Завершення робіт з проектування (стадія П) по об’єкту: «Реконструкція корпусу з добудовою «Національного науково-практичного центру ну нейротравми і нейрореабілітації» у складі Державної установи «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичнихнаук України» на вул. Платона Майбороди (колишня вул. Мануїльського), 32 у Шевченківському районі м. Києва»
Очікувана вартість
2 000 000,00 UAH
UA-2019-08-23-002129-c 7b3dd3e5a59149d69c99b2bbc319f4e6
Переговорна процедура    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Белінський Євген Анатолійович

+380444841875 bogatova_n79@mail.ru

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державна установа "Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України"
Код ЄДРПОУ: 02011930
Місцезнаходження: 04050, Україна , Київська обл., м.Київ, вул.Платона Майбороди,32
Контактна особа: Белінський Євген Анатолійович
+380444841875
bogatova_n79@mail.ru
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, що здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обгрунтування
1. Замовник
1.1. Повне найменування юридичної особи: Державна установа «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України».
1.2. Код за ЄДРПОУ: 02011930
1.3. Місцезнаходження: 04050, м. Київ, вул. Платона Майбороди, 32.
1.4. Посадові особи замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail). : Белінський Євген Анатолійович, заступник директора з загальних питань, Державна установа «Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України», вул..Платона Майбороди, 32, м.Київ, 04050, тел../факс +380444841875
1.5.Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника: „23” серпня 2019 р.
2. Інформація про предмет закупівлі:
2.1. Найменування предмета закупівлі: ДБН А.2.2-3:2014 «Правила визначення вартості будівництва» (71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги) завершення робіт з проектування (стадія П) по об’єкту: «Реконструкція корпусу з добудовою «Національного науково-практичного центру ну нейротравми і нейрореабілітації» у складі Державної установи «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичнихнаук України» на вул. Платона Майбороди (колишня вул. Мануїльського), 32 у Шевченківському районі м. Києва»
2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 1 об’єкт
2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. Державна установа «Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України», вул. Платона Майбороди, 32, м. Київ, 04050.
2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг серпень-грудень 2019 р.
3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:
3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи: Приватне підприємство «Арх.Мед.Проект»
3.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків. 21878209
3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс: пр.Героїв,32, кв.307, м.Дніпро, 49106
4.Умова застосування процедури закупівлі в одного учасника: Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» cт. 35, п. 5 потреба здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням.
5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника.
Державною установою «Інститут нейрохірургії ім. акад.А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України» (далі - Інститут) у 2018 році проведено процедуру відкритих торгів відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» стосовно виконання проектних і вишукувальних робіт: «Реконструкція об’єкту незавершеного будівництва під «Національний науково-практичний центр нейротравми і нейрореабілітації» у складі Державної установи «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України» за адресою: вул. Платона Майбороди, 32, м. Київ» (ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги) (05.05.2018, UA-2018-05-05-000349-c).
За результатами вказаної закупівлі 23.07.2018р. укладено Договір підряду з ПП "Арх.Мед.Проект" №209-04.18. У зв’язку із зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в Договорі, відповідно до наказу від 24.09.2018 № 334 Державного підприємства «Український науково-дослідний навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») про прийняття Зміни № 3 до ДСТУ Б Д. 1.1-7:2013 Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво ( набрала чинності 16.10.2018 р.), враховуючи зміни вартості будівельних робіт та показника опосередкованої вартості будівництва одного відвідування в зміну для поліклінік, що відбулися станом на 01.10.2018 р. (лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України від 17.10.2018р. №7/15.3/10900-18 про зміни вартості станом на 01.10.2018 р. (Таблиця 1. Таблиця 5) та уточнені техніко-економічні показники об’єкта, які визначились закінченою стадією проектування ЕП (ескізний проект), укладено Додаткову угоду №1 до Договору, де відкориговано Додатки № 1,2,3. Разом з тим, у зв’язку, в тому числі, із необхідністю проведення реєстрації речових прав на об’єкт проектування, відповідно до Порядку реєстрації речових прав, затвердженого Постановою КМУ № 1127 від 25.12.2015р. укладено додаткові угоди стосовно перерозподілу бюджетних асигнувань та продовження строку дії договору до 01.06.2019р..
Таким чином станом на закінчення строку дії договору Підрядником в межах договору виконано ескізний проект та передано його до ДП «СДЕО ЦСУДБЕ «Укрдержбудекспертиза»» для проведення відповідної експертизи.
08.07.2019р. Замовником отримано експертний звіт щодо розгляду проектної документації за ескізним проектом «Реконструкція корпусу з добудовою «Національного науково-практичного центру нейротравми і нейрореабілітації» у складі Державної установи «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України» на вул.Платона Майбороди (колишня Мануїльського),32 у Шевченківському районі м. Києва » № 00-0255-19/ЦБ.
Слід зазначити, що частина робіт виконана ПП «Арх.Мед.Проект», а саме «Ескізний проект» - є початковою стадією проекту, тому інші стадії проектування по суті є продовженням одного проекту і становлять невід’ємну частину первісних стадій.
Отже на початок проведення цієї переговорної процедури у Замовника є необхідність проведення додаткової закупівлі в того самого постачальника з метою забезпечення сумісності з наявними послугами, оскільки заміна попереднього надавача послуг може призвести до несумісності існуючих проектних рішень з проектними рішеннями, що будуть прийняті в подальшому.
Згідно ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, в тому числі необхідності здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням;
Замовником проведено переговори з теперішнім виконавцем робіт ПП «Арх.Мед.Проект», за результатами яких погоджено обсяги та вартість додаткових проектних робіт, а також встановлено відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, що визначені згідно ст. 16 Закону, шляхом перевірки наданих учасником підтверджуючих документів.
З урахуванням вказаного встановлено, що роботи, визначені для виконання в рамках цієї процедури необхідно виконати для забезпечення реалізації проекту в цілому. Такі роботи технічно та економічно пов’язані з головним (первинним) договором, а так само виконання даних робіт одним і тим самим виконавцем забезпечить сумісність інженерних, технічних та конструктивних рішень, а заміна попереднього виконавця може призвести до несумісності робіт та не забезпечить гарантію якості вже виконаних робіт, тощо.
За наявності умов застосування процедури закупівлі, замовником прийнято рішення застосувати переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 5, ч. 2, ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі».
6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі:
1. Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 N 922-VIII (зі змінами i доповненнями).
2. Експертний звіт ДП «СДЕО ЦСУДБЕ «Укрдержбудекспертиза»» щодо розгляду проектної документації за ескізним проектом «Реконструкція корпусу з добудовою «Національного науково-практичного центру нейротравми і нейрореабілітації» у складі Державної установи «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України» на вул.Платона Майбороди (колишня Мануїльського),32 у Шевченківському районі м. Києва » № 00-0255-19/ЦБ від 08.07.2019р.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 серпня 2019
Оскарження наміру укласти договір: 03 вересня 2019 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Завершення робіт з проектування (стадія П) по об’єкту: «Реконструкція корпусу з добудовою «Національного науково-практичного центру ну нейротравми і нейрореабілітації» у складі Державної установи «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичнихнаук України» на вул. Платона Майбороди (колишня вул. Мануїльського), 32 у Шевченківському районі м. Києва»
Кошти державного бюджету
Розгорнути Згорнути
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04050, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Платона Майбороди,32
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Загальна ціна робіт щодо розробки документації Виконавцем включає в себе відшкодування витрат Виконавця та плату за виконані ним роботи. Оплата виконаних робіт щодо розробки документації Виконавцем здійснюється Замовником протягом 3 (трьох) банківських днів після підписання Сторонами Акта приймання-передачі робіт. У разі затримки бюджетного фінансування, або інших об’єктивних причин, Виконавець зобов’язується надати відстрочку платежу до ____ календарних днів з дня підписання Акта. Ціна Договору може бути змінена сторонами за таких умов: - узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни обсягу та якості робіт); - зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; - зміни регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в Договорі; - у разі необхідності проведення робіт, не передбачених в цьому Договорі, перелік таких робіт, їх вартість і строк виконання будуть зафіксовані сторонами у Додаткових угодах до Договору. Уточнення ціни Договору обґрунтовується розрахунками і оформлюється Сторонами шляхом укладання додаткових угод, які є невід'ємною частиною Договору. Пiсляоплата 3 Банківські 100

Документація

Тендерна документація

23 серпня 2019 17:17
Електронний цифровий підпис
23 серпня 2019 17:17
Протокол_розгляду_АРХМЕДПРОЕКТ_.doc
23 серпня 2019 17:17
ПОВІДОМЛЕННЯ_намір_.docx

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємство "Арх.Мед.Проект"
#21878209
Переможець 1 964 250,25
UAH з ПДВ
23 серпня 2019 17:26

Документи

23 серпня 2019 17:25
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 23 серпня 2019 17:26

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Приватне підприємство "Арх.Мед.Проект"
#21878209
1 964 250,25
UAH з ПДВ
Документи

Документи

23 серпня 2019 17:25
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
13 вересня 2019 13:11
sign.p7s укладений
13 вересня 2019 13:10
Договір_АрхМедПроект.pdf укладений
13 вересня 2019 13:09
sign.p7s укладений
21 січня 2020 15:55

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 13 вересня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 1 964 250,25
UAH (в тому числі ПДВ 327 375,04 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку