Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Багатофункціональний пристрій для ресурсної кімнати Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Очікувана вартість
20 000,00 UAH
UA-2019-09-23-000491-b c195cedcded547048814c59bf457e366
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Віра Олександрівна Коблик

+380977038894
+380992341449
osvita_dubr@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Код ЄДРПОУ: 02145837
Місцезнаходження: 34100, Україна , Рівненська обл., Дубровиця, вул. Поштова, буд. 11
Контактна особа: Віра Олександрівна Коблик
+380977038894,+380992341449
osvita_dubr@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 вересня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 вересня 2019 11:56
Оскарження умов закупівлі: до 04 жовтня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 жовтня 2019 11:56
Початок аукціону: 09 жовтня 2019 13:02
Очікувана вартість: 20 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 20,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,10%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:30230000-0: Комп’ютерне обладнання


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 штука
Багатофункціональний пристрій для ресурсної кімнати Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Шкільна 1, с.Сварицевичі, Рівненська область, 34120, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 жовтня 2019
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 5 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
23 вересня 2019 10:58
Електронний підпис
23 вересня 2019 10:57
ТД 2.docx
23 вересня 2019 10:57
Протокол застосування ВТ 2.docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 24 вересня 2019 08:00
Дата відповіді: 24 вересня 2019 09:11
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1) В тендерній документації до закупівлі в технічних характеристиках до предмету закупівлі не вказано жодної з торгових марок чи моделей виробів; 2)запитання не коректне, - учасник завжди в своїй пропозиції вказує конкретну марку виробу, в чому Ви можете переконатись, переглянувши історію аукціонів; 3) для нас, як Замовника, не має значення, чи є Учасник платником ПДВ чи не є. Значення має найменша цінова пропозиція за результатами аукціону. Якщо Учасник - платник ПДВ - то виграє найменша ціна (включно з ПДВ), якщо не платник ПДВ - то ціна без ПДВ. При подачі оголошення про проведення відкритих торгів ми зазначаємо очікувану вартість з ПДВ спеціально для учасників-платників ПДВ.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-09-23-000491-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "КОМПАКТ-КОМП`ЮТЕР", Код ЄДРПОУ:38212351
Дата подання: 16 жовтня 2019 16:50
Вимога про невідповідність та порушення Закону
Доводимо до відома Змовника, що проаналізувавши пропозицію ПП «ВКТ СЕРВІС» звертаємо вашу увагу на невідповідність кваліфікаційним вимогам та порушенням Закону України «Про захист персональних даних» та Закону України «Про інформацію», а саме:

1. Пропозиція Учасника ПП «ВКТ СЕРВІС» не відповідає кваліфікаційним критеріям встановленими статтею 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначених в Тендерній документації, а саме: наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору та інформації про наявність обладнання та матеріально-технічної бази в частині автотранспорту, який буде використовуватися при наданні указаної закупівлі, а саме:
- Учасник ПП «ВКТ СЕРВІС» не надав довідки щодо досвіду виконання аналогічного договору;
- Учасником ПП «ВКТ СЕРВІС» в листі який містив інформацію про наявність обладнання та матеріально-технічної бази було вказано транспорт який буде використовуватися підчас виконання умов договору даної закупівлі, а саме «Автомобіль RENAULT Kangoo2, 2001 року випуску» та надано договір оренди автомобіля від 01.04.2014 року.
Згідно наданого договору оренди автомобіля строк оренди складає 1 рік з умовою пролонгації на той самий термін. Оскільки договір оренди автомобіля не може бути продовжений більше ніж на 3 роки в порядку ст. 220 ЦКУ даний договір є недійсним. Тобто згідно наданого договору оренди на момент подачі пропозиції в Учасника ПП «ВКТ СЕРВІС» відсутні правові підстави для користування автомобілем RENAULT Kangoo2, 2001 року випуску, який має використовуватися підчас виконання умов договору даної закупівлі.

2. Порушення Закону України «Про захист персональних даних» та Закону України «Про інформацію».
Учасником ПП «ВКТ СЕРВІС» як додаток до довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації було надано копії трудових книжок працівників підприємства та вказано, що зазначена довідка була складена з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних», однак згідно п.п. 1, 2, 3, 5 ч.1 ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», підставами для обробки персональних даних є: згода суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних; дозвіл на обробку персональних даних, наданий володільцю персональних даних відповідно до закону виключно для здійснення його повноважень; укладення та виконання правочину, стороною якого є суб'єкт персональних даних або який укладено на користь суб'єкта персональних даних чи для здійснення заходів, що передують укладенню правочину на вимогу суб'єкта персональних даних; необхідність виконання обов'язку володільця персональних даних, який передбачений законом.
Відповідно до частини 1 статті 11 Закону України «Про інформацію» від 02 жовтня 1992 року № 2657-XII, із змінами, інформація про фізичну особу (персональні дані) – відомість чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Відповідно до частини 2 статті 11 Закону України «Про інформацію» не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса та місце-проживання.
Тому у зв’язку із запобіганням порушення законодавства України, зокрема, Закону України «Про захист персональних даних» та Закону України «Про інформацію» під час надання інформації на відповідність Кваліфікаційних критеріїв на керівника (або іншої посадової особи) підприємства - Учасника торгів покладено обов’язок забезпечити отримання згоди на обробку персональних даних суб’єкта персональних даних, оскільки обробка та поширення інформації про фізичних без їх згоди не допускається.
Зазначеної вище згоди від працівників копії трудових крижок яких було надано в порушення Закону України «Про захист персональних даних» та Закону України «Про інформацію» Учасником ПП «ВКТ СЕРВІС» отримано та додано не було.

Зважаючи на викладене, а саме невідповідність кваліфікаційним критеріям та порушення Закону України «Про захист персональних даних» та Закону України «Про інформацію» в даній закупівлі пропозиція Учасника ПП «ВКТ СЕРВІС» підлягає відхиленню відповідно до п. 1 статті 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
21 жовтня 2019 16:50
На Вашу вимогу по закупівлі «Багатофункціональний пристрій для ресурсної кімнати Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-23-000491-b) тендерний комітет управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації повідомляє, що процедура відхилення тендерних пропозицій регулюється статтею 30 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до частини 3 вказаної статті: «У разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомлені, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель».
Ви наразі не є учасником, пропозиція якого відхилена замовником, а отже суб’єктом, зазначеним у статті 30 ч. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».

Документи

21 жовтня 2019 16:50
відповідь вимога.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 09 жовтня 2019 13:29

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛЮР ТРЕЙД" 19 878,00
UAH з ПДВ
14 698,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "ВКТ СЕРВІС" 15 298,00
UAH з ПДВ
14 700,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КОМПАКТ-КОМП`ЮТЕР" 17 440,00
UAH з ПДВ
17 440,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 жовтня 2019 16:47
Довідка ДПС.pdf
08 жовтня 2019 11:45
Електронний підпис
08 жовтня 2019 11:44
Штатний розклад.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Цінова пропозиція.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Тех характеристики.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Статут підписаний.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Сан висновок EPSON.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Проект Договору.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Про санкції.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Маттех база.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Зразок.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Довідка про санкції.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Декларація L7180.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Гарантія 12 міс.pdf
08 жовтня 2019 11:44
відповідність ст17.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Витяг ВКТ.pdf
08 жовтня 2019 11:44
Виписка.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛЮР ТРЕЙД"

ПП "ВКТ СЕРВІС"

ТОВ "КОМПАКТ-КОМП`ЮТЕР"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛЮР ТРЕЙД"
#43139923
Відхилено 14 698,00
UAH з ПДВ
11 жовтня 2019 11:10
ПП "ВКТ СЕРВІС"
#37530176
Переможець 14 700,00
UAH з ПДВ
11 жовтня 2019 11:11

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 11 жовтня 2019 11:11

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП "ВКТ СЕРВІС"
#37530176
14 700,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
02 січня 2020 11:31
ВКТ Сервіс № 242.docx укладений
02 січня 2020 11:31
Електронний підпис укладений
29 жовтня 2019 10:04
Договір 242.pdf укладений
29 жовтня 2019 10:02
Звіт про результати..docx укладений
29 жовтня 2019 10:02

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 29 жовтня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 14 700,00
UAH (в тому числі ПДВ 2 450,00 UAH)