03410000-7 Деревина (дрова паливні твердих порід)
Очікувана вартість
1 589 403,50 UAH
UA-2019-07-12-001635-a ce866f1ef1ac4597abf0f0cbbc2be62d
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Відділ освіти Краснопільської селищної ради
Код ЄДРПОУ: 41778123
Місцезнаходження замовника: 42400, Україна, Сумська обл., смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, буд. 4
Контактна особа замовника: Владислава Сахно
+380962363689
oskr.otg@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 12 липня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 18 липня 2019 19:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 28 липня 2019 19:00
Початок аукціону: 29 липня 2019 15:13
Очікувана вартість: 1 589 403,50 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 7 947,02 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1382.09 метр кубічний
Дрова паливні твердих порід
(Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 жовтня 2019
ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету Пiсляоплата 7 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

12 липня 2019 16:23
Електронний цифровий підпис
12 липня 2019 16:23
Тендерна документація_Деревина 12.07.2019.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-12-001635-a.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ, Код ЄДРПОУ:2948707238
Дата подання: 16 липня 2019 11:48
Про дисримінаційні умови тендерної документації
Вимога у вкладці
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 липня 2019 10:26
Шановні учасники! У відповідності до вимог статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. У тендерній документації зазначені дані кваліфікаційні критерії та вимоги щодо їх документального підтвердження.
Документальним підтвердження кваліфікаційного критерію наявність обладнання та матеріально-технічної бази є вимога подання «Копії документів на право власності або договори оренди, які є діючим, або інші документи, що підтверджують наявність в учасника засобів для транспортування деревини до навчальних закладів Відділу освіти Краснопільської селищної ради та засобів з гідроманіпулятором для розвантаження».
Замовник не встановлює обмеження щодо права власності на дане обладнання. Обладнання може бути в учасника як у власності, так і орендоване. Тому кожен учасник який бере участь у закупівлі може виконати дану вимогу.
Вимога щодо наявності даного обладнання в своєму технічному змісті встановлена тому що місце для зберігання дров має обмежену площу, на подвір’ї знаходяться люди, тому товар має бути безпечно вигружений та складений механізовано, і займати не велику площу.
Постачання партіями не більше 5 м3 обумовлено об'ємом потужностей підприємств, а саме розмірами подвір'я, на яких буде проводитись розвантаження лісопродукції. Внаслідок низько розміщених ліній електропередач, складного маневрування автомобілем, та невеликих розмірів подвір'я об'єм партії 5 м3 прорахований як такий, що дасть змогу для безпечного вивантаження деревини та подальшого проїзду без ускладнення.
Стосовно строку не пізніше 6 годин з моменту надходження заявки.
Приймання-передача товару здійснюється Сторонами в порядку, що визначається чинним законодавством України. Таким чином при прийманні - передачі Товару повинен бути присутній представник Замовника. В нашому випадку, це навчальні заклади, школи, тощо. В навчальних закладах найчастіше цим займається відповідна особа - завгосп, яка в достатній мірі володіє знаннями для визначення якості та кількості замовленого Товару. Але оскільки початок поставки Товару припадає на серпень, коли не всі працівники присутні на робочих місцях, здебільшого у відпустках, виникають ускладнення з прийманням Товару. Окрім цього в подальших поставках з вересня і до кінця поточного року відповідальні особи, що будуть проводити приймання Товару можуть суміщати декілька посад і бути зайняті іншою роботою, або бути відсутні у відрядженнях, так як зараз йде модернізація та ремонт шкіл. Внаслідок цього можуть виникати суперечки стосовно якості, а насамперед кількості Товару. Тому постачання партіями не пізніше 6 годин з моменту надходження заявки є оптимальним варіантом поставки Товару.
Номер вимоги: UA-2019-07-12-001635-a.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТЕД", Код ЄДРПОУ:42940293
Дата подання: 02 серпня 2019 17:20
Оскарження рішення про визнання переможцем
Доброго дня! Вами прийнято рішення про визнання переможцем ДП «Краснопільське лісове господарство». Звертаємо Вашу увагу, що таке рішення є неправомірним так таким, що порушує вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» з таких підстав.
Відповідно до технічного завдання, учасник повинен був подати такий документ: «Інформація, що подається у довідці, має бути підтверджена документами права власності на товар, котрий учасник пропонує продати замовнику.»
ДП «Краснопільське лісове господарство» в складі тендерної документації подано лісорубні квитки.
Відповідно до Порядку видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 року № 761: «2. Лісорубний або лісовий квиток є основним документом, на підставі якого: здійснюється спеціальне використання лісових ресурсів; ведеться облік дозволених до відпуску запасів деревини та інших продуктів лісу, встановлюються строки здійснення лісових користувань та вивезення заготовленої продукції, строки і способи очищення лісосік від порубкових решток, а також облік природного поновлення лісу, що підлягає збереженню; ведеться облік плати, нарахованої за використання лісових ресурсів*.»
Тобто, лісорубний квиток не підтверджує право власності на дрова, а лише засвідчує право на вирубку лісу.
ДП «Краснопільське лісове господарство» не подано жодних документів, які б підтверджували наявність деревини на складі підприємства.
У зв’язку з чим, належить дійти висновку про те, що ДП «Краснопільське лісове господарство» не виконано вимогу щодо підтвердження права власності на предмет закупівлі в необхідній кількості.

Також, ДП «Краснопільське лісове господарство» обмежено максимальний об’єм поставки товару 5м3, що суперечить вимогам тендерної документації.

У зв’язку з вищенаведеним, просимо відхилити тендерну пропозицію ДП «Краснопільське лісове господарство». У випадку невиконання даної вимоги, учасник вимушений буде звернутися до Антимонопольго комітету України та Державної аудиторської служби для проведення перевірки дії замовника на відповідність вимогам тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
07 серпня 2019 17:29
Відповідно до технічного завдання, учасник повинен був подати такий документ: «Інформація, що подається у довідці, має бути підтверджена документами права власності на Товар, котрий учасник пропонує продати замовнику».
Відповідно до Статті 8. "Право державної власності на ліси" Лісового Кодексу України: У державній власності перебувають усі ліси України, крім лісів, що перебувають у комунальній або приватній власності. Право державної власності на ліси набувається і реалізується державою в особі Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій відповідно до закону. У постійне користування ліси на землях державної власності для ведення лісового господарства без встановлення строку надаються спеціалізованим державним лісогосподарським підприємствам, іншим державним підприємствам, установам та організаціям, у яких створено спеціалізовані лісогосподарські підрозділи.
Лісорубний квиток, це документ, який вказує на те, що в результаті діяльності в легальний спосіб буде заготовлена деревина на визначеній території й її власність надежить державним лісогосподарським підприємствам.
ДП «Краснопільське лісове господарство» в складі тендерної документації подає гарантійний лист № 7, в якому зазначено: "Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» гарантує поставити Товар, а саме дрова паливні твердих порід, у відповідності до технічного завдання тендерної документації, які заготовлені на землях ДП «Краснопільський лісгосп», що підтверджується такими документами як скан-копії лісорубних квитків". З даного листа зрозуміло, що учасник планує поставляти Товар, який заготовлено на власних землях, про що і свідчать копії лісорубних квитків. Також у гарантійному листі № 11 вказано наступне: "Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» гарантує наявність дров паливних у кількості 1382,09 та згідно технічних характеристик (розмір дров по довжині 1,0м, розмір дров по товщині (в діаметрі) від 0,08 до 0,5 м, що знаходяться на нижньому та верхніх складах в ДП «Краснопільський лісгосп» та відповідають вимогам ТУ У 16.1- 00994207-005:2018. Адреса складів: нижній склад, с. Самотоївка (ст.Корчаківка), Краснопільське, Осоївське, Ново-Дмитрівське, Верхньосироватське лісництва (лісозаготівельні ділянки). Додатково гарантуємо, у разі необхідності, надати можливість огляду Замовником вказаного місця знаходження дров". Тобто, Товар, що планується поставляти, зберігається на власних складах та лісозаготівельних ділянках учасника. На думку Замовника, цього достатньо для підтвердження права власності на Товар, що виникло не внаслідок купівлі-продажу.
Відповідно до технічного завдання п. 8. - Постачання Деревини (дров паливних твердих порід) здійснювати партіями не більше 5 м3 не пізніше 6 годин з моменту надходження заявки від Замовника. Тому обмеження максимального об’єму поставки Товару 5м3 учасника відповідає вимогам тендерної документації.

Документи подані скаржником

16 липня 2019 11:48
Вимога Краснопілля 2.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 29 липня 2019 15:40

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ДП "Краснопільське лісове господарство" 1 520 299,00
UAH з ПДВ
1 520 299,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТЕД" 1 583 875,14
UAH з ПДВ
1 583 875,14
UAH з ПДВ
Документи
Краснопільське дочірнє агролісогосподарське підприємство "Краснопільський агролісгосп " 1 589 403,00
UAH з ПДВ
1 589 403,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

01 серпня 2019 08:01
sign.p7s
01 серпня 2019 07:59
Довідка Мороз.jpg
26 липня 2019 16:37
sign.p7s
26 липня 2019 16:30
ТЕХПАСПОРТА.zip
26 липня 2019 16:30
ТАЛОНИ НА БЕНЗОПИЛИ.zip
26 липня 2019 16:30
Лист Відгук.pdf
26 липня 2019 16:30
Накази лісоруб.zip
26 липня 2019 16:30
Накази водій.zip
26 липня 2019 16:30
Тендерна пропозиція.pdf
25 липня 2019 17:37
Установчі документи.zip
25 липня 2019 17:37
Накази лісоруб.zip
25 липня 2019 17:37
Накази водій.zip
25 липня 2019 17:37
Наказ директор.zip
25 липня 2019 17:37
Лісорубні квитки.zip
25 липня 2019 17:37
Технічне завдання .pdf
25 липня 2019 17:37
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

28 липня 2019 16:50
sign.p7s
28 липня 2019 16:49
Технічне завдання.pdf
28 липня 2019 16:49
тендерна пропозиція.pdf
28 липня 2019 16:49
Копія Статуту.pdf
28 липня 2019 16:49
Копія опису.pdf
28 липня 2019 16:49
Копія витягу.pdf
28 липня 2019 16:49
Копія витягу ПДВ.pdf
28 липня 2019 16:49
Копія виписки.pdf
28 липня 2019 16:49
договір Пулин.pdf
28 липня 2019 16:49
Довідка - ст 17.pdf
28 липня 2019 16:49
Довідка - МТБ.pdf

Публічні документи

26 липня 2019 11:03
13.свідоцтво ПДВ.PDF
26 липня 2019 11:03
11. Статут.PDF
26 липня 2019 11:03
10.2 Лісорубні квитки.PDF
26 липня 2019 11:03
10.1 Лісорубні квитки.PDF
26 липня 2019 11:03
9-1наказ на директора.PDF
26 липня 2019 11:03
8. Гарантійний лист.PDF
26 липня 2019 11:03
3.2накази прийняття.PDF
26 липня 2019 11:03
2.6 Техпаспорт камаз.PDF
26 липня 2019 11:03
2.5 техпаспорт.PDF
26 липня 2019 11:03
2.4 .техпаспорт 4401.PDF
26 липня 2019 11:03
2.3 Техпаспорт.PDF
26 липня 2019 11:03
2.2техпаспорта.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ДП "Краснопільське лісове господарство"
#00992912
Переможець 1 520 299,00
UAH з ПДВ
29 липня 2019 17:15

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 29 липня 2019 17:15

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ДП "Краснопільське лісове господарство"
#00992912
1 520 299,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
12 серпня 2019 16:24
ДОГОВІР ДП Краснопільське лісове господаство від 12.08.2019.pdf укладений
12 серпня 2019 16:23
sign.p7s зміни до договору
12 серпня 2019 16:54
Додаткова угода № 1 (Лісгосп) від 12.08.2019.pdf зміни до договору
12 серпня 2019 16:54

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
12 серпня 2019
Дата публікації змін до договору:
12 серпня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Внесення змін у Додаток 2 Адреси доставки товару
Номер договору про закупівлю: 381
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку