Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128 (Установлення світлофорного об'єкта на перехресті км 266+350)
Очікувана вартість
339 186,00 UAH
UA-2019-10-08-001537-a e53c466d21e44775831fe6d8ee84da6b
Переговорна процедура    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Адуканець Леся Василівна

380382783250 tenderhm@ukr.net

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області
Код ЄДРПОУ: 25879878
Місцезнаходження: 29000, Україна , Хмельницька обл., Хмельницький, вул. Свободи, 77
Контактна особа: Адуканець Леся Василівна
380382783250
tenderhm@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю
Обгрунтування
Заступника голови тендерного комітету Пастухова М. П., який повідомив, щодо необхідності проведення додаткових робіт до головного (первинного) договору №75 від 25.04.2018 року, де ціна Договору становить – 42 705 886,00 гривень на «Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128. 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь», оголошення про проведення №UA-2018-02-09-001385-с (оголошення про проведення процедури закупівлі та звіт про результати проведення процедури закупівлі додається) та проведення переговорної процедури з виконавцем договору товариством з обмеженою відповідальністю «СТЛ+М» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» стаття 35, частина 2, пункт 6.
Під час виконання робіт на об'єкті, виникла необхідність виконати додаткові роботи, які попередньо були не передбачені проектно-кошторисною документацією та затвердженою наказом Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області №11 від 31 січня 2018 року.
За даним договором надаються послуги товариством з обмеженою відповідальністю «СТЛ+М» по поточному середньому ремонту автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128 відповідно до технічної частини (додається як Додаток разом з тендерною документацією замовником в окремому файлі).
Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області неодноразово були отримані звернення народного депутата України Гереги О. В., Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації та Маківської сільської ради Маківської сільської об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району Хмельницької області щодо встановлення світлофора у с. Шатава через звернення жителів села Шатава та директора Шатавського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Чорного В. М., так як, школа розташована безпосередньо уздовж автомобільної дороги і кожного дня учні наражаються на небезпеку, переходячи дорогу. Згідно статистики за останні 8 років внаслідок ДТП на даній ділянці травмовано 15 людей, 5 людей загинуло.
На підставі вище зазначеного було проведено обстеження та складено акт обстеження автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128 комісія в складі: заступника начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки руху Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області – Лисого С. О., провідного інженера відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки руху Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області – Пирогова С. І., провідного інженера відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області – Гуліна А. В., Маківського голови Маківської сільської об'єднаної територіальної громади – Кушніра А. А., директора Шатавського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» – Чорного В. М., головного інженера ТОВ «СТЛ+М» – Скуратовського В. В., виконроба ТОВ «СТЛ+М» – Островського А. М., провели обстеження ділянки дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці км 266+350 на існуючому пішоходномупереході по вул. Хмельницьке шосе на перетині з вул. Лікарняна та вул. Сонячна в с. Шатава. Вулиця Хмельницьке шосе є ділянкою автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці. Перетин вул. Хмельницьке шосе з вул. Лікарняна та вул. Сонячна в с. Шатава є км 266+350 дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці. В даний час на цій ділянці дороги виконуються роботи по поточному середньому ремонту.
На ділянці дороги влаштовано двосторонній тротуар. З правого боку тротуар шириною 1,65 м прилягає до проїзної частини, а ліворуч шириною 2,0 – 2,6 м відділений від проїзної частини смугою озеленення.
На пішохідному переході встановлено 4 знаки «Пішохідний перехід» та нанесено дорожню розмітку 1.14.1. Освітлення пішохідного переходу відсутнє. Інтенсивність руху транспорту на даній ділянці дороги складає 9 245 автомобілів за добу та великий періодичний рух пішоходів у напрямку Шатавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум». Виходячи з наявної інтенсивності руху транспортних засобів та пішоходів необхідно виконати наступні додаткові роботи:
- встановити 2-х фазне світлофорне регулювання:
1 фаза – пропуск транспортних засобів;
2 фаза – пропуск пішоходів;
- для покращення інформації водіям про тривалість горіння червоного та зеленого сигналів світлофора встановити світлофори з табло зворотнього відліку часу в кількості 2 штуки;
- для освітлення пішохідного переходу встановити 2 світлодіодних світильника;
- на підході до пішохідної кнопки для виклику, влаштувати тротуар площею 1,3 м².
На підставі акту обстеження автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128 була розроблена проектно-кошторисна документація, де було враховано всі необхідні додаткові обсяги робіт та затверджена наказом Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області №76-ОД від 29 серпня 2019 року.
Враховуючи вище зазначене, пропоную до головного (первинного) договору №75 від 25.04.2018 року, де ціна Договору становить – 42 705 886,00 гривень на «Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128. 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь». 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь», провести переговорну процедуру з виконавцем договору товариством з обмеженою відповідальністю «СТЛ+М»
Запросити ТОВ «СТЛ+М» взяти участь у переговорній процедурі відповідно до пункту 6 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» обирається, як виняток переговорна процедура закупівлі з наступних підстав: «необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але такі, які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов'язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків головного (первинного) договору».
У відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» стаття 35 частини 1, запрошеному учаснику необхідно подати документально підтверджену інформацію про відповідність кваліфікаційним вимогам відповідно ст. 16 цього Закону, а саме:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору;
Також Учасником додатково надаються наступні документи:
- у разі залучення до надання послуг субпідрядних організацій, Учасником надається довідка у довільній формі із зазначенням повного найменування та місцезнаходження кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до надання послуг як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю;
- довідку в довільній формі, за підписом уповноваженої посадової особи учасника про те, що до учасника застосовуються або не застосовуються санкції відповідно до листа Мінекономрозвитку від 16.10.2015 №3302-05/34390-06 згідно з Законом України «Про санкції» відповідним рішенням Ради національної безпеки та оборони України, введеним в дію указом Президента України (із змінами та доповненнями) на момент подання пропозицій;
- довідка про захист довкілля на фірмовому бланку (у разі наявності таких бланків) в довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника, про обов’язок Учасником дотримуватися вимог чинного законодавства при виконані робіт, що є предметом закупівлі;
- довідка про заходи із захисту довкілля (перелік заходів) на фірмовому бланку (у разі наявності таких бланків) в довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника;
- довідка, складена в довільній формі, яка містить відомості про підприємство;
- копії документів, що підтверджують правомочність підпису тендерної пропозиції, укладення договору про закупівлю: виписка з протоколу засновників, копія наказу про призначення на посаду, довіреність або інший документ, що містить зразок підпису особи, яка уповноважена на підписання договору про закупівлю;
- розрахунок договірної ціни щодо об’ємів послуг зазначених у відомість обсягів робіт на установлення світлофорного об’єкту (додається, як додаток до запрошення);
- проект договору про закупівлю з заповненими реквізитами учасника (додається, як додаток до запрошення).

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 жовтня 2019
Оскарження наміру укласти договір: 22 жовтня 2019 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128 (Установлення світлофорного об'єкта на перехресті км 266+350)
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 266+337 – км 268+128 (Установлення світлофорного об'єкта на перехресті км 266+350)
Джерело фінансування закупівлі - державний бюджет
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Свободи, 77
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Аванс 5 Банківські 30
Надання послуг Пiсляоплата 5 Банківські 70

Документація

Тендерна документація

08 жовтня 2019 17:01
Електронний цифровий підпис
08 жовтня 2019 16:57
Запрошення до переговорної процедури.pdf
08 жовтня 2019 16:56
Протокол 59І1 від 08.10.2019.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "СТЛ+М"
#39127865
Переможець 292 720,92
UAH з ПДВ
11 жовтня 2019 11:35

Документи

11 жовтня 2019 11:34
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 11 жовтня 2019 11:35

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "СТЛ+М"
#39127865
292 720,92
UAH з ПДВ
Документи

Документи

11 жовтня 2019 11:34
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
24 жовтня 2019 16:08
Договір №166І19 від 24.10.19.PDF укладений
24 жовтня 2019 16:07
sign.p7s укладений
02 січня 2020 09:04

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 292 720,92
UAH (в тому числі ПДВ 48 786,82 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку