Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та вул. Костьольна смт Любар Любарського району, Житомирської області.
Очікувана вартість
3 040 820,00 UAH
UA-2019-08-05-002634-b 043a05ae0ef14b3eb9ea558c3ede5dad
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Крисюк Роман Анатолійович

380671150100 zakupy.prom@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 20405905
Місцезнаходження: 10014, Україна , Житомирська обл., Житомир, майдан ім.С.П.Корольова 3/14
Контактна особа: Крисюк Роман Анатолійович
380671150100
zakupy.prom@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 05 серпня 2019 18:13
Звернення за роз’ясненнями: до 11 серпня 2019 09:00
Оскарження умов закупівлі: до 17 серпня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 21 серпня 2019 09:00
Початок аукціону: 22 серпня 2019 15:47
Очікувана вартість: 3 040 820,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 30 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,99%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та вул. Костьольна смт Любар Любарського району, Житомирської області.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та вул. Костьольна смт Любар Любарського району, Житомирської області (кошти обласного бюджету).
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 грудня 2019
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Аванс 10 Робочі 30
Виконання робіт Пiсляоплата 20 Календарні 70

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-08-05-002634-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:33768346
Дата подання: 06 вересня 2019 11:24
Вимога скасувати рішення про дискваліфікацію Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР».

Вимога скасувати рішення про дискваліфікацію Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР».
4 вересня 2019 р. було прийнято та оприлюднено рішення тендерного комітету Протокол №131 від 04.09.2019р., відповідно до якого пропозицію нашого підприємства було відхилено у зв’язку з її невідповідністю умовам тендерної документації (п.4 ч.1 ст.30 Закону України “Про публічні закупівлі”).
Згідно протоколу підставами для відхилення нашої тендерної пропозиції стали розрахунки договірної ціни (файли: «розрахунки.pdf», «зарплата і загальновиробничі.pdf»), які завантажено після кінцевого строку подання тендерної пропозиції, а саме: 30.08.2019р.
Вважаємо, що замовником прийнято неправомірне рішення про відхилення нашої пропозиції виходячи з наступного.
Відповідно до розділу III «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» 3.1.1. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з:
3.1.1. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з:
• реєстром наданих документів, які подаються Учасником у складі тендерної пропозиції;
• формою "ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ", згідно додатку №1;
• інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям;
• довідкою у довільній формі щодо строку дії тендерної пропозиції;
• інформацією щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону;
• інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі);
• довідкою в довільній формі на фірмовому бланку (за наявності) про дотримання заходів з захисту довкілля у відповідності до норм чинного законодавства;
• документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та копією документу, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання документів тендерної пропозиції, договору про закупівлю;
• копією установчого документу.
Для підтвердження реєстрації нерезидент надає копію витягу з реєстру чи реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи.
У разі якщо учасник-нерезидент / переможець-нерезидент відповідно до норм законодавства країни реєстрації не зобов’язаний складати якийсь із вказаних документів, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника/переможця та завірений печаткою, в якому зазначає законодавчі підстави ненадання зазначених вище документів з наданням у разі наявності аналогічних документів країни реєстрації нерезидента;
• копією паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду/облікової картки фізичної особи-платника податків (для Учасників - фізичних осіб). Для іноземного учасника - завірений переклад витягу з торгового реєстру, тощо);
• документом, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції;
• інформацією про субпідрядні організації, яких Учасник планує залучити для виконання робіт (вказати яких) за формою що додається (додаток №4).
У разі залучення до надання послуг субпідрядних організацій в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю до змісту тендерної пропозиції Учасника додаються:
- документально підтверджена інформація про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, кількість та кваліфікацію фахівців, довідка про виконання аналогічного договору з усіма підтверджуючими документами згідно розділу 5 тендерної документації;
• довідкою, яка містить відомості про учасника (для учасників-юридичних осіб – за формою, що додається (додаток №5);
• інші документи, які передбачені тендерною документацією
3.1.2. Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота).
3.1.3. Повноваження щодо підпису документів пропозиції учасника (юридичної особи) процедури закупівлі та договору про закупівлю підтверджується одним із наступних документів: виписка з протоколу засновників, наказ про призначення, довіреність, доручення, витяг або виписка з ЄДРПОУ, або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів пропозиції та договору.
3.1.4. Усі документи як завантаженні файли, окрім заповненої електронної форми з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), що подаються учасником у складі своєї тендерної пропозиції повинні бути скановані з оригіналів або копій (якщо надання копій вимагається ТД) документів в кольоровому режимі, у вигляді електронного (их) файлів у форматі *.pdf, .
У випадку, якщо згідно цієї тендерної документації передбачається надання копій, усі копії документів повинні бути завірені нотаріально (у випадку, якщо це прямо передбачено чинним законодавством), або завірені підписом уповноваженої особи учасника та печаткою учасника процедури закупівлі (у разі наявності печатки).
Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та Закону України «Про електронні довірчі послуги» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису.
3.1.5. На вимогу Закону України «Про захист персональних даних» Учасник повинен надати в складі пропозиції згоду (лист в довільній формі) на обробку персональних даних (із їх зазначенням) посадової особи учасника, що підписала документи пропозиції (в т.ч. збирання, зберігання і поширення). В листі-згоді на обробку персональних даних мають бути зазначені: прізвище, ім’я та по-батькові особи, її місце проживання, ідентифікаційний код та паспортні дані (серія, №, ким і коли виданий).
Отже, чітко вказано перелік документів, що входять до складу тендерної пропозиції, а «Договірна ціна з усіма розрахунками» не відносяться до складу тендерної пропозиції.
Слід зазначити, що відповідно до протоколу №131 від 04.09.2019р пропозиція ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР» відповідає кваліфікаційним критеріям та технічним вимогам, встановленим у тендерній документації.
Відповідно до інформації, розміщеної в системі Рrozorro, кінцевий строк подання тендерних пропозиції - 21.08.2019 09:00, проте нашу пропозицію відхилено на підставі документів, що були завантажені в систему 30.08.2019р..
Відповідно до пункту 30 частини першої статті 1 Закону тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Виходячи зі змісту статті 23 цього Закону тендерна пропозиція подається в строки, визначені Законом, згідно з тендерною документацією та оголошенням про проведення процедури закупівлі. Документи, що подаються після закінчення строків для подання тендерної пропозиції, не є складовою тендерної пропозиції, а тому їх відсутність чи невідповідність умовам Документації не може стати підставою для відхилення пропозиції учасника.
Просимо скасувати рішення прийняте згідно протоколу №131 від 04.09.2019р. про відхилення тендерної пропозиції нашого підприємства та визнати нас переможцем.
Наведена позиція цілком відповідає практиці Антимонопольного комітету України, яка відображена в рішенні:
№4212-р/пк-пз від. 04.05.2018р. згідно процедури закупівлі №UA-2017-12-29-001795-c.
Вразі не прийняття до уваги нашої вимоги та враховуючи позитивну практику, будемо змушені звернутися за захистом порушених прав та законних інтересів до органу оскарження Антимонопольного комітету України
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
10 вересня 2019 14:30
Управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації розглянуто вимогу скасувати рішення про дискваліфікацію Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНО БУД ЦЕНТР» по закупівлі «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Шевченка та вул. Костьольна смт Любар Любарського району, Житомирської області» (45230008-8-Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь) № UA-2019-08-05-002634-b та повідомляємо наступне:
Згідно п.3.6.4 ,ч.6 розділу ІІІ тендерної документації після завершення електронного аукціону, Учасник із найбільш економічно вигідною пропозицією та зі статусом «Очікує рішення» повинен упродовж одного робочого дня додатково надати відповідно до поданої ним кінцевої ціни (у форматі pdf.) наступні документи:1)Договірна ціна з усіма розрахунками (пояснювальна записка, розрахунок прибутку, адміністративних витрат, розрахунки інших витрат, підсумкова відомість ресурсів, об’єктні та локальні кошториси, розрахунки загальновиробничих витрат), які є її складовими та підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни згідно з нормами і правилами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (зі змінами). Учасник повинен розцінити всі позиції переліку технічного завдання (Додаток 2 цієї тендерної документації). Договірна ціна та розрахунки до неї мають бути складені, бажано, у програмному комплексі АВК-5 або в іншому, який має рекомендації Мінрегіону до застосування. Ціна тендерної пропозиції має бути розрахована та надана у відповідності до Державних будівельних норм з урахуванням змін та доповнень за статтями витрат:
заробітної плати, згідно чинного законодавства;
вартості матеріальних ресурсів, які не повинні перевищувати тих, що склалися в регіоні;
 витрат на транспортування матеріальних ресурсів;
 вартості експлуатації машин та механізмів з розрахунком вартості машино-години власної техніки, вартості оренди машино-години орендованої техніки, яка буде застосовуватися для виконання замовлення (за його наявності);
загально-виробничих витрат на підставі обґрунтованої їх величини і структури, яка склалася в організації за попередній звітний період (рік) та завантаження організації згідно з нормами і правилами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (зі змінами);
коштів на покриття адміністративних витрат на підставі обґрунтованої їх величини і структури, яка склалася в організації за попередній звітний період (рік) та завантаження організації згідно з нормами і правилами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (зі змінами);
 прибутку (в межах усереднених показників).
В результаті перевірки тендерної пропозиції учасника було виявлено наступні недоліки, а саме:
-учасником наданий в складі договірної ціни локальний кошторис, який розрахований згідно ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи на автомобільні дороги загального користування СОУ 42.1-37641918-035:2018, а не на об’єкти (вулиці) комунальної власності ДСТУ Б Д.2.4-2012;
-учасником враховані в договірній ціні показники І та ІІІ блоку загально-виробничих витрат , які перевищують показники Додатку Б ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013;
- учасником не надані розрахунки коштів по перевезенню працівників будівельної організації та розрахунок витрат на перебазування будівельних організацій;
- згідно вимог тендерної документації вартість матеріальних ресурсів не повинна перевищувати тих, що склалися в регіоні, учасником надана відомість матеріалів, в якій вартість бітумної емульсії ЕКШ-50 перевищує вартість 11300 грн. з ПДВ.;
- учасником надана відомість матеріалів, в якій невірно визначений обсяг асфальтобетонної суміші – 735,7068 т, згідно технічного завдання необхідно 731,767 т, також невірно вказана марка асфальтобетонної суміші- суміші асфальтобетонні гарячі і теплі, що застосовуються у нижніх шарах покриттів, крупнозернисті, тип Б марка1, згідно технічного завдання додаток 2 до тендерної документації необхідно - суміші асфальтобетонні гарячі і теплі, що застосовуються у верхніх шарах покриттів, дрібнозернисті, тип А марка1 (АСГ.Др.Щ.А.НП.1 БНД 60/90).
При розгляді тендерної пропозиції учасника із найбільш економічно вигідною пропозицією та зі статусом «Очікує рішення», а не зі статусом «Переможець» договірна ціна з усіма розрахунками (пояснювальна записка, розрахунок прибутку, адміністративних витрат, розрахунки інших витрат, підсумкова відомість ресурсів, об’єктні та локальні кошториси, розрахунки загальновиробничих витрат) є складовою частиною тендерної пропозиції учасника.
Враховуючі вищевказані зауваження, Замовник вважає, що тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації з підстав, передбачених ст.30.ч.1 п.4 Закону України «Про публічні закупівлі ».
Розгорнути Згорнути
Надання інформації про розгляд вимоги Учасника

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 22 серпня 2019 16:14

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Приватне підприємство "ЄВРОБУД-9" 2 304 000,00
UAH з ПДВ
2 274 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР" 2 499 870,00
UAH з ПДВ
2 290 138,00
UAH з ПДВ
Документи
Виробничо-комерційна фірма "Урарту" 2 577 523,20
UAH з ПДВ
2 466 924,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

23 серпня 2019 17:53
Електронний підпис
23 серпня 2019 17:43
Електронний підпис
23 серпня 2019 17:42
11Любар.imd
23 серпня 2019 17:37
Електронний підпис
23 серпня 2019 16:12
11Любар.imd
23 серпня 2019 16:10
9Коростки.imd
23 серпня 2019 16:09
9Коростки.imd
21 серпня 2019 07:13
Електронний підпис
21 серпня 2019 04:34
13.Копія паспорту ДС 158.PDF
21 серпня 2019 04:33
40.Проект договору.PDF
21 серпня 2019 04:33
1.Реєстр.PDF
21 серпня 2019 04:33
37.Про санкції.PDF
21 серпня 2019 04:33
11.Відомості про АБЗ.PDF
21 серпня 2019 04:33
41.Календарний графік.PDF
21 серпня 2019 04:33
13.Копія паспорту ДС 158.PDF
21 серпня 2019 04:33
40.Проект договору.PDF
21 серпня 2019 04:33
1.Реєстр.PDF
21 серпня 2019 04:33
37.Про санкції.PDF
21 серпня 2019 04:33
11.Відомості про АБЗ.PDF
21 серпня 2019 04:33
41.Календарний графік.PDF
21 серпня 2019 04:33
0.Цінова пропозиція.PDF

Публічні документи

30 серпня 2019 14:58
Електронний підпис
30 серпня 2019 14:55
розрахунки.pdf
30 серпня 2019 14:55
тендерна пропозиція 2.pdf
20 серпня 2019 17:12
Електронний підпис
20 серпня 2019 17:11
Тендерна пропозиція.pdf
20 серпня 2019 17:11
Статут.pdf
20 серпня 2019 17:11
Свідоцтво ISO (Копія).pdf
20 серпня 2019 17:11
Реєстр.pdf
20 серпня 2019 17:11
Протокол 10.pdf
20 серпня 2019 17:11
Протокол 9.pdf
20 серпня 2019 17:11
Протокол 7.pdf
20 серпня 2019 17:11
Проект договору.pdf
20 серпня 2019 17:11
ПДВ зав..pdf
20 серпня 2019 17:11
паспорт, код.pdf
20 серпня 2019 17:11
Опис.pdf
20 серпня 2019 17:11
Наказ 448.pdf
20 серпня 2019 17:11
Ліцензія.pdf
20 серпня 2019 17:11
копія договору 18 к.pdf
20 серпня 2019 17:11
Довідки та акти КБ 2в.pdf
20 серпня 2019 17:11
довідка працівники.pdf
20 серпня 2019 17:11
довідка обладнання.pdf
20 серпня 2019 17:11
довідка лабораторія.pdf
20 серпня 2019 17:11
Гарантійний лист ст 17.pdf
20 серпня 2019 17:11
витяг з ЄДР 10.06.pdf

Публічні документи

05 вересня 2019 17:46
Електронний підпис
21 серпня 2019 08:41
Електронний підпис
21 серпня 2019 08:26
Тендерна пропозиція.pdf
21 серпня 2019 08:25
Лист про дозволи.pdf
21 серпня 2019 08:25
Лист на обробку даних.pdf
21 серпня 2019 08:25
Копія Статуту.pdf
21 серпня 2019 08:25
Копія ліцензії.pdf
21 серпня 2019 08:25
Копія договору оренди.pdf
21 серпня 2019 08:25
Довідка про термін дії.pdf
21 серпня 2019 08:25
Довідка про Статут .pdf
21 серпня 2019 08:25
Довідка про досвід 2.pdf
21 серпня 2019 08:24
Реєстр.pdf
21 серпня 2019 08:24
Проект договору.pdf
21 серпня 2019 08:24
Договірна ціна.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

Приватне підприємство "ЄВРОБУД-9"

ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР"

Виробничо-комерційна фірма "Урарту"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємство "ЄВРОБУД-9"
#36427918
Відхилено 2 274 000,00
UAH з ПДВ
29 серпня 2019 17:16
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР"
#33768346
Відхилено 2 290 138,00
UAH з ПДВ
04 вересня 2019 17:55
Виробничо-комерційна фірма "Урарту"
#13577250
Відхилено 2 466 924,00
UAH з ПДВ
10 вересня 2019 17:55

Документи

04 вересня 2019 17:53
Електронний підпис
04 вересня 2019 17:50
Протокол 131 від 04.09.2019.pdf

Інформація про відміну

Дата відміни
10 вересня 2019 17:55
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі