ДК 021:2015 - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (Комп’ютери в зборі)
Очікувана вартість
345 000,00 UAH
UA-2019-07-22-000533-b 42a50686c5b9497fa84031943b2669fa
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Код ЄДРПОУ: 24288081
Місцезнаходження замовника: 63343, Україна, Харківська обл., Красноградський район, с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89
Контактна особа замовника: Ольга Євгенівна Литовка
+380574476258
natalyncilrada@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 липня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 липня 2019 10:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 серпня 2019 10:00
Початок аукціону: 08 серпня 2019 13:44
Очікувана вартість: 345 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 10 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 725,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
15 штука
Комп’ютери в зборі
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 63343, Україна, Харківська область, Красноградський район, село Наталине, вул. Промислова, буд. 34, 63344, Україна, Харківська область, Красноградський район, село Попівка, вул. Лісова, буд. 7
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 вересня 2019
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Оплата за поставлений товар здійснюється Замовником у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 30-ти (тридцяти) календарних днів з дати поставки товару на підставі видаткової накладної. Джерело фінансування закупівлі - субвенція з державного бюджету; співфінансування за рахунок коштів місцевого бюджету. Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

22 липня 2019 11:05
Електронний цифровий підпис
22 липня 2019 10:51
Тендерна документація.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft і Уточнення
Дата подання: 23 липня 2019 15:58
Дата відповіді: 25 липня 2019 15:11
Шановний Замовник! 1)З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» 2)Чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Запитуваче! У відповідь на Ваше звернення, керуючись ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІIІ (зі змінами), (далі - Закон), надаємо наступні роз’яснення.
Щодо запропонованих Вами змін до тендерної документації повідомляємо, що останні на думку тендерного комітету Замовника є необґрунтованими, носять дискримінаційний характер, обмежують коло учасників лише суб'єктами господарювання, безпосередньо пов'язаними взаємовідносинами з виробниками товару чи то володільцями прав інтелектуальної власності, та є такими, що обмежують конкуренцію. Відповідно до п. 3 ст. 5 Закону Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Вищезазначена позиція підтверджується постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель під час ухвалення рішень за результатами розгляду скарг суб’єктів оскарження.
При цьому звертаємо вашу увагу, що технічною специфікацією додатка 1 до тендерної документації встановлено вимоги до преінстальованого програмного забезпечення на основі ліцензій вільного поширення, зокрема передбачено наявність ліцензійного диска та наклейки на корпус. Визначені Замовником умови закупівлі не суперечать наведеним у Вашому зверненні і не виключають право Замовника звернутись за підтвердженням достовірності інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції, у порядку, передбаченому частиною 7 ст. 28 Закону (підпункт 5.8. пункту 5 розділу ІІІ тендерної документації). Крім того, Замовник не обмежений у праві звернутись з офіційним запитом за верифікацією ліцензійності програмних продуктів Майкрософт, які постачатимуться переможцем процедури закупівлі, та перевіркою автентичності ліцензій на операційну систему до представників компанії власника авторських прав. Замовник не обмежений у праві, зокрема, перевірки інформації на офіційному сайті корпорації Майкрософт чи то на сайті виробника товару, яким таке програмне забезпечення може бути встановлене. До того ж, проектом договору про закупівлю передбачено право Замовника достроково розірвати договір в односторонньому порядку в разі невиконання або неналежного виконання продавцем (переможцем тендеру) взятих на себе зобов'язань.
Тендерний комітет Замовника діє на засадах колегіальності та неупередженості, з дотриманням принципів здійснення закупівель, встановлених ст. 3 Закону, в тому числі таких, як недискримінація учасників, добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність.
На підставі вищевикладеного, Замовником не вбачається необхідності внесення змін до тендерної документації в цій частині.
Щодо другого запитання. Умовами тендерної документації, зокрема проектом договору про закупівлю, визначено, що ціна товару вказується з урахуванням податків і зборів, що сплачені або мають бути сплачені, витрат на доставку (транспортування) до місця передачі товару, навантаження, розвантаження, монтаж, встановлення, введення в експлуатацію, підключення обладнання (товару) для навчальних кабінетів, усіх інших витрат.
Дякуємо за звернення!

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-22-000533-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС", Код ЄДРПОУ:40098570
Дата подання: 16 серпня 2019 14:31
ВИМОГА щодо скасувати рішення про визначення переможцем закупівлі – ФОП ЖДАНЮК А. В.
ТОВ «Поділля Фінанс» вважає, що Замовник неправомірно акцептував Тендерну пропозицію - ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Тендерна пропозиція учасника - переможця не відповідає умовам Тендерної документації Замовника та підлягає відхиленню з наступних підстав:
1) Додатком № 1 – Технічна специфікація (Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі), встановлена чітка вимога до Персонального комп'ютера форм-фактора десктоп у зборі (цитуємо): « Не менше ніж 1 порт з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n у разі використання бездротової мережі в класі. » ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, запропонував Материнську плату ASUS Prime H310M-D R2.0 - без вбудованого модуля WI-FI. Крім того у Тендерній пропозиції акцептованого учасника не було запропоновано ніякого дискретного модуля WI-FI. Відсутність вбудованого та/або дискретного модуля WI-FI не дозволить користуватись WI-FI мережею у класах.
2) ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ вказав недостовірну (неправдиву) інформацію, про запропоновану ним Материнську плату ASUS Prime H310M-D R2.0 , вказавши ,що материнська плата має DVI порт. Насправді DVI порт у запропонованій материнській платі – відсутній. Вищезазначену інформацію можна перевірити на офіційному сайті виробника за посиланням: https://www.asus.com/Motherboards/PRIME-H310M-D-R2-0/specifications/
3) ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, вказав недостовірну (неправдиву) інформацію, що запропонована ним клавіатура Logitech K120 має 105 клавіш. Знову було зазначено недостовірну інформацію! Насправді ця клавіатура має 104 клавіші. Крім того запропонована клавіатура Logitech K120 не має українізованої розкладки на клавішах. Вищезазначену інформацію можна перевірити на офіційному сайті офіційного дистриб’ютора за посиланням: https://brain.com.ua/Klaviatura_Logitech_K120_920-002506-p36719.html.
Виходячи з вищенаведеного, керуючись п. 2 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», наполягаємо на дискваліфікації пропозиції учасника - переможця ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, як такої що не відповідає вимогам Тендерної документації Замовника. В разі не задоволення нашої Вимоги, ми будемо звертатись до Антимонопольного комітету України. Крім цього, керуючись абз. 2 ч. 1 ст. 32 ЗУ «Про публічні закупівлі» вимагаємо надати обґрунтоване роз’яснення щодо відповідності пропозиції переможця торгів - ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ тендерним вимогам Замовника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
20 серпня 2019 15:54
Шановний Учаснику! У відповідь на Вашу вимогу щодо скасування рішення про визначення переможцем процедури закупівлі ФО-П ЖДАНЮКА А.В. та керуючись нормами абзацу 2 частини першої ст. 32 Закону, повідомляємо наступне.
1) На предмет Ваших зауважень, що у тендерній пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В. не було запропоновано ніякого дискретного модуля WI-FI, а запропонована ним до поставки материнська плата ASUS Prime H310M-D R2.0 не містить вбудованого модуля WI-FI, звертаємо Вашу увагу, що тендерна документація Замовника взагалі не містить вимоги про наявність інтегрованого чи то дискретного мережевого інтерфейсу бездротової мережі (модуля WI-FI). Технічною специфікацією тендерної документації передбачено виключно таку вимогу до зовнішнього інтерфейсу, як наявність не менше ніж 1 порту з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n, який може застосовуватися у разі використання бездротової мережі в класі. ФО-П ЖДАНЮКОМ А.В. підтверджено наявність такого порту з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n у таблиці технічної специфікації (довідка від 05.08.2019 року №21-7/19). Відтак, Вами невірно розтлумачено вимоги тендерної документації Замовника, а підстави для відхилення тендерної пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В. відсутні в цій частині.
2) Щодо DVI порту у материнській платі Asus Prime H310M-D R2.0 Socket 1151, звертаємо Вашу увагу, що технічною специфікацією додатка 1 до тендерної документації не передбачалося наявності виключно порту DVI, а встановлено необхідність підтримки сучасних зовнішніх інтерфейсів, зокрема, таких як: VGA або DVI, або HDMI, або DisplayPort – тобто наявність не менше ніж одного з перерахованих портів, який материнська плата, запропонована учасником, містить, що підтверджується довідкою ФО-П ЖДАНЮКА А.В. від 05.08.2019 року №21-7/19 у складі тендерної пропозиції та інформацією з сайту виробника, на який Ви ж і робите посилання. Таким чином, тендерна пропозиція учасника повністю відповідає умовам тендерної документації в цій частині, а у Замовника відсутній обов’язок для відхилення тендерної пропозиції з наведеної Вами підстави.
3) Щодо клавіатури Logitech K120 – Вами документально не підтверджено та не обгрунтовано, власний висновок, що така клавіатура, запропонована учасником-переможцем до поставки, не має українізованої розкладки на клавішах, а з незрозумілих причин зроблено посилання на клавіатуру вказаного виробника з нанесеною російською абеткою. При цьому не враховано наявність такої ж моделі з українізованою розкладкою, про що свідчить інформація на сайті того ж офіційного дистриб’ютора, на який Ви посилаєтесь, проте за іншою адресою: https://brain.com.ua/Klaviatura_Logitech_K120_920-002643-p47223.html. Слід зазначити, що ФО-П ЖДАНЮКОМ А.В. у тендерній пропозиції підтверджено нанесення на клавіші українського алфавіту (довідка від 05.08.2019 року №21-7/19), крім того запропонована клавіатура містить не менше 101 клавіші, що відповідає умовам тендерної документації.
Звертаємо Вашу увагу, що виключний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції встановлено частиною першою ст. 30 Закону. За результатами розгляду тендерної пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В. встановлено, що тендерна пропозиція цього учасника відповідає вимогам тендерної документації, зокрема вимогам до технічних і якісних характеристик предмета закупівлі. При цьому, учасник - ФО-П ЖДАНЮК А.В. відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону, та за документами, поданими учасником у складі його тендерної пропозиції відповідно до вимог тендерної документації, а також шляхом перевірки інформації про учасника у відкритих державних реєстрах, доступ до яких є вільним, встановлено відсутність умов, зазначених у статті 17 Закону.
Таким чином, у Замовника відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В., визначені частиною першою ст. 30 Закону, а Ваші звинувачення щодо неправомірності визначення переможця є надуманими і такими, що не відповідають дійсності. Зауважуємо, що тендерний комітет Замовника діє на засадах колегіальності та неупередженості, з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених статтею 3 Закону, та норм законодавства у сфері публічних закупівель в цілому.
Дякуємо за участь у торгах!
Номер вимоги: UA-2019-07-22-000533-b.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС", Код ЄДРПОУ:40098570
Дата подання: 20 серпня 2019 18:33
Оскарження визначення переможця
Шановник замовник ,доводимо до Вашого відома, що у Вас було прописано у технічному завданні (цитуємо) : « Не менше ніж 1 порт з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n у разі використання бездротової мережі в класі. »
То , доводимо до вашого відома , що Ви вимагали WI-FI модуль, так як 802.11 b\g\n – це стандарти Wi-Fi. Рекомендуємо ознайомитись з тим, що ж «воно» таке 802.11 за посиланням (на Вікіпедію) : https://uk.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11
А тепер запитання : «Шановний замовнику , Ви точно впевнені у тому , що у Вашому технічному завданні не було вимог , щодо наявності WI-Fi модуля ?!» А тому наполегливо рекомендуємо Вам більш уважно перевірити своє технічне завдання, та знову перевірити пропозицію ФОП Жданюк А.В. на відповідність технічним вимогам! Так як Ваша відповідь на нашу попередню вимогу та її відхилення на данному етапі , має натяки на недобросовісне проведення закупівлі. А також нагадуємо про те, що ФОП Жданюк А.В. укладав з Вами прямі договори уже 9 разів, що натякає про змову, чи Ви все ж хочете відповідати перед Антимонопольним комітетом України?
А отже знову ВИМАГАЄМО дискваліфікувати ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ , так як його пропозиція має недостовірну інформацію , а також НЕ ВІДПОВІДАЄ Вашим вимогам (технічному завданню). А саме – відсутній Wi-Fi модуль , який Ви вимагали !
А тому : ТОВ «Поділля Фінанс» вважає, що Замовник неправомірно акцептував Тендерну пропозицію - ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Тендерна пропозиція учасника - переможця не відповідає умовам Тендерної документації Замовника та підлягає відхиленню з наступних підстав: 1) Додатком № 1 – Технічна специфікація (Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі), встановлена чітка вимога до Персонального комп'ютера форм-фактора десктоп у зборі (цитуємо): « Не менше ніж 1 порт з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n у разі використання бездротової мережі в класі. » ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, запропонував Материнську плату ASUS Prime H310M-D R2.0 - без вбудованого модуля WI-FI. Крім того у Тендерній пропозиції акцептованого учасника не було запропоновано ніякого дискретного модуля WI-FI. Відсутність вбудованого та/або дискретного модуля WI-FI не дозволить користуватись WI-FI мережею у класах. 2) ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ вказав недостовірну (неправдиву) інформацію, про запропоновану ним Материнську плату ASUS Prime H310M-D R2.0 , вказавши ,що материнська плата має DVI порт. Насправді DVI порт у запропонованій материнській платі – відсутній. Вищезазначену інформацію можна перевірити на офіційному сайті виробника за посиланням: https://www.asus.com/Motherboards/PRIME-H310M-D-R2-0/specifications/ 3) ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, вказав недостовірну (неправдиву) інформацію, що запропонована ним клавіатура Logitech K120 має 105 клавіш. Знову було зазначено недостовірну інформацію! Насправді ця клавіатура має 104 клавіші. Крім того запропонована клавіатура Logitech K120 не має українізованої розкладки на клавішах. Вищезазначену інформацію можна перевірити на офіційному сайті офіційного дистриб’ютора за посиланням: https://brain.com.ua/Klaviatura_Logitech_K120_920-002506-p36719.html. Виходячи з вищенаведеного, керуючись п. 2 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», наполягаємо на дискваліфікації пропозиції учасника - переможця ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, як такої що не відповідає вимогам Тендерної документації Замовника. В разі не задоволення нашої Вимоги, ми будемо звертатись до Антимонопольного комітету України. Крім цього, керуючись абз. 2 ч. 1 ст. 32 ЗУ «Про публічні закупівлі» вимагаємо надати обґрунтоване роз’яснення щодо відповідності пропозиції переможця торгів - ФОП ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ тендерним вимогам Замовника.
У випадку якщо вимога буде відхилена, то ми будемо змушені звернутися до відповідних органів, а саме – до Антимонопольного комітету України з проханням перевірити дану закупівлю, до Державної аудиторської служби України для правової оцінки дій замовника. Також будемо змушені звернутися до ЗМІ для висвітлення неправомірних дій замовника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
24 серпня 2019 15:42
Шановний Учаснику! Ваше звернення за номером UA-2019-07-22-000533-b.c2 від 20 серпня 2019 року повністю дублює зміст вимоги за номером UA-2019-07-22-000533-b.a1 від 16 серпня 2019 року.
Повторно повідомляємо Вам наступне.
1) На предмет Ваших зауважень, що у тендерній пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В. не було запропоновано ніякого дискретного модуля WI-FI, а запропонована ним до поставки материнська плата ASUS Prime H310M-D R2.0 не містить вбудованого модуля WI-FI, звертаємо Вашу увагу, що тендерна документація Замовника взагалі не містить вимоги про наявність інтегрованого чи то дискретного мережевого інтерфейсу бездротової мережі (модуля WI-FI). Технічною специфікацією тендерної документації передбачено виключно таку вимогу до зовнішнього інтерфейсу, як наявність не менше ніж 1 порту з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n, який може застосовуватися у разі використання бездротової мережі в класі. ФО-П ЖДАНЮКОМ А.В. підтверджено наявність такого порту з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n у таблиці технічної специфікації (довідка від 05.08.2019 року №21-7/19). Відтак, Вами невірно розтлумачено вимоги тендерної документації Замовника, а підстави для відхилення тендерної пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В. відсутні в цій частині.
2) Щодо DVI порту у материнській платі Asus Prime H310M-D R2.0 Socket 1151, звертаємо Вашу увагу, що технічною специфікацією додатка 1 до тендерної документації не передбачалося наявності виключно порту DVI, а встановлено необхідність підтримки сучасних зовнішніх інтерфейсів, зокрема, таких як: VGA або DVI, або HDMI, або DisplayPort – тобто наявність не менше ніж одного з перерахованих портів, який материнська плата, запропонована учасником, містить, що підтверджується довідкою ФО-П ЖДАНЮКА А.В. від 05.08.2019 року №21-7/19 у складі тендерної пропозиції та інформацією з сайту виробника, на який Ви ж і робите посилання. Таким чином, тендерна пропозиція учасника повністю відповідає умовам тендерної документації в цій частині, а у Замовника відсутній обов’язок для відхилення тендерної пропозиції з наведеної Вами підстави.
3) Щодо клавіатури Logitech K120 – Вами документально не підтверджено та не обгрунтовано, що така клавіатура, запропонована учасником-переможцем до поставки, не має українізованої розкладки на клавішах. З незрозумілих причин Вами зроблено посилання на клавіатуру вказаного виробника з нанесеною російською абеткою. При цьому не враховано наявність такої ж моделі з українізованою розкладкою, про що свідчить інформація на сайті того ж офіційного дистриб’ютора, на який Ви посилаєтесь, проте за іншою адресою: https://brain.com.ua/Klaviatura_Logitech_K120_920-002643-p47223.html. Слід зазначити, що ФО-П ЖДАНЮКОМ А.В. у тендерній пропозиції підтверджено нанесення на клавіші українського алфавіту (довідка від 05.08.2019 року №21-7/19), крім того запропонована клавіатура містить не менше 101 клавіші, що відповідає умовам тендерної документації.
Звертаємо Вашу увагу, що виключний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції встановлено частиною першою ст. 30 Закону. За результатами розгляду тендерної пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В. встановлено, що тендерна пропозиція цього учасника відповідає вимогам тендерної документації, зокрема вимогам до технічних і якісних характеристик предмета закупівлі. При цьому, учасник - ФО-П ЖДАНЮК А.В. відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону, та за документами, поданими учасником у складі його тендерної пропозиції відповідно до вимог тендерної документації, а також шляхом перевірки інформації про учасника у відкритих державних реєстрах, доступ до яких є вільним, встановлено відсутність умов, зазначених у статті 17 Закону.
Таким чином, у Замовника відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції ФО-П ЖДАНЮКА А.В., визначені частиною першою ст. 30 Закону, а Ваші звинувачення щодо неправомірності визначення переможця є надуманими і такими, що не відповідають дійсності. Зауважуємо, що тендерний комітет Замовника діє на засадах колегіальності та неупередженості, з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених статтею 3 Закону, та норм законодавства у сфері публічних закупівель в цілому.
Дякуємо за участь у торгах!

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 серпня 2019 14:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" 261 900,00
UAH з ПДВ
261 900,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС" 324 000,00
UAH з ПДВ
309 999,99
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ" 345 000,00
UAH з ПДВ
310 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

06 серпня 2019 18:43
sign.p7s
06 серпня 2019 18:31
інші документи.pdf
06 серпня 2019 18:31
12298754_пропозиція.pdf

Публічні документи

06 серпня 2019 17:20
sign.p7s
06 серпня 2019 17:14
IG-191198-B00.pdf
06 серпня 2019 17:14
IG-191198-B00.pdf.p7s.p7s.p7s
06 серпня 2019 16:46
Наказ (директор).pdf
06 серпня 2019 16:46
Лист-відгук (Тульчин).pdf
06 серпня 2019 16:46
Витяг (ПДВ) 2019 рік.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Відхилено 261 900,00
UAH з ПДВ
13 серпня 2019 13:33
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
#40098570
Відхилено 309 999,99
UAH з ПДВ
13 серпня 2019 17:30
ФОП "ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
#3050412072
Переможець 310 000,00
UAH з ПДВ
14 серпня 2019 15:04

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 серпня 2019 15:04

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "ЖДАНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
#3050412072
310 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
29 серпня 2019 15:20
Договір.pdf укладений
29 серпня 2019 15:18
sign.p7s зміни до договору
18 вересня 2019 15:37
File.PDF зміни до договору
18 вересня 2019 15:36
sign.p7s зміни до договору
17 вересня 2019 11:36
File.PDF зміни до договору
17 вересня 2019 11:35
sign.p7s зміни до договору
29 серпня 2019 15:36
Додаткова угода №1.pdf зміни до договору
29 серпня 2019 15:34

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
29 серпня 2019
Дата публікації змін до договору:
29 серпня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Відповідно до п. 5 частини четвертої ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг) та п. 3.2, п.11.1.5, п. 11.3, п. 11.6 Договору, Сторони домовились внести наступні зміни до Договору: Пункт 3.1. розділу ІІІ. «Ціна Договору» змінити та викласти цей пункт в редакції такого змісту:«3.1. Ціна цього Договору становить: 309 990,00 грн. (триста дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто гривень 00 коп.), ПДВ не передбачений». Додаток 1 «Специфікація» до Договору змінити та викласти Додаток 1 в новій редакції, що додається до Додаткової угоди. 14. Сума договору після внесення змін - 309990,00 грн., ПДВ не передбачений. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 15 штук.
Номер договору про закупівлю: 270/19
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
17 вересня 2019
Дата публікації змін до договору:
17 вересня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Відповідно до п. 5 частини четвертої ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг) та п. 3.2, п.11.1.5, п. 11.3, п. 11.6 Договору, Сторони домовились внести наступні зміни до Договору: Пункт 3.1. розділу ІІІ. «Ціна Договору» змінити та викласти цей пункт в редакції такого змісту:«3.1. Ціна цього Договору становить: 309 900,00 грн. (триста дев’ять тисяч дев’ятсот гривень 00 коп.), ПДВ не передбачений». Додаток 1 «Специфікація» до Договору змінити та викласти Додаток 1 в новій редакції, що додається до Додаткової угоди. 14. Сума договору після внесення змін - 309900,00 грн., ПДВ не передбачений. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 15 штук.
Номер договору про закупівлю: 270/19
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
18 вересня 2019
Дата публікації змін до договору:
18 вересня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна реквізитів продавця.
Номер договору про закупівлю: 270/19
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку