Лікарські засоби для лікування соматичних захворювань - Азитроміцин, Альфаліпоєва (тіоктова) кислота, Амброксол, Атропін, Ацетилсаліцилова кислота, Ацикловір, Вінпоцетин, Вугілля активоване, Диклофенак, Дротаверин, Етамзилат, Етанол, Йод, Каптоприл, гідрохлортіазид, Карбамазепін, Касія (сена) та її похідні, Кеторолак, Кислота амінокапронова, Клотримазол, Кофеїн-бензоат натрію, Лідокаїну гідрохлорид, Лінімент бальзамічний (за О.В. Вишневським), Лоратадин, Метамізол натрію, Метоклопрамід, Метронідазол, Омепразол, Папаверин, Парацетамол, Пентоксифілін, Пероксид водню, Пірацетам, Ранітидин, Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти, Сальбутамол, Теофілін, Цефоперазон сульбактам, Цефтазидим, Цефтриаксон, Цефуроксим
Medicines for the treatment of somatic diseases - Azithromycin, Alfalipoic (thioctinic) acid, Ambroxol, Atropine, Acetylsalicylic acid, Acyclovir, Vinotocetyl, Activated charcoal, Diclofenac, Drotaverin, Etamzylate, Ethanol, Iodine, Captopril, Hydrochlorothiazide, Carbamazepine, Cassia (hay) and its derivatives, ketorolac, aminocapronic acid, sodium caffeine benzoate, lidocaine hydrochloride, balsam lint (OV Vishnevsky), loratadine, metamizol sodium, metoclopramide, metronidazole, omeprazole, papaverine, paracetamol, pentoxide filine, hydrogen peroxide, pyrazetam, ranitidine, menthol solution in menthyl ester of isovalerylate, salbutamol, theophylline, cefoperazone sulbactam, ceftazidime, ceftriaxone, cefuroxime
Очікувана вартість
20 865 638,96 UAH
UA-2019-07-17-001420-a c8d308d1165543da9932083960f504d7
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Purchasing Body
Найменування замовника: Державна установа "Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України"
Код ЄДРПОУ: 41713679
Місцезнаходження замовника: 04050, Україна, Київська область обл., Київ, вул. Мельникова, будинок 81
Контактна особа замовника: Будиліна Ірина Михайлівна
+380442070359
tenderdkvs@ukr.net
Official name: Public institution "Center of Public Health of the State Penitentiary Service of Ukraine"
National ID: 41713679
Contact point: Budylina Iryna
+380442070359
tenderdkvs@ukr.net

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 17 липня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 07 серпня 2019 17:10
Оскарження умов закупівлі: до 13 серпня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17 серпня 2019 17:10
Очікувана вартість: 20 865 638,96 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 612 500,00 UAH
Publication date: 17 липня 2019 17:05
Enquiries until: 07 серпня 2019 17:10
Complaints submission until: до 13 серпня 2019 00:00
Time limit for receipt of tenders: 17 серпня 2019 17:10

Information

Estimated total value: 20 865 639 UAH including VAT

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Scope of the procurement

Документація

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-17-001420-a.b1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ Сандоз Україна, Код ЄДРПОУ:38419586
Дата подання: 18 липня 2019 10:04
Окремі Лоти, за принципом один МНН-один Лот.
Доброго дня,

Для усунення дискримінаційних вимог та у відповідності до спільного листа МЕРТ та МОЗ України від 19.12.2018 р. № 01.7/33810, просимо Вас розділити загальний предмет закупівлі на окремі Лоти, за принципом один МНН-один Лот.

У разі відхилення нашого прохання, буде подано скаргу до АМКУ.
Рішення замовника: Вимога відхилена
23 липня 2019 10:53
Шановний учаснику! Тендерний комітет ЦОЗ ДКВС України, розглянувши вашу вимогу щодо поділу предмета закупівлі на лоти за принципом «один МНН – один лот», повідомляє наступне.
Згідно пункту 37 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) частина предмета закупівлі (лот) – визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції. Згідно п. 18 частини першої статті 1 Закону предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом. Порядок визначення предмета закупівлі затверджено наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 р. за № 448/28578 (далі – Порядок). Згідно з Порядком замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти). Отже, відповідно до Закону замовник при визначенні предмета закупівлі (окремої частини предмета закупівлі) має керуватися саме Порядком, який є нормативно-правовим актом.
Таким чином, поділ предмета закупівлі на лоти є правом замовника, оскільки норма абзацу сьомого пункту 1 розділу ІІ Порядку не є імперативною.
Ця позиція підтверджується і в листі Мінекономрозвитку від 02.08.2017 № 3304-06/26774-06, в якому зазначається, що визначення окремих частин предмета закупівлі (лотів) в межах єдиної процедури закупівлі здійснюється замовником самостійно, керуючись вимогами Закону та розділу II Порядку та є правом, а не обов’язком замовника.
У Рекомендаціях Антимонопольного комітету Україну від 30.03.2018 №4-рк «Про здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» зазначається, що Порядком визначення предмета закупівлі не передбачено переліку випадків, коли саме замовник може та має визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) у процедурі закупівлі, лікарських засобів та критерії такого поділу. Також зазначається, що згідно з Порядком визначення предмета закупівлі, замовник закупівлі лікарських засобів самостійно формує предмет закупівлі в межах групи «Фармацевтична продукція», яка може включати в себе необмежену кількість видів лікарських засобів у межах визначених класів та категорій. Поряд з цим, у вказаних рекомендаціях зазначено, що до порушень конкуренції на відповідних ринках лікарських засобів призводить ситуація коли в один лот включають як замінні, так і незамінні «ексклюзивні» лікарські засоби (у тому числі ті, які знаходяться під патентним захистом, ті, що мають лише одного виробника).
Зокрема, в минулому році за результатами розгляду скарги стосовно закупівлі лікарських засобів для лікування соматичних захворювань, на виконання рішення Колегії АМКУ ЦОЗ ДКВС України виділив в окремі лоти лише «ексклюзивні» лікарські засоби. Стосовно інших лікарських засобів Орган оскарження не зобов’язав замовника поділити предмет закупівлі за принципом один МНН - один лот.
Враховуючи вищезазначене, тендерний комітет ЦОЗ ДКВС України вважає за доцільне внести зміни до тендерної документації у частині визначення форми випуску/дозування/фасування щодо позиції №42 (Міжнародне непатентоване найменування: Сальбутамол).
Інші лікарські засоби, що є предметом даної закупівлі, не є «ексклюзивними» та представлені не одним виробником, що не ставить потенційного учасника процедури закупівлі в залежність від конкретного виробника.
Таким чином, тендерна документація не міститиме умов, що могли б призвести до дискримінації учасників або до надання переваг окремим виробникам.
Номер вимоги: UA-2019-07-17-001420-a.b3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "БаДМ", Код ЄДРПОУ:31816235
Дата подання: 02 жовтня 2019 10:43
скарга-вимога про необґрунтовану і неправомірну дискваліфікацію
вимога у додатку
Рішення замовника: Вимога відхилена
04 жовтня 2019 15:25
Шановний учаснику! Тендерний комітет ЦОЗ ДКВС України, розглянувши вашу вимогу щодо перегляду рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «БаДМ» по Лоту №1, додатково уважно розглянув документи вашої тендерної пропозиції. За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Щодо терміну дії реєстраційного посвідчення на лікарський засіб Дротаверин.
Пунктом 6.2. додатку 3 тендерної документації на закупівлю ДК 021-2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування соматичних захворювань - Азитроміцин, Альфаліпоєва (тіоктова) кислота, Амброксол, Атропін, Ацетилсаліцилова кислота, Ацикловір, Вінпоцетин, Вугілля активоване, Диклофенак, Дротаверин, Етамзилат, Етанол, Йод, Каптоприл, гідрохлортіазид, Карбамазепін, Касія (сена) та її похідні, Кеторолак, Кислота амінокапронова, Клотримазол, Кофеїн-бензоат натрію, Лідокаїну гідрохлорид, Лінімент бальзамічний (О.В. Вишневським), Лоратадин, Метамізол натрію, Метоклопрамід, Метронідазол, Омепразол, Папаверин, Парацетамол, Пентоксифілін, Пероксид водню, Пірацетам, Ранітидин, Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти, Сальбутамол, Теофілін, Цефоперазон сульбактам, Цефтазидим, Цефтриаксон, Цефуроксим.) (далі – Тендерна документація) передбачено надання учасником у складі своєї тендерної пропозиції копії реєстраційних посвідчень на лікарські засоби. Якщо лікарський засіб знаходиться на перереєстрації, учасник повинен надати лист з ДП «Державний експертний центр МОЗ України» про те, що документи про перереєстрацію лікарського засобу були подані у встановленому порядку, а також гарантійний лист учасника про те, що на момент укладання договору запропонований лікарський засіб буде перереєстровано.
У складі тендерної пропозиції ТОВ «БаДМ» надано реєстраційне посвідчення на лікарський засіб Дротаверин, термін дії якого закінчується до можливої дати укладання договору. Жодного із зазначених у тендерній документації документів щодо переєстрації лікарського засобу або гарантійного листа про те, що на момент укладання договору запропонований лікарський засіб буде перереєстровано ТОВ «БаДМ» не надано.
Щодо відсутності гарантійного листа від виробника продукції або уповноваженого представника виробника в Україні.
Пунктом 6.3. додатку 3 Тендерної документації вимагається надання учасником гарантійного листа від виробника продукції або уповноваженого представника (представництва, філії) виробника в Україні, щодо підтвердження можливості поставки учаснику товару, що є предметом закупівлі (із зазначенням його назви), у необхідній кількості, належної якості, з залишковим терміном придатності кожного препарату на момент його постачання до місця поставки, що складатиме не менше 75% від загального терміну придатності, та у визначені строки, завірений печаткою виробника (представника, представництва, філії виробника), з посиланням на номер процедури закупівлі, що оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу. Якщо гарантійний лист видається не виробником, у складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати копії документів, що підтверджують повноваження представника, представництва, філії виробника.
ТОВ «БаДМ» запропоновано до постачання лікарський засіб Сальбутамол-Інтелі виробником якого є Лабораторіо Альдо-Юніон, С.Л., Іспанія. Гарантійний лист щодо підтвердження можливості поставки зазначеного лікарського засобу надано Представництвом УАБ «Максфарма Балтія» в Україні. Жодного документу, що підтверджує повноваження Представництва УАБ «Максфарма Балтія» в Україні від виробника Лабораторіо Альдо-Юніон, С.Л., Іспанія, ТОВ «БаДМ» не надано.
Крім того, за результатами додаткового розгляду виявлено, що, всупереч вимозі п. 6.3. додатку 3 тендерної документації, гарантійний лист АТ «Київський вітамінний завод» не містить підтвердження можливості поставки учаснику лікарських засобів з залишковим терміном придатності кожного препарату на момент його постачання до місця поставки, що складатиме не менше 75% від загального терміну придатності, та у визначені строки.
Враховуючи вищезазначене, у тендерного комітету ЦОЗ ДКВС України відсутні правові підстави для задоволення вимоги ТОВ «БаДМ».

Документи подані скаржником

02 жовтня 2019 10:43
Скарга.docx

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-07-17-001420-a.a2
Статус:
Розглянута
Скаржник: ПАТ "ХІМФАРМЗАВОД "ЧЕРВОНА ЗІРКА", Код ЄДРПОУ:00481241
Дата подання: 12 серпня 2019 18:54
СКАРГА щодо порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Скаржник є прямим виробником лікарських засобів, визначених у таблиці № 2 і відповідно до Тендерної документації, має змогу запропонувати дев’ять з сорока п’яти позицій переліку ліків до закупівлі, однак Замовником об’єднано в один лот закупівлі препарати різних виробників, що порушує принципи здійснення публічних закупівель та унеможливлює участь Скаржника у процедурі закупівлі, що є порушенням прав Скаржника.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Не задоволена
Прийнято до розгляду: 15 серпня 2019 22:40
Дата рішення: 04 вересня 2019 20:59
рішення від 15.08.2019 № 11263 +лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 15 серпня 2019 22:40
рішення від 30.08.2019 № 12142.pdf
Дата публікації: 04 вересня 2019 20:59

Документи подані скаржником

12 серпня 2019 18:54
СКАРГА.pdf
12 серпня 2019 18:54
Платіжне доручення.pdf

Лоти

Інформація про лот

Information about lots
Предмет закупівлі: Азитроміцин, Альфаліпоєва (тіоктова) кислота, Амброксол, Атропін, Ацетилсаліцилова кислота, Ацикловір, Вінпоцетин, Вугілля активоване, Диклофенак, Дротаверин, Етамзилат, Етанол, Йод, Каптоприл, гідрохлортіазид, Карбамазепін, Касія (сена) та її похідні, Кеторолак, Кислота амінокапронова, Кофеїн-бензоат натрію, Лідокаїну гідрохлорид, Лоратадин, Метамізол натрію, Метоклопрамід, Метронідазол, Омепразол, Папаверин, Парацетамол, Пентоксифілін, Пероксид водню, Пірацетам, Ранітидин, Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти, Сальбутамол, Теофілін, Цефоперазон сульбактам, Цефтазидим, Цефтриаксон, Цефуроксим
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 20 413 816,91 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 600 000,00 UAH


Title: Azithromycin, Alfalipoic (thioctinic) acid, Ambroxol, Atropine, Acetylsalicylic acid, Acyclovir, Vinotocetyl, Activated charcoal, Diclofenac, Drotaverin, Etamzylate, Ethanol, Iodine, Captopril, Hydrochlorothiazide, Carbamazepine, Cassia (hay) and its derivatives, ketorolac, aminocapronic acid, clotrimazole, sodium caffeine benzoate, lidocaine hydrochloride, loratadine, metamizol sodium, metoclopramide, metronidazole, omeprazole, papaverine, paracetamol, pentoxide filine, hydrogen peroxide, pyrazetam, ranitidine, menthol solution in menthyl ester of isovalerylate, salbutamol, theophylline, cefoperazone sulbactam, ceftazidime, ceftriaxone, cefuroxime
Current status: Complete
Estimated total value: 20 413 816,91 UAH including VAT
Minimal lowering step: 10 000,00 UAH including VAT
Type of tender guarantee: Electronic guarantee
Sum of tender guarantee: 600 000,00 UAH

Аукціон

Початок: 07 жовтня 2019 15:45
Auction planned date: 07 жовтня 2019 15:45
Закінчення: 07 жовтня 2019 16:06
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

51360 шт.
Азитроміцин
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Azithromycin
Дата доставки: 15 грудня 2019

Azithromycin
CPV: 33600000-6
60000 шт.
Альфаліпоєва (тіоктова) кислота
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Thioctic acid
Дата доставки: 15 грудня 2019

Alfalipoic (thioctinic) acid
CPV: 33600000-6
4500 амп.
Альфаліпоєва (тіоктова) кислота
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Thioctic acid
Дата доставки: 15 грудня 2019

Alfalipoic (thioctinic) acid
CPV: 33600000-6
600000 шт.
Амброксол
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Ambroxol
Дата доставки: 15 грудня 2019

Ambroxol
CPV: 33600000-6
4000 амп.
Атропін
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Atropine
Дата доставки: 15 грудня 2019

Atropine
CPV: 33600000-6
504000 шт.
Ацетилсаліцилова кислота
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Acetylsalicylic acid
Дата доставки: 15 грудня 2019

Acetylsalicylic acid
CPV: 33600000-6
700000 шт.
Ацетилсаліцилова кислота
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Acetylsalicylic acid
Дата доставки: 15 грудня 2019

Acetylsalicylic acid
CPV: 33600000-6
76000 шт.
Ацикловір
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Aciclovir
Дата доставки: 15 грудня 2019

Acyclovir
CPV: 33600000-6
90000 шт.
Вінпоцетин
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Vinpocetine
Дата доставки: 15 грудня 2019

Vinotocetyl
CPV: 33600000-6
620000 шт.
Вугілля активоване
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Medicinal charcoal
Дата доставки: 15 грудня 2019

Activated charcoal
CPV: 33600000-6
94000 амп.
Диклофенак
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Diclofenac
Дата доставки: 15 грудня 2019

Diclofenac
CPV: 33600000-6
705000 шт.
Дротаверин
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Drotaverine
Дата доставки: 15 грудня 2019

Drotaverin
CPV: 33600000-6
73000 амп.
Дротаверин
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Drotaverine
Дата доставки: 15 грудня 2019

Drotaverin
CPV: 33600000-6
32000 амп.
Етамзилат
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Etamsylate
Дата доставки: 15 грудня 2019

Etamzylate
CPV: 33600000-6
22000 флак.
Етанол
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Ethanol
Дата доставки: 15 грудня 2019

Ethanol
CPV: 33600000-6
7000 флак.
Йод
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Iodine
Дата доставки: 15 грудня 2019

Iodine
CPV: 33600000-6
234000 шт.
Каптоприл, гідрохлортіазид
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Captopril and diuretics
Дата доставки: 15 грудня 2019

Captopril, Hydrochlorothiazide
CPV: 33600000-6
430000 шт.
Карбамазепін
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Carbamazepine
Дата доставки: 15 грудня 2019

Carbamazepine
CPV: 33600000-6
160000 шт.
Касія (сена) та її похідні
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Senna glycosides, combinations
Дата доставки: 15 грудня 2019

Cassia (hay) and its derivatives
CPV: 33600000-6
210000 шт.
Кеторолак
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Ketorolac
Дата доставки: 15 грудня 2019

ketorolac
CPV: 33600000-6
100000 амп.
Кеторолак
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Ketorolac
Дата доставки: 15 грудня 2019

ketorolac
CPV: 33600000-6
3000 флак.
Кислота амінокапронова
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Aminocaproic acid
Дата доставки: 15 грудня 2019

aminocapronic acid
CPV: 33600000-6
15000 амп.
Кофеїн-бензоат натрію
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Caffeine and sodium benzoate
Дата доставки: 15 грудня 2019

sodium caffeine benzoate
CPV: 33600000-6
164000 амп.
Лідокаїну гідрохлорид
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Lidocaine
Дата доставки: 15 грудня 2019

lidocaine hydrochloride
CPV: 33600000-6
224000 шт.
Лоратадин
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Loratadine
Дата доставки: 15 грудня 2019

loratadine
CPV: 33600000-6
732000 шт.
Метамізол натрію
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Metamizole sodium
Дата доставки: 15 грудня 2019

metamizol sodium
CPV: 33600000-6
149000 амп.
Метамізол натрію
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Metamizole sodium
Дата доставки: 15 грудня 2019

metamizol sodium
CPV: 33600000-6
140000 шт.
Метоклопрамід
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Metoclopramide
Дата доставки: 15 грудня 2019

metoclopramide
CPV: 33600000-6
2700 флак.
Метронідазол
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Metronidazole
Дата доставки: 15 грудня 2019

metronidazole
CPV: 33600000-6
88000 шт.
Метронідазол
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Metronidazole
Дата доставки: 15 грудня 2019

metronidazole
CPV: 33600000-6
1500000 шт.
Омепразол
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Omeprazole
Дата доставки: 15 грудня 2019

omeprazole
CPV: 33600000-6
60000 амп.
Папаверин
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Papaverine
Дата доставки: 15 грудня 2019

papaverine
CPV: 33600000-6
699000 шт.
Парацетамол
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Paracetamol
Дата доставки: 15 грудня 2019

paracetamol
CPV: 33600000-6
17000 амп.
Пентоксифілін
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Pentoxifylline
Дата доставки: 15 грудня 2019

pentoxide filine
CPV: 33600000-6
24000 флак.
Пероксид водню
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Hydrogen peroxide
Дата доставки: 15 грудня 2019

hydrogen peroxide
CPV: 33600000-6
207000 шт.
Пірацетам
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Piracetam
Дата доставки: 15 грудня 2019

pyrazetam
CPV: 33600000-6
970000 шт.
Ранітидин
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Ranitidine
Дата доставки: 15 грудня 2019

ranitidine
CPV: 33600000-6
160000 шт.
Розчин ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Validol
Дата доставки: 15 грудня 2019

menthol solution in menthyl ester of isovalerylate
CPV: 33600000-6
3700 шт.
Сальбутамол
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Salbutamol
Дата доставки: 15 грудня 2019

salbutamol
CPV: 33600000-6
23500 амп.
Теофілін
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Theophylline
Дата доставки: 15 грудня 2019

theophylline
CPV: 33600000-6
168500 шт.
Теофілін
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Theophylline
Дата доставки: 15 грудня 2019

theophylline
CPV: 33600000-6
5400 флак.
Цефоперазон сульбактам
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor
Дата доставки: 15 грудня 2019

cefoperazone sulbactam
CPV: 33600000-6
18500 флак.
Цефтазидим
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Ceftazidime
Дата доставки: 15 грудня 2019

ceftazidime
CPV: 33600000-6
100000 флак.
Цефтриаксон
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Ceftriaxone
Дата доставки: 15 грудня 2019

ceftriaxone
CPV: 33600000-6
7000 флак.
Цефуроксим
ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
INN: Cefuroxime
Дата доставки: 15 грудня 2019

cefuroxime
CPV: 33600000-6

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 30 Банківські 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій PDFHTML
Дата публікації: 30 вересня 2019
UA-2019-07-17-001420-ac8d308d1165543da9932083960f504d7
Найменування замовника: Державна установа "Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України"
Код ЄДРПОУ: 41713679
Місцезнаходження замовника: 04050, Україна, Київська область обл., Київ, вул. Мельникова, будинок 81
Учасник Документи Рішення
ТОВ "ТОМАШ" Документи
Допущено до аукціону
Документи
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЕСТОНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД" Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВ "БаДМ" Документи
Відхилено
Документи

Документи

04 вересня 2019 21:06
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Публічні документи

25 жовтня 2019 13:40
Довідка з МВС.pdf
25 жовтня 2019 13:40
Довідка з ДПІ.PDF
25 жовтня 2019 13:28
Цінова ЛОТ 4.pdf
25 жовтня 2019 13:11
Цінова ЛОТ 1.pdf
25 жовтня 2019 13:11
Довідка з МВС.pdf
25 жовтня 2019 13:10
Довідка з ДПІ.PDF
16 серпня 2019 16:47
sign.p7s
16 серпня 2019 16:47
sign.p7s
16 серпня 2019 15:31
41 Щодо реєстрації.pdf
16 серпня 2019 15:31
38-40 Інші документи.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 5.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 4.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 3.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 2.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Витяги лот 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
35 Ліцензії.pdf
16 серпня 2019 15:31
34 Щодо упаковок.pdf
16 серпня 2019 15:31
33 МТВ довідка лот 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
25-28 Обладнання.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 (3) Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 (2) Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 (1) Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
22 Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
21 Аналогічні.pdf
16 серпня 2019 15:31
20 Аналогічні.pdf
16 серпня 2019 15:31
17-19 Аналогічні.pdf
16 серпня 2019 15:31
15 щодо печатки.pdf
16 серпня 2019 15:31
13-14 Проект договору.pdf
16 серпня 2019 15:31
9 Довідки з банку.pdf
16 серпня 2019 15:31
8 Довідка з банку.pdf
16 серпня 2019 15:31
6-7 Установчі 2.pdf
16 серпня 2019 15:31
4-5 Установчі 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
1 Опис документів.pdf
16 серпня 2019 15:31
1 Опис документів.pdf

Документи

04 вересня 2019 21:08
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Публічні документи

16 серпня 2019 16:31
sign.p7s
16 серпня 2019 16:31
sign.p7s
16 серпня 2019 16:29
Повноваження.pdf
16 серпня 2019 16:29
Інші документи.pdf
16 серпня 2019 16:29
Garantiya_612 500.zip
16 серпня 2019 16:29
Технічна частина 2.pdf
16 серпня 2019 16:29
Технічна частина.pdf
16 серпня 2019 16:29
Ст 17.pdf

Документи

04 вересня 2019 21:10
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Публічні документи

29 жовтня 2019 15:31
sign.p7s
29 жовтня 2019 15:31
sign.p7s
29 жовтня 2019 15:28
МВД ВАКУЛЕНКО 13.10.19.pdf
29 жовтня 2019 15:28
акцепт UA-2019-07-17-001420-a.pdf
08 жовтня 2019 12:52
sign.p7s
08 жовтня 2019 12:51
sign.p7s
08 жовтня 2019 12:39
Цінова пропозиція.pdf
17 серпня 2019 14:20
sign.p7s
17 серпня 2019 14:20
sign.p7s
17 серпня 2019 14:16
Підписаний_Лицензия.pdf
17 серпня 2019 14:16
Підписаний_gar5988.pdf
17 серпня 2019 14:16
Технічна частина_p090-178.pdf
17 серпня 2019 14:16
Технічна частина_p001-089.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 07 жовтня 2019 16:06

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЕСТОНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД" 19 777 908,89
UAH з ПДВ
18 843 921,90
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТОМАШ" 19 080 087,00
UAH з ПДВ
18 841 340,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 серпня 2019 16:31
sign.p7s
16 серпня 2019 16:31
sign.p7s
16 серпня 2019 16:29
Повноваження.pdf
16 серпня 2019 16:29
Інші документи.pdf
16 серпня 2019 16:29
Garantiya_612 500.zip
16 серпня 2019 16:29
Технічна частина 2.pdf
16 серпня 2019 16:29
Технічна частина.pdf
16 серпня 2019 16:29
Ст 17.pdf

Публічні документи

25 жовтня 2019 13:40
Довідка з МВС.pdf
25 жовтня 2019 13:40
Довідка з ДПІ.PDF
25 жовтня 2019 13:28
Цінова ЛОТ 4.pdf
25 жовтня 2019 13:11
Цінова ЛОТ 1.pdf
25 жовтня 2019 13:11
Довідка з МВС.pdf
25 жовтня 2019 13:10
Довідка з ДПІ.PDF
16 серпня 2019 16:47
sign.p7s
16 серпня 2019 16:47
sign.p7s
16 серпня 2019 15:31
41 Щодо реєстрації.pdf
16 серпня 2019 15:31
38-40 Інші документи.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 5.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 4.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 3.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 2.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Регистр лот 1 ч. 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
36 Витяги лот 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
35 Ліцензії.pdf
16 серпня 2019 15:31
34 Щодо упаковок.pdf
16 серпня 2019 15:31
33 МТВ довідка лот 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
25-28 Обладнання.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 (3) Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 (2) Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
23 (1) Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
22 Працівники.pdf
16 серпня 2019 15:31
21 Аналогічні.pdf
16 серпня 2019 15:31
20 Аналогічні.pdf
16 серпня 2019 15:31
17-19 Аналогічні.pdf
16 серпня 2019 15:31
15 щодо печатки.pdf
16 серпня 2019 15:31
13-14 Проект договору.pdf
16 серпня 2019 15:31
9 Довідки з банку.pdf
16 серпня 2019 15:31
8 Довідка з банку.pdf
16 серпня 2019 15:31
6-7 Установчі 2.pdf
16 серпня 2019 15:31
4-5 Установчі 1.pdf
16 серпня 2019 15:31
1 Опис документів.pdf
16 серпня 2019 15:31
1 Опис документів.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ТОМАШ"
#25184975
Переможець 18 841 340,00
UAH з ПДВ
24 жовтня 2019 13:52

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 жовтня 2019 13:52

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТОМАШ"
#25184975
18 841 340,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
14 листопада 2019 15:11
договір укладений
14 листопада 2019 15:09

Актуальні тендери

До пошуку