Послуги з охорони території та приміщень спеціальними організаціями
Очікувана вартість
2 500 416,00 UAH
UA-2019-08-01-000200-c f46c246dc4a14c049fb6a42c7eda03a0
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
Код ЄДРПОУ: 40081237
Місцезнаходження замовника: 49600, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, пр. К.Маркса 108
Контактна особа замовника: Олійник Оксана Сергіївна
(056) 793-35-46
o.olijnyk@dp.uz.gov.ua

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 01 серпня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 09 серпня 2019 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 15 серпня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 19 серпня 2019 17:00
Початок аукціону: 20 серпня 2019 11:21
Очікувана вартість: 2 500 416,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 75 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 12 520,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – Автопатруль (3охоронця +1 водій), 5 парних піших наряда, в т.ч. один із нарядів з собакою (10 охоронців + 1 собака) щоденно (цілодобово) протягом 153 діб.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – Об'єкти залізниці в межах станцій Радушна, Апостолове, Ток, Підстепне, Чортомлик, Нікопольбуд, Нікополь, Марганець, Мирова, Канцерівка та перегону між ними Радушна - Канцерівка. Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
153 дн
Послуги з охорони території та приміщень спеціальними організаціями
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) – Розрахунок ЗАМОВНИКА з ВИКОНАВЦЕМ здійснюється шляхом перерахування ЗАМОВНИКОМ суми, що підлягає оплаті за календарний місяць, на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ протягом 30 банківських днів після підписання Акту приймання-передачі наданих послуг, Акту узгодження (при наявності) та після виставлення рахунку – фактури, але не раніше реєстрації податкової накладної. Пiсляоплата 30 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

01 серпня 2019 11:11
Електронний цифровий підпис
01 серпня 2019 11:11
ДОДАТОК 4.doc
01 серпня 2019 11:11
ДОДАТОК 3.docx
01 серпня 2019 11:11
ДОДАТОК 1.doc
01 серпня 2019 11:11
ТД (1).doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-08-01-000200-c.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: Приватне Підприємство Олімп Юг, Код ЄДРПОУ:33933584
Дата подання: 01 серпня 2019 15:03
Внесення змін до тендерної документації.
Відповідно до умов тендерної документації Учасник зобов’язаний надати скановану копію наказу про прийом на роботу до учасника інструктора службового собаківництва або аналогічної посади. Вказаний працівник повинен мати свідоцтво/посвідчення інструктора службового собаківництва або інструктора-кінолога по підготовці службових собак (додати скановану копію свідоцтва/посвідчення).
Відповідно до п. 3. ст. 5 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Зазначення в ТД конкретної назви спеціальності та виду документу, який необхідно надати, дискримінує та обмежує вільну конкуренцію, що не дає можливість більш кваліфікованим спеціалістам, які отримали освіту в спеціалізованих державних закладах та мають більш об’ємні знання в області собаківництва, отримали інший документ ніж той, що зазначений в ТД, приймати участь в даній тендерній процедурі. Просимо відреагувати на вказану вимогу та не порушувати діючого законодавства, внести відповідні зміни до ТД. Ігнорування та не внесення змін до ТД буде розцінюватися, як змова з одним із учасників торгів (у якого в наявності є саме тільки такі документи), з яким уже потенційно заплановано підписання договору про надання охоронних послуг.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
05 серпня 2019 15:59

Відповідно до ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі», (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 9, ст.89)
Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, а саме:
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
Відповідно до ч.3 ст.16 вищезазначеного закону, тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Відповідно до Класифікатору посад України (ДК 003:2010) професійна назва роботи, яка зазначена у Додатку 3 тендерної документації замовника, значиться як - Інструктор службового собаківництва код 3213, код ЗКППТР-22843, випуск ДКХП – 5*.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 32, ст. 215) (далі закон) Законодавство України в галузі професійної (професійно-технічної) освіти обов'язкове для застосування на території України незалежно від форм власності та підпорядкування закладів освіти та установ професійної (професійно-технічної) освіти.
Відповідно до ст. 3 (закону) професійна (професійно-технічна) освіта є складовою системи освіти України. Професійна (професійно-технічна) освіта є комплексом педагогічних та організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння громадянами знаннями, уміннями і навичками в обраній ними галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури. Професійна (професійно-технічна) освіта здобувається у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
Відповідно до статті 16 (Закону) особі, яка опанувала курс професійного (професійно-технічного) навчання і успішно пройшла кваліфікаційну атестацію, видається свідоцтво про присвоєння або підвищення робітничої кваліфікації, зразок якого затверджується Кабінетом Міністрів України.
Номер вимоги: UA-2019-08-01-000200-c.c2
Статус:
Не задоволена
Учасник: Приватне Підприємство Олімп Юг, Код ЄДРПОУ:33933584
Дата подання: 06 серпня 2019 11:00
Внесення змін до тендерної документації.
Просимо повторно розглянути вимогу щодо внесення змін до тендерної документації щодо надання учасником свідоцтво/посвідчення інструктора службового собаківництва або інструктора-кінолога по підготовці службових собак (додати скановану копію свідоцтва/посвідчення) в складі тендерної пропозиції, оскільки в попередній відповіді було не в повній мірі висвітлено ст. 16 ЗУ «Про професійну (професійно-технічну) освіту».
Відповідно до ч. 1 ст. 16 ЗУ «Про професійну (професійно-технічну) освіту» випускнику закладу професійної (професійно-технічної) освіти, якому присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень "кваліфікований робітник", видається диплом, зразок якого затверджується Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ч. 3 ст. 16 ЗУ «Про професійну (професійно-технічну) освіту» особі, яка опанувала курс професійного (професійно-технічного) навчання і успішно пройшла кваліфікаційну атестацію, видається свідоцтво про присвоєння або підвищення робітничої кваліфікації, зразок якого затверджується Кабінетом Міністрів України.
Крім того зовсім не було враховано Положення про ступеневу професійно-технічну освіту, затверджено Постановою КМУ від 03 червня 1999 р. №956, а саме відповідно до п.3 Професійно-технічна освіта має три ступені та відповідно до ступенів професійно-технічної освіти
встановлюється три атестаційні рівні професійно-технічних навчальних закладів.
Відповідно до п. 4 даного Положення на першому ступені професійно-технічної освіти
забезпечується формування відповідного рівня кваліфікації з технологічно нескладних, простих за своїми виробничими діями і операціями професій, що дає змогу робітнику вільно працювати з
раніше вивченими предметами, об'єктами, виконувати конкретні дії, виробничі операції та роботи під контролем робітника з більшим досвідом і вищим рівнем кваліфікації.
Згідно п. 7 Положення навчання на першому ступені завершується кваліфікаційною атестацією. Особам, які успішно пройшли кваліфікаційну атестацію, присвоюється кваліфікація "кваліфікований робітник" з набутої професії відповідного розряду (категорії) та видається свідоцтво, зразок якого затверджується Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п. 8 Положення на другому ступені професійно-технічної освіти забезпечується формування відповідного рівня кваліфікації з масових робітничих професій середньої технологічної складності у різних галузях економіки, що дає змогу робітнику самостійно
виконувати по пам'яті чи з допомогою технологічних карт, інструкцій, креслень або іншої документації типові дії, виробничі операції, роботи за встановленими нормами часу і забезпечувати необхідну якість.

Згідно з п. 11 Положення навчання на другому ступені завершується кваліфікаційною атестацією. Особам, які успішно пройшли кваліфікаційну атестацію, присвоюється кваліфікація "кваліфікований робітник" з набутої професії відповідного розряду (категорії) та видається диплом, зразок якого затверджується Кабінетом Міністрів України.

Отже, враховуючи усе вищезазначене, просимо внести в ТД зміни, які б дозволити учасникам, які мають у своєму штаті більш кваліфікованих працівників в галузі собаківництва відповідати кваліфікаційним вимогам Замовника та в результаті надавати більш професійні послуги охорони та не допустити порушення ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
08 серпня 2019 16:36
Відповідно до ч.1 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі», (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 9, ст.89)
Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Документи зазначені у додатку 3 тендерної документації замовника, (посвідчення або свідоцтво) інструктора службового собаківництва не суперечать чинному законодавству України.
Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 20 серпня 2019 11:42

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ОХОРОНА "РЕСПЕКТ" 2 350 281,60
UAH з ПДВ
2 350 281,60
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "БЕЗПЕКА ДНІПРА" 2 491 488,00
UAH з ПДВ
2 491 488,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

19 серпня 2019 11:58
sign.p7s
19 серпня 2019 11:57
Собаки.zip
19 серпня 2019 11:37
Лист-згода з договором.pdf
19 серпня 2019 11:37
РЕСПЕКТ Ліцензія .pdf
19 серпня 2019 11:37
РЕСПЕКТ Статут.pdf
19 серпня 2019 11:37
Договір оренди ТЗ 4.pdf
19 серпня 2019 11:37
Договір оренди ТЗ 3.pdf
19 серпня 2019 11:36
Договір оренди ТЗ 2.pdf
19 серпня 2019 11:36
Договір оренди ТЗ 1.pdf
19 серпня 2019 11:36
Довідка про собак.pdf
19 серпня 2019 11:36
РЕСПЕКТ Витяг з ЄДР.pdf
19 серпня 2019 11:36
Довідка про довкілля.pdf
19 серпня 2019 11:36
п 4 ч 2 ст 6 п 1 ст 50.pdf
19 серпня 2019 11:36
Цінова пропозиція.pdf
19 серпня 2019 11:36
Банківська гарантія.pdf

Публічні документи

19 серпня 2019 14:42
sign.p7s
19 серпня 2019 14:40
Цінова пропозиція.pdf
19 серпня 2019 14:40
Статут.pdf
19 серпня 2019 14:40
Опис.PDF
19 серпня 2019 14:40
Меморандум.pdf
19 серпня 2019 14:40
Ліцензія.pdf
19 серпня 2019 14:40
відомості ЄДРПОУ.pdf
19 серпня 2019 14:40
Виписка з ЄДР.pdf
19 серпня 2019 14:40
Аналогічний договір.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 28 серпня 2019 16:19

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ОХОРОНА "РЕСПЕКТ"
#38981412
2 350 281,60
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
12 вересня 2019 11:13
ДОГОВОР Радушна1 скан-1.doc укладений
12 вересня 2019 11:13
sign.p7s зміни до договору
27 січня 2020 12:47
19558.jpg укладений
27 січня 2020 12:47
sign.p7s зміни до договору
28 грудня 2019 15:38
ДУ 1 19558 Радушна СКАН (1).pdf зміни до договору
28 грудня 2019 15:38

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
27 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Додаткова угода укладається на зміну реквізитів Замовника та Виконавця на підставі та на виконання Постанови Правління Національного Банку України від 28.12.2018 №162 та згідно наказу від 25.09.2019 №Н-30/21, та на подовження строку дії договору згідно п. 9.3 договору та ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIIІ - дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Додатковою угодою передбачається подовження терміну дії договору до 25.01.2020 зі збільшенням суми на 470 056,32 грн. з ПДВ, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі та збільшення таким чином суми договору з 2 350 281,60 грн з ПДВ до 2 820 337,92 грн з ПДВ. Інші умови договору залишаються без змін.
Номер договору про закупівлю: №ПР/НО-19558/НЮ
Договір:
Номер додаткової угоди: №ПР/НО-19558/НЮ
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 11 вересня 2019 — 25 січня 2020
Сума оплати за договором: 1 593 825,62
UAH (в тому числі ПДВ 265 637,60 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку