ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Очікувана вартість
615 000,00 UAH
UA-2019-07-18-003135-b 37790709efa0425d8288921aacb2cea8
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області
Код ЄДРПОУ: 02143040
Місцезнаходження замовника: 10003, Україна, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1
Контактна особа замовника: Михайло Буторін
+380988071517
mmbutorin@gmail.com

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 18 липня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 25 липня 2019 18:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 04 серпня 2019 18:00
Очікувана вартість: 615 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Документація

Тендерна документація

18 липня 2019 18:38
Електронний цифровий підпис
18 липня 2019 18:34
Телевізори відкриті тендерна лоти.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-18-003135-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС", Код ЄДРПОУ:40098570
Дата подання: 06 серпня 2019 12:37
Вимого щодо дискваліфікації у зв'язку з невідповідністю тендерним вимогам Замовника
Тендерна пропозиція ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ" не відповідає
Технічним вимогам Замовника

По перше :
У технічному завданні замовника були вимоги до кількості портів: «USB 2.0 – 4 шт., USB 3.0 – 4 шт., Ethernet – 2 шт., Bluetooth, HDMI, VGA, DisplayPort»
У свою чергу ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ" пропонує «Intboard GT65» , який на справді має таку комбінацію (кількість) портів:
«Передняя панель: вход HDMI, USB для ПК – 2 шт., USB для тачскрина. Задняя панель: RS232 – 1шт., вход микрофона, слот для SD карт, USB 3.0 — 3 шт., USB 2.0 — 3 шт. HDMI – 2 шт., выход SPDIF, вход AV, выход AV OUT, вход для наушников, вход VGA, аудио вход, выход VGA, вход RJ45 LAN, выход RJ45, YPBPR – 1 шт.»
Перевірити можна за офіційним посиланням:
https://intboard.com.ua/ru/products/interaktivnye-paneli/interaktivnaya-panel-gt65/
Отже, ми бачимо, що є фатальна невідповідність по кількості портів USB стандарту 2.0, та 3.0. А також взагалі відсутній DisplayPort.

По друге:
У технічному завданні замовника вимоги до стандарту «Wi-FI» були наступні (цитуємо) : «802.11ac 2.4GHz/5GHz»
У свою чергу ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ" запропонував Intboard GT65 який у своєму складі має Wi-FI модуль з підтримкою тільки стандарту : «802.11 b\g\n (2.4GHz). Тобто відсутня підтримка стандарту 802.11ac (5GHz). А також немає наявності технології Bluetooth.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись п. 2 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», наполягаємо на дискваліфікації пропозиції учасника - переможця ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ", як такої що не відповідає вимогам Тендерної документації Замовника. В разі не задоволення нашої Вимоги, ми будемо звертатись до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 серпня 2019 17:05
Інформація, на яку ви посилаєтесь з сайта виробника, стосується лише панелі, без урахування додаткового ПК модуля. Згідно вимог Технічної документації в Інтерактивній панелі повинна підтримувати наступний протокол - 802.11ac 2.4GHz/5GHz, та мати необхідну кількість інтерфейсів, а саме: USB 2.0 – 4 шт., USB 3.0 – 4 шт., Ethernet – 2 шт., Bluetooth, HDMI, VGA, DisplayPort. Тому повідомляємо наступне, У Тендерній пропозиції ТОВ «В2В Солюшнз» зазначена настпупна конфігурація: Інтерактивна Панель Intboard GT 65 в комплекті з ПК, тому відповідно до нашого запиту до виробника компанії “КРЕО СІНЕРЖІ”, повідомляємо наступне, Інтерактивна панель може комплектуватися ПК модулем з різними характеристиками. Тому опис wi-fi та кількості роз’ємів Інтерактивної панелі з ПК модулем, може відрізнятися від інформації на сайті виробника. Пропозицію надано на панель з додатковим ПК модулем, який має додаткові інтерфейси. Відповідно до Технічної специфікації ПК модуль буде обладнаний наступим wi-fi модулем 802.11ac 2.4GHz/5GHz, та USB 2.0 – 4 шт. (вимагається – 4 шт), USB 3.0 – 4 шт. (вимгається – 4 шт), Ethernet – 2 шт. (вимагається – 2 шт.), Bluetooth, HDMI, VGA, DisplayPort (вимагається Bluetooth, HDMI, VGA, DisplayPort).
надана інформація є достовірною, а обладнання, що запропоноване, повністю відповідає Технічним вимогам.
Додаток: Офіційний лист виробника з поясненням і фото обладнання.

Враховуючи викладене вище, на має причин для дискваліфікації ТОВ «В2В Солюшнз».
Номер вимоги: UA-2019-07-18-003135-b.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Бі-Про, Код ЄДРПОУ:40274333
Дата подання: 07 серпня 2019 11:19
Невідповідність тендерної пропозиції Учасника
Доброго дня. Уважно вивчивши тендерну пропозицію Переможця було виявлено наступні порушення:
1. На вимогу Закону України «Про захист персональних даних» Учасник повинен надати в складі пропозиції згоду (лист в довільній формі) на обробку персональних даних (із їх зазначенням) посадової особи учасника, що підписала документи пропозиції (в т.ч. збирання, зберігання і поширення). В листі-згоді на обробку персональних даних мають бути зазначені: прізвище, ім’я та по-батькові особи, її місце проживання, ідентифікаційний код та паспортні дані (серія, №, ким і коли виданий). Учасник надав довідку без зазначення інформації щодо збирання, зберігання даних.
2. На вимогу надати Гарантійний лист в довільній формі, про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, що визначені у ч. 1 та ч.2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (із їх зазначенням); Учасник надав довідку де не зазначив відсутність підстав підстав передбачених пунктом 3, 9 частини 1 статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі»
3. Документальне підтвердження відповідності товару технічними, якісними та кількісними характеристикам повинно бути надане, в складі тендерної пропозиції, у формі пояснювальної записки та повинно мати детальний опис основних технічних характеристик товару. Учасником не надано пояснювальної записки , а надано лише
Гарантійний лист про відповідність пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам до предмета закупівлі. Та ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ.
4. Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції інформацію (довідку в довільній формі) про особу, що уповноважена підписувати договір про закупівлю у разі перемоги учасника у торгах. Довідка повинна містити відомості про повноваження на підписання договору про закупівлю, наявність чи відсутність обмежень щодо можливості підписання договорів. У разі наявності обмежень щодо підписання договору, необхідності додаткового погодження з вищестоящим органом (наприклад загальними зборами, власником) тощо, додатково необхідно надати документ про наявність в особи таких повноважень. Також необхідно надати в складі пропозиції документ, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання договору. Учасником не надано 6,7,8,9,14,15,16 сторінки паспорту
5.У складі тендерної пропозиції учасник повинен надати заповнений зі своєї сторони проект договору Учасником не заповнено пункт 2.1 проекту договору та специфікація до договору в повному обсязі
6.Учасник має надати довідку про наявність офіційного сервісного центру на території України з вказанням його адреси. Учасником надано Учасником надано довідку видану ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ” яке не є учасником процедури закупівлі. Отже учасником не надано довідки з зазначенням сервісного центру за підписом уповноваженої особи .
Враховуючи вищевказані порушення просимо переглянути рішення щодо визнання переможцем ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ" та продовжити кваліфікацію інших Учасників.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
12 серпня 2019 12:50
1. Відповідно до вимог п.3.1.5. Тендерної документації необхідно надати згоду на обробку персональних даних у довільній формі. Учасником надано необхідний документ із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», що відповідає умовам Тендерної документації.
2. Відповідно до п.3.5.7. Тендерної документації Замовник торгів перевіряє самостійно відомості, що містяться у Єдиному державному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, відомості щодо осіб, які вчинили корупційні правопорушення та відомості, які містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Тому, учасник - переможець процедури закупівлі не надає документи на підтвердження відсутності підстав для відмови учаснику передбачених п. 2, 3, 4, 8, 9 ч.1 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Відповідно до п.3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, зокрема інша назва документу, що не впливає на його суть, вважаються не суттєвими на не можуть бути підставою для відхилення пропозиції. Учасником ТОВ «В2В Солюшнз» надано гарантийний лист та технічну специфікацію, що містять вичерпну інформацію про відповідність технічним та якісним характеристикам товару.
4. Відповідно до вимог п. 6.2.4. Тендерної документації необхідно надати документ, що посвідчує особу, уповноважу на підписання договору. Відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» документом, що посвідчує особу є, зокрема, паспорт громадянина України. Учасником ТОВ «В2В Солюшнз» у складі пропозиції надано копію паспорта Директора, уповноваженого на підписання Договору. Надана інформація є достатньо для ідентифікації особи.
5. Відповідно до п.6.3.2. Тендерної документації Учасник повинен надати заповнений проект Договору. Проект договору про закупівлю передбачено у Додатку №3 до Тендерної документації. Учасником ТОВ «В2В Солюшнз» у складі пропозиції надано заповнений проект Договору відповідно до Додатку №3. Зазначимо, що вказаний документ є проектом, а не остаточним Договором. Пункт 2.1. проекту Договору містить інформацію про ціну Договору, яка можем бути визначена лише за результатами аукціону і не вимагається на етапі подання пропозицій.
6. Відповідно до вимог Додатку 2 Тендерної документації, учасник повинен надати довідку про наявність офіційного сервісного центру на території України з вказанням його адреси. Учасник ТОВ «В2В Солюшнз» у складі Тендерної пропозиції надав довідку про наявність офіційного сервісного центру на території України з вказанням адреси такого сервісного центру.
7. Відповідно до п.5.1.4. Тендерної документації оцінка пропозиції здійснюється на основі наступного критерію - «Ціна».
Враховуючи викладене вище, не бачимо підстав для задоволення вашої вимоги та відхилення найбільш економічно вигідноїпропозиції учасника ТОВ «В2В Солюшнз».

Документи

09 серпня 2019 17:05
Лист пояснення.Wi - fi.pdf

Документи

12 серпня 2019 12:49
Відповідь Вимога 2.docx

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Інтерактивні панелі
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 240 000,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 200,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 05 серпня 2019 14:17
Закінчення: 05 серпня 2019 15:03
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

2 шт.
Інтерактивні панелі
ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Доставка: 10003, Житомирська область, м..Житомир , вул.Л.Українки,1
Дата доставки: 28 серпня 2019

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 60 Календарні 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

18 липня 2019 18:34
Додаток 2 інтерактивні дошки.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 серпня 2019 15:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР" 238 000,00
UAH з ПДВ
238 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ" 233 208,00
UAH з ПДВ
233 208,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС" 232 232,00
UAH з ПДВ
232 232,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ БК МІЛЕНІУМ 224 400,00
UAH з ПДВ
224 400,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Бі-Про 220 000,00
UAH з ПДВ
220 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ" 213 058,20
UAH з ПДВ
213 058,20
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

02 серпня 2019 18:21
sign.p7s
02 серпня 2019 18:20
Проект договору.pdf
02 серпня 2019 18:20
Сертифікати.pdf
02 серпня 2019 18:20
Таблиця відповідності.pdf
02 серпня 2019 18:20
Сертиіфкати 2D3D.pdf
02 серпня 2019 18:20
авторизация 2д3д.pdf
02 серпня 2019 18:20
КП.pdf

Публічні документи

31 липня 2019 11:42
sign.p7s
31 липня 2019 11:07
Тендерна пропозиція.pdf
31 липня 2019 11:07
СТАТУТ.pdf
31 липня 2019 11:07
Статут.pdf
31 липня 2019 11:06
Стаття 188 ГКУ.pdf
31 липня 2019 11:06
Сертифікат спікера.pdf
31 липня 2019 11:06
Сервісні центи.pdf
31 липня 2019 11:06
Проект договору.pdf
31 липня 2019 11:06
Опис.pdf
31 липня 2019 11:06
Лист- погодження.pdf
31 липня 2019 11:06
ГРИФ.pdf

Публічні документи

02 серпня 2019 17:15
Якість_Prestigio.pdf
02 серпня 2019 17:14
Наказ (директор).pdf
02 серпня 2019 17:13
ГРИФ ІМЗО.pdf
02 серпня 2019 17:13
ГРИФ mClass.pdf
02 серпня 2019 17:12
Витяг (ПДВ) 2019 рік.pdf
02 серпня 2019 17:12
Авторизація_Prestigio.pdf

Публічні документи

04 серпня 2019 12:00
sign.p7s
04 серпня 2019 11:54
ТЗ Панель.pdf
04 серпня 2019 11:53
СЦ NewLine.pdf
04 серпня 2019 11:53
Строк дії пропозиції.pdf
04 серпня 2019 11:53
стаття 17.pdf
04 серпня 2019 11:53
Сертификат.pdf
04 серпня 2019 11:53
СангигNewline_дисплей.pdf
04 серпня 2019 11:53
накладна 007 гімназія 3.pdf
04 серпня 2019 11:53
накладна 001 школа 36.pdf
04 серпня 2019 11:53
МОН Newline диспл1.jpg
04 серпня 2019 11:53
МОН Newline диспл.jpg
04 серпня 2019 11:53
Лист персональні дані.pdf
04 серпня 2019 11:53
Лист довкілля.pdf
04 серпня 2019 11:53
лист відгук.pdf
04 серпня 2019 11:53
Контактні дані.pdf
04 серпня 2019 11:52
Доступ реєстр.pdf
04 серпня 2019 11:52
Договір Додаток 3.pdf
04 серпня 2019 11:52
ДОГОВІР 115.pdf
04 серпня 2019 11:52
Договір 78 від 19.11.18.pdf
04 серпня 2019 11:52
Довідка статут.pdf
04 серпня 2019 11:52
Довідка працівники.pdf
04 серпня 2019 11:52
Довідка ПДВ.pdf
04 серпня 2019 11:52
Довідка МТБ.pdf
04 серпня 2019 11:52
Гарантія стаття 17.pdf
04 серпня 2019 11:52
Авторизация_AV-Pro1.pdf

Публічні документи

02 серпня 2019 16:34
sign.p7s
02 серпня 2019 16:32
10. Авторизаційний лист.pdf
02 серпня 2019 16:32
9. Cертифікати якості.pdf
02 серпня 2019 16:32
5. Цінова пропозиція.pdf
02 серпня 2019 16:32
4. стаття 16.pdf
02 серпня 2019 16:32
3. Стаття 17.pdf
02 серпня 2019 16:32
1. Установчі документи.pdf

Публічні документи

09 серпня 2019 15:12
Довідка_ДФС_1.pdf
09 серпня 2019 15:12
public_doc.p7s
05 серпня 2019 18:52
Довідка_ДФС.pdf
05 серпня 2019 18:52
public_doc.p7s
05 серпня 2019 18:52
Dovidka_19176777070770414992.pdf.p7s
05 серпня 2019 18:52
Dovidka_19176777070770414992.pdf
04 серпня 2019 17:00
sign.p7s
04 серпня 2019 16:29
28. Копія паспорта.pdf
04 серпня 2019 16:29
9.2. Лист код Доступу 3.5.5.pdf
04 серпня 2019 16:29
9. Довідка санкції.pdf
04 серпня 2019 16:29
8. Довідка_працівники.pdf
04 серпня 2019 16:29
4.1. B2B_Статут.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ"
#42286822
Переможець 213 058,20
UAH з ПДВ
05 серпня 2019 18:03

Документи

05 серпня 2019 18:03
sign.p7s
05 серпня 2019 18:02
240.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 05 серпня 2019 18:03

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "В2В СОЛЮШНЗ"
#42286822
213 058,20
UAH з ПДВ
Документи

Документи

05 серпня 2019 18:03
sign.p7s
05 серпня 2019 18:02
240.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
19 серпня 2019 14:43
103.pdf укладений
19 серпня 2019 14:42
sign.p7s зміни до договору
02 жовтня 2019 16:53

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 19 серпня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 213 058,20
UAH (в тому числі ПДВ 35 509,70 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку