Персональні комп'ютери (Джерело фінансування закупівлі - кошти Державного бюджету)
Очікувана вартість
69 000,00 UAH
UA-2019-10-11-001126-b d456e366144942619affce75bca7122f
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Господарський суд Кіровоградської області
Код ЄДРПОУ: 03499951
Місцезнаходження: 25022, Україна , Кіровоградська обл., місто Кропивницький, вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32
Контактна особа: Волошина Оксана Сергіївна
+380522220970
inbox@kr.arbitr.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 17 жовтня 2019 13:00
Оскарження умов закупівлі: до 23 жовтня 2019 01:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 жовтня 2019 12:00
Очікувана вартість: 69 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 207,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,30 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
3 комплекти
Персональні комп'ютери (Джерело фінансування закупівлі - кошти Державного бюджету)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В'ячеслава Чорновола, 29/32
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 16 грудня 2019
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Оплата товару здійснюється протягом 10 банківських днів з дати підписання належним чином оформлених Актів приймання-передачі товару. Пiсляоплата 10 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

11 жовтня 2019 11:38
Електронний цифровий підпис
11 жовтня 2019 11:30
Машини для обробки даних.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 15 жовтня 2019 13:03
Дата відповіді: 16 жовтня 2019 14:37
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1. На питання перше Вашого звернення повідомляємо, що технічні вимоги закупівлі персональних комп’ютерів для Господарського суду Кіровоградської області вказані згідно типових технічних вимог про закупівлю засобів з інформатизації, які надані головним розпорядником коштів - Державною судовою адміністрацією України та які було погоджено з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації - Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України. Тобто, характеристики товару, обладнання та комплектуючих повинні відповідати затвердженим характеристикам, або мати кращі технічні характеристики. Відповідно до пункту 2 Розділу V. “Оцінка тендерних пропозицій” якщо у тендерній документації міститися посилання на конкретну торгову марку чи виробника, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника – вважати, що міститься вираз «або еквівалент» (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими). У разі надання еквіваленту, учасник в пропозиції повинен зазначити найменування та технічні характеристики запропонованого еквіваленту. Отже, технічні характеристики товару повинні відповідати типовим технічним вимогам, вказаними в тендерній документації або мати кращі технічні характеристики; якщо у тендерній документації міститься посилання та конкретну торгову марку чи виробника – вважати, що міститься вираз «або еквівалент».
2. На питання друге Вашого звернення повідомляємо, що в абзаці 2 Технічних вимог «Персональні комп’ютери» Додатку № 3 до тендерної документації, зокрема вказано, що в пропозиції повинна зазначатись назва виробника та детальна модель обладнання по кожному комплектуючому.
3. На питання третє Вашого звернення повідомляємо, що згідно пункту 1 статті 5 Закону вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Відповідно до пункту дванадцятого частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» найбільш економічно вигідна пропозиція – пропозиція, що визначена найкращою за результатами оцінки тендерних пропозицій відповідно до статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі», при цьому при розгляді та оцінці тендерних пропозицій замовник забезпечує однаковий підхід до учасників. При здійсненні закупівель замовники керуються принципами, що закріплені в статті 3 Закону. Так як система електронних закупівель prozzoro.gov.ua передбачає обов’язкове зазначення очікуваної вартості «з» або «без» ПДВ, замовником зазначена вартість «з» ПДВ. Проте, до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форм оподаткування, що визначені згідно з нормами Податкового кодексу України. Також, Розділом V. “Оцінка тендерної пропозиції” зокрема передбачено, що ціна тендерної пропозиції повинна включати всі витрати на сплату усіх податків та зборів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України; учасник зазначає у тендерній пропозиції ціну – загальну вартість з ПДВ або без ПДВ (у разі якщо учасник звільнений від сплати ПДВ згідно з чинним законодавством України). Оцінка здійснюється щодо предмета закупівлі вцілому. Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону. Найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією визнається така, ціна якої є найнижча за результатами проведення електронного аукціону. Отже, вітчизняні та іноземні учасники всіх організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах; оцінка тендерних пропозицій здійснюється щодо предмета закупівлі вцілому електронною системою закупівель автоматично, шляхом застосування електронного аукціону.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 27 жовтня 2019 12:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" 58 680,00
UAH з ПДВ
58 680,00
UAH з ПДВ
Документи

Інформація про відміну

Дата відміни
27 жовтня 2019 12:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку