Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Гіпохлорід натрію марки "А"
Очікувана вартість
211 680,00 UAH
UA-2019-09-10-002537-b 3ddc9ccbb4cb4f64ab5bd308bafee042
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Яценко Ольга Олександрівна

+380629407790 supply@mvk.org.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КП Комунальне підприємство "Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
Код ЄДРПОУ: 03361508
Вебсайт: http://www.mvk.org.ua
Місцезнаходження: 87555, Україна , Донецька обл., Маріуполь, Соборна, 7
Контактна особа: Яценко Ольга Олександрівна
+380629407790
supply@mvk.org.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 10 вересня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 29 вересня 2019 15:47
Оскарження умов закупівлі: до 05 жовтня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 жовтня 2019 15:47
Початок аукціону: 10 жовтня 2019 12:59
Очікувана вартість: 211 680,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 100,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,52 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:24310000-0: Основні неорганічні хімічні речовини


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
12 т
Гіпохлорід натрію марки "А"
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 87555, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Соборна,7, СБОС та об’єкти знезараження підприємства
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 30 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
01 жовтня 2019 08:30
Електронний підпис
10 вересня 2019 15:42
Додаток 5.pdf
10 вересня 2019 15:42
додаток 4.docx
10 вересня 2019 15:42
Гипохлорит.odt
01 жовтня 2019 08:30
Електронний підпис
10 вересня 2019 15:46
Електронний підпис
10 вересня 2019 15:42
Додаток 5.pdf
10 вересня 2019 15:42
додаток 4.docx
10 вересня 2019 15:42
Гипохлорит.odt

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Запитання до тендерної документації
Дата подання: 20 вересня 2019 08:31
Дата відповіді: 01 жовтня 2019 08:31
Просимо роз’яснити наступні положення тендерної документації: 1. Відповідно до п.5 Розділу ІІІ «Інструкції з підготовки тендерної документації», Учасник на підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію – наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід повинен надати копії дипломів, свідоцтв про навчання, копії трудових книжок, копії трудових договорів. Просимо пояснити чи мають бути надані всі перелічені документи щодо кожної особи чи може бути один або декілька з перелічених документів на підтвердження відповідності. 2. Відповідно до додатку 5 Тендерної документації, необхідним документом на товар є сертифікат якості; учасник повинен надати документи (сертифікати) щодо відповідності запропонованого товару технічним умовам та вимогам. Просимо пояснити, чи можливо надавати паспорт якості, або будь-який інший документ від заводу-виробника, що підтверджує якість, проте має назву відмінну від «сертифікат».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1.мають бути надані всі перелічені документи для кожної особи
2. можливо, якщо інший документ від заводу-виробника інформує о відповідності запропонованого товару технічним умовам та вимогам

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-09-10-002537-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕКСТРАГРУП", Код ЄДРПОУ:42660817
Дата подання: 05 листопада 2019 17:08
вимога щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів
За результатами проведеної процедури закупівлі UA-2019-09-10-002537-b переможцем було визнано ТОВ «РАД ФАРМ».

У відповідності до абз. 2 ч. 1 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.

Звертаємо Вашу увагу на порушення, які були допущені учасником ТОВ «РАД ФАРМ» у складі поданої тендерної пропозиції:

1)У відповідності до п. 1 розділу ІІІ, учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати інформацію та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям.

У відповідності до пп 1 п. 5 розділу ІІІ Тендерної документації, документальне підтвердження кваліфікації Учасника і відповідності іншим вимогам Законодавства України щодо виконання Договору у випадку прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю за його пропозицією, повинно запевнити Замовника у тому, що учасник має кваліфікаційні дані, які відповідають наступним критеріям:
1. Відповідно до статті 16 Закону:
- наявність обладнання та матеріально-технічну базу,
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (копії дипломів, свідоцтв про навчання, копії трудових книжок, копії трудових договорів);
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору (учасник повинен надати копії договору, документ що підтверджує виконання договору, або відгук).

За змістом п. 1 додатку 1 до тендерної документації зазначено, що в якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору надати не менше 1-єї завіреної Учасником копії договору з копією документу передбаченого умовами договору, що підтверджує його виконання (видаткова накладна, акт наданих послуг, акт виконання робіт, тощо).

Таким чином, якщо у сукупності розглядати всі вимоги тендерної документації в частині підтвердження Учасником кваліфікаційних критеріїв, то Учасник повинен надати не менше 1-єї завіреної Учасником копії договору з копією документу передбаченого умовами договору, що підтверджує його виконання (видаткова накладна, акт наданих послуг, акт виконання робіт, тощо) та відгук.

У складі тендерної пропозиції Учасником ТОВ «РАД ФАРМ» надано довідку про виконання аналогічних договорів з наступними контрагентами: ГПУ «Шебелинкагазвидобування» та ТОВ «УКРРЕСУРС ГРУП».

При цьому, до матеріалів тендерної документації не додано копію документу передбаченого умовами кожного з зазначених договорів, що підтверджує їх виконання.
Щодо відгуку, то доданий лист ГПУ «Шебелинкагазвидобування» без дати та без номеру про повідомлення про результати попередньої кваліфікації відбору та акредитації, не є відгуком про виконання договору. Даний лист підтверджує можливість участі у допорогових закупівлях.

Крім цього, текст договору ТОВ «УКРРЕСУРС ГРУП» відсканований таким чином, що права сторона копії договору втратила частину тексту.

У відповідності до п. 5 розділу ІІІ Тендерної документації, Учасник у складі тендерної пропозиції повинен підтвердити наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (копії дипломів, свідоцтв про навчання, копії трудових книжок, копії трудових договорів).

Учасником ТОВ «РАД ФАРМ» у складі тендерної документації надано довідку, в якій зазначено 5 працівників, та копії дипломів на зазначених працівників. Але, за змістом довідки не зазначено, що на підприємстві працює керівник (директор) і не додано копію диплома директора.

Також, у складі тендерної пропозиції надано довідку про матеріально-технічну базу, за змістом якої зазначається, що у Учасника ТОВ «РАД ФАРМ» маються у власності 3 автомобілі. Але, за змістом довідки не надається інформація, що мається у штаті підприємства водій, або з якимись водіями укладені договори. Так само не надаються копії таких договорів. Не зовсім зрозуміло, як Учасник ТОВ «РАД ФАРМ» буде виконувати умови договору з поставок гіпохлориту натрію марки А з наявними у власності транспортними засобами, але без водія, який має право перевезення вантажів 2-го класу небезпеки.
Порядок розгляду тендерних пропозицій передбачено в статті 28 ЗУ «Про публічні закупівлі». До розгляду тендерних пропозицій замовник приступає після етапу оцінки пропозицій, який автоматично проводиться системою (за умови проведення звичайних відкритих торгів). Тендерні пропозиції замовник розглядає почергово на предмет їх відповідності всім вимогам тендерної документації, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
У випадку, якщо замовник виявляє одну з підстав, передбачених ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», він відхиляє пропозицію. А саме, якщо учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.
Таким чином, вимоги тендерної документації в частині підтвердження кваліфікаційних критеріїв ТОВ «РАД ФАРМ» не виконані, а тому тендерна пропозиція такого Учасника повинна бути відхилена.

2) Додатком № 5 до тендерної документації передбачено надання Учасником документів, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним характеристикам, або гарантійний лист.

Гарантійний лист ТОВ «РАД ФАРМ» у складі тендерної документації не наданий.

Щодо аналізу документів, які надавалися зазначеним Учасником для підтвердження відповідності пропозиції технічним, якісним, кількісним характеристикам, то виявлено наступні порушення:

- Договір з АТ «Дніпроазот» - надана лише перша сторінка;
- Технічне завдання, яке замовник помістив у додатку № 5 до тендерної документації, ТОВ «РАД ФАРМ» не подало на фірмовому бланку за підписом директора;
- Копія висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи не завірена підписом директора;
- Копія карти даних небезпечного фактору не завірена підписом директора;
- Копія договору оренди автомобіля – строк дії договору закінчився 31.12.2017 року, а умова договору про автоматичну пролонгацію такого договору не діє, оскільки сам договір укладений не на певний термін, на який може бути пролонгований договір, а до конкретної дати – 31.12.2017 року.

3) Додатком № 5 до тендерної документації Замовником вимагалося надання Учасником свідоцтва про реєстрацію платника податку на додатну вартість та/або витягу з реєстру платників ПДВ, свідоцтво про сплату єдиного податку.

Жоден з перерахованих документів Учасником ТОВ «РАД ФАРМ» не наданий, що вказує на невідповідність тендерної пропозиції Учасника вимогам Замовника.

Приймаючи до уваги викладене вище,

ВИМАГАЄМО:

відхилити тендерну пропозицію ТОВ «РАД ФАРМ» та перейти до розгляну тендерної пропозиції наступного учасника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
06 грудня 2019 11:04
Правомірність визнання переможцем ТОВ "РАД ФАРМ" підтверджена рішенням Антимонопольного комітета № 17718-р/пк-пз від 29.11.2019.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-09-10-002537-b.c3
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕКСТРАГРУП", Код ЄДРПОУ:42660817
Дата подання: 11 листопада 2019 12:35
Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (в порядку ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі»)
На рішення Замовника (протокол) № 10619 від 01.11.2019 року щодо визначення переможцем та наміру укласти договір
Документи
Рішення Органу оскарження: Відмовлено в задоволенні
Прийнято до розгляду: 14 листопада 2019 20:57
рішення від 14.11.2019 № 16623+ лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 14 листопада 2019 20:57
рішення від 29.11.2019. №17718.pdf
Дата публікації: 05 грудня 2019 01:40

Документи подані скаржником

11 листопада 2019 12:32
скарга Мариуполь.pdf
11 листопада 2019 12:32
платежное поручение.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 10 жовтня 2019 13:26

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Дезсистема 199 188,00
UAH з ПДВ
155 999,52
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "РАД ФАРМ" 170 064,00
UAH з ПДВ
167 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕКСТРАГРУП" 209 880,00
UAH з ПДВ
209 880,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

08 жовтня 2019 10:33
Пропозиція на тендер.pdf
30 вересня 2019 09:53
Технічні вимоги.pdf
30 вересня 2019 09:53
ст 17.pdf
30 вересня 2019 09:53
пропозиція на тендер.pdf
30 вересня 2019 09:53
Інші.pdf

Публічні документи

04 листопада 2019 14:30
Електронний підпис
04 листопада 2019 14:28
про банкрутство.pdf
04 листопада 2019 14:28
ДФС.pdf
04 листопада 2019 14:28
Довідка Радчишин Р.П..pdf
04 листопада 2019 14:28
Довідка РАД ФАРМ.pdf
04 листопада 2019 14:28
Dovidka_МВД.pdf
04 листопада 2019 14:28
2.ст 17.pdf
01 листопада 2019 11:00
Електронний підпис
28 жовтня 2019 11:04
Електронний підпис
26 вересня 2019 15:13
Електронний підпис
26 вересня 2019 15:12
акредитація.pdf
26 вересня 2019 15:12
61.Сертификат2019.pdf
26 вересня 2019 15:12
60.Сертификат2019 копія.pdf
26 вересня 2019 15:12
41.договір дистрибюції.pdf
26 вересня 2019 15:12
37.дилер.pdf
26 вересня 2019 15:12
33.відгук.pdf
26 вересня 2019 15:12
27.аналогічний договір 2.pdf
26 вересня 2019 15:12
труд книжк.pdf
26 вересня 2019 15:12
Тендерна пропозиція.pdf
26 вересня 2019 15:12
Протокол-збори к..pdf
26 вересня 2019 15:12
пояснювальна записка.pdf
26 вересня 2019 15:12
Паспорт.pdf
26 вересня 2019 15:12
паспорт инн.pdf
26 вересня 2019 15:12
Зразок №2.pdf
26 вересня 2019 15:12
Зразок №1.pdf
26 вересня 2019 15:12
Додаток 5.pdf
26 вересня 2019 15:12
Договір поставки.pdf
26 вересня 2019 15:12
договір оренди.pdf
26 вересня 2019 15:12
договір оренди к.pdf
26 вересня 2019 15:12
діпломи.pdf
26 вересня 2019 15:12
д1.мат.-тех. база.pdf
26 вересня 2019 15:12
Гарантійний лист.pdf
26 вересня 2019 15:12
витяг ЄДРПОУ.pdf
26 вересня 2019 15:12
виписки.pdf
26 вересня 2019 15:12
Виписка з ЄДРПОУ.pdf
26 вересня 2019 15:12
ведомости ЄДРПОУ.pdf
26 вересня 2019 15:12
25.договори мат-база.pdf
26 вересня 2019 15:12
23.Договір оренди.pdf
26 вересня 2019 15:12
22.дог. НП.pdf
26 вересня 2019 15:12
21.дог. аренда тс.pdf
26 вересня 2019 15:12
14. Лист про ліцензування.pdf
26 вересня 2019 15:12
10. Бенефициар.pdf
26 вересня 2019 15:12
8.статутк.pdf
26 вересня 2019 15:12
8. Статут.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 заборгованість.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (10)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (9)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (7)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (6)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (5)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (4)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (3)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (2)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст17 (1)-.pdf
26 вересня 2019 15:12
2.ст 17.pdf

Публічні документи

27 вересня 2019 11:30
Електронний підпис
27 вересня 2019 11:30
ч1.pdf
27 вересня 2019 11:10
Електронний підпис
27 вересня 2019 11:02
технічне завдання.pdf
25 вересня 2019 11:40
Електронний підпис
25 вересня 2019 10:52
проект договору.pdf
25 вересня 2019 10:52
технічне завдання.pdf
25 вересня 2019 10:52
ч1.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ Дезсистема

ТОВ "РАД ФАРМ"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕКСТРАГРУП"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Дезсистема
#41196801
Рішення скасоване 155 999,52
UAH з ПДВ
28 жовтня 2019 10:14
ТОВ Дезсистема
#41196801
Відхилено 155 999,52
UAH з ПДВ
28 жовтня 2019 10:18
ТОВ "РАД ФАРМ"
#41331842
Переможець 167 999,00
UAH з ПДВ
01 листопада 2019 15:51

Документи

28 жовтня 2019 10:18
Електронний підпис
28 жовтня 2019 10:15
Протокол.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 01 листопада 2019 15:51

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "РАД ФАРМ"
#41331842
167 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
06 грудня 2019 12:26
Підписаний договор укладений
06 грудня 2019 12:21
Електронний підпис зміни до договору
30 квітня 2020 10:05
Звіт про виконання договору укладений
30 квітня 2020 09:52
Електронний підпис зміни до договору
06 грудня 2019 12:39
Доп Рад Фарм.pdf зміни до договору
06 грудня 2019 12:35

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
06 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
06 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Узгодження зменшення ціни
Номер договору про закупівлю: 828
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 06 грудня 2019 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 162 028,80
UAH (в тому числі ПДВ 27 004,80 UAH)