30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (робоча станція, робоча станція, сервер)
Очікувана вартість
300 000,00 UAH
UA-2019-07-17-000408-c c2c16d0fa1b24ec496c0955e1e4dfde3
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Миколаївської обласної ради
Код ЄДРПОУ: 02007087
Місцезнаходження замовника: 54058, Україна, Миколаївська обл., Миколаїв, м.Миколаїв, вул. Київська,1
Контактна особа замовника: Ігор Костюк
0512415537
giov.ek@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 липня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 29 липня 2019 15:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 серпня 2019 15:00
Початок аукціону: 09 серпня 2019 12:41
Початок аукціону: 09 серпня 2019 12:41
Очікувана вартість: 300 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Комп'ютерна техніка (робоча станція - 13 штук у складі та сервер - 1 штука у складі) для створення єдиної інформаційної системи

більш детально в тендерній документації
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
10 штуки
робоча станція
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 54058, Україна, Миколаївська область, Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Миколаївської обласної ради, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Київська,1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 вересня 2019  —  31 грудня 2019
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)
3 штуки
робоча станція
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 54058, Україна, Миколаївська область, Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Миколаївської обласної ради, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Київська,1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 вересня 2019  —  31 грудня 2019
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)
1 штуки
сервер
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 54058, Україна, Миколаївська область, Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Миколаївської обласної ради, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Київська,1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 вересня 2019  —  31 грудня 2019
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки проводяться по факту поставки товару згідно заявки Замовника Пiсляоплата 30 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

17 липня 2019 13:30
Електронний цифровий підпис
17 липня 2019 13:30
Додаток 4 Проект договору комп 2019.doc
17 липня 2019 13:29
ТД робоча станція 2019.doc
17 липня 2019 13:29
Оголош. пров. відкр. тор. комп. 2019.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 18 липня 2019 09:19
Дата відповіді: 18 липня 2019 12:04
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник, на Ваші запитання повідомляємо наступне:
1) у п. 3 ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» зазначено, що тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз «або еквівалент». На виконання цієї вимоги у тендерній документації передбачена можливість надання еквіваленту товару, характеристики якого є не гіршими за відповідні характеристики предмета закупівлі, інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики якого наведена у Додатку 1 до тендерної документації, про що у Додатку 1 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» зазначено: «Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій тендерній документації та додатках до неї слід читати як «або еквівалент».». Тобто, Учасник може пропонувати товар торгова марка або модель якого відрізняється від торгової марки або моделі, яка зазначена у тех. вимогах щодо предмета закупівлі. І такий товар обов’язково буде розглядатися Замовником. Але головною умовою є те, щоб він був еквівалентним оголошеному до закупівлі. Тобто, технічні характеристики товару, що буде пропонуватись в якості «еквіваленту» мають бути не гіршими (що означає такими ж або кращими) за відповідні характеристики предмета закупівлі зазначені у Додатку 1 до тендерної документації.
2) у пункті 5 Розділу І «Загальні положення» Тендерної документації зазначено: «Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах». У пункті 1 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» зазначено: «Документи, що не передбачені законодавством для учасників – фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції.» У пункті 1 Розділу V «Оцінка тендерних пропозицій» зазначено: єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна, із включенням до ціни податку на додану вартість (ПДВ) в разі його сплати учасником».
Тобто, фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ приймають участь у процедурі закупівлі на тих самих умовах, що й інші Учасники. При цьому оцінка тендерних пропозицій Учасників здійснюється за єдиним критерієм – ціна пропозиції (з урахуванням ПДВ, якщо Учасник платник ПДВ, або без нього – якщо Учасник неплатник ПДВ). Пропозиція, яка матиме найнижчу ціну за підсумками електронного аукціону (оцінки) вважатиметься найбільш економічно вигідною без буд-яких додавань чи відрахувань до/від ціни пропозиції.
Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft і Уточнення
Дата подання: 19 липня 2019 12:42
Дата відповіді: 19 липня 2019 14:30
Шановний Замовник! 1)З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» 2)Чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник, на Ваші запитання повідомляємо наступне:
1) У пункті 1 Розділу V «Оцінка тендерних пропозицій» зазначено: «Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів та самостійно несе всі витрати на їх отримання.». Оплата за товар проводиться за фактом поставки на протязі 30 банківських днів. Отже, після отримання товару він буде перевіреним на відповідність технічним, якісним, кількісним характеристикам та іншим вимогам до предмета закупівлі, які встановлені в тендерній документації, в тому числі перевірку пройде і програмне забезпечення (яке згідно тендерної документації має бути ліцензійним) на предмет дотримання авторського права. Тобто в разі відсутності відповідної ліцензії і, за умови виявлення фальсифікації, порушення авторського, ліцензійного права, в тому числі і Microsoft (якщо таке програмне забезпечення буде запропоноване), договір буде визнаний нікчемним. Тому немає необхідності вносити запропоновані Вами доповнення до «Інформації про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі».
2) Нас задовольнить поставка товару який буде відповідати усім вимогам тендерної документації..

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 09 серпня 2019 13:02

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Приватне підприємствоВиконавчо комерційна фірма "В-Майстер" 249 934,00
UAH з ПДВ
249 934,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» 298 002,00
UAH з ПДВ
298 002,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

07 серпня 2019 10:13
- 12 Контракт та наказ.pdf
07 серпня 2019 10:13
пропозиція.pdf
07 серпня 2019 10:13
- 12 Контракт та наказ.pdf

Публічні документи

08 серпня 2019 14:42
Лист згода.pdf
08 серпня 2019 14:42
КП1_ИТ_Интегратор.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємствоВиконавчо комерційна фірма "В-Майстер"
#24783260
Відхилено 249 934,00
UAH з ПДВ
13 серпня 2019 11:12
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
#31091208
Відхилено 298 002,00
UAH з ПДВ
13 серпня 2019 11:24

Інформація про відміну

Дата відміни
13 серпня 2019 11:24
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку