Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Персональні комп'ютери
Очікувана вартість
805 000,00 UAH
UA-2019-09-17-001788-a 0f34e1ee2c4e48288a1df971b3b35f27
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Леписієнко Ірина Олегівна

+380482492591 zakupki@aod.court.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Одеський апеляційний суд
Код ЄДРПОУ: 42268321
Місцезнаходження: 65078, Україна , Одеська обл., місто Одеса, вулиця Івана та Юрія Лип, 24-а
Контактна особа: Леписієнко Ірина Олегівна
+380482492591
zakupki@aod.court.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 вересня 2019 16:10
Звернення за роз’ясненнями: до 27 вересня 2019 15:00
Оскарження умов закупівлі: до 03 жовтня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 жовтня 2019 15:00
Початок аукціону: 08 жовтня 2019 14:59
Очікувана вартість: 805 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 025,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина)


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
35 шт
Персональні комп'ютери
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 65078, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул Івана та Юрія Лип, 24А
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 09 грудня 2019
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
17 вересня 2019 16:29
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
17 вересня 2019 16:10
додаток_6.docx
17 вересня 2019 16:10
Додаток_5.docx
17 вересня 2019 16:10
Додаток_4.docx
17 вересня 2019 16:10
Додаток2.docx
17 вересня 2019 16:10
Додаток_1.docx
17 вересня 2019 16:10
Додаток 3.pdf
17 вересня 2019 16:10
ТД.pdf
17 вересня 2019 16:10
Оголошення.jpg

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows
Дата подання: 17 вересня 2019 17:35
Дата відповіді: 18 вересня 2019 12:04
Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику, Ваше запитання до процедури відкритих торгів було уважно розглянуто членами тендерного комітету Замовника. З приводу чого повідомляємо Вам, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Статтею 22 Закону визначено, що тендерна документація повинна містити, зокрема, інструкцію з підготовки тендерних пропозицій, проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, окрім цього, Законом визначено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Додатком 6 до тендерної документації передбачено, що «Учасник зобов’язаний надати підтвердження того, що програмне забезпечення, яке використовується у предметі закупівлі, є офіційним та ліцензійним продуктом компанії Microsoft. Підтвердження надається у формі гарантійного листа.»
Повідомляємо Вам, що Учасник несе персональну відповідальність за достовірність інформації, яку він надає в складі тендерної пропозиції. Тендерною документацією передбачено, що за підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, учасник торгів несе кримінальну відповідальність згідно статті 358 Кримінального Кодексу України.
Крім цього, Тендерною документацією встановлено, що Учасник відповідає за одержання будь-яких та всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів (у тому числі експортних та імпортних) та інших документів, пов’язаних із поданням пропозиції, та самостійно несе всі витрати на їх отримання.
Зазначаємо, що Замовник не вимагає додаткових документів, окрім тих, що вказані в тендерній документації. При цьому, надання учасником документів, які не передбачені в умовах тендерної документації, - не є порушенням зі сторони Учасника.
Крім того, повідомляємо, що публічні закупівлі здійснюються, зокрема з дотриманням такого принципу як недискримінація учасників, відповідно до якого Замовник не повинен висувати такі технічні вимоги до предмета закупівлі, які штучно звужують конкуренцію.
Зважаючи на вищевикладене, на даному етапі Замовник не вбачає за необхідне вносити зміни до тендерної документації.
Дякуємо Вам за Ваше запитання!
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 18 вересня 2019 09:54
Дата відповіді: 18 вересня 2019 12:05
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику, Ваше запитання до процедури відкритих торгів було уважно розглянуто членами тендерного комітету Замовника. З приводу чого повідомляємо Вам, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Що стосується першого питання. Звертаємо Вашу увагу на те, що Замовник самостійно визначає необхідний йому предмет закупівлі, а також інформацію щодо необхідних технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі. Порядок оприлюднення та складові частини тендерної документації визначено ст. 22 Закону. Тендерна документація Замовника містить Інструкцію з підготовки тендерної пропозиції де визначено перелік необхідних документів для участі у процедурі відкритих торгів та зазначено інформацію про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Додатком 3 до Тендерної документації встановлено технічні вимоги до предмета закупівлі. На виконання вимог ст. 22 Закону, а також з урахуванням Директиви 2014/24/EU Європейського Парламенту і Ради ЄС від 26 лютого 2014 року (надалі – Директива), Замовником у технічній специфікації застосовано вираз «або еквівалент».
Крім того, Директивою визначено, що якщо замовник використовує варіант посилання на технічні специфікації, він не повинен відхиляти конкурсну заявку на тій підставі, що запропоновані роботи, товари або послуги не відповідають технічним специфікаціям, на які він посилався, у разі якщо учасник торгів будь-якими відповідними засобами, в тому числі засобами підтвердження, доведе у своїй заявці, що запропоновані ним рішення задовольняють аналогічним чином вимоги, встановлені технічними специфікаціями.
З урахуванням вищевказаного, Тендерний комітет Замовника наголошує, що ним будуть розглянуті усі отримані в рамках відкритих торгів Тендерні пропозиції, за умови їх відповідності вимогам Закону та Тендерної документації.
Повідомляємо, що принцип відкритості та прозорість на всіх стадіях закупівель полягає та реалізується через оприлюднення документів які стосуються процедур закупівлі, на веб-порталі Уповноваженого органу, та не вимагає від Замовника встановлення окремих вимог до Учасників процедур закупівель.
Крім того, на веб-порталі Уповноваженого органу зазначено, що портал prozorro.gov.ua є відкритим ресурсом, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги, що були оголошені з 31 липня 2016 року. Дані Єдиної системи електронних закупівель є дозволеними для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.
Разом з тим, Тендерною документацією Замовника та Додатком 3 до неї передбачено інформацію про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, її складові, порядок її надання, зазначено вимоги про її повноту та наведено зразок оформлення документу, який має містити запитувану Замовником інформацію.
Зважуючи на вищевикладене, наразі, Замовник не вбачає за необхідне вносити зміни до тендерної документації.
Що стосується другого питання. Ст. 5 Закону встановлено, що вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Тендерною документацією передбачено, що оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» з урахуванням ПДВ. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ). Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ), що сплачуються або мають бути сплачені, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, сплату митних тарифів, усіх інших витрат передбачених для товару даного виду. Пропозиція надана Учасником -ФОП буде розглядатись як остаточна та додаткового нарахування ПДВ Замовником не буде здійснюватись.
Документація
Дата подання: 18 вересня 2019 12:04
Дата відповіді: 20 вересня 2019 16:44
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику, Ваше запитання до процедури відкритих торгів було уважно розглянуто членами тендерного комітету Замовника. З приводу чого повідомляємо Вам, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Повідомляємо, що Замовник самостійно визначає необхідний йому предмет закупівлі, а також інформацію щодо необхідних технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі.
Порядок оприлюднення та складові частини тендерної документації визначено ст. 22 Закону. Тендерна документація Замовника містить Інструкцію з підготовки тендерної пропозиції де визначено перелік необхідних документів для участі у процедурі відкритих торгів та зазначено інформацію про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Додатком 3 до Тендерної документації встановлено технічні вимоги до предмета закупівлі. На виконання вимог ст. 22 Закону, а також з урахуванням Директиви 2014/24/EU Європейського Парламенту і Ради ЄС від 26 лютого 2014 року (надалі – Директива), Замовником у технічній специфікації застосовано вираз «або еквівалент».
Еквівалент – щось рівноцінне, рівнозначне, рівносильне; те, що повністю відповідає чому-небудь, може його замінювати або виражати. (Словник української мови в 11 томах. – Том 2, 1971. – Стор. 455). Тобто, «еквівалент» товару – це його рівноцінність іншому товару за технічними та якісними характеристиками.
Директивою зазначено, що якщо замовник використовує варіант посилання на технічні специфікації, він не повинен відхиляти конкурсну заявку на тій підставі, що запропоновані роботи, товари або послуги не відповідають технічним специфікаціям, на які він посилався, у разі якщо учасник торгів будь-якими відповідними засобами, в тому числі засобами підтвердження, доведе у своїй заявці, що запропоновані ним рішення задовольняють аналогічним чином вимоги, встановлені технічними специфікаціями.
З урахуванням чого, повідомляємо, що усі отримані в рамках відкритих торгів Тендерні пропозиції будуть розглянуті, за умови їх відповідності вимогам Закону та Тендерної документації.
Документація
Дата подання: 18 вересня 2019 12:14
Дата відповіді: 20 вересня 2019 16:44
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь: Шановний Учаснику, Ваше запитання до процедури відкритих торгів було уважно розглянуто членами тендерного комітету Замовника. З приводу чого повідомляємо Вам, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Статтею 22 Закону визначено, що тендерна документація повинна містити, зокрема, інструкцію з підготовки тендерних пропозицій, проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, окрім цього, Законом визначено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Додатком 6 до тендерної документації передбачено, що Учасник має надати лист у довільній формі про те, що у разі визначення такого часника переможцем процедури закупівлі - він згоден та зобов’язується провести підключення та інсталяцію персонального комп’ютеру, що є предметом закупівлі на території Замовника включаючи його тестування, перевірку його працездатності, а також провести його пусконалагоджувальні роботи.
Крім того, відповідно до п.7 ч.2 ст.22 Закону тендерна документація повинна містити проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Додатком 4 до тендерної документації передбачено проект договору про закупівлю. Відповідно до ч.2 ст. 180 Господарського кодексу України - істотними є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів даного виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї із сторін повинна бути досягнута згода.
Пунктом 7.3. Розділу 7 проекту договору про закупівлю, який міститься у Додатку 4 до Тендерної документації визначено обов’язки постачальника. Згідно з якими, постачальник зобов’язаний:
7.3.1. Забезпечити доставку, встановлення та підключення (пусконалагоджувальні роботи) Товару у строки, встановлені цим Договором;
7.3.5. Провести навчання працівників Покупця, за місцем постачання, щодо експлуатації Товару;
7.3.6. Виконати пусконалагоджувальні роботи Товару у приміщенні Покупця під наглядом представника підприємства-виробника або за інструкцією підприємства-виробника та у присутності уповноваженої особи зі сторони Покупця.
Вичерпний перелік обов’язків, які покладено на постачальника визначено пунктом 7.3. Розділу 7 проекту договору про закупівлю, який міститься у Додатку 4 до тендерної документації.
Частиною 4 ст. 36 Закону передбачено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків перерахованих у цій же частині цієї ж статті.
Повідомляємо, що відповідно до ч.3 ст.32 Закону, замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув у випадку відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації.
Наявність сервісного центру
Дата подання: 20 вересня 2019 15:46
Дата відповіді: 24 вересня 2019 12:54
Шановний Замовник, звертаюсь до Вас з запитанням стосовно кваліфікаційного критерію, а саме: наявність сервісного центру з обслуговування в м. Одеса. Чи будуть розглядатись учасники зі своїми власними сервісними центрами, авторизованими сервісними центрами у інших містах України, при гарантії, що всі логістичні витрати будуть покриватись Учасником?? Крім того, повідомляємо, що публічні закупівлі здійснюються, зокрема з дотриманням такого принципу як недискримінація учасників, відповідно до якого Замовник не повинен висувати такі, які штучно звужують конкуренцію. Територійальний критерій місцязнаходження сервісного центру значно звужує коло потенційних учасників у торгах.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику, Ваше запитання до процедури відкритих торгів було уважно розглянуто членами тендерного комітету Замовника. З приводу чого повідомляємо Вам, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Повідомляємо, що в п. З ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII (із змінами) вказано, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Разом з тим. Закон або будь-який інший нормативний акт не дає чіткої відповіді на те, що конкретно можна вважати дискримінаційними вимогами.
Враховуючи специфіку роботи Замовника, йому необхідно своєчасно і якісно отримувати послуги з сервісного обслуговування закупленої техніки і Замовник не може витрачати час на її доставку в інші міста України. У разі наявності підстав визначених ст. 30 Закону, зокрема, у разі невідповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації Замовник відхиляє Тендерну пропозицію Учасника.
Вимога щодо сервісного центру не носить дискримінаційного характеру, оскільки будь-який учасник, незалежно від місцезнаходження, має змогу укласти відповідну угоду з будь-яким центром гарантійного та післягарантійного обслуговування, який розташований у межах міста і додати ці документи до своєї тендерної пропозиції.
Враховуючи все вище викладене, вважаємо, що вимоги до предмета закупівлі не є дискримінаційними та не суперечать жодному нормативно-правовому акту.
З урахуванням чого, повідомляємо, що усі отримані в рамках відкритих торгів Тендерні пропозиції будуть розглянуті, за умови їх відповідності вимогам Закону та Тендерної документації.
Розгорнути всі запитання: 5 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-09-17-001788-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Торгова фірма ТіД", Код ЄДРПОУ:32150929
Дата подання: 21 жовтня 2019 12:09
Оскарження дискваліфікації.
Відповідно протоколу:
За результатами розгляду було встановлено, що тендерна пропозиція Учасника
підлягає відхиленню, оскільки є такою, що не відповідає умовами тендерної документації.
Секретар тендерного комітету повідомив, що згідно ст. зо Закону замовник
відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо:
1) учасник:
не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим
статтею 16 цього Закону;
не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося
замовником;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Члени Тендерного комітету повідомили, що тендерною документації встановлено,
що відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі»
створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути
здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та
електронний документообіг» та Закону України «Про електронні довірчі послуги»
щляхом накладення на неї кваліфікованого електронного підпису. У примітках
додатково зазначено, що відповідно до п.5 Розділу VII Закону України «Про електронні
довірчі послуги», електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого
ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України "Про
електронний цифровий підпис" до набрання чинності цим Законом, використовуються
користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних
довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований
електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення
строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня
набрання чинності цим Законом. Не накладення Учасником на тендерну пропозицію
кваліфікованого електронного підпису є підставою для відхилення такої пропозиції
Замовником.
Відповідно до Ч.1 ст. 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному
вигляді через електронну систему закупівель. Перевіркою даних тендерної пропозиції
Учасника на веб-порталі Уповноваженого органу встановлено, що КЕП (кваліфікований
електронний підпие) Учасника було накладено внаслідок та після дозавантаження
Учасником певних документів перший раз - о 17 годині 20 хвилин 11 жовтня 2019 року,
другий раз — о 09 годині 37 хвилин 14 жовтня 2019 року. Варто зазначити, що ані Законом
ані тендерною документацією Замовника не передбачено можливість Учасників торгів
дозавантажувати документи тендерної пропозиції після закінчення кінцевого строку
подання тендерної пропозиції встановленого Замовником.
Замовником встановлено наступний кінцевий строк подання документів тендерної
пропозиції - 07 жовтня 2019 року о 15 годині 00 хвилин. З огляду на інформацію, що
містяться на веб-порталі Уповноваженого органу, на момент закінчення кінцевого строку
подання документів тендерної пропозиції передбаченого Замовником - Учасником було
подано документи тендерної пропозиції без накладення на неї КЕП (кваліфікованого
електронного підпису), що є порушенням умов тендерної документації.
Члени Тендерного комітету повідомили, що тендерною документації встановлено,
що Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій
інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника
технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим
замовником, шляхом оформлення довідки з порівняльною таблицею запитуваних та
наданих вимог.
За результатами розгляду поданої Учасником тендерної пропозиції, встановлено,
що Учасником, на виконання вимог закону та тендерної документації, у складі його
тендерної пропозиції було надано відповідний документ, що має підтверджувати
відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та інщим
вимогам до предмета закупівлі.
У складі тендерної пропозиції міститься документ «Таблиця відповідності
характеристик запропонованої продукції умовам тендерної документації» вих. №02100 від
02.10.2019 (файл Технічні характеристики.рбі).
З системного аналізу зазначеного вище документу та порівнянням його з
визначеними Замовником у Додатку З технічних вимогах до предмету закупівлі
встановлено наступне.
У технічних вимогах до предмета закупівлі (Додаток З до тендерної документації)
Замовником визначено, що «Відео карта: Інтегрований графічний адаптер, не гірше Intel.
UHD 630...», тоді як Учасником запропоновано «Відеокарта: Дискретна; Підтримка
OpenGL 4.5 та DirectX 12; Підтримка 4К роздільної здатності GeForce GT710 1024Mb MSI
(GT 710 1GD3H LP)». Для довідки: інтегрований графічний адаптер є вбудованим
компонентом процесора або материнської плати. Дискретний графічний адаптер - є
окремим компонентом, встановлюється в окремий слот на материнській платі.
Замовником передбачено наявність саме вбудованої (інтегрованої) відео карти, з
огляду на вищевикладене тендерна пропозиція Учасника не відповідає умовам тендерної
документації в цій частині.
У технічних вимогах до предмета закупівлі (Додаток З до тендерної документації)
Замовником визначено, що «Наявність додаткових слотів розширення: Не менше ніж 1
РСІе х1 (2.0), Не менше ніж 1 РСІе х 16 (3.0).», тоді як Учасником запропоновано такий
вид відео карти, при інсталяції якої вже буде зайнятий один слот РСІе х 16 (3.0).
Замовником передбачено наявність саме додаткових слотів розширення, які
вочевидь не будуть зайнятими, з огляду на вищевикладене тендерна пропозиція Учасника
не відповідає умовам тендерної документації в цій частині.
На підставі чого. Голова тендерного комітету Дріщлюк А.І. керуючись Законом
України «Про публічні закупівлі», а саме п.4 ч.І ст.ЗО запропонував відхилити тендерну
пропозицію Учасника та визнати тендерну пропозицію Учасника такою, що не відповідає
умовам тендерної документації.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Торгова фірма ТіД” повідомляє Замовнику наступне:
1) Згідно з ТД Замовника,а саме п.3 розділу 1 „Змiст i спосiб подання тендерної пропозицiї”, до формальних (несуттевих) помилок вiдносяться:
допущення Учасником iнших формальних (несуттсвих) помилок, якщо такі помилки нe нiвелюють його конкурентоспроможний потенцiал та є такими. шо не впливають на змiст його пропозицii.
Тому ми вважаємо що ненакладання на Тендерну пропозицію КЕП – є несуттєвою помилкою,яка не нівелює наш конкурентноспроможний потенціал та не впливає на зміст пропозиції.

2) У технічних вимогах до предмета закупівлі (Додаток З до тендерної документації)
Замовником визначено, що «Відео карта: Інтегрований графічний адаптер, не гірше Intel.
UHD 630...», тоді як Учасником запропоновано «Відеокарта: Дискретна; Підтримка
OpenGL 4.5 та DirectX 12; Підтримка 4К роздільної здатності GeForce GT710 1024Mb MSI
(GT 710 1GD3H LP)».
Відповідно п.2 Ст.22 Закону України про публічні закупівлі:
Тендерна документація повинна містити:
інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".

Замовником вимагається «Відео карта: Інтегрований графічний адаптер, не гірше Intel.
UHD 630...»,запропонована нами Відеокарта GeForce GT710 1024Mb MSI (GT 710 1GD3H LP) є еквівалентом Intel UHD 630,та відповідає заявленим вимогам Замовника.

3) У технічних вимогах до предмета закупівлі (Додаток З до тендерної документації)
Замовником визначено, що «Наявність додаткових слотів розширення: Не менше ніж 1
РСІе х1 (2.0), Не менше ніж 1 РСІе х 16 (3.0).», тоді як Учасником запропоновано такий
вид відео карти, при інсталяції якої вже буде зайнятий один слот РСІе х 16 (3.0).
Замовником передбачено наявність саме додаткових слотів розширення, які
вочевидь не будуть зайнятими, з огляду на вищевикладене тендерна пропозиція Учасника
не відповідає умовам тендерної документації в цій частині.

Повідомляємо що згідно з офіційним сайтом MSI ,запропонована нами відеокарта має стандарт РСІе х1 (2.0).Тому відповідно до специфікації материнської плати ,Замовник матиме Не менше ніж 1 РСІе х1 (2.0), Не менше ніж 1 РСІе х 16 (3.0).

Тож відповідно зазначеним вище коментарям,вимагаємо відмінити Ваше рішення відносно дискваліфікації ТОВ „ТФ ТіД”,або ми будемо змушенні подати скаргу до Антимонопольного комітету.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
24 жовтня 2019 16:02
Шановний Учаснику, Вашу вимогу до процедури відкритих торгів було уважно розглянуто членами тендерного комітету Замовника. З приводу чого повідомляємо Вам, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Повідомляємо Вам, що порядок подання тендерних пропозицій врегульовано ст. 25 Закону. Тендерна документація Замовника містить Інструкцію з підготовки тендерної пропозиції разом з переліком необхідних документами для участі у процедурі відкритих торгів.
Протоколом засідання тендерного комітету Одеського апеляційного суду №115 від 21 жовтня 2109 року Вам було предметно роз’яснено конкретні причини відхилення Вашої тендерної пропозиції.
Звертаємо увагу Учасника на те, що тендерною документацією Замовника встановлена вимога до учасників процедури відкритих торгів при створенні та поданні документів тендерної пропозиції накладати на таку тендерну пропозиції кваліфікований електронний підпис, про що зазначено у абзаці 3 Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації.
Тендерною документацією передбачено право Учасника використовувати електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, які були видані відповідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис» до набрання чинності Закону України «Про електронні довірчі послуги» до закінчення строку їх дії, але не більше двох років з дня набрання чинності Закону України «Про електронні довірчі послуги», про що зазначено у першій примітці до Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації.
У другій примітці до Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовником звернено увагу Учасників торгів на те, що не накладення Учасником на тендерну пропозицію кваліфікованого електронного підпису є підставою для відхилення такої пропозиції Замовником.
Тобто, Замовником визначено накладення кваліфікованого електронного підпису при створенні та поданні документів тендерної пропозиції, як один з кваліфікуючих критеріїв, що враховуються Замовником при розгляді отриманих тендерних пропозицій на їх відповідність умовам Закону та тендерної документації.
Частиною 3 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.
Пунктом 1 розділу 3 Тендерною документації Замовником зазначено, що до формальних (несуттєвих) помилок замовником відносяться технічні, механічні та інші помилки допущені учасниками в документах, що подані ними в складі тендерної пропозиції та такі, що не нівелюють технічний потенціал та конкурентоздатність учасника, та наведено їх перелік, який є вичерпним.
Разом з тим, тендерною документацією встановлено, що Замовник залишає за собою право не відхиляти тендерні пропозиції при виявленні формальних помилок незначного характеру, які описані у тендерній документації, при цьому, Замовник гарантує дотримання усіх принципів, визначених статтею 3 Закону.
З огляду на те, що Замовником визначено накладення кваліфікованого електронного підпису при створенні та поданні документів тендерної пропозиції, як один з кваліфікуючих критеріїв, що враховуються Замовником при розгляді отриманих тендерних пропозицій на їх відповідність умовам Закону та тендерної документації, не виконання зазначеної вимоги є порушенням умов тендерної документації, та не може бути віднесено до формальних помилок.
З рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №1167-р/пк-пз від 20.10.2016 року про розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» від 29.06.2016 №UA-2016-08-05-000569-b.b2, щодо порушення Замовником порядку проведення Процедури закупівлі вбачається наступне (закупівля №UA-2016-08-05-000569-b «Дизельне паливо [ДК 021:2015: 09134000-7 – Газойлі; ДК 016:2010: 19.20.2 – Паливо рідинне та газ; оливи мастильні] 2 лоти».
Скаржник зазначає, що всі документи кваліфікаційної частини, основні умови договору, а також забезпечення тендерної пропозиції, надані у складі Пропозиції ТОВ «ТД» Сокар Україна» не містять електронного цифрового підпису уповноважених осіб ТОВ «ТД «ТД» Сокар Україна» та електронно-цифрової печатки, що суперечить вимогам Документації.
У ході розгляду зазначеного питання Колегія встановила наступне. Відповідно до пункту 3.1 розділу 3 Документації тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель в електронному вигляді у форматі PDF (Portable Document Format) або Word або "Exele" (в залежності від документу) з накладанням Електронного цифрового підпису (ЕЦП). Документи скануються у кольоровому вигляді. Тендерна пропозиція складається з комерційної, з кваліфікаційної частин та електроної гарантії. Кожен документ подається окремими файлами з накладанням Електроного цифрового підпису. У складі Пропозицій ТОВ «ТД» Сокар Україна» за лотами №№ 1 та 2 містяться файли "Лист щодо ЕЦП. pdf', у яких міститься лист ТОВ «ТД» Сокар Україна» від 16.09.2016 № 441, де вказано, зокрема, що на всі документи тендерної пропозиції ТОВ «ТД» Сокар Україна» накладено ЕЦП за допомогою програмного комплексу Me.Doc. У складі Пропозицій ТОВ «ТД» Сокар Україна» містяться файли, крім банківських гарантій та файлу "Довер 2016 Свобода A.O..pdf", які не містять накладення електронного цифрового підпису, що не відповідає умовам Документації в цій частині.
З рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №199-р/пк-пз від 16.01.2017 про розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Коростенський завод теплотехнічного обладнання» від 23.12.2016 №UA-2016-11-21-000777-a.b11, щодо порушення Замовником порядку проведення Процедури закупівлі вбачається наступне (закупівля №UA-2016-11-21-000777-a; ДК 021:2015: 446210000. Котли твердопаливні).
Скаржник не погоджується з рішенням Замовника стосовно відхилення його тендерної пропозиції. На думку Скаржника, Замовник необ’єктивно та упереджено оцінив його пропозицію, адже його пропозиція повністю відповідає вимогам Замовника, що підтверджується поданими документами.
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету Замовника від 15.12.2016р. №27 першою підставою для відхилення тендерної пропозиції Скаржника є невиконання Скаржником вимоги Замовник щодо накладення на документи тендерної пропозиції електронно цифрового підпису.
У ході розгляду зазначеного питання Колегія встановила наступне.
Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ Документації усі сторінки (що містять текст) тендерної пропозиції учасника Процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбиток печатки учасника (ця вимога не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством), за винятком оригіналів чи нотаріально завірених документів, виданих учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами). Увага!!! Всі документи тендерної пропозиції подаються в електронному вигляді через електронну систему закупівель, у вигляді сканованих оригіналів або сканованих копій документів (за підписом уповноваженої особи учасника та завірених печаткою). Відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 12 Закону створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису». На документах, наданих у складі тендерної пропозиції Скаржника, міститься підпис уповноваженої особи учасника, а також відбитки печатки . Разом з цим, на вищезазначених документах відсутній саме електронний цифровий підпис уповноваженої особи, що порушує вимоги розділу 3 Документації в цій частині.
Враховуючи викладене, Скаржник порушив вимоги Документації в цій частині та його тендерна пропозиція була правомірно відхилена Замовником з підстави, наведеної вище.
У технічних вимогах до предмета закупівлі (Додаток 3 до тендерної документації) Замовником визначено, що замовнику необхідний саме інтегрований графічний адаптер не гірше Intel UHD 630, згідно поданої Вами тендерної пропозиції Вами було запропоновано дискретну відео карту GeForce GT710 1024Mb MSI (GT 710 1GD3H LP). Згідно з документами тендерної документації - вимога «еквіваленту» застосовується тільки для моделі графічного адаптеру, який усе одно має бути інтегрованим.
Еквівалент – щось рівноцінне, рівнозначне, рівносильне; те, що повністю відповідає чому-небудь, може його замінювати або виражати. (Словник української мови в 11 томах. – Том 2, 1971. – Стор. 455). Тобто, «еквівалент» товару – це його рівноцінність іншому товару за технічними та якісними характеристиками.
За конструкційними особливостями інтегрований графічний адаптер не є еквівалентом дискретній відео карті.
Оскільки Замовником передбачено наявність саме інтегрованої (вбудованої) відео карти, з огляду на вищевикладене Ваша тендерна пропозиція не відповідала умовам тендерної документації в цій частині та була відхилена відповідно до вимог Закону.
Додатково повідомляємо, якщо у Вас є сумніви у законності та правомірності рішення Замовника, Ви маєте можливість скористуватися Вашим правом звернення з відповідною скаргою до органу оскарження в порядку, визначеному ст.18 Закону.
Номер вимоги: UA-2019-09-17-001788-a.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА», Код ЄДРПОУ:41860186
Дата подання: 30 жовтня 2019 14:25
Дискваліфікація
Шановний Замовник! Повідомляємо Вас, що ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+" у складі своєї пропозиції надало не всю необхідну інформацію, яка вимагалась тендерною документацією Замовика, а саме: «Інформаційний лист про сервісний центр не містить контактні дані керівника та/або іншої уповноваженої особи, дана вимога визначена в п.11 Додатку 6 до Тендерної документації. Також Учасником вимагалась надання у складі пропозиції «Лист у довільній формі про те, що у разі визначення такого часника переможцем процедури закупівлі - він згоден та зобов’язується провести підключення та інсталяцію персонального комп’ютеру, що є предметом закупівлі на території Замовника включаючи його тестування, перевірку його працездатності, а також провести його пусконалагоджувальні роботи.» Учасник ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+" надає у складі пропозиції Гарантійний лист про пусконалагоджувальні роботи, тестування та перевірку, про обов’язкову інсталяцію (яка також вимагалась) Учасником нічого не вказано в гарантійному листі, через що можна дійти висновку, що Учасник не планує надавати дану послугу зі встановлення на персональні комп’ютери Операційної системи! Інсталяція (встановлення) включає в себе процес встановлення програмного забезпечення на комп'ютер кінцевого користувача.
Просимо переглянути рішення щодо визначення переможцем ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+" та дискваліфікувати пропозицію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+" як таку, що не відповідає вимогам Замовника по ч.1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
01 листопада 2019 16:24
Шановний Учаснику, Вашу вимогу до процедури відкритих торгів було уважно розглянуто членами тендерного комітету Замовника. З приводу чого повідомляємо Вам, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Статтею 22 Закону визначено, що тендерна документація повинна містити, зокрема, інструкцію з підготовки тендерних пропозицій, проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, окрім цього, Законом визначено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
У пункті 11 Додатку 6 до тендерної документації передбачено, що учасники мають надати інформаційний лист про місце знаходження сервісного центру в м. Одеса, а також контактні данні керівника та/або іншої уповноваженої особи.
Мета цього документу – підтвердження учасниками наявності сервісного центру у місті Одеса, а також отримання Замовником інформації стосовно його місця розташування.
ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ІТ+" код за ЄДРПОУ – 38438918 (далі Учасник), у складі його тендерної пропозиції надано документ «Інформаційний лист» (файл 12.Інформаційний лист Сервіс.pdf) відповідно до змісту якого Учасником доведено до відома Замовника, що «у разі виходу з ладу ПК, Сервісний центр з ремонту цих Персональних комп’ютерів знаходиться у м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога 144/5 кв. 16.».
Крім цього, у складі тендерної пропозиції Учасника міститься документ «Гарантійний лист» (файл Гарантійний лист_пусконалагоджувальні роботи .pdf) відповідно до змісту якого Учасником повідомлено Замовника про те, що «Приватне підприємство «ІТ+» здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування, email: it7000701@gmail.com, тел. (048)7000-701, адреса: м. Одеса Люстдорфська дорога 144/5 кв.116».
За результатами дослідження наведених вище документів, що були подані Учасником у складі його тендерної пропозиції, Замовником знайдено підтвердження наявності сервісного центру у місті Одеса, а також отримано інформацію стосовно його місця розташування, відповідно до чого, головну мету документу (згідно пункту 11 Додатку 6) Учасником виконано.
Статтею 3 Закону визначено, що закупівлі здійснюються зокрема за такими принципами як максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників, об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
З урахування вищевикладеного, не зазначення Учасником контактних даних керівника та/або іншої уповноваженої особи ні в якому разі не може нівелювати його конкурентоспроможний потенціал та не вплинути на зміст його тендерної пропозиції.
У пункті 14 додатку 6 до тендерної документації передбачено, що учасники мають надати лист у довільній формі про те, що у разі визначення такого часника переможцем процедури закупівлі - він згоден та зобов’язується провести підключення та інсталяцію персонального комп’ютеру, що є предметом закупівлі на території Замовника включаючи його тестування, перевірку його працездатності, а також провести його пусконалагоджувальні роботи.
Мета такого документу полягає у наданні учасниками торгів Замовнику підтвердження стосовно того, що у разі визначення переможця торгів, такий учасник, після завершення поставки товару до місця постачання не відмовиться виконати пусконалагоджувальні роботи саме усього предмету закупівлі (Персональних комп’ютерів), а не окремих його частин, на території Замовника включаючи його тестування, перевірку його працездатності, про що також зазначено у проекті договору про закупівлю, згідно Додатку 4 до тендерної документації (п.4.4. Розділу 4, п.6.3. Розділу 6, п.п.7.3.6. п.7.3. Розділу 7 Договору).
Учасником у складі його тендерної пропозиції надано документ «Гарантійний лист» (файл Гарантійний лист_пусконалагоджувальні роботи .pdf) відповідно до змісту якого Учасником повідомлено Замовника про те, що «У разі визначення нас переможцем торгів, ми згодні та зобов’язуємось провести пусконалагоджувальні роботи Персональних комп’ютерів, які є предметом закупівлі, за місцезнаходженням Замовника торгів, включаючи їх тестування та перевірку їх працездатності».
Зі змісту зазначеного документу Замовнику є зрозумілими те, що Учасник виконає пусконалагоджувальні роботи усього предмету закупівлі (Персональних комп’ютерів), а не окремих його частин на території Замовника включаючи його тестування, перевірку його працездатності, з урахуванням чого, головна мета документа (згідно п.14 Додатку 6) досягнута.
Що стосується інсталяції програмного забезпечення, у Додатку 3 до тендерної документації «Технічні вимоги до предмета закупівлі» Замовником зазначено, що операційна система має бути: «OEM, ліцензійна операційна система не нижче Windows 10 Pro». Для довідки OEM – це версія операційної системи, яка постачається разом з програмним забезпеченням, тобто вона є попередньо встановленою на комп’ютер та постачається разом з ним. Тобто, Замовником передбачено, що операційна система на персональних комп’ютерах, які пропонуються до постачання має бути попередньо встановлена на них та бути не нижче Windows 10 Pro.
Звертаємо увагу не те, що в пункті 14 Додатку 6 слово «інсталяція» вживається у якості «встановлення» та застосовується до усього предмету закупівлі(Персональних комп’ютерів), а не до окремих його складових частин, яким беззаперечно є програмне забезпечення.
З огляду на вищевикладене, тендерна пропозиція Учасника у повній мірі відповідала вимогам встановленим Законом та Замовником.
Додатково повідомляємо, якщо у Вас є сумніви у законності та правомірності рішення Замовника, Ви маєте можливість скористуватися Вашим правом звернення з відповідною скаргою до органу оскарження в порядку, визначеному ст.18 Закону.

Документи

24 жовтня 2019 16:02
протокол

Документи

01 листопада 2019 16:24
протокол

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 жовтня 2019 15:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК 626 010,00
UAH з ПДВ
609 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Торгова фірма ТіД" 730 065,00
UAH з ПДВ
609 510,00
UAH з ПДВ
Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+" 665 070,00
UAH з ПДВ
615 300,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" 619 815,00
UAH з ПДВ
619 815,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА» 705 314,40
UAH з ПДВ
701 288,70
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ДІСІ ЛІНК" 758 677,50
UAH з ПДВ
705 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

09 жовтня 2019 12:57
Електронний підпис
07 жовтня 2019 11:28
Електронний підпис
07 жовтня 2019 11:26
Тендерна пропозиція.pdf
07 жовтня 2019 11:26
Договір.pdf
07 жовтня 2019 11:26
Таблиця відповідності.pdf
07 жовтня 2019 11:26
Сертифікати.7z

Публічні документи

14 жовтня 2019 09:41
Електронний підпис
11 жовтня 2019 17:20
Електронний підпис
07 жовтня 2019 12:47
Цінова пропозиція.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Статут.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Протокол.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Паспорт директора.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Наказ №1.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Лист гарантія.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Захист довкілля.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Досвід виконання.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Довідка Ст.17.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Витяг ПДВ.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Виписка.pdf
07 жовтня 2019 12:47
Document_USR_1005629226.rtf

Публічні документи

26 жовтня 2019 13:24
Електронний підпис
26 жовтня 2019 13:22
Довідка МВС.pdf
21 жовтня 2019 17:34
Електронний підпис
21 жовтня 2019 16:48
Довідка МВС.pdf
07 жовтня 2019 13:48
Електронний підпис
07 жовтня 2019 13:46
21. Проект договору (1).pdf
07 жовтня 2019 13:46
1. Документи ІТ+.pdf
07 жовтня 2019 13:46
4.2. А.договір 2.pdf
07 жовтня 2019 13:46
4.1. А.договір 1.pdf
07 жовтня 2019 13:46
22. Специфікація.pdf
07 жовтня 2019 13:46
6. СТ 17.pdf
07 жовтня 2019 13:46
11. Санкції.pdf
07 жовтня 2019 13:46
5. Письмове пояснення.pdf
07 жовтня 2019 13:46
4.3. Лист Відгук.pdf
07 жовтня 2019 13:46
17. Довідка банк.pdf
07 жовтня 2019 13:46
18. Довідка корупція.pdf
07 жовтня 2019 13:46
19. Гарантійний лист ПО.pdf

Публічні документи

06 жовтня 2019 23:23
Електронний підпис
06 жовтня 2019 23:22
довідка санкції.pdf
06 жовтня 2019 23:22
Витяг ПДВ копія.pdf
06 жовтня 2019 23:22
Витяг від 20.09.19 копія.pdf
06 жовтня 2019 23:22
Виписка з ЄДР_копія.pdf
06 жовтня 2019 23:22
Статут копія.pdf
06 жовтня 2019 23:22
Технічна документація.pdf
06 жовтня 2019 23:22
Biдповідність ст 17.pdf
06 жовтня 2019 23:22
12877196_пропозиція.pdf

Публічні документи

07 жовтня 2019 11:07
Електронний підпис
07 жовтня 2019 11:06
Проект договору.pdf

Публічні документи

07 жовтня 2019 14:50
Електронний підпис
07 жовтня 2019 14:40
Пропозиція.rar

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК

ТОВ "Торгова фірма ТіД"

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+"

ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»

ТОВ "ДІСІ ЛІНК"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
#20009888
Відхилено 609 500,00
UAH з ПДВ
11 жовтня 2019 15:40
ТОВ "Торгова фірма ТіД"
#32150929
Відхилено 609 510,00
UAH з ПДВ
21 жовтня 2019 10:31
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+"
#38438918
Переможець 615 300,00
UAH з ПДВ
25 жовтня 2019 15:24

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 25 жовтня 2019 15:24

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТ+"
#38438918
615 300,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
02 січня 2020 12:19
Електронний підпис укладений
07 листопада 2019 12:47
Договір укладений
07 листопада 2019 12:47

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 07 листопада 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 615 300,00
UAH (в тому числі ПДВ 102 550,00 UAH)