Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м.Конотоп Сумської області
Очікувана вартість
3 750 000,00 UAH
UA-2019-08-23-001309-c 80d010c5c63d490da40c936f2545eba8
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області
Код ЄДРПОУ: 23045927
Місцезнаходження замовника: 41600, Україна , Сумська обл., м. Конотоп, проспект Миру, 8
Контактна особа замовника: Світлана Миколаївна Луцик
+380679312654,+380544725158
ugkg_kon@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 серпня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 06 вересня 2019 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 12 вересня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 16 вересня 2019 18:00
Початок аукціону: 17 вересня 2019 12:12
Очікувана вартість: 3 750 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 18 750,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 лот
Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м.Конотоп Сумської області (джерело фінансування - державний бюджет)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 41600, Україна, Сумська область, м.Конотоп, пр.Миру
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Підписання договору До початку виконання робіт Замовник перераховує Виконавцю аванс у розмірі 30% від договірної ціни на закупівлю матеріалів (п.19 Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1764) терміном на 90 календарних днів (джерело фінансування - державний бюджет) Аванс 90 Календарні 30
Виконання робіт Оплата за виконані роботи здійснюється протягом 30 календарних днів з дати підписання актів виконаних робіт; у разі затримки бюджетного фінансування не з вини замовника, оплата за роботи здійснюється протягом 5 банківських днів з дати отримання замовником відповідного бюджетного фінансування та/або можливості здійснити платежі (джерело фінансування - державний бюджет) Пiсляоплата 30 Календарні 70

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-08-23-001309-c.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП ПАТРОНАТ, Код ЄДРПОУ:23967667
Дата подання: 03 жовтня 2019 11:13
Вимога про відхилення тендерної пропозиції
Звертаємо вашу увагу, що в даній процедурі закупівлі вами було відхилено три тендерні пропозиції з найнижчою ціною.
Підставою для відхилення цих тендерних пропозицій було недотримання наступної вимоги, встановленої вами в пункті 2 розділу V тендерній документації:
«Якщо учасником (переможцем) не буде дозавантажено не пізніше 1(одного) дня* скориговані за результатами аукціону документи/файли (пропозиції, кошторису або розрахунку ціни пропозиції, технічне завдання і т.д.) в електронному вигляді на електронному майданчику то це буде вважатися Замовником як відмова учасника (переможця) від підписання договору та потягне за собою відхилення тендерної пропозиції.
*-не пізніше 1 (одного) дня вважається день, наступний з моменту початку періоду кваліфікації, до 18.00 год.».
При цьому, на початку даної вимоги зазначено, що такі документи мають бути завантажені «учасником (переможцем)».
Відповідно до п. 15 ч.1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» переможець процедури закупівлі - учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір, або учасник, якому замовник повідомив про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
Жодному із відхилених вами учасників не було надіслано повідомлення про намір укласти договір.
Таким чином, ви відхили даних учасників в порушення вимоги пункту 2 розділу V тендерної документації.
Що стосується уточнення «не пізніше 1 (одного) дня вважається день, наступний з моменту початку періоду кваліфікації, до 18.00 год», то воно:
по-перше, суперечить вимозі тендерної документації про надання документу учасником (переможцем),
по-друге, період кваліфікації - це період розгляду та оцінки тендерних пропозицій учасників, що починається з моменту розкриття тендерних пропозицій і закінчується визначенням переможця закупівлі або відхиленням усіх пропозицій учасників. Таким чином, не чітко зрозуміло, що саме вважати «1 днем, наступним з моменту початку періоду кваліфікації» для кожного учасника окремо.
Враховуючи зазначене, вимога встановлена вами в пункті 2 розділу V тендерної документації має суперечливі норми, які ввели в оману трьох учасників процедури закупівлі, що запропонували вам найнижчу ціну, та призвела до їх відхилення.

На даному етапі ви розглядаєте тендерну пропозицію ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА, що надало найвищу цінову пропозицію.
Звертаємо увагу, що документи тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА не відповідають вимогам Тендерної документації, а саме:
Відповідно до п. 3 Додатку № 1 до Тендерної документації учасники для підтвердження їх кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» повинні надати:
- довідку в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про виконання аналогічного(них) договору(ів), який(і) безпосередньо стосується(ються) виконання робіт, зазначених у Додатку 4 (Технічне завдання).
Аналогічним вважається Договір з виконання робіт зазначених у Додатку 4 (Технічне завдання).
Обов’язково додається (завантажується):
-Завірена копія договору(ів), що зазначається в довідці;
-Документи, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці – актів виконаних робіт (КБ-2в), довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3)».
У складі тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА надано довідку з інформацією про виконання аналогічних договорів які безпосередньо стосуються виконання робіт, зазначених у Додатку 4 (Технічне завдання) від 09.09.2019 № 776, у якій вказано 4 договори та надано копії цих договорів з документами, які підтверджують їх виконання - актів виконаних робіт (КБ-2в), довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3).
При цьому, якщо порівняти по кожному наданому договору вартість (суму) цих договорів, з урахуванням усіх наданих додаткових угод до них, з вартістю оплат згідно наданих документів які підтверджують їх виконання, зазначені договори виконані не в повній мірі або надані документи не підтверджують їх повне виконання.
Враховуючи, що вимогою Тендерної документації було надання документів, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці, ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА не надано підтвердження його відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» у спосіб, встановлений в Тендерній документації.

Відповідно до п. 6 розділу ІІІ Тендерної документації учасники для підтвердження їх відповідності необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі «повинні надати у складі тендерних пропозицій документальне підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановленим замовником у Додатку №4 до тендерної документації, а саме: договірна ціна; локальні кошториси; підсумкова відомість ресурсів; розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису; розрахунок показників загальновиробничих та адміністративних витрат, виходячи зі структури цих витрат по підприємству за попередній період з урахуванням потужностей будівельної організації; підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293; розрахунок кошторисної заробітної плати згідно Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 20.10.2016 № 281, зі змінами і доповненнями).
Пропозиція, що не відповідає вимогам зазначеним у п.6 Розділу ІІІ та Додатку №4 до тендерної документації, буде відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації».
У складі тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА надано розрахунок договірної ціни та Підсумкову відомість ресурсів, який включає розділ про будівельні машини і механізми, що містить інформацію про 3 одиниці техніки зі статусом «орендовано».
Водночас, у складі тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА надано довідку з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази і обладнання від 09.09.2019 № 771 в якій зазначено 15 одиниць машин та механізмів, що орендуються ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА.
Враховуючи, що вищезазначена довідка містить інформацію про необхідну матеріально-технічну базу і обладнання для умов даної закупівлі, можемо стверджувати, що у розрахунок договірної ціни, наданий ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА, не включено витрати на оренду вказаних у довідці машин та механізмів.
Таким чином, в порушення п. 6 розділу ІІІ Тендерної документації ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА не надано достовірні підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293.

Відповідно до п. 1 та 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону, та тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Відхилення тендерних пропозицій згідно вищезазначених підстав є обов’язком замовника, а не його правом. І за порушення даної вимоги він нестиме відповідальність передбачену ст. 38 Закону України «Про публічні закупівлі».
З огляду на зазначене, вимагаємо відхилити тендерну пропозицію ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА, як таку, що не відповідає кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації.

Крім того, звертаємо увагу, що відповідно до наказу Державної аудиторської служби України «Про затвердження методики визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх переліку та порядку застосування» від 11.09.2018 № 196 одним із автоматичних індикаторів ризиків є «Замовник відхилив тендерні пропозиції всіх учасників закупівлі робіт, крім переможця».
А це означає, що визначення ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА переможцем процедури закупівлі в даній ситуації порушить принципи здійснення закупівель, встановлені у ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», активізує вищезазначений індикатор ризиків і приверне до цієї закупівлі увагу Державної аудиторської служби України.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
07 жовтня 2019 18:12
На вимогу учасника повідомляємо. Відповідно до вимог пункту 2 розділу V тендерної документації на закупівлю Робіт якщо після завершення аукціону в учасника (переможця) змінилася (знизилася) ціна пропозиції то учасник (переможець) повинен дозавантажити протягом 1(одного) дня* скориговані за результатами аукціону документи/файли (пропозиції, кошторису або розрахунку ціни пропозиції, технічне завдання і т.д.) в електронному вигляді на електронному майданчику до своєї тендерної пропозиції. *-не пізніше 1 (одного) дня вважається день, наступний з моменту початку періоду кваліфікації, до 18.00 год. У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається економічно вигідною, про що електронною системою закупівель автоматично надсилається повідомлення на електронну скриньку та на електронний майданчик. На виконання пункту 3 Додатку №1 до тендерної документації учасником ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» у складі своєї тендерної пропозиції завантажено 4 договори на виконання робіт. Вказані договори завірені належним чином та надані документи, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці – акти виконаних робіт (КБ-2в), довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3). Крім того, до одного договору наданий лист від замовника щодо вчасного та якісного виконання необхідного об’єму робіт за договором. На виконання пункту 6 розділу ІІІ Тендерної документації учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій документальне підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановленим замовником у Додатку №4 до тендерної документації, а саме: договірна ціна; локальні кошториси; підсумкова відомість ресурсів; розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису; розрахунок показників загальновиробничих та адміністративних витрат, виходячи зі структури цих витрат по підприємству за попередній період з урахуванням потужностей будівельної організації; підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293; розрахунок кошторисної заробітної плати згідно Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 20.10.2016 № 281, зі змінами і доповненнями). Тендерна документація не містить окремих вимог щодо кількості та/або переліку обладнання та техніки, яка повинна бути в учасника. У складі тендерної позиції учасника ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» міститься довідка з інформацією щодо наявної матеріально-технічної бази і обладнання, відповідно до якої даний учасник повідомив про наявність у нього техніки як власної так і орендованої. Враховуючи вищевикладене, Замовник вважає підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» не має, тому Ваша Вимога не підлягає задоволенню замовником.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-08-23-001309-c.c2
Статус:
Виконано Замовником
Скаржник: ПП ПАТРОНАТ, Код ЄДРПОУ:23967667
Дата подання: 12 жовтня 2019 15:54
Оскарження результатів розгляду пропозицій
СКАРГА про порушення законодавства у сфері публічних закупівель при проведенні процедури відкритих торгів на закупівлю робіт «Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м. Конотоп Сумської області» (UA-2019-08-23-001309-c) Найменування замовника рішення, дії або бездіяльність якого оскаржуються: Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області (ЄДРПОУ 23045927, місцезнаходження: 41600, Україна, Сумська обл., м. Конотоп, проспект Миру, 8). Найменування та місцезнаходження суб’єкта оскарження: Приватне підприємство «Патронат», ідентифікаційний код ЄДРПОУ 23967667, вулиця Пасічна, 129, місто Львів, Україна, 79035. Підстави подання скарги, посилання на порушення процедури закупівлі або прийняті рішення, дії або бездіяльність замовника, фактичні обставини, що це можуть підтверджувати: 1. У процедурі закупівлі відкритих торгів на закупівлю робіт «Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м. Конотоп Сумської області» (UA-2019-08-23-001309-c) було відхилено три тендерні пропозиції з найнижчою ціною. Підставою для відхилення цих тендерних пропозицій було недотримання наступної вимоги, встановленої в пункті 2 розділу V тендерній документації: «Якщо учасником (переможцем) не буде дозавантажено не пізніше 1(одного) дня* скориговані за результатами аукціону документи/файли (пропозиції, кошторису або розрахунку ціни пропозиції, технічне завдання і т.д.) в електронному вигляді на електронному майданчику то це буде вважатися Замовником як відмова учасника (переможця) від підписання договору та потягне за собою відхилення тендерної пропозиції. *-не пізніше 1 (одного) дня вважається день, наступний з моменту початку періоду кваліфікації, до 18.00 год.». При цьому, на початку даної вимоги зазначено, що такі документи мають бути завантажені «учасником (переможцем)». Відповідно до п. 15 ч.1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переможець процедури закупівлі - учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір, або учасник, якому замовник повідомив про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Жодному із відхилених учасників не було надіслано повідомлення про намір укласти договір. Таким чином, відхилення даних учасників здійснено в порушення вимоги пункту 2 розділу V тендерної документації. Що стосується уточнення «не пізніше 1 (одного) дня вважається день, наступний з моменту початку періоду кваліфікації, до 18.00 год», то воно: по-перше, суперечить вимозі тендерної документації про надання документу учасником (переможцем), по-друге, поняття «період кваліфікації» в Законі відсутнє. Якщо розуміти період кваліфікації як період розгляду та оцінки тендерних пропозицій учасників, то він починається з моменту розкриття тендерних пропозицій і закінчується визначенням переможця закупівлі або відхиленням усіх пропозицій учасників та перевіркою документів переможця закупівлі, що передбачені для подання вимогами статті 17 Закону. Таким чином, не чітко зрозуміло, що саме вважати «1 днем, наступним з моменту початку періоду кваліфікації» для кожного учасника окремо. Але якщо трактувати згідно визначень Закону і умов проведення процедури закупівлі, то саме переможець закупівлі мав подати скориговану пропозицію. Враховуючи зазначене, вимога встановлена в пункті 2 розділу V тендерної документації маючи посилання на переможця торгів була застосована замовником до направлення учаснику наміру укласти договір. Таким чином, відхилення тендерних пропозицій перших трьох учасників, включаючи нашу тендерну пропозицію, здійснено з порушенням вимог тендерної документації та принципів Закону. 2. Замовником направлено повідомлення про намір укласти договір ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА, що надало найвищу цінову пропозицію та не приймало участі в торгах на пониження ціни. При цьому, документи тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА не відповідають вимогам Тендерної документації, а саме: Відповідно до п. 3 Додатку № 1 до Тендерної документації учасники для підтвердження їх кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» повинні надати: - довідку в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про виконання аналогічного(них) договору(ів), який(і) безпосередньо стосується(ються) виконання робіт, зазначених у Додатку 4 (Технічне завдання). Аналогічним вважається Договір з виконання робіт зазначених у Додатку 4 (Технічне завдання). Обов’язково додається (завантажується): -Завірена копія договору(ів), що зазначається в довідці; -Документи, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці – актів виконаних робіт (КБ-2в), довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3)». У складі тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА надано довідку з інформацією про виконання аналогічних договорів які безпосередньо стосуються виконання робіт, зазначених у Додатку 4 (Технічне завдання) від 09.09.2019 № 776, у якій вказано 4 договори та надано копії цих договорів з документами, які підтверджують їх виконання - актів виконаних робіт (КБ-2в), довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3). При цьому, якщо порівняти по кожному наданому договору вартість (суму) цих договорів, з урахуванням усіх наданих додаткових угод до них, з вартістю оплат згідно наданих документів які підтверджують їх виконання, зазначені договори виконані не в повній мірі або надані документи не підтверджують їх повне виконання. Враховуючи, що вимогою Тендерної документації було надання документів, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці, ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА не надано підтвердження його відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» у спосіб, встановлений в Тендерній документації. На нашу вимогу щодо усунення зазначеного порушення Замовник відповів: «На виконання пункту 3 Додатку №1 до тендерної документації учасником ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» у складі своєї тендерної пропозиції завантажено 4 договори на виконання робіт. Вказані договори завірені належним чином та надані документи, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці – акти виконаних робіт (КБ-2в), довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3). Крім того, до одного договору наданий лист від замовника щодо вчасного та якісного виконання необхідного об’єму робіт за договором». Проте, звертаємо увагу, що вимогою Тендерної документації є надання документів, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці – актів виконаних робіт (КБ-2в), довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3). Таким чином, Замовник визначив переможцем учасника, який не виконав чіткі вимоги Тендерної документації та не надав документів, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається ним у довідці, у спосіб встановлений у Тендерній документації. 3. Відповідно до п. 6 розділу ІІІ Тендерної документації учасники для підтвердження їх відповідності необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі «повинні надати у складі тендерних пропозицій документальне підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановленим замовником у Додатку №4 до тендерної документації, а саме: договірна ціна; локальні кошториси; підсумкова відомість ресурсів; розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису; розрахунок показників загальновиробничих та адміністративних витрат, виходячи зі структури цих витрат по підприємству за попередній період з урахуванням потужностей будівельної організації; підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293; розрахунок кошторисної заробітної плати згідно Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 20.10.2016 № 281, зі змінами і доповненнями). Пропозиція, що не відповідає вимогам зазначеним у п.6 Розділу ІІІ та Додатку №4 до тендерної документації, буде відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації». У складі тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА надано розрахунок договірної ціни та Підсумкову відомість ресурсів, який включає розділ про будівельні машини і механізми, що містить інформацію про 3 одиниці техніки зі статусом «орендовано». Водночас, у складі тендерної пропозиції ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА надано довідку з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази і обладнання від 09.09.2019 № 771 в якій зазначено 15 одиниць машин та механізмів, що орендуються ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА. Враховуючи, що вищезазначена довідка містить інформацію про необхідну матеріально-технічну базу і обладнання для умов даної закупівлі, можемо стверджувати, що у розрахунок договірної ціни, наданий ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА, не включено витрати на оренду вказаних у довідці машин та механізмів. Таким чином, в порушення п. 6 розділу ІІІ Тендерної документації ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА не надано достовірні підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293. На нашу вимогу щодо усунення зазначеного порушення Замовник відповів: «На виконання пункту 3 Додатку №1 до тендерної документації учасником ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» у складі своєї тендерної пропозиції завантажено 4 договори на виконання робіт. Вказані договори завірені належним чином та надані документи, які підтверджують повне виконання договору(ів), що зазначається в довідці – акти виконаних робіт (КБ-2в), довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (КБ-3). На виконання пункту 6 розділу ІІІ Тендерної документації учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій документальне підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановленим замовником у Додатку №4 до тендерної документації, а саме: договірна ціна; локальні кошториси; підсумкова відомість ресурсів; розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису; розрахунок показників загальновиробничих та адміністративних витрат, виходячи зі структури цих витрат по підприємству за попередній період з урахуванням потужностей будівельної організації; підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293; розрахунок кошторисної заробітної плати згідно Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженого наказом Мінрегіону від 20.10.2016 № 281, зі змінами і доповненнями). Тендерна документація не містить окремих вимог щодо кількості та/або переліку обладнання та техніки, яка повинна бути в учасника. У складі тендерної позиції учасника ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» міститься довідка з інформацією щодо наявної матеріально-технічної бази і обладнання, відповідно до якої даний учасник повідомив про наявність у нього техніки як власної так і орендованої. Враховуючи вищевикладене, Замовник вважає підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» не має, тому Ваша Вимога не підлягає задоволенню замовником» Звертаємо увагу, що вимога про надання підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази і обладнання передбачає надання учасником довідки в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази і обладнання та підтверджуючі документи щодо права власності на неї або наявних діючих договорів оренди. Враховуючи, що зазначена довідка є підтвердженням відповідності учасника кваліфікаційному критерію, встановленому саме для закупівлі робіт «Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м.Конотоп Сумської області», вимога щодо необхідної матеріально-технічної бази і обладнання стосується саме необхідного для виконання цих робіт. А отже Замовник не може стверджувати, що зазначена ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА інформація про необхідну матеріально-технічну базу і обладнання для виконання робіт, що закуповуються, не повинна бути врахована при розрахунку договірної ціни цієї закупівлі. Відповідно до п. 1 та 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону, та тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Відхилення тендерних пропозицій згідно вищезазначених підстав є обов’язком замовника, а не його правом. І за порушення даної вимоги він нестиме відповідальність передбачену ст. 38 Закону України «Про публічні закупівлі». З огляду на зазначене, замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА, як таку, що не відповідає кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації. Обґрунтування наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено право чи законні інтереси такої особи: Враховуючи вищезазначені порушення, Замовником безпідставно відхилено тендерні пропозиції з найнижчою ціною, в тому числі нашу тендерну пропозицію, та визначено переможцем торгів учасника чия тендерна пропозиція не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону, та умовам тендерної документації. В результаті замовником порушено наше право на недискримінацію нас як учасника, добросовісну конкуренцію серед учасників та об’єктивну та неупереджену оцінку тендерних пропозицій. Вимоги суб’єкта оскарження та їх обґрунтування: Враховуючи вищезазначені допущені Замовником порушення та ситуацію, що склалась, вимагаємо зобов’язати Замовника скасувати рішення про намір укласти договір з ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА, відхилити його тендерну пропозицію та відмінити відкриті торги на закупівлю робіт «Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м. Конотоп Сумської області» (UA-2019-08-23-001309-c).
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 17 жовтня 2019 22:35
Рішення від 17.10.2019 №14841 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 17 жовтня 2019 22:35
Рішення від 30.10.2019 №15699.pdf
Дата публікації: 04 листопада 2019 22:27

Документи подані скаржником

12 жовтня 2019 15:54
Скарга
12 жовтня 2019 15:54
Документ про оплату
12 жовтня 2019 15:54
Скарга у форматі word

Документи подані замовником

27 грудня 2019 18:27
Протокол 6.FR12.pdf
27 грудня 2019 18:27
Протокол 5.FR12.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 17 вересня 2019 12:45

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ПРОФТ БУД СІСТЕМ" 3 499 735,89
UAH з ПДВ
2 549 960,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЕКО КОМФОРТ ГРУПП" 3 736 270,26
UAH з ПДВ
2 550 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП ПАТРОНАТ 3 570 000,00
UAH з ПДВ
2 801 250,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА 3 746 998,71
UAH з ПДВ
3 746 998,71
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

18 вересня 2019 16:42
sign.p7s
18 вересня 2019 16:40
ТЗ з цінами.pdf
18 вересня 2019 16:40
Розрахунок_ЗВВ.pdf
18 вересня 2019 16:40
Обeктний_кошторис.pdf
18 вересня 2019 16:40
Локальнi_кошториси.pdf
18 вересня 2019 16:40
ИВР.pdf
18 вересня 2019 16:40
ДЦ.pdf
16 вересня 2019 14:24
sign.p7s
16 вересня 2019 14:16
погодження з умовами ТД.pdf
13 вересня 2019 13:26
sign.p7s
13 вересня 2019 13:25
проект договір додаток 8.pdf
09 вересня 2019 16:37
sign.p7s
09 вересня 2019 16:36
Проект_Договору.pdf
09 вересня 2019 16:36
Довідка-пояснення.pdf
09 вересня 2019 16:36
Довідка-згода з ТЗ.pdf
09 вересня 2019 16:36
Довідка з банку.pdf
09 вересня 2019 16:36
довідка з банку 2 .pdf
09 вересня 2019 16:36
Довiдка_про_санкцii.pdf
09 вересня 2019 16:36
Рішення Тендер.pdf
09 вересня 2019 16:36
Наказ про призначення.pdf
09 вересня 2019 16:36
Копія Статуту.pdf
09 вересня 2019 16:36
Копія Ліцензії.pdf
09 вересня 2019 16:36
Відомості з ЄДР.pdf
09 вересня 2019 16:36
Витяг ПДВ - оригінал.pdf
09 вересня 2019 16:36
Довiдка_про банкрута.pdf
09 вересня 2019 16:36
Оригінали актів робіт.pdf
09 вересня 2019 16:36
Договори оренди МТБ.pdf
09 вересня 2019 16:36
Довідка про працівників.pdf
09 вересня 2019 16:36
Довідка МТБ.pdf
09 вересня 2019 16:36
Видаткові накладні.pdf
09 вересня 2019 16:36
Вiдгук від босфон.pdf
09 вересня 2019 16:36
Розрахунок_аднiм_витрат.pdf
09 вересня 2019 16:36
Розрахунок ЗП.pdf
09 вересня 2019 16:36
Розрахунки ЗВВ до ЛК.pdf
09 вересня 2019 16:36
локальний кошторис.pdf
09 вересня 2019 16:36
договірна ціна.pdf
09 вересня 2019 16:36
відомість ресурсів.pdf

Публічні документи

16 вересня 2019 11:15
Тендерна пропозиція.PDF
16 вересня 2019 11:15
Пояснювальна записка.PDF
16 вересня 2019 11:15
Проект договору.PDF
16 вересня 2019 11:15
Договірна ціна.PDF
09 вересня 2019 14:32
sign.p7s
09 вересня 2019 13:48
Ф-2 (4).PDF
09 вересня 2019 13:48
Ф-2 (3).PDF
09 вересня 2019 13:48
Ф-2 (2).PDF
09 вересня 2019 13:48
Ф-2 (1).PDF
09 вересня 2019 13:48
Технічне завдання.PDF
09 вересня 2019 13:48
ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ.PDF
09 вересня 2019 13:48
Пояснювальна записка.PDF
09 вересня 2019 13:48
Наказ № 3-К.PDF
09 вересня 2019 13:48
ЛІЦЕНЗІЯ.PDF
09 вересня 2019 13:48
Лист-згода0001.PDF
09 вересня 2019 13:48
Лист-згода.PDF
09 вересня 2019 13:48
Лист відгук.PDF
09 вересня 2019 13:48
КБ 3.pdf
09 вересня 2019 13:48
ДОГОВІРНА ЦІНА.PDF
09 вересня 2019 13:48
Договір підряду №76-18.PDF
09 вересня 2019 13:48
ДОВІДКА0001.PDF
09 вересня 2019 13:48
ДОВІДКА.PDF
09 вересня 2019 13:48
ВІДОМОСТІ ПРО УЧАСНИКА.PDF
09 вересня 2019 13:48
Витяг ПДВ.pdf
09 вересня 2019 13:48
ВИПИСКА.PDF

Публічні документи

13 вересня 2019 15:09
hpscan0444.pdf Додаток 1 лист 11
13 вересня 2019 15:09
hpscan0443.pdf Додаток 1 лист 10
13 вересня 2019 15:09
hpscan0442.pdf Додаток 1 лист 9
13 вересня 2019 15:09
hpscan0441.pdf Додаток 1 лист 8
13 вересня 2019 15:09
hpscan0440.pdf Додаток 1 лист 7
13 вересня 2019 15:09
hpscan0439.pdf Додаток 1 лист 6
13 вересня 2019 15:09
hpscan0437.pdf Додаток 1 лист 5
13 вересня 2019 15:09
hpscan0436.pdf Додаток 1 лист 4
13 вересня 2019 15:09
hpscan0435.pdf Додаток 1 лист 3
13 вересня 2019 15:09
hpscan0434.pdf Додаток 1 лист 2
13 вересня 2019 15:09
hpscan0433.pdf Додаток 1 лист 1
09 вересня 2019 17:34
hpscan0424.pdf
09 вересня 2019 17:34
Статут ПП ПАТРОНАТ 5с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Статут ПП ПАТРОНАТ 4с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Статут ПП ПАТРОНАТ 3с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Статут ПП ПАТРОНАТ 2с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Статут ПП ПАТРОНАТ 1с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Витяг 1с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Витяг 2с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Витяг 5с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Витяг 3с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Договір аналог робот 5с.pdf
09 вересня 2019 17:34
Витяг 4с.jpg
09 вересня 2019 17:34
Відгук аналог робіт.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0416.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0417.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0418.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0419.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0420.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0421.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0422.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0423.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0390.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0398.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0399.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0400.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0401.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0402.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0406.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0403.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0404.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0407.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0405.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0408.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0409.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0410.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0411.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0412.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0413.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0414.pdf
09 вересня 2019 17:34
hpscan0415.pdf

Публічні документи

09 жовтня 2019 10:17
sign.p7s
09 жовтня 2019 10:13
Довідки ст. 17
09 жовтня 2019 10:13
Довідка про несудимість
30 вересня 2019 18:10
sign.p7s
16 вересня 2019 13:13
sign.p7s
16 вересня 2019 13:08
Тендерна документація.pdf
16 вересня 2019 13:08
Проект Договору.pdf
16 вересня 2019 13:08
Договірна ціна.rar
16 вересня 2019 13:08
Договірна ціна.pdf
09 вересня 2019 17:25
sign.p7s
09 вересня 2019 17:21
Технічне завдання.pdf
09 вересня 2019 17:21
Тендерна пропозиція.pdf
09 вересня 2019 17:21
Стаття 17.pdf
09 вересня 2019 17:21
Проект Договору.pdf
09 вересня 2019 17:21
Ліцензія ІВУ.pdf
09 вересня 2019 17:21
Копія Статуту з описом.pdf
09 вересня 2019 17:21
Договірна ціна.rar
09 вересня 2019 17:21
Договірна ціна.pdf
09 вересня 2019 17:21
Довідка Статут.pdf
09 вересня 2019 17:21
Довідка працівники.pdf
09 вересня 2019 17:21
Довідка печатка.pdf
09 вересня 2019 17:21
Довідка захист довкілля.pdf
09 вересня 2019 17:21
Довідка з ЄДРПОУ.pdf
09 вересня 2019 17:21
Відомості про учасника.pdf
09 вересня 2019 17:21
Витяг з реєстру ПДВ ІВУ.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ПРОФТ БУД СІСТЕМ"
#41376218
Рішення скасоване 2 549 960,00
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 17:47
ТОВ "ЕКО КОМФОРТ ГРУПП"
#41609367
Рішення скасоване 2 550 000,00
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 17:47
ПП ПАТРОНАТ
#23967667
Рішення скасоване 2 801 250,00
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 17:47
ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА
#37371905
Рішення скасоване 3 746 998,71
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 17:47
ТОВ "ПРОФТ БУД СІСТЕМ"
#41376218
Відхилено 2 549 960,00
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 17:53
ТОВ "ЕКО КОМФОРТ ГРУПП"
#41609367
Відхилено 2 550 000,00
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 17:59
ПП ПАТРОНАТ
#23967667
Відхилено 2 801 250,00
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 18:06
ТОВ ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА
#37371905
Відхилено 3 746 998,71
UAH з ПДВ
27 грудня 2019 18:08

Документи

20 вересня 2019 16:33
sign.p7s
20 вересня 2019 16:32
Протокол.FR12.pdf
17 вересня 2019 12:45
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

27 вересня 2019 08:46
sign.p7s
27 вересня 2019 08:42
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
27 вересня 2019 08:42
Протокол 2.FR12.pdf

Документи

30 вересня 2019 11:03
sign.p7s
30 вересня 2019 11:00
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
30 вересня 2019 11:00
Протокол 3.FR12.pdf

Документи

27 грудня 2019 17:53
sign.p7s
27 грудня 2019 17:52
Протокол.FR12.pdf

Документи

27 грудня 2019 17:59
sign.p7s
27 грудня 2019 17:56
Протокол 2.FR12.pdf

Документи

27 грудня 2019 18:06
sign.p7s
27 грудня 2019 18:05
Протокол 6.FR12.pdf

Документи

27 грудня 2019 18:08
sign.p7s
27 грудня 2019 18:07
Протокол 6.FR12.pdf

Інформація про відміну

Дата відміни
27 грудня 2019 18:08
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку