Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання І групи)
Очікувана вартість
902 870,00 UAH
UA-2019-07-17-000802-b 51506ff33a634f46837a79eb4210f9fa
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Управління освіти Хмільницької міської ради
Код ЄДРПОУ: 04544464
Вебсайт замовника: http://khmuo.mkhedu.vn.ua
Місцезнаходження замовника: 22000, Україна, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. ШЕВЧЕНКА, 3
Контактна особа замовника: Андрій Заплитнюк
+380974513286
andriizaplytniuk@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 липня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 23 липня 2019 14:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 02 серпня 2019 14:00
Початок аукціону: 05 серпня 2019 14:40
Очікувана вартість: 902 870,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 514,35 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
820 метр кубічний
Деревина дров’яна непромислового використання І групи
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 14 серпня 2019  —  16 грудня 2019
ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

17 липня 2019 12:26
Електронний цифровий підпис
17 липня 2019 12:25
ТД деревина - липень 2019.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-17-000802-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТЕД", Код ЄДРПОУ:42940293
Дата подання: 12 серпня 2019 17:22
Оскарження рішення про визнання переможцем
Протоколом засідання тендерного комітету № 132 від 12 серпня 2019 року переможцем закупівлі обрано ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС", проте таке рішення не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закуівлі» з таких підстав.
Відповідно до п. 6.2.4, Учасник повинен подати такий документ: «6.2.4. Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції інформацію (довідку в довільній формі) про особу, що уповноважена підписувати договір про закупівлю у разі перемоги учасника у торгах. Довідка повинна містити відомості про повноваження на підписання договору про закупівлю, наявність чи відсутність обмежень щодо можливості підписання договорів та зразок підпису. У разі наявності обмежень щодо підписання договору, необхідності додаткового погодження з вищестоящим органом (наприклад загальними зборами, власником) тощо, додатково необхідно надати документ про наявність в особи таких повноважень. Також необхідно надати в складі пропозиції копію».
В порушення вимог тендерної документації, в довідці поданій ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС» про уповноважену особу відсутня будь-яка інформація про наявність або відсутність обмежень уповноваженої особи на підписання договору.

Договір про надання послуг з перевезення, поданий ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС» є нечитабельним, а отже повинен вважатися неподаним. Тому, належить дійти висновку про не підтвердження учасником відповідності кваліфікаційним критеріям.

Для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, Учасник повинен був подати такі документи: «Для підтвердження Учасником у складі своєї пропозиції мають бути надані позитивні відгуки (рекомендаційні листи), складені на фірмовому бланку Замовника (за наявності), завірені підписом уповноваженої особи, окрім цього кожен відгук повинен містити інформацію щодо найменування товарів згідно договору, дотримання учасником умов договору в тому числі в частині якості та повноти виконання умов договору, дотримання графіку поставки товарів».
У порушення вимог тендерної документації відгуки, подані ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС» не містять інформації щодо якості та повноти виконання умов договору, дотримання графіку поставки товарів. Тому, належить дійти висновку про не підтвердження учасником відповідності кваліфікаційним критеріям.

Відповідно до вимог тендерної документації, Учасник повинен був подати такий документ: «Інформаційну довідку в довільній формі про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації необхідних для виконання договору.
Довідка надається згідно штатного розпису та трудових договорів – копії договорів або інформаційний лист щодо відсутності таких з нормативним обґрунтуванням такої відсутності та штатного розпису додаються до пропозиції.». подані ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС» подано тільки довідку без штатного розпису, трудових договорів або інших документів, які б підтверджували правові відносини між ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС» та працівниками.
У зв’язку з цим, просимо відмінити рішення про визначення переможцем ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС» та перейти до розгляду тендерної пропозиції наступного учасника. У разі невиконання вимог даної скарги, учасник буде вимушений звернутися до Антимонопольного комітету України.

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 серпня 2019 17:05
Розглянувши Вашу вимогу, тендерний комітет управління освіти Хмільницької міської ради повідомляє наступне.
1) ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС" було надано довідку про те, що директор Босенко Віктор Васильович відповідно до Статуту уповноважений представляти інтереси підприємства (в тому числі підписувати тендерну пропозицію, договір про закупівлю) під час проведення процедури закупівлі.
2)Відповідно до підпункту 3.1.4. пункту 1 розділу ІІІ Тендерної документації усі документи як завантажені файли, окрім заповненої електронної форми з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), що подаються учасником у складі своєї тендерної пропозиції повинні бути скановані з оригіналів або копій (якщо надання копій вимагається ТД) документів в кольоровому режимі, у вигляді електронного (их) файлів у форматі *.pdf, .jpg, .bmp, .doc, .docx, або інші. Усі сторінки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника (ця вимога не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством), за винятком оригіналів чи нотаріально завірених документів, виданих учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами).
Згідно підпункту 3.5.2. пункту 5 розділу ІІІ Тендерної документації Учасник у складі тендерної пропозиції також повинен надати документи, що підтверджують наявність у нього власних або орендованих автотранспортних засобів (копії документів, що підтверджують право власності чи користування, або копія договору на вантажоперевезення тощо).
Таким чином, на вищевказану вимогу ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС" було надано копію договору про надання послуг №2 від 14 січня 2019 року, яким передбачено, що ФОП Гуменюк Віталій Леонідович зобов’язується виконувати на замовлення ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС" наступні роботи: вивезення лісопродукції до франко-двору споживача та навантажувально-розвантажувальні роботи дров’яної деревини, складеної у штабеля.
3) Відповідно до підпункту 3.5.2. пункту 5 розділу ІІІ Тендерної документації Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати довідку в довільній формі, за підписом уповноваженої особи, скріплена печаткою Учасника, з зазначенням кількості аналогічних договорів по реалізації товару, що являється предметом закупівлі, переліку організацій (замовників), з адресами, контактними телефонами, номерами та датами укладення таких договорів, сум договорів та кількість поставленого товару за договором, які укладені в 2016-2018 роках, разом із копіями аналогічних договорів (не менше 2-х за кожний рік), що вказані в довідці. Досвід виконання договорів, зазначених у довідці, повинен бути позитивним, тобто договори виконувалися своєчасно, постачання здійснювалося в повному обсязі у визначені строки якісного товару, та зауваження (претензії) щодо виконання договорів від контрагентів не надходили. Для підтвердження Учасником у складі своєї пропозиції мають бути надані позитивні відгуки (рекомендаційні листи), складені на фірмовому бланку Замовника (за наявності), завірені підписом уповноваженої особи, окрім цього кожен відгук повинен містити інформацію щодо найменування товарів згідно договору, дотримання учасником умов договору в тому числі в частині якості та повноти виконання умов договору, дотримання графіку поставки товарів.
На виконання даної вимоги ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС" було надано позитивні відгуки від замовників кожен з яких містить інформацію про те, що умови договорів були виконані в повному обсязі та вчасно.
4) ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС" було надано довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації необхідних для виконання договору. Крім того, також було надано копії наказів про призначення працівників, які вказані в довідці.
Враховуючи вищевикладене, рішення про визначення ДП «Хмільницький райагроліс» ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС" переможцем закупівлі «Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання І групи)» є правомірним.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 серпня 2019 15:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ДП "ХМІЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАГРОЛІС" ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС" 844 600,00
UAH з ПДВ
778 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство З Обмеженою Відповідальністю 'Кован' 876 580,00
UAH з ПДВ
779 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТЕД" 885 600,00
UAH з ПДВ
876 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

13 серпня 2019 09:02
довіки
01 серпня 2019 20:54
якісні-характеристики.pdf
01 серпня 2019 20:54
технічні-завдання.pdf
01 серпня 2019 20:54
тендерна-пропозиція.pdf
01 серпня 2019 20:54
проект договору.pdf
01 серпня 2019 20:54
про санкції.pdf
01 серпня 2019 20:54
право-підпису.pdf
01 серпня 2019 20:54
паспорт.pdf
01 серпня 2019 20:54
наказ-на-директора.pdf
01 серпня 2019 20:54
накази-на-працівників.pdf
01 серпня 2019 20:54
навколишнє-середовище.pdf
01 серпня 2019 20:54
матбаза.pdf
01 серпня 2019 20:54
ліцензування.pdf
01 серпня 2019 20:54
копії-договорів 2-2.pdf
01 серпня 2019 20:54
копії-договорів 1-2.pdf
01 серпня 2019 20:54
досвід-виконання.pdf
01 серпня 2019 20:54
дозвола-на-роботу.pdf
01 серпня 2019 20:54
істотні-умови.pdf
01 серпня 2019 20:54
єдиний-податок.pdf
01 серпня 2019 20:54
довідка-ЄДР.pdf
01 серпня 2019 20:54
до-вартості-входить.pdf
01 серпня 2019 20:54
гарантійний-лист.pdf
01 серпня 2019 20:54
відгуки.pdf
01 серпня 2019 20:54
витяг-ПДВ.pdf
01 серпня 2019 20:54
Cтатут.pdf

Публічні документи

31 липня 2019 17:47
010 протокол тов КОВАН.pdf
31 липня 2019 17:47
006 досвід.pdf
31 липня 2019 17:47
018 ліцензування.jpg
31 липня 2019 17:47
026 перелік закладів.jpg
31 липня 2019 17:47
019прект договору.pdf
31 липня 2019 17:47
004 оренда транспорту.pdf
31 липня 2019 17:47
016.jpg
31 липня 2019 17:47
009 Статуту тов КОВАН.pdf
31 липня 2019 17:47
010 паспорт директор.pdf
31 липня 2019 17:47
довідка.jpg
31 липня 2019 17:47
004-1 фінасовий звіт.pdf
31 липня 2019 17:47
довідка податкова.jpg
31 липня 2019 17:47
022 істотні умови.jpg
31 липня 2019 17:47
довідка про дозвіл.jpg
31 липня 2019 17:47
023.jpg
31 липня 2019 17:47
025 договір лісгосп.pdf
31 липня 2019 17:47
005 цп.pdf

Публічні документи

02 серпня 2019 12:21
sign.p7s
02 серпня 2019 12:21
Відгук - Городня.jpeg
02 серпня 2019 12:21
Технічне завдання.pdf
02 серпня 2019 12:21
Тендерна пропозиція.pdf
02 серпня 2019 12:21
Проект договору.pdf
02 серпня 2019 12:21
Паспорт_Пирогов.pdf
02 серпня 2019 12:21
Копія Статуту.pdf
02 серпня 2019 12:21
Копія опису.pdf
02 серпня 2019 12:21
Копія витягу.pdf
02 серпня 2019 12:21
Копія витягу ПДВ.pdf
02 серпня 2019 12:21
Копія виписки.pdf
02 серпня 2019 12:21
договір 43 від 05.07.2019 .pdf
02 серпня 2019 12:21
Довідка - ст 17.pdf
02 серпня 2019 12:21
Довідка - МТБ.pdf
02 серпня 2019 12:21
Відгук - Коростень.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ДП "ХМІЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАГРОЛІС" ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС"
#35798037
Переможець 778 000,00
UAH з ПДВ
12 серпня 2019 13:38

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 12 серпня 2019 13:38

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ДП "ХМІЛЬНИЦЬКИЙ РАЙАГРОЛІС" ВОКСЛП "ВІНОБЛАГРОЛІС"
#35798037
778 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
23 серпня 2019 14:23
Договір №386 ДП Хмільницький райагроліс.pdf укладений
23 серпня 2019 14:21

Актуальні тендери

До пошуку