Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Будівельні роботи по об’єкту: «Реконструкція вул. Петра Дегтяренка на ділянці від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги в Оболонському районі»
Очікувана вартість
19 462 600,00 UAH
UA-2019-07-29-001941-b a410d820ed3b4c48ba274950c9a903da
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Бабенко Олександр Ігорович

380442849214 market_kievavtodor@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальна корпорація "Київавтодор"
Код ЄДРПОУ: 03359026
Місцезнаходження: 01014, Україна , Київська обл., Київ, вул. Петра Болбочана (Командарма Каменєва), 6
Контактна особа: Бабенко Олександр Ігорович
380442849214
market_kievavtodor@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, що здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обґрунтування
На замовлення комунальної корпорації «Київавтодор» розроблений та затверджений в установленому порядку робочий проект «Реконструкція вул. Петра Дегтяренка на ділянці від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги в Оболонському районі», проведена процедура закупівлі будівельних робіт, за результатами якої з переможцем – ПП «Київшляхбуд» укладений договір підряду від 08.08.2017 № 451-10.
Робочим проектом передбачено, зокрема, влаштування верхнього шару асфальтобетону із застосуванням сумішей асфальтобетонних, на полімерно - бітумному в'яжучому "Polygum", дрібнозернистих 20 МЕ тип Б, марка 1.
Разом з тим, за результатами проведення технічних нарад з представниками проектних організацій, зокрема, головним інженером проекту – Веремієнко В. В., враховуючи, що вул. Петра Дегтяренка буде з’єднана з Великою Кільцевою дорогою, по якій прогнозується збільшення пропускної спроможності багатовагового транзитного транспорту, було прийнято комісійне рішення про внесення змін до проектної документації в частині заміни типу асфальтобетонної суміші для влаштування верхніх шарів, а саме «Суміші асфальтобетонні, на полімерно - бітумному в'яжучому "Polygum", дрібнозернистий 20 МЕ тип Б, марка 1» на «Суміші асфальтобетонні, гарячі, дрібнозернисті, щільні, на полімерно - бітумному в'яжучому БМП 60/90-52 типу А-20», оскільки останні є більш щебеневими та стійкими до колійостійкості, іх застосування дозволить збільшити несучу здатність нової конструкції дорожнього одягу, покращити експлуатаційні характеристики автомобільної дороги.
Дане рішення викладено в Протоколі засідання технічної наради з виконання будівельних робіт по реконструкції вул. Петра Дегтяренка на ділянці від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги в Оболонському районі від 02.04.2018.
Крім того, зазначене рішення внесене до проектної документації, яка пройшла державну експертизу (експертний звіт від 18.07.2018 № 1918/е/18) та затверджена в установленому законодавством порядку (розпорядження КМДА від 19.11.2018 № 2084 «Про перезатвердження робочого проекту «Реконструкція вул. Петра Дегтяренка на ділянці від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги в Оболонському районі»). Роботи з влаштування верхніх шарів асфальтобетонного покриття безпосередньо пов’язані з первинним проектом та мають на меті посилення несучої здатності конструкції дорожнього одягу, зокрема, вже влаштованих нижніх шарів.
Крім того, зазначаємо, що роботи по основному договору підрядником не завершені, вся будівельна техніка знаходиться на об’єкті будівництва, а отже, в разі проведення переговорної процедури закупівлі терміни виконання робіт будуть мінімальними, оскільки виключать витрати часу на перебазування будівельної техніки, облаштування будівельного майданчика тощо, а в умовах сезонності виконання будівельних робіт, а саме влаштування верхніх шарів асфальтобетонного покриття, це є вкрай важливим фактором.
До того ж, укладення договору з попереднім виконавцем робіт обумовить дотримання гарантійних термінів експлуатації об’єкту.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 30 липня 2019 10:22
Оскарження наміру укласти договір: 10 серпня 2019 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Будівельні роботи по об’єкту: «Реконструкція вул. Петра Дегтяренка на ділянці від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги в Оболонському районі»
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Будівельні роботи по об’єкту: «Реконструкція вул. Петра Дегтяренка на ділянці від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги в Оболонському районі» (кошти місцевого бюджету)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, місто Київ, Київ, м. Київ
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Розрахунки за виконані роботи здійснюються в межах ціни Договору на підставі затверджених в установленому порядку обсягів бюджетного фінансування. За письмовим зверненням Виконавця Замовник приймає попереднє рішення про надання чи ненадання Виконавцю авансу на виконання робіт. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» аванс може бути наданий Виконавцю лише за наявності бюджетного фінансування та дозволу головного розпорядника бюджетних коштів. Розмір авансу на виконання робіт не може перевищувати 30 % від річного обсягу фінансування таких робіт. Аванс здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів на небюджетні рахунки, відкриті в органах Державного Казначейства, з подальшим використанням зазначених коштів Виконавцем робіт виключно з таких рахунків на придбання матеріалів, виробів, конструкцій. Виконавець зобов’язується використати отриманий аванс на придбання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій та звітувати за нього шляхом надання Акту приймання виконаних будівельних робіт (ф. КБ-2в) та Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ф. КБ-3) в строк до трьох місяців, але не пізніше останнього фінансового дня поточного бюджетного року. По закінченню строку авансування, невикористані суми авансу повертаються Виконавцем на бюджетний рахунок Замовника в ГУДКСУ м. Києва. Подальші розрахунки здійснюються по факту виконання робіт при наявності бюджетного фінансування з відстрочкою платежу до 10 (десяти) календарних днів на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт з урахуванням перерахованих авансових платежів. У разі затримки бюджетного фінансування штрафні санкції до Замовника при затримці оплати не застосовуються. 5.3. Підставою для здійснення розрахунків є підписані Сторонами Акти приймання виконаних будівельних робіт (ф. КБ-2в) та Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ф. КБ-3), які складаються Виконавцем та подаються для підписання Замовнику. При виявленні в розрахунках визначення вартості виконаних робіт (Акти приймання виконаних будівельних робіт (ф. КБ-2в) та Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ф. КБ-3), які були оформлені та оплачені у попередні періоди, безперечних помилок та порушень чинного порядку визначення вартості будівництва, загальна вартість виконаних будівельних робіт підлягає уточненню з моменту виявлення зазначених помилок. Розрахунки за виконані роботи здійснюються Замовником на підставі документів, визначених пунктом 5.3 цього Договору, за умови наявності бюджетного фінансування. Пiсляоплата 10 Календарні 100

Тендерна документація

29 липня 2019 16:57
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КИЇВШЛЯХБУД»
#36156238
Переможець 19 462 600,00
UAH з ПДВ
30 липня 2019 10:22

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 30 липня 2019 10:22

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КИЇВШЛЯХБУД»
#36156238
19 462 600,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Додаткова 2.pdf укладений
24 вересня 2019 10:49
Електронний підпис зміни до договору
16 серпня 2019 10:13
Додаткова 1.pdf зміни до договору
16 серпня 2019 10:12
Електронний підпис укладений
12 серпня 2019 14:23
144-10.pdf укладений
12 серпня 2019 14:23

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
16 серпня 2019
Дата публікації змін до договору:
16 серпня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Лінійний графік на виконання робіт..
Номер договору про закупівлю: 144-10
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 19 373 017,45
UAH (в тому числі ПДВ 3 228 836,24 UAH)