Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги із забезпечення охорони майна на стаціонарних об"єктах та охорони майна (об"єктів) рухомого складу (трамваї, тролейбуси, електробуси), який знаходиться на маршрутах, та здійснення контролю за оплатою проїзду пасажира та перевезення багажу в міському електротранспорті)
Очікувана вартість
3 600 000,00 UAH
UA-2019-10-11-003261-b 80dfc625215c4557a4f72d4b49882184
Відкриті торги    Торги відмінено    Наявні скарги без рішення
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Фахівці публічних закупівель

380322377779 e.tender.let@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Код ЄДРПОУ: 03328406
Місцезнаходження: 79026, Україна , Львівська обл., Львів, Сахарова,2
Контактна особа: Фахівці публічних закупівель
380322377779
e.tender.let@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 18 жовтня 2019 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 24 жовтня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 28 жовтня 2019 17:00
Початок аукціону: 29 жовтня 2019 11:00
Очікувана вартість: 3 600 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 36 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79710000-4: Охоронні послуги


Послуги із забезпечення охорони майна на стаціонарних об"єктах та охорони майна (об"єктів) рухомого складу (трамваї, тролейбуси, електробуси), який знаходиться на маршрутах, та здійснення контролю за оплатою проїзду пасажира та перевезення багажу в міському електротранспорті)
Джерело фінансування - обігові кошти /внески до статутного фонду
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги із забезпечення охорони майна на стаціонарних об"єктах та охорони майна (об"єктів) рухомого складу (трамваї, тролейбуси, електробуси), який знаходиться на маршрутах, та здійснення контролю за оплатою проїзду пасажира та перевезення багажу в міському електротранспорті)
Джерело фінансування - обігові кошти /внески до статутного фонду
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Промислова, 29, вул. Городоцька, 185, вул. Татарбунарська,22, вул. Сахарова, 2, вул. Вітовського,57, вул. Хуторівка, 60, вул. Вернадського, 8, вул. Тролейбусна, 2, смт. Наварія, Пустомитівський район, Львівська область База відпочинку ЛЕТ, Львів, Львівська область, 79026, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 29 лютого 2020
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Оплата послуг Охоронної фірми здійснюється Замовником на підставі Актів наданих послуг (згідно фактично виставлених постів (нарядів) та часу несення служби – всього годин надання послуг за звітний місяць) за наступним порядком: перша частина авансовим платежем до 20 числа поточного місяця згідно виставленого рахунку у розмірі, що не перевищує 50% від суми, зазначеної в Акті наданих послуг за попередній місяць; остаточний розрахунок за надання послуг за цим Договором здійснюється до 5 числа кожного наступного місяця згідно Акту наданих послуг. Пiсляоплата 20 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 70%
"Досвід роботи на ринку охоронних послуг": 15%
5 років та більше: 15%
менше 5 років: 0%
«Досвід роботи у сфері контролю щодо безквиткового проїзду в транспорті»: 10%
наявність такого досвіду: 10%
відсутність такого досвіду: 0%
«Транспорт реагування»: 5%
наявність транспорту реагування 2 од. та більше: 5%
менше 2 од. транспорту реагування або відсутність такого транспорту: 0%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Аналогічні договори з охорони транспортних підприємств з чисельністю транспорту понад 100 одиниць
Дата подання: 17 жовтня 2019 15:53
Дата відповіді: 22 жовтня 2019 13:51
Добрий день! Вимоги про аналогічні договори з охорони транспортних підприємств з чисельністю транспорту понад 100 одиниць, є дискримінаційною! Адже стаття 16 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачає навність аналогічного досвіду. Немає вимог щодо суб'єкта, обсягів, строків тощо, ваша вимога дискримінує учасників! Вимагаємо виключити дану вимогу!
Відповідь: Згідно ч. 2 ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Наголошуємо на необхідності уважного ознайомлення із вимогами тендерної документації, а саме: Відповідно до п.2.11 Розділу 2 «Перелік документів, які подає учасник у тендерній пропозиції» Учасник закупівлі надає підтвердження досвіду у виконанні аналогічного (-их) договору (-ів), (надаються скан-копії таких договорів та скан-копії актів надання вказаних послуг). *Примітка:
«аналогічний договір» – слід розуміти договір щодо надання охоронних послуг об′єктів транспортних підприємств з чисельністю транспорту понад 100 од. Замовниками згідно таких договорів можуть бути суб′єкти господарювання всіх форм власності».
Враховуючи, що чинний Закон України «Про публічні закупівлі» не визначає вичерпного переліку істотних умов договору про закупівлю послуг згідно з ДК 021:2015: 79710000-4
«Охоронні послуги», питання визначення їх має бути виключно на підставі норм Цивільного та Господарського кодексів. Розділ 3 Цивільного кодексу України містить поділ договірних зобов’язань за їх видами, тому під час визначення аналогічності договору Замовник керувався, яким видом договору передбачається закріпити зобов’язання сторін за результатами закупівлі UA-2019-10-11-003261-b.
Також Замовник вважає, що на підставі норм цивільного та господарського законодавства, які визначають істотні умови договору, аналогічним договором слід вважати такий договір, який відповідає виду та предмету закупівлі UA-2019-10-11-003261-b. Водночас, Замовник є транспортним підприємством з чисельністю транспорту понад 100 одиниць, що зумовлює складність специфіки надання послуг із забезпечення охорони майна на стаціонарних об”єктах та охорони майна (об"єктів) рухомого складу (трамваї, тролейбуси, електробуси), який знаходиться на маршрутах, та здійснення контролю за оплатою проїзду пасажира та перевезення багажу в міському електротранспорті).
Крім того, Замовник, встановлюючи саме такий кваліфікаційний критерій у тендерній документації не обмежує учасників конкретною ціною, строком та іншими умовами укладених учасниками закупівлі аналогічних договорів, а тому не звужує коло можливих (потенційний) учасників закупівлі.
Наявність в учасника закупівлі не менше 10 службових собак, що залучатимуться для надання охоронних послуг
Дата подання: 17 жовтня 2019 17:33
Дата відповіді: 22 жовтня 2019 13:50
Чим обгрунтована вимога наявності в учасника закупівлі не менше 10 службових собак, що залучатимуться для надання охоронних послуг? Крім того, відповідно до статті 17 Закону України «Про охоронну діяльність» персонал охорони під час і в місцях виконання заходів охорони має право використовувати службових собак, які пройшли у встановленому порядку відповідний курс дресирування, визнані придатними для службового використання та мають ветеринарний паспорт, винятково для виявлення проникнень (спроб проникнень) на об'єкти, що охороняються та осіб, які незаконно перебувають на об'єктах, що охороняються. Забороняється використання службових собак в охоронній діяльності без наявності провідника собаки в громадських і загальнодоступних місцях. При цьому собаки мають бути на повідку та стосовно них мають дотримуватися установлені ветеринарні правила.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Вимога, щодо наявності в учасника закупівлі не менше 10 службових собак обгрунтована тим, що понад 200 одиниць транспортних засобів ЛКП в нічний час зберігаються на об’єктах на відкритих територіях та займають велику площу. Вартість транспортних засобів та обладнання, встановленого в ньому є значною, а тому для належного збереження матеріальних цінностей, унеможливлення проникнення сторонніх осіб на об’єкти з метою вчинення крадіжок, одним із найбільш ефективним засобом охорони являється залучення службових собак. Саме тому дана вимога є однією із кваліфікаційних критеріїв до учасників закупівлі.
Листи-відгуки (рекомендації) від Замовників (не менше трьох), щодо надання охоронних послуг
Дата подання: 17 жовтня 2019 17:55
Дата відповіді: 22 жовтня 2019 13:48
Вимога щодо наявності листів-відгуків (рекомендації) від Замовників в кількості(не менше трьох), є дискримінаційною! Законодавець не визначає вимогу щодо наявності відгуків! А тим більш, в наявності не менше трьох. Просимо виключити дану вимогу!
Відповідь: Згідно ч. 2 ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Наголошуємо, що у розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі» мова йде саме про підтвердження факту «виконання», а не «укладення» аналогічного договору.
Факт укладення договору не може підтвердити факт виконання договірних домовленостей сторін належним чином. Згідно з главою 48 Цивільного кодексу України процес виконання договору слідує після моменту його укладення. Відповідно, факт виконання договору підтверджується документами, в залежності від предмету договору. Аналогічної думки дотримується і Верховний суд в постанові від 09.08.2018 р. у справі № 913/159/17 № 913/159/17: «У частині 2 статті 16 Закону одним з кваліфікаційних критеріїв до учасників тендеру визначено наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. На переконання колегії суддів, надання учасником на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору копії договору, укладеного раніше учасником тендеру з іншим контрагентом, не підтверджує викладений вище кваліфікаційний критерій, оскільки сам по собі договір не свідчить про його виконання».
Крім того наголошуємо на тому, що виконання договору може бути здійснено і неналежним чином (наприклад, з простроченням строків, сплатою штрафних санкцій тощо). Подібний досвід свідчитиме про неналежну професійність та ділову репутацію учасника торгів, тож Замовником такий досвід учасника торгів не розглядається. Тому Замовник в тендерній документації (п.2.11 Розділу 2 «Перелік документів, які подає учасник у тендерній пропозиції») зазначив необхідність подання учасниками документів, які підтверджують факт виконання договору належним чином та свідчать про відсутність порушень договору з вини учасника закупівлі.
Одним із способів документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору є лист-відгук від замовника такого аналогічного договору про співпрацю з учасником закупівлі. Умовами тендерної документації закупівлі UA-2019-01-02-000409-a додатково передбачена особлива вимога до листа-відгуку щодо зазначення в ньому номеру та дати видачі такого відгуку, який надається у складі пропозиції. Дана вимога встановлена для взаємної ідентифікації наданої Учасником копії договору, що свідчить про наявність досвіду у наданні послуг згідно ДК 021:2015: 79710000-4 «Охоронні послуги» та листа-відгуку до нього.
Розгорнути всі запитання: 3 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-11-003261-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "БАРТКА 1", Код ЄДРПОУ:40303987
Дата подання: 01 листопада 2019 19:28
Вимога
Шановний Замовнику!

Нами була здійснена незалежна перевірка тендерної пропозиції Учасника ПП Приватне юридичне охоронне підприємство ЩИТ ГАЛИЧИНИ (ЄДРПОУ 36873502) (далі – Учасник), що був визнаний Вами переможцем торгів 30.10.2019 року (Протокол №349 від 30 жовтня 2019 р.).
У ході перевірки нами було виявлено значну кількість невідповідностей у пропозиції даного Учасника, що мали б слугувати підставою для його відхилення, а саме:
1. Згідно п. 2 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД учасники у складі своєї тендерної пропозиції зобов’язані завантажити файл з підтвердженням згоди з проектом Договору (Додатку 2 тендерної документації). Для підтвердження згоди з проектом Договору учасник тендеру подає лист довільної форми у якому зазначає, про згоду підписати наданий у цій тендерній документації проект договору у разі визначення його переможцем тендеру.
У складі тендерної пропозиції Учасника відсутній вищезазначений лист про згоду підписання проекту договору, що мало б слугувати підставою для відхилення тендерної пропозиції Учасника.
Поряд з тим, у складі тендерної пропозиції Учасника міститься файл «проект договору.pdf» (*Проект договору подається учасником у складі пропозиції як невід’ємна її частина згідно вимого Додатку 2 ТД), що не містить першої сторінки, як це передбачено Додатком 2 ТД, що також свідчить про недотримання Учасником вимог Замовника, оскільки документ мав бути наданий у повному обсязі, а відтак така тендерна пропозиція мала б бути відхилена.
2. Згідно пп.2.3. п.2 Додатку 1 до ТД «Перелік документів, які подає учасник у тендерній пропозиції» Учасники у складі тендерної пропозиції мають надати Довідку, складену згідно запропонованої форми, яка містить відомості про учасника. У складі тендерної пропозиції Учасника міститься документ «Відомості про підприємство.pdf». У графі «юридичний статус (наприклад: юридична особа, фізична особа):» Учасником зазначено інформацію – «Приватне підприємство» та у графі «організаційно-правова форма (наприклад: товариство з обмеженою відповідальністю, відкрите акціонерне товариство, тощо)»: також зазначено «Приватне підприємство». Вважаємо, що Учасником не надано необхідної інформації, як цього вимагалося ТД, оскільки за свої юридичним статусом Учасник є юридичною особою, а за організаційно-правовою формою – Приватним підприємством. Тим паче, поняття «юридичний статус» та «організаційно-правова форма» не є тотожними, а відтак і не можуть визначатися одним і тим самим відповідником (в нашому випадку – Приватне підприємство). З огляду на зазначену інформацію, вважаємо, що тендерна пропозиція Учасника мала б бути відхилена з цієї підстави, як така, що не відповідає вимогам ТД.
3. Згідно пп.2.10. п.2 Додатку 1 до ТД «Перелік документів, які подає учасник у тендерній пропозиції» Учасники у складі тендерної пропозиції мають надати Довідку про наявність діючого підрозділу охорони та матеріально-технічної бази для виконання вимог Технічного завдання із обов′язковим зазначенням інформації про, зокрема: можливість залучення транспорту реагування (не менше 2-ох одиниць), що буде використовуватись групами негайного реагування на протиправні дії щодо об′єкта охорони (додатково підтверджується нотаріально завіреними або завіреними власною печаткою Учасника копіями свідоцтв про реєстрацією транспортних засобів).
У складі тендерної пропозиції Учасника щодо транспорту ЗАЗ 110267, інформація про який міститься у файлі «довідка про залучення транспорту реагування.pdf» відсутнє свідоцтво про реєстрацій транспортного засобу. Додатково повідомляє, що у складі тендерної пропозиції Учасника міститься «договір оренди автотранспорту ЗАЗ.pdf» з якого неможливо встановити на який транспортний засіб надано свідоцтво, та чи взагалі надано документ (свідоцтво), що підтверджує реєстрацію транспортного засобу. Будь-який інший документ у складі пропозиції Учасника не містить нотаріально завіреної або завіреної власною печаткою Учасника копії свідоцтва про реєстрацією транспортного засобу ЗАЗ 110267 д.н. 92032 ТС. Так як вимога ТД було передбачено надання свідоцтв про реєстрацію транспортних засобі на щонайменше дві одиниці, а Учасником надано лише одне – на ТЗ Daewoo Lanos д.н. ВС1794АХ, тендерна пропозиція є такою, що не відповідає вимогам ТД, та мала б бути відхилена.
4. Згідно пп.2.10. п.2 Додатку 1 до ТД «Перелік документів, які подає учасник у тендерній пропозиції» Учасники у складі тендерної пропозиції мають надати Довідку про наявність діючого підрозділу охорони та матеріально-технічної бази для виконання вимог Технічного завдання із обов′язковим зазначенням інформації про, зокрема, можливість забезпечення прибуття на об′єкт по сигналу «Тривога» протягом 10 хвилин групи швидкого реагування (екіпажу в складі не менш як 3-х осіб); діючий підрозділ охорони (фактична адреса місцезнаходження із зазначенням населеного пункту, вулиці, № будинку, приміщення, кімнати тощо), № телефонів, ПІБ керівників. У складі тендерної пропозиції Учасника міститься довідка «довідка про мат базу.pdf», яка не містить інформації про кількість осіб в екіпажі; не містить інформації щодо фактичної адреси місцезнаходження діючого підрозділу охорони (натомість зазначена юридична адреса Учасника), а також не заначено № телефонів. Відтак Учасником не надано всієї необхідної інформації, що перебачено Замовником у ТД, а тому його тендерна пропозиція не відповідає вимогам ТД в цій частині, що мало б слугувати підставою для відхилення.
5. Згідно пп.2.9. п.2 Додатку 1 до ТД «Перелік документів, які подає учасник у тендерній пропозиції» Учасники у складі тендерної пропозиції надають довідку про наявність кваліфікованих працівників (не менше 76 осіб), які мають необхідні знання та досвід та які відповідають кваліфікаційним вимогам, передбаченим Постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 р. №960 (згідно нищезапропонованої форми). У складі тендерної пропозиції Учасника міститься файл «довідка про наявність працівників.pdf». Згідно зазначеної у довідці Учасника інформації інформації не можливо встановити дійсний вік та стаж роботи охоронником вказаних у ній працівників, оскільки Учасником у відповідних графах таблиці зазначено лише цифри, без відповідних одиниць (до прикладу – років). Зазначення лише цифр (без відповідних одиниць виміру) не дає можливості Замовнику встановити дійсний вік та стаж роботи, а відтак Учасником не виконано вимогу щодо кваліфікаційного критерію – працівники, що слугує підставою для відхилення його тендерної пропозиції.
6. Відповідно до Додатку 4 ТД Учасники закупівлі у складі тендерної пропозиції подають калькуляцію вартості надання охоронних послуг (яка повинна включати прямі та непрямі витрати, повний покроковий розрахунок вартості однієї години наданих послуг з урахуванням святкових та вихідних днів) та загальної вартості пропозиції (за формою наведеною у Додатку 2 до ДЕТ – «Проект договору»).
У складі тендерної пропозиції Учасника міститься файл «калькуляція.pdf» надана не по формі наведеній у Додатку 2 до ДЕТ – «Проект договору», в супереч вимога ТД. Відтак, надання калькуляції не по формі, та відповідно, з відсутністю усієї інформації яку вона передбачала до зазначення, свідчить про невідповідність тендерної пропозиції Учасника вимогам Замовника в ТД, а відтак – мала бути відхилена з цієї підстави.
7. Відповідно до вимог ТД учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції інформацію щодо відсутності підстав, визначених у статті 17 Закону. Дані документи включено у перелік Додатку 1 тендерної документації.
Інформацію по ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» учасники надають по формі згідно п. 1 Додатку 1 ТД «Інформація, яку надає учасник у тендерній пропозиції, щодо відсутності підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 закону». Відповідну до пп. 1.4. п. 1 Додатку 1 ТД надається, зокрема, «Інформація в довільній формі щодо того чи службова (посадова) особа учасника / фізична особа, що є учасником, яка підписала тендерну пропозицію __________________(вказати ПІБ особи) БУЛА ЗАСУДЖЕНА / НЕ БУЛА ЗАСУДЖЕНА за злочин, вчинений з корисливих мотивів, МАЄ / НЕ МАЄ СУДИМІСТЬ не зняту або не погашену у встановленому законом порядку». У складі тендерної пропозиції Учасника міститься файл «інформації щодо відсутності підстав ст17.pdf» надана не по формі, як того вимагалося ТД. Поряд з тим, в документі Учасника у вищезазначеному пп.1.4. не міститься інформації щодо «має / не має судимість не зняту або не погашену у встановленому законом порядку». Відтак тендерна пропозиція Учасника не відповідає вимогам ТД у цій частині, що мало б слугувати підставою для її відхилення.
8. Згідно вимого пп.2.1. п.2 «Перелік документів, які подає учасник у тендерній пропозиції» Додатку 1 ТД Учасники у складі тендерної пропозиції надають копію з оригіналу свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, або сканована копія з оригіналу витягу з реєстру платників ПДВ (якщо учасник є платником ПДВ), КОПІЮ З ОРИГІНАЛУ СВІДОЦТВА ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ, або скановану копію витягу з реєстру платників єдиного податку (якщо учасник є платником єдиного податку). У складі тендерної пропозиції Учасника міститься файл «свідоцтво платника єдиного податку.pdf». Надане свідоцтво подане не у формі копії з оригіналу, як цього вимагалось згідно ТД. Таким чином, тендерна пропозиція Учасника не відповідає вимогам ТД в цій частині, та це мало б слугувати підставою для її відхилення Змовником.
У зв’язку з наявністю численних порушень порушень у складі тендерної пропозиції Учасника ПП Приватне юридичне охоронне підприємство ЩИТ ГАЛИЧИНИ (ЄДРПОУ 36873502) просимо надати обґрунтовану відповідь по кожному з пунктів, зазначеному у цій вимозі та прийняти рішення (завершити процедуру закупівлі) у встановленому законом порядку. У разі відсутності будь-якої реакції на відповідні зауваження щодо пропозиції даного Учасника, ми будемо змушені звернутись до правоохоронних та контролюючих органів за захистом порушених прав та притягнення осіб, які вчинили правопорушення у сфері публічних закупівель до відповідальності.

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
06 листопада 2019 16:43
Щодо розгляду Вашої вимоги, повідомляємо наступне:
1. «Цінова пропозиція» подана учасником закупівлі – Приватним підприємством «Приватним юридичним охоронним підприємством «Щит Галичини» містить відомості про згоду учасника підписати договір, шляхом зазначення: «Я, директор ПП «ПЮ ОП «Щит Галичини» Фещук В.В. уповноважений на основі наказу та статуту від імені ПП «ПЮ ОП «Щит Галичини» (надалі – Охоронна фірма-Виконавець) підписати договір, маю можливість і згоден виконати договір про надання послуг із забезпечення охорони майна на стаціонарних об’єктах та охорони майна (об’єктів) рухомого складу (трамваї, тролейбуси, електробуси), який знаходиться на маршрутах, та здійснення контролю за оплатою проїзду пасажира та перевезення багажу в міському електротранспорті. Ми зобов'язуємося укласти Договір про закупівлю у терміни, що встановлені Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р.». З цього випливає, що учасником закупівлі Приватним підприємством «Приватним юридичним охоронним підприємством «Щит Галичини» надана згода на укладення договору за результатом процедури закупівлі. Водночас наголошуємо, що згідно п.1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Інструкції з підготовки тендерної пропозиції Тендерної документації: «Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: можливе відхилення від наданої в тендерній документації форми документу за умови, що учасником надано повний обсяг інформації передбачений наданою в тендерній документації формою».
2. Згідно п.1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Інструкції з підготовки тендерної пропозиції Тендерної документації: «Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: можливі помилки правопису, граматики, технічні помилки та описи».
3. Учасник закупівлі - Приватне підприємство «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» у складі тендерної пропозиції додатково підтвердив можливість залучення транспорту реагування (не менше 2-ох одиниць) шляхом надання сканованих копій нотаріально засвідчених Договорів оренди (найму) транспортних засобів (марки DAEWOO, моделі LANOS, реєстрац.номер ВС1794АХ; марки ЗАЗ, моделі 110267, реєстрац.номер 92032ТС). Аналогічна інформація про те, які саме транспортні засоби плануються залучатись надана у «Довідці про залучення транспорту реагування, що буде використовуватись групами негайного реагування». Згідно абз.11 «Приміток» Додатку №1 до тендерної документації «Замовник не заперечує щодо надання учасником за його бажанням будь-яких додаткових документів».
4. У складі тендерної пропозиції учасника закупівлі - Приватного підприємства «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» подано документ «Відомості про Приватне підприємства «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини», де зазначено, що юридична та фактична адреса учасника співпадає (м.Львів, вул.Валова, 29, кв.6), номер телефону. Крім того учасник Приватне підприємство «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» у складі тендерної пропозиції подав «Гарантійний лист про відповідність вимогам, що передбачені у Технічних вимогах», де вказано «наявність в учасника закупівлі групи швидкого реагування (екіпажу в складі не менш як 3-х осіб), прибуття по сигналу «Тривога» протягом 10 хвилин».
5. Згідно п.2.9. Додатку №1 до Тендерної документації учасник - Приватне підприємство «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» подав довідку про наявність кваліфікованих працівників (не менше 76 осіб), які мають необхідні знання та досвід та які відповідають кваліфікаційним вимогам, передбаченим Постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 р. №960 (згідно встановленої у тендерній документації форми).
6. Згідно пп.5 п.1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, та завантаження файлів з: калькуляцією вартості послуг (повинна включати прямі та непрямі витрати, повний покроковий розрахунок вартості однієї години наданих послуг з урахуванням святкових та вихідних днів) та загальної вартості пропозиції. У складі тендерної пропозиції учасника закупівлі - Приватного підприємства «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» подано документ «Калькуляція вартості надання охоронних послуг».
7. відповідно до вимог додатку №1 до Тендерної документації учасником закупівлі Приватним підприємством «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» подано документ «Інформація щодо відсутності підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону», у якому зазначено: «Директор ПП ПЮ ОП «Щит Галичини» Фещук В.В., який уповноважений представляти інтереси підприємства під час проведення процедури закупівлі, не був засуджений за злочини, повꞌязані з порушенням процедури закупівлі, чи інші злочини, вчинені з корисливих мотивів». Додатково у складі пропозиції учасником надано Довідку №19294598648763131177 видану Міністерством внутрішніх справ України, яка підтверджує відсутність судимості.
8. Згідно п.1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Інструкції з підготовки тендерної пропозиції Тендерної документації: «Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: можливе відхилення від наданої в тендерній документації форми документу за умови, що учасником надано повний обсяг інформації передбачений наданою в тендерній документації формою». Учасником закупівлі Приватним підприємством «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» у складі тендерної пропозиції подано скановану копію «Свідоцтва платника єдиного податку», відповідно учасником було дотримано вимоги тендерної документації Замовника.
Крім того, що тендерна пропозиція переможця закупівлі - Приватного підприємства «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини» відповідає усім неціновим (якісним) критеріям оцінки закупівлі, що були встановлені Замовником у тендерній документації та мали найбільшу питому вагу при розгляді та оцінці тендерної пропозиції, а саме: - більше, ніж 5-ти річний досвід на ринку охоронних послуг, - наявність досвіду роботи у сфері контролю щодо безквиткового проїзду в транспорті, - наявність транспорту реагування у кількості 2 од.(та більше).

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-10-11-003261-b.b2
Статус:
Прийнято до розгляду
Скаржник: ТОВ "БАРТКА 1", Код ЄДРПОУ:40303987
Дата подання: 10 листопада 2019 20:02
Скарга
Скарга щодо неправомірних дій Замовника
Документи
Рішення органу оскарження: Очікується
Прийнято до розгляду: 13 листопада 2019 23:19
Рішення від 13.11.2019 № 16574 (+лист Замовнику).pdf
Дата публікації: 13 листопада 2019 23:19
Рішення від 28.11.2019 № 17628.pdf
Дата публікації: 03 грудня 2019 21:26

Документи подані скаржником

10 листопада 2019 20:02
ТОВ Бартка 1 скарга в АМКУ.pdf
10 листопада 2019 20:02
Платіжка.pdf

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2019-11-08-000038 ● 2c8c98d2fb9f4ecb89307cf6841da7dc
 • Статус: вирішено ● Дата: 26 березня 2020
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Дані автоматичних індикаторів ризиків
  2. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
  3. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 08 листопада 2019
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 08 листопада 2019 16:33
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

НАКАЗ

08.11.2019 № 194

Львів

Про початок
моніторингу закупівель

Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», п.9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:

1. Почати моніторинг закупівель згідно Додатку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у Додатку до цього наказу.


Начальник Роман КРОЛЯК


Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби
від 08.11.2019 № 194
Витяг з переліку
процедур закупівлі

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2019-10-11-003261-b 11.10.2019. Дані автоматичних індикаторів ризиків. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель

Начальник відділу контролю у сфері закупівель Уляна ГРИГОРЧУК

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2019-11-14 11:29:03

Про зупинення моніторингу

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

НАКАЗ

14.11.2019 № 197

Львів

Про зупинення рішення
про початок моніторингу

Відповідно до частини чотирнадцятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23, і з огляду на прийняття органом оскарження до розгляду скарги за номером в електронній системі закупівель ID: UA-2019-10-11-003261-b.b2,

НАКАЗУЮ:

Зупинити рішення про початок моніторингу закупівлі за унікальним номером оголошення про проведення процедури UA-2019-10-11-003261-b (оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу 11 жовтня 2019 року), прийняте наказом Західного офісу Держаудитслужби від 08 листопада 2019 року № 194 «Про початок моніторингу закупівель», до моменту опублікування рішення органу оскарження.

Начальник Роман КРОЛЯК

Відповіді ще немає

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2019-12-03 10:00:05

Про поновлення моніторингу

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

НАКАЗ

02.12.2019 № 212

Львів

Про поновлення рішення
про початок моніторингу

Відповідно до частини чотирнадцятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23, і з огляду на опублікування рішення органу оскарження за результатами розгляду скарги за номером в електронній системі закупівель ID: UA-2019-10-11-003261-b.b2,

НАКАЗУЮ:

Поновити рішення про початок моніторингу закупівлі за унікальним номером оголошення про проведення процедури UA-2019-10-11-003261-b (оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу 11 жовтня 2019 року), прийняте наказом Західного офісу Держаудитслужби від 08 листопада 2019 року № 194 «Про початок моніторингу закупівель», у зв’язку з опублікуванням 30.11.2019 рішення органу оскарження з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель стосовно скарги за номером в електронній системі закупівель ID: UA-2019-10-11-003261-b.b2.

В.о. начальника Володимир ВОЇНСЬКИЙ

Відповіді ще немає

Надання інформації про усунення порушення замовником

На виконання рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 17628-р/пк-пз від 28.11.2019 р. (інформація про резолютивну частину рішення оприлюднено у системі «Prozorro» 30.11.2019 р.) та Висновку Західного офісу Держаудитслужби України про результати моніторингу закупівлі UA-2019-10-11-003261-b (опублікованому у системі «Prozorro» 05.12.2019 р.) Замовник відповідно до абз.2.ч.1.ст31 ЗУ «Про публічні закупівлі» відмінив торги UA-2019-10-11-003261-b на закупівлю Послуг із забезпечення охорони майна на стаціонарних об*єктів та охорони майна (об*єктів) рухомого складу (трамваї, тролейбуси, електробуси), який знаходиться на маршрутах, та здійснення контролю за оплатою проїзду пасажира та перевезення багажу в міському електротранспорті у звꞌязку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

2019-12-17 15:50:00


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDFHTML
Дата публікації: 05 грудня 2019
Кінцевий строк оскарження: 20 грудня 2019

Порушення виявлено

 1. Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Підтвердження усунення порушення

Усунуто

Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї • відсутній механізм

На виконання висновку про результати моніторингу Замовник відмінив торги

2020-03-26 17:22:09

Ризики, що спрацювали

RISK1-2_1

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 29 жовтня 2019 11:27

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Коефіціент Приведена ціна Документи
ПП Танет 3 598 431,20
UAH з ПДВ
3 598 431,20
UAH з ПДВ
1.2857142857 2 798 779.82 Документи
ПП Приватне юридичне охоронне підприємство ЩИТ ГАЛИЧИНИ 3 599 888,64
UAH з ПДВ
3 599 888,64
UAH з ПДВ
1.4285714286 2 519 922.05 Документи
ТОВ "БАРТКА 1" 3 550 000,00
UAH з ПДВ
3 550 000,00
UAH з ПДВ
1.2142857143 2 923 529.41 Документи

Публічні документи

24 жовтня 2019 16:12
Тендерна пропозиція (1).pdf

Публічні документи

28 жовтня 2019 14:28
калькуляція.pdf
28 жовтня 2019 13:28
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:28
ІЦ Юськів.pdf
28 жовтня 2019 13:28
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:28
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:28
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:28
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:28
ІЦ Юрів.pdf
28 жовтня 2019 13:28
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:28
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:28
ІЦ Щур.pdf
28 жовтня 2019 13:28
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:28
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:28
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:28
ІЦ Щирко.pdf
28 жовтня 2019 13:28
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:28
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Шуфляк.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Шутович.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Шпирка.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Шмід.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Шеремета.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Чепак.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Циктич.pdf
28 жовтня 2019 13:27
НАРКО.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Хомик.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:27
ІЦ Франко.pdf
28 жовтня 2019 13:27
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:26
ІЦ Стець.pdf
28 жовтня 2019 13:26
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:26
ІЦ Семенів.pdf
28 жовтня 2019 13:26
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:26
ІЦ Сарба.pdf
28 жовтня 2019 13:26
нарко_ психо.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:26
ІЦ Саврук.pdf
28 жовтня 2019 13:26
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:26
ІЦ Саврацький.pdf
28 жовтня 2019 13:26
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:26
калькуляція.pdf
28 жовтня 2019 13:26
ІЦ Рубцов.pdf
28 жовтня 2019 13:26
Довідка з податкової.pdf
28 жовтня 2019 13:26
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:26
Цінова пропозиція.pdf
28 жовтня 2019 13:26
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:26
ІЦ Росяк.pdf
28 жовтня 2019 13:25
проект договору.pdf
28 жовтня 2019 13:25
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:25
ІЦ Розлуцький.pdf
28 жовтня 2019 13:25
Лист щодо ПДВ.pdf
28 жовтня 2019 13:25
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:25
ІЦ Рибак.pdf
28 жовтня 2019 13:25
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:25
Лист-відгук САС.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:25
Лист- відгук госпіталь.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:25
ІЦ Рак.pdf
28 жовтня 2019 13:25
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:25
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Радченко.pdf
28 жовтня 2019 13:24
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Полівода.pdf
28 жовтня 2019 13:24
довідка про мат базу.pdf
28 жовтня 2019 13:24
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:24
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:24
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Подільчик.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Яворський.pdf
28 жовтня 2019 13:24
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:24
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Пиза.pdf
28 жовтня 2019 13:24
Нарко_ психо.pdf
28 жовтня 2019 13:24
Мед.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Парфьонов.pdf
28 жовтня 2019 13:24
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:24
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Панік.pdf
28 жовтня 2019 13:24
ІЦ Кухарський.pdf
28 жовтня 2019 13:24
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Ништук.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Кульбацький.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Мурадов.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Кузь Володимир.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Метлевич.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Кузь Василь.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:23
НАРКО.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Марутяк.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Кудловський.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Манін.pdf
28 жовтня 2019 13:23
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:23
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:23
ІЦ Ксенз.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Малиняк.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:22
Психо.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Криштальський.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Майкович Пертро.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Котиляк.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Кость.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Майкович Пав.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Костишин.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Конський.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:22
ІЦ Козяр.pdf
28 жовтня 2019 13:22
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:22
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:22
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Ковалевський.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Клепар.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Керницький.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
іц кАЧМАР.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Карпович.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Ільчишин.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Іванищук.pdf
28 жовтня 2019 13:21
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Заяць.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Захарків.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ ЄВСТАФЄВ.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Дацько.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Данилів.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Гудак.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Грінух.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:21
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:21
ІЦ Ганусик.pdf
28 жовтня 2019 13:21
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Галайко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
НАРКО.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Гала.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Вдович.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Васюхін.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Буковінський.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Бойко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
Іц Базюк.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Антоник.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Андрухів.pdf
28 жовтня 2019 13:20
психо.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Алєксандрова.pdf
28 жовтня 2019 13:20
нарко.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед2.pdf
28 жовтня 2019 13:20
мед1.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Адамчук.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ліцензія.pdf
28 жовтня 2019 13:20
статут.pdf
28 жовтня 2019 13:20
Довідка про статут.pdf
28 жовтня 2019 13:20
наказ на призначення.pdf
28 жовтня 2019 13:20
рішення зборів.pdf
28 жовтня 2019 13:20
ІЦ Фещук.pdf
28 жовтня 2019 13:20
паспорт Фещук.pdf

Публічні документи

28 жовтня 2019 15:33
34.Довідка про матбазу.pdf
28 жовтня 2019 15:33
33. Ліцензія (копія).pdf
28 жовтня 2019 15:33
32. Виписка з ЄДР.pdf
28 жовтня 2019 15:33
31. Цінова пропозиція.pdf
28 жовтня 2019 15:33
30. Проект договору.pdf
28 жовтня 2019 15:33
29. Лист ненадання.pdf
28 жовтня 2019 15:33
28. Лист щодо ПДВ.pdf
28 жовтня 2019 15:33
24. Аналогічні договори.pdf
28 жовтня 2019 15:33
23. Довідка про собак.pdf
28 жовтня 2019 15:33
14. Ліцензія.pdf
28 жовтня 2019 15:33
13.Статут.pdf
28 жовтня 2019 15:33
12. Протокол про участь.pdf
28 жовтня 2019 15:33
12. Лист статут.pdf
28 жовтня 2019 15:33
9. Витяг з реєстру ПДВ.pdf
28 жовтня 2019 15:33
8. Ст.17.pdf
28 жовтня 2019 15:33
3. Калькуляція.pdf
28 жовтня 2019 15:33
2. Технічне завдання.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПП Танет

ПП Приватне юридичне охоронне підприємство ЩИТ ГАЛИЧИНИ

ТОВ "БАРТКА 1"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП Приватне юридичне охоронне підприємство ЩИТ ГАЛИЧИНИ
#36873502
Переможець 3 599 888,64
UAH з ПДВ
31 жовтня 2019 15:23

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 31 жовтня 2019 15:23

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП Приватне юридичне охоронне підприємство ЩИТ ГАЛИЧИНИ
#36873502
3 599 888,64
UAH з ПДВ
Документи

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 02 грудня 2019 16:11
Коментар щодо відміни: На виконання рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 17628-р/пк-пз від 28.11.2019 р. (інформація про резолютивну частину рішення оприлюднено у системі «Prozorro» 30.11.2019 р.) та відповідно до абз.2.ч.1.ст31 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги в разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (у зв’язку із допущеною помилкою при визначенні процедури закупівлі станом на 11.10.2019 р. та при подальшому оприлюдненні інформації (оголошення) про дану процедуру) і запропонувала відмінити торги UA-2019-10-11-003261-b на закупівлю Послуг із забезпечення охорони майна на стаціонарних об"єктах та охорони майна (об"єктів) рухомого складу (трамваї, тролейбуси, електробуси), який знаходиться на маршрутах, та здійснення контролю за оплатою проїзду пасажира та перевезення багажу в міському електротранспорті.
Документи:
02 грудня 2019 16:11
Протокол 366.PDF