пропозиції після аукціону, а здійснює оцінку документів відповідно до Закону.
9. Відповідно до п.1. ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі»: оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону. Відповідно до п.4.ст.28 ЗУ «Про публічні закупівлі»: Після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Оскільки пропозиція учасників Товариство з обмеженою відповідальністю "Шинака-Україна" була оцінена автоматичною електронною системою закупівель як найбільш економічно вигідною за результатами аукціону, то замовник здійснив оцінку на відповідність вимогам тендерної документації та за результатами розгляду тендерної пропозиції опублікував протокол розгляду тендерної пропозиції від 11 листопада 2019 року. Наступною найбільш економічно вигідною пропозицією була ФОП САВЧЕНКО ОЛЕГ ГЕННАДІЙОВИЧ за результатами розгляду якої 11 листопада 2019 року було оприлюднено повідомлення про намір укласти договір.
Повідомляємо, що замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною тільки у разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
Дякуємо за Ваше звернення!

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 листопада 2019 12:43

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Шинака-Україна" 16 635 955,86
UAH з ПДВ
16 635 955,86
UAH з ПДВ
Документи
ФОП САВЧЕНКО ОЛЕГ ГЕННАДІЙОВИЧ 17 926 416,70
UAH з ПДВ
17 908 463,99
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "АЛЬФА-БУД ЗАХІД" 17 942 367,13
UAH з ПДВ
17 924 414,43
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

07 листопада 2019 15:53
sign.p7s
07 листопада 2019 15:30
Реєстр документів.pdf
07 листопада 2019 15:30
27. Локальні кошториси. ТЧ.pdf
07 листопада 2019 15:30
Підписаний_Гарантія_G1119-9007.pdf
07 листопада 2019 15:30
34. Ліцензія з додатком. ТЧ.pdf
07 листопада 2019 15:30
33. Гарантійний лист. ТЧ.pdf
07 листопада 2019 15:30
12. Статут. ІД.pdf
07 листопада 2019 15:30
13. Виписка з ЄДРПОУ. ІД.pdf
07 листопада 2019 15:30
25. Договірна ціна. ТЧ.pdf
07 листопада 2019 15:30
4. Ліцензія банку. ІД.pdf
07 листопада 2019 15:30
7. Платіжне доручення. ІД.pdf
07 листопада 2019 15:30
1. Цінова пропозиція.pdf

Публічні документи

11 листопада 2019 17:37
Договірна ціна.pdf
07 листопада 2019 11:04
sign.p7s
07 листопада 2019 11:02
sign.p7s
07 листопада 2019 11:00
63.компютери.zip
07 листопада 2019 11:00
12-16 БГ _1_.rar
07 листопада 2019 11:00
24.Договірна ціна.rar
07 листопада 2019 11:00
Технічна частина.rar
07 листопада 2019 11:00
гарантійні листи ч.1.rar
07 листопада 2019 11:00
62. Цінова пропозиція.pdf
07 листопада 2019 11:00
Кваліфікаційні.rar
07 листопада 2019 11:00
Листи на матеріали.rar

Публічні документи

07 листопада 2019 16:20
sign.p7s
07 листопада 2019 16:18
Тендер гордіюк 3.rar
07 листопада 2019 16:18
Тендер гордіюк 2.rar
07 листопада 2019 16:18
Додаток.rar
07 листопада 2019 16:18
Інші документи.rar

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Шинака-Україна"
#30659358
Відхилено 16 635 955,86
UAH з ПДВ
11 листопада 2019 17:16
ФОП САВЧЕНКО ОЛЕГ ГЕННАДІЙОВИЧ
#2797210915
Переможець 17 908 463,99
UAH з ПДВ
11 листопада 2019 17:55

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 11 листопада 2019 17:55

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП САВЧЕНКО ОЛЕГ ГЕННАДІЙОВИЧ
#2797210915
17 908 463,99
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
28 листопада 2019 18:07
договірна ціна.pdf укладений
28 листопада 2019 17:21
план 1.pdf укладений
28 листопада 2019 17:21
договір 06-11_2019.pdf укладений
28 листопада 2019 17:21
sign.p7s зміни до договору
11 грудня 2019 15:52
Додаткова угода до договору підряду.pdf зміни до договору
11 грудня 2019 15:48

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
10 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
11 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна фінансування на поточний 2019 рік
Номер договору про закупівлю: 06-11/2019
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку