Телевізори з кріпленням
Очікувана вартість
95 000,00 UAH
UA-2019-10-11-000689-c 1623e52f3dfd4de0b6dd2cfe684ac63a
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
Код ЄДРПОУ: 13322403
Місцезнаходження замовника: 21100, Україна , Вінницька обл., Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
Контактна особа замовника: Козак Богдан Степанович
+380432505098
gu@vn.pfu.gov.ua
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 жовтня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 17 жовтня 2019 16:45
Оскарження умов закупівлі: до 23 жовтня 2019 01:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 жовтня 2019 15:45
Початок аукціону: 28 жовтня 2019 11:10
Очікувана вартість: 95 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 475,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
10 шт
Телевізори з кріпленням
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, каб. 1216
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 02 грудня 2019
ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту поставки Товару на підставі рахунку та накладної. Джерело фінансування закупівлі - Кошти Пенсійного фонду України. Пiсляоплата 10 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

11 жовтня 2019 16:00
Електронний цифровий підпис
11 жовтня 2019 15:41
Оголошення Телевізори.pdf
11 жовтня 2019 15:41
ТД ГУ ПФУ 19 Телевізори жовтень .docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 15 жовтня 2019 12:30
Дата відповіді: 18 жовтня 2019 13:53
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У зв’язку із надходженням запитань, тендерний комітет головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє наступне.
Щодо питання 1. Відповідно до статті 22 Закону України від 25.12.2015 №922 «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) Тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.
Вимоги до обладнання, що містяться у Додатку 1 до Тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі», ґрунтуються виключно на існуючих міжнародних або національних стандартах, нормах та правилах, не є унікальними для якогось окремого виробника і не містять дискримінаційних умов.
Тому усі передбачені Додатком 1 до Тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» вимоги є обов’язковими.
Пропозиція, що відповідатиме вимогам, які викладені в Тендерній документації, буде акцептована Замовником на загальних підставах.
Щодо питання 2. Згідно ч. 6 Додатку 1 до Тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі», учасник у технічній частині своєї пропозиції, повинен чітко вказати специфікації продукції, які будуть запропоновані замовнику для задоволення технічних вимог та технічних специфікацій тендерної документації. Специфікації товарів повинні бути вказані зі ступенем деталізації, достатнім для внесення специфікацій у договір про закупівлю, а також для виконання самого договору. Вказана вимога Замовника узгоджується з принципом відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель за ст. 3 Закону.
Щодо питання 3. Фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ допускаються до участі у закупівлі на загальних умовах. Згідно п. 5 «Недискримінація учасників» 1 Розділу I. «Загальні положення» Тендерної документації Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.
Тобто учасником процедури закупівлі може бути як фізична, так і юридична особа, незалежно від системи оподаткування.
Відповідно до п.1 «Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію» Розділу V. «Оцінка тендерної пропозиції» Тендерної документації, Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону.
Згідно ч. 4 ст. 28 Закону, після оцінки пропозицій, замовник розглядає тендерні пропозиції, починаючи з найбільш економічно вигідної, на відповідність умовам, визначеним у тендерній документації, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
Пропозиція, що відповідатиме вимогам, які викладені в Тендерній документації, буде акцептована Замовником на загальних підставах».
Запитання
Дата подання: 17 жовтня 2019 14:39
Дата відповіді: 21 жовтня 2019 17:31
Шановний Замовнику! Хочеться почути: 1. Чи будете Ви дискваліфіковувати пропозиції Учасників які вносять додаткові зміни в свою пропозицію після закінчення аукціону, крім цін і суми цінової пропозиції за результатами аукціону. Що являється порушенням вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, а також наказу Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019  що регулює допорогові Закупівлі. 2. Чи будете Ви дискваліфікувати пропозиці Учасників, що не вказують точних марок і виробників запропонованих товарів, або роблять це після закінчення аукціону.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У зв’язку із надходженням запитань, тендерний комітет головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє наступне.
Щодо питання 1.
Статтею 21 Закону України від 25.12.2015 №922 «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) встановлено, що в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначається кінцевий строк подання тендерних пропозицій.
Згідно частини 8 Розділу ІІІ Тендерної документації «Інструкція з підготовки тендерної документації» та виходячи зі змісту частини 5 статті 25 Закону, учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо їх отримано електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Найбільш економічно вигідна пропозиція учасника оцінюється замовником на предмет її відповідності умовам тендерної документації. Якщо тендерна пропозиція учасника відповідає умовам тендерної документації та відсутні підстави для її відхилення, такого учасника буде визнано переможцем.
Частиною 4 статті 36 та частини 4 розділу VІ Тендерної документації «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» визначено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю (предмет, ціна, строк дії договору, умови, що визначені законом, як істотні) не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначених частиною 4 статті 36 Закону.
Щодо питання 2.
Згідно статті 22 Закону технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (ч.4 ст.22 Закону). Додатком 1 до Тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» щодо оголошення закупівлі визначено вимоги, які є обов’язковими для предмету закупівлі.
Згідно частини 6 Додатку 1 до Тендерної документації учасник у технічній частині своєї пропозиції, повинен чітко вказати специфікації продукції, які будуть запропоновані замовнику для задоволення технічних вимог та технічних специфікацій тендерної документації. Специфікації товарів повинні бути вказані зі ступенем деталізації, достатнім для внесення специфікацій у договір про закупівлю, а також для виконання самого договору. Вказана вимога Замовника узгоджується з принципом відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель за ст. 3 Закону. Найбільш економічно вигідна пропозиція учасника оцінюється замовником на предмет її відповідності умовам тендерної документації, у тому числі на відповідність технічним характеристикам. Якщо тендерна пропозиція учасника відповідає умовам тендерної документації та відсутні підстави для її відхилення, такого учасника буде визнано переможцем.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 28 жовтня 2019 11:43

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "Європа-Схід" 58 980,00
UAH з ПДВ
50 779,80
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВАЛТЕКС" 87 990,00
UAH з ПДВ
50 780,00
UAH з ПДВ
Документи
ОСАДЧА ОЛЕНА ЮРІЇВНА 88 998,00
UAH з ПДВ
88 998,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ" 94 000,00
UAH з ПДВ
94 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

01 листопада 2019 10:11
довідка МВС.pdf
01 листопада 2019 10:11
довідка ДПС.pdf
28 жовтня 2019 12:54
sign.p7s
23 жовтня 2019 16:48
_7_цінова пропозиція.pdf
23 жовтня 2019 16:48
_4_Копія Статуту.pdf
23 жовтня 2019 16:48
_2_ст.17 Закону.pdf

Публічні документи

27 жовтня 2019 09:23
банк идеа 2.jpg
27 жовтня 2019 09:23
БАНК ИДЕА !.jpg
27 жовтня 2019 09:23
Виписка з ЄДР.pdf

Публічні документи

25 жовтня 2019 14:13
sign.p7s
25 жовтня 2019 14:10
Лист щодо єдрпоу.PDF
25 жовтня 2019 14:10
Уставні.rar
25 жовтня 2019 14:10
ст.17.PDF
25 жовтня 2019 14:10
висновок завірений.PDF
25 жовтня 2019 14:10
Мат.тех.база.PDF
25 жовтня 2019 14:10
Наказ.PDF
25 жовтня 2019 14:10
Статут.PDF
25 жовтня 2019 14:10
Порівняльна таблиця.PDF
25 жовтня 2019 14:10
договір.PDF
25 жовтня 2019 14:10
пропозиція.PDF
25 жовтня 2019 14:10
Додаток 1.PDF
25 жовтня 2019 14:10
ДОГОВІР АНАЛОГ.PDF
25 жовтня 2019 14:10
Копія витягу.PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "Європа-Схід"
#31526583
Переможець 50 779,80
UAH з ПДВ
31 жовтня 2019 17:57

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 31 жовтня 2019 17:57

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП "Європа-Схід"
#31526583
50 779,80
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
13 листопада 2019 17:57
Договір укладений
13 листопада 2019 17:54
sign.p7s зміни до договору
02 грудня 2019 18:16
Звіт укладений
02 грудня 2019 18:05

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 13 листопада 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 50 779,80
UAH (в тому числі ПДВ 8 463,30 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку