Картриджі до друкувальних пристроїв
Очікувана вартість
132 000,00 UAH
UA-2019-08-20-003102-c 3cbbdec56c0b48e6b0452c4e77c298c3
Допорогові закупівлі    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Код ЄДРПОУ: 37441694
Вебсайт замовника: http://dsp.kievcity.gov.ua/
Місцезнаходження замовника: 03165, Україна , Київська обл., Київ, просп. Комарова, 7
Контактна особа замовника: Слизько Михайло Володимирович
380444043765
zak_dsp@kievcity.gov.ua

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 серпня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 23 серпня 2019 20:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 серпня 2019 20:00
Початок аукціону: 28 серпня 2019 11:41
Очікувана вартість: 132 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 660,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Картриджі до друкувальних пристроїв
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
62 штуки
Картриджі до друкувальних пристроїв
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 30120000-6 — Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 21 серпня 2019 09:18
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? 2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; 3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-08-20-003102-c.b4
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛАСТ", Код ЄДРПОУ:31152328
Дата подання: 25 вересня 2019 10:32
Помилкова дискваліфікація ТОВ «БЛАСТ"
Хочу довести до Вашого відома щодо непорузуміння стосовно дисквалівфікації ТОВ «БЛАСТ". Перемігши в аукціоні у тендері: код за ДК 021:2015 - 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі до друкувальних пристроїв) (UA-2019-08-20-003102-c) та маючи намір здійснити поставку в асортименті та за цінами що склалися , був прикро здивований повідомленням щодо моєї відмови від договору. ТОВ «БЛАСТ" не відмовлявся від укладення договору та поставки товару.Виходячи з вищевикладеного прошу повернутись до моєї пропозиції та скасувати дисквалівфікацію ТОВ «БЛАСТ", оскільки я маю намір та можливость укласти договір та виконати його в визначені терміни та полному обсязі.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
30 вересня 2019 11:52
04.09.2019 Замовником було прийнято рішення про визначення Переможця закупівлі ТОВ "БЛАСТ" та надіслано повідомлення через ЕСЗ про намір укласти договір з Переможцем закупівлі. Проте Переможць закупівлі ТОВ "БЛАСТ" протягом 20 днів не з'явився за адресою Замовника, яка була зазначена в повідомлення про намір укласти договір, для укладання договору про поставку картриджів до друкувальних пристроїв на загальну суму 81 000 грн. Замовником було прийнято рішення відхилити пропозицію ТОВ "БЛАСТ", та перейти до розгляду наступної пропозиції, на відповідність вимогам документації. Окрім того, Учасник ТОВ "БЛАСТ", ознайомившись з документацією та усіма її додатками, надав у складі пропозиції погодження з умовами про те, що Замовник може відхилити пропозицію учасника чи всі надані пропозиції, та те, що Замовник не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
Номер вимоги: UA-2019-08-20-003102-c.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:1672003619
Дата подання: 23 вересня 2019 16:55
Технічні негаразди
Шановний замовник засвідчуючи свою повагу хочу довести до вашого відома про наявність всіх необхідних документів по вашій закупівлі, але в наслідок технічних особливостей паперообігу, документи зявляються та стають прикріпленими як на процедурі розгляду. Оскільки процедури розгляду нашої пропозиції не відбулося то й документи залишились в віртуальній хмар.і Враховуючи вищевикладене прошу Вас повернути нашу пропозиції на повторний розгляд та вивчити недані нами кваліфікаційні документи
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
26 вересня 2019 13:48
Добрий день.
Відповідно до вимог оголошення для проведення закупівлі через систему електронних торгів визначено, що учасник у складі пропозиції подає документи, що передбачені цим оголошенням та додатками до нього. У разі невідповідності документації вимогам закупівлі, така пропозиція дискваліфікується. Відповідно до вимог інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що на етапі подання пропозицій до кінця строку його завершення учасники подають пропозиції в ЕСЗ шляхом заповнення електронної форми з окремими полями та завантаження інформації та документів у вигляді електронних документів через авторизовані/попередньо авторизовані електронні майданчики. Кожен учасник має можливість подати лише одну пропозицію, у тому числі до визначеної в оголошенні про закупівлю частини предмета закупівлі (лота). Пропозиції учасників, подані після закінчення строку їх подання, ЕСЗ не приймаються. Учасник має можливість вносити зміни та уточнення до поданої ним пропозиції до кінцевого строку завершення етапу подання пропозицій учасників, визначеного замовником.
Номер вимоги: UA-2019-08-20-003102-c.a2
Статус:
Не задоволена
Учасник: Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:1672003619
Дата подання: 23 вересня 2019 16:57
спроби донесення
спроби донесення цих особливостей не були реалізовані оскільки номер конт тел був не підключеним
customer_decision: Вимога не задоволена
26 вересня 2019 13:55
Добрий день.
Відповідно до вимог інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що фізична/юридична особа на етапі періоду уточнень до кінця строку його завершення має можливість звернутися до замовника через ЕСЗ за роз’ясненням щодо інформації, розміщеної під час оголошення про закупівлю та щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення. Звернення щодо роз’яснення та/або вимога можуть бути подані в ЕСЗ як щодо всієї закупівлі так й щодо окремого лоту. Звернення щодо роз’яснення та/або вимога формуються лише в текстовому вигляді без можливості приєднання файлів. Усі питання/відповіді зберігаються в ЕСЗ та є доступними всім користувачам для перегляду. Інформація стосовно автора звернення щодо роз’яснення та/або вимоги в ЕСЗ є анонімною та не розкривається. Питання учасників є анонімними до закінчення аукціону. З метою збереження анонімності замовник відповідає на питання, за потреби завантажує додаткові файли в такому ж порядку, як у випадку розміщення/зміни оголошення Закупівлі.
Номер вимоги: UA-2019-08-20-003102-c.a3
Статус:
Не задоволена
Учасник: Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:1672003619
Дата подання: 25 вересня 2019 10:32
повторно уточнення
Шановний замовник засвідчуючи свою повагу хочу довести до вашого відома про наявність всіх необхідних документів по вашій закупівлі, але в наслідок технічних особливостей паперообігу, документи зявляються та стають прикріпленими як на процедурі розгляду. Оскільки процедури розгляду нашої пропозиції не відбулося то й документи залишились в віртуальній хмар.і Враховуючи вищевикладене прошу Вас повернути нашу пропозиції на повторний розгляд та вивчити надані нами кваліфікаційні документи що були вчасно прикріплині згідно закону про закуівлі
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
26 вересня 2019 13:50
Добрий день.
Відповідно до вимог оголошення для проведення закупівлі через систему електронних торгів визначено, що учасник у складі пропозиції подає документи, що передбачені цим оголошенням та додатками до нього. У разі невідповідності документації вимогам закупівлі, така пропозиція дискваліфікується. Відповідно до вимог інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що на етапі подання пропозицій до кінця строку його завершення учасники подають пропозиції в ЕСЗ шляхом заповнення електронної форми з окремими полями та завантаження інформації та документів у вигляді електронних документів через авторизовані/попередньо авторизовані електронні майданчики. Кожен учасник має можливість подати лише одну пропозицію, у тому числі до визначеної в оголошенні про закупівлю частини предмета закупівлі (лота). Пропозиції учасників, подані після закінчення строку їх подання, ЕСЗ не приймаються. Учасник має можливість вносити зміни та уточнення до поданої ним пропозиції до кінцевого строку завершення етапу подання пропозицій учасників, визначеного замовником.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 28 серпня 2019 12:26

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛАСТ" 118 478,40
UAH з ПДВ
81 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТЕНДЕРНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ" 117 868,00
UAH з ПДВ
93 299,00
UAH з ПДВ
Документи
Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ 129 786,00
UAH з ПДВ
106 835,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ІТФС 125 094,00
UAH з ПДВ
116 838,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 119 616,00
UAH з ПДВ
118 419,48
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д." 122 880,00
UAH з ПДВ
122 880,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

27 серпня 2019 19:43
Certificate Xerox 2.pdf
27 серпня 2019 19:43
Устав БЛАСТ.pdf
27 серпня 2019 19:43
Сертификат Canon.pdf
27 серпня 2019 19:43
Сертификат Картриджи.pdf
27 серпня 2019 19:43
НР висновок сес 001 (1).pdf
27 серпня 2019 19:42
Несертификация2.pdf
27 серпня 2019 19:42
Несертификация.pdf
27 серпня 2019 19:42
ЛИСТ-ВІДГУК Бласт.pdf
27 серпня 2019 19:42
Лист Гарантия 001.pdf
27 серпня 2019 19:42
Лист гарант Ст.17.pdf
27 серпня 2019 19:42
Договір 3 прикл(5 лист).pdf
27 серпня 2019 19:42
Витяг БЛАСТ(7 лист)pdf.pdf
27 серпня 2019 19:42
Висновок СЕС Hewlett-Packard.pdf
27 серпня 2019 19:42
БЛАСТ Св-во рег(2 листа).pdf
27 серпня 2019 19:42
Бласт Св-во НДС.pdf
27 серпня 2019 19:42
Банк довідки.pdf

Публічні документи

27 серпня 2019 15:04
sign.p7s
27 серпня 2019 15:01
Банківські реквізити.PDF
27 серпня 2019 15:01
Довідка щодо корупції.PDF
27 серпня 2019 15:01
3_Протокол.PDF
27 серпня 2019 15:01
3_Наказ_директор.PDF
27 серпня 2019 15:01
2_Витяг з ЄДР юр осіб.PDF
27 серпня 2019 15:01
1_Статут ІТФС ТОВ.pdf

Публічні документи

27 серпня 2019 10:09
sign.p7s
27 серпня 2019 10:08
Статут та опис.pdf
27 серпня 2019 10:08
Свідоцтво.pdf
27 серпня 2019 10:08
Протокол №26.pdf
27 серпня 2019 10:08
Не сертифікація.pdf
27 серпня 2019 10:08
Наказ+протоколи-1-2.pdf
27 серпня 2019 10:08
Витяг ЄДРПОУ 20.08.2019р..pdf
27 серпня 2019 10:08
Виписка ЄДРПОУ.pdf
27 серпня 2019 10:07
Таблиця відповідності.pdf
27 серпня 2019 10:07
Пропозиція.pdf
27 серпня 2019 10:07
Згода з техн вимогами.pdf
27 серпня 2019 10:07
документи щодо якості.pdf
27 серпня 2019 10:07
Відповідність ст 16.pdf
27 серпня 2019 10:07
Аналогічний договір 2.pdf
27 серпня 2019 10:07
Аналогічний договір 1.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛАСТ"
#31152328
Рішення скасоване 81 000,00
UAH з ПДВ
19 вересня 2019 15:17
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛАСТ"
#31152328
Відхилено 81 000,00
UAH з ПДВ
23 вересня 2019 11:07
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТЕНДЕРНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ"
#37054093
Відхилено 93 299,00
UAH з ПДВ
23 вересня 2019 11:08
Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
#1672003619
Відхилено 106 835,00
UAH з ПДВ
23 вересня 2019 11:10
ТОВ ІТФС
#39119115
Переможець 116 838,00
UAH з ПДВ
23 вересня 2019 11:13

Документи

04 вересня 2019 15:29
Рішення 3012_3102.pdf

Документи

23 вересня 2019 11:07
Рішення 3012_3102.pdf

Документи

23 вересня 2019 11:08
Рішення 3012_3102.pdf

Документи

23 вересня 2019 11:10
Рішення 3012_3102.pdf

Документи

23 вересня 2019 11:11
Рішення 3012_3102.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 23 вересня 2019 11:13

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ІТФС
#39119115
116 838,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

23 вересня 2019 11:11
Рішення 3012_3102.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
Договір 89 від 30.09.2019.pdf укладений
30 вересня 2019 11:54

Актуальні тендери

До пошуку